مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2014-11-16

(2014-11-16 ساعت 11:06)masuodrh نوشته:  سلام دوستان..
همونطور که قبلا گفته بودم ما سپتامبر اولن ورود رو داشتیم و دو هفته موندیم و برگشتیم..گرین کارت ها هم اومد و پیش دوستمون هست..
حالا بعد از 6 ماه عید قراره که دوباره بریم ..مطمئن هستین که با ویزای تو پاس که مهر ورود خورده هیچ مشکلی پیدا نمیکنیم برای رفتن؟ کسی قبلا به این شکل رفته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
بله ویزای شما با مهر ورود تا یک سال اعتبار داره نگران نباشید
ضمن اینکه از طریق یک شخص مطمئن میتونید تا قبل رفتن مجددتون گرین کارتتون رو دریافت کنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - masuodrh - 2014-11-16

(2014-11-16 ساعت 12:12)ali3875 نوشته:  
همونطور که قبلا گفته بودم ما سپتامبر اولن ورود رو داشتیم و دو هفته موندیم و برگشتیم..گرین کارت ها هم اومد و پیش دوستمون هست..
حالا بعد از 6 ماه عید قراره که دوباره بریم ..مطمئن هستین که با ویزای تو پاس که مهر ورود خورده هیچ مشکلی پیدا نمیکنیم برای رفتن؟ کسی قبلا به این شکل رفته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
بله ویزای شما با مهر ورود تا یک سال اعتبار داره نگران نباشید
ضمن اینکه از طریق یک شخص مطمئن میتونید تا قبل رفتن مجددتون گرین کارتتون رو دریافت کنید

تو همین سایت خوندم ک تو فرودگاه کمی اذیت شدند دوستان بابت تفهیم موضوع

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-16

من مطمءنم مشکلی پیدا نمی کنید
موقع ورودم به آمریکا مهر ورود را که برام زد آفیسر گفت از تاریخ امروز تا یکسال دیگه میتونی با این ویزا وارد خا ک امریکا بشی حتی زیر جمله هه تو ویزا برام خط کشید
اگر هم مشکلی برا بچه ها پیش اومده برای ورود نیست بلکه ممکنه سوال کنند چرا زود برگشتی ایران و اینهمه ایران موندی همین، اینم باید طوری جواب بدید که افیسر فگر نکنه همش میخواهید 6 ماه اینجا 6 ماه اونجا باشید
باید این حس را بهش بدید که دیگه کاری به ایران از جهت زندگی ندارید و این مدتم کاراتون را جمع و جور کردید حتی با گرین کارت هم ممکنه این سوالات را بپرسند

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - HERMES7 - 2014-11-16

(2014-11-16 ساعت 15:04)m.sabet نوشته:  

منم دقیقا این نگرانی رو دارم. اونم توی فرودگاه امام و نه تو آمریکا. چون یادمه بار اولی که میخواستم از ایران برم تو گیتی که پلیس پاسپورتا رو چک میکرد به تاریخ انقضای ویزا خیلی توجه می کرد. توی آمریکا که مطمئن هستم هیچ مشکلی پیش نمی آد جون خود آفیسر چندین بار تاکید کرد ویزاتون وقتی مهر ورود روش میخوره تا یکسال اعتبار داره. حالا دوستانی که تجربه این مورد رو داشتن اگر بتونن راهنمایی کنن که خیلی خوبه

من متوجه نمیشم ویزا چه ربطی به فرودگاه امام داره!
شما یه پرواز دو سره گرفتید و میرید امارات یا ترکیه یا انگلیس و بعد از اونجا میرید .
اصلا ویزای شما باطل شده باشه ربطی به فرودگاه امام نداره بخوان چیزی بگن!!!

(2014-11-16 ساعت 16:24)m.sabet نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 16:05)رضا2015 نوشته:  

منم دقیقا این نگرانی رو دارم. اونم توی فرودگاه امام و نه تو آمریکا. چون یادمه بار اولی که میخواستم از ایران برم تو گیتی که پلیس پاسپورتا رو چک میکرد به تاریخ انقضای ویزا خیلی توجه می کرد. توی آمریکا که مطمئن هستم هیچ مشکلی پیش نمی آد جون خود آفیسر چندین بار تاکید کرد ویزاتون وقتی مهر ورود روش میخوره تا یکسال اعتبار داره. حالا دوستانی که تجربه این مورد رو داشتن اگر بتونن راهنمایی کنن که خیلی خوبه

شما یه پرواز دو سره گرفتید و میرید امارات یا ترکیه یا انگلیس و بعد از اونجا میرید .

درسته ربطی بهشون نداره ولی سری قبلی پلیس از من گرین کارت هم خواست وقتی فهمید مقصد نهایی من آمریکاست، که گفتم هنوز گرین کارتم صادر نشده. بعد ویزا و تاریخ انقضاش رو چک کرد و بعد مهر خروج رو تو پاسم زد.

جالبه!!!
شما بگو من دارم میرم امارات و برمیگردم ! آمار گرین کارتو واسه چی میخوان!!!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - byazdani - 2014-11-16

سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم ما ان شاء الله حدود 18 روز دیگه برای اولین بار داریم وارد آمریکا میشیم. آیا لازمه عکس پرسنلی با خودمون بیاریم؟ اگر آره چه سایزی لازمه؟ در ضمن از مدارک چی باید همراهمون باشه به جز پاسپورت و گواهینامه بین المللی که همراهمون خواهد بود؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-11-16

(2014-11-16 ساعت 05:38)iris نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 19:33)shadi79 نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 13:08)iris نوشته:  هوراااااا پروسه گرین کارتم closed شد دقیقا یکماه بعد از ورودم خوشحالمممممم

تو اون یکی سایت هم برام نوشته که در تاریخ 14 نوامبر کارتتون را به آدرسی که بهمون دادید پست کردیم . خیلی مودبند دوسشون دارم

فقط سوشیال کارتمم نیمده صبر کنم ببینم با گرین کارت میاد یا نه برم جدا اعلام کنم بهشون؟

تبریک می گم ولی مال من هنوزدر جریا نه راستی براتون اون نوتیس که گفته بودن اومدش بعد پروستون closedشد

مرسی، نه چیزی نیمد
الان اون نوشته تغییر کرده نوشته در این تاریخ براتون گرین کارتتون را پست کردیم و اگر تا یک ماه دیگه به دستتون نرسید اطلاع بدید
اون چیزی نیست احتمالا

دوست عزیز چه مدت طول کشید که کیستون از حالت اپتیمایز به کلوز تغییر کرد ؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - masuodrh - 2014-11-16

زیر ویزا نوشته که در صورت تایید، حکم گرین کار موقت را تا یک سال داره..و منظورشون از تایید همون مهر ورود هست که در فرودگاه ورودی شما به امریکا در پاس شما میخوره
دقیقا نگرانی منم تفهیم این موضوع در فرودگاه امام هست..

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-11-16

(2014-11-16 ساعت 19:31)byazdani نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال داشتم ما ان شاء الله حدود 18 روز دیگه برای اولین بار داریم وارد آمریکا میشیم. آیا لازمه عکس پرسنلی با خودمون بیاریم؟ اگر آره چه سایزی لازمه؟ در ضمن از مدارک چی باید همراهمون باشه به جز پاسپورت و گواهینامه بین المللی که همراهمون خواهد بود؟

سلام جناب یزدانی عزیز
تا جایی که من میدونم هرجا عکس پرسنلی بخوان خودشون تو امریکا میگیرن اما واسه احتیاط همراهتون باشه. فک کنم همون 3x4 کافی باشه.
در ضمن سعی کنین کلیه مدارک تحصیلی تون از دیپلم به بعد همراهتون باشه چون بعضی از دوستان واسه بعضی کارا لازمشون شده. ترجمه هاشونو مطمئن نیستم.
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - arpmn - 2014-11-16

از من به شما چندتا نصیحت
اول اونهایی که هنوز نیومدند نگران بازرسی و خوراکی توی ساک و از اینجور چیزها نباشند. اینجانب از خاک کشور عزیزمون ایران تا خاک کشور عزیزتر امریکا هیچگونه بازدیدی نشدم. توی فرم ابی هم اعلام کردم هم میوه دارم هم تخمه دارم هم خوراکی، برادران سکوریتی فرمودند نوش جان. اون هم بازدید نشد.
دوم اونهایی که سمت سنفرانسیسکو تا سن هوزه هستند پیشنهاد میکنم برای افتتاح حساب تشریف ببرند ولس فارگو واقع در استنفورد که مسول افتتاح حسابش یه خانم ایرانی به نام نیلوفر که واقعا هم خوب راهنمایی میکنه هم کمکتون میکنه که کردیت تون بالاتر بره. کلا خیلی همکاری میکنه باهاتون.
الان بدترین موقع برای خونه گرفتنه پس سعی کنید از ایران پیگیر گرفتن خونه باشید.
هم وطنان ایرانی اینجا دو دسته اند یا بسیار خوبن یا بسیار بد مواظب باشید.
راستی دوستان جمعه ی سیاه برای خرید فراموش نشود.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - SNSH - 2014-11-16

(2014-11-16 ساعت 19:03)رضا2015 نوشته:  

درسته ربطی بهشون نداره ولی سری قبلی پلیس از من گرین کارت هم خواست وقتی فهمید مقصد نهایی من آمریکاست، که گفتم هنوز گرین کارتم صادر نشده. بعد ویزا و تاریخ انقضاش رو چک کرد و بعد مهر خروج رو تو پاسم زد.

جالبه!!!

دوست عزيز اخه انقدر هم كه شما ميگيد ساده نيست اگه بگه ميخوام برم امارات و بر گردم كه ميگه ويزاي امارات رو نشون بده!!!!!!

(2014-11-16 ساعت 22:16)SNSH نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 15:04)m.sabet نوشته:  منم دقیقا این نگرانی رو دارم. اونم توی فرودگاه امام و نه تو آمریکا. چون یادمه بار اولی که میخواستم از ایران برم تو گیتی که پلیس پاسپورتا رو چک میکرد به تاریخ انقضای ویزا خیلی توجه می کرد. توی آمریکا که مطمئن هستم هیچ مشکلی پیش نمی آد جون خود آفیسر چندین بار تاکید کرد ویزاتون وقتی مهر ورود روش میخوره تا یکسال اعتبار داره. حالا دوستانی که تجربه این مورد رو داشتن اگر بتونن راهنمایی کنن که خیلی خوبه

جالبه!!!

دوست عزيز اخه انقدر هم كه شما ميگيد ساده نيست اگه بگه ميخوام برم امارات و بر گردم كه ميگه ويزاي امارات رو نشون بده!!!!!!

متوجه هستم !
من چندین بار سفر داشتم و ویزاهای مختلف تو صف مهر پاسپورت اصلا تا حالا هم یک بار پرسش نشدم و یادمم نمیاد اون طرف پاسپورت من رو زیر و رو کرده باشه!!
فقط گشته یه جای مهر خروج پیدا کنه مهرشو بزنه بنده خدا!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-11-17

(2014-11-16 ساعت 22:30)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 16:05)رضا2015 نوشته:  من متوجه نمیشم ویزا چه ربطی به فرودگاه امام داره!

جالبه!!!

متوجه هستم !
من چندین بار سفر داشتم و ویزاهای مختلف تو صف مهر پاسپورت اصلا تا حالا هم یک بار پرسش نشدم و یادمم نمیاد اون طرف پاسپورت من رو زیر و رو کرده باشه!!
ببخشید دوستان ولی قضیه این سوال مثل قضیه سوال رنگ آفتابه دار مسجد شاهه زیاد خودتونو درگیرش نکنید شما هر جوابی که بدید فرقی نداره واستون پس راستشو بگید بهتره

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-17

(2014-11-16 ساعت 20:06)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 05:38)iris نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 19:33)shadi79 نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 13:08)iris نوشته:  هوراااااا پروسه گرین کارتم closed شد دقیقا یکماه بعد از ورودم خوشحالمممممم

تو اون یکی سایت هم برام نوشته که در تاریخ 14 نوامبر کارتتون را به آدرسی که بهمون دادید پست کردیم . خیلی مودبند دوسشون دارم

فقط سوشیال کارتمم نیمده صبر کنم ببینم با گرین کارت میاد یا نه برم جدا اعلام کنم بهشون؟

تبریک می گم ولی مال من هنوزدر جریا نه راستی براتون اون نوتیس که گفته بودن اومدش بعد پروستون closedشد

مرسی، نه چیزی نیمد
الان اون نوشته تغییر کرده نوشته در این تاریخ براتون گرین کارتتون را پست کردیم و اگر تا یک ماه دیگه به دستتون نرسید اطلاع بدید
اون چیزی نیست احتمالا

دوست عزیز چه مدت طول کشید که کیستون از حالت اپتیمایز به کلوز تغییر کرد ؟؟

7 روز طول کشید از اپتیمایز شد closed
ولی دقیقا از تاریخ ورودم 30 روز گذشت که closed شد
165$ را هم 10 روز قبل از ورودم پرداخته بودم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-17

(2014-11-17 ساعت 01:13)farshad varaste نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 22:30)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-16 ساعت 16:24)m.sabet نوشته:  درسته ربطی بهشون نداره ولی سری قبلی پلیس از من گرین کارت هم خواست وقتی فهمید مقصد نهایی من آمریکاست، که گفتم هنوز گرین کارتم صادر نشده. بعد ویزا و تاریخ انقضاش رو چک کرد و بعد مهر خروج رو تو پاسم زد.

جالبه!!!

متوجه هستم !
ببخشید دوستان ولی قضیه این سوال مثل قضیه سوال رنگ آفتابه دار مسجد شاهه زیاد خودتونو درگیرش نکنید شما هر جوابی که بدید فرقی نداره واستون پس راستشو بگید بهتره

دوست عزیز اولا به فرودگاه امام اصلا لازم نیست دروغ بگید میرید امارات چون شماره بلیط را که بزنند مشخصه
ببینید ویزای شما رو مسوول ایرلاین تون کنترل میکنه نه کسی که وابسته به فرودگاه امام هست
هر ایرلاینی نماینده اش را میفرسته اونجا که ویزاها را کنترل کنه و بفرسته سر کانتر صدور کارت پرواز
بنابراین اونی که کنترل می کنه کاملا آشنا هست به انواع ویزاها ، بعد کسی که کارت پرواز صادر می کنه اینم نماینده ایرلاینتون هست و هر اطلاعاتی بخوان ربطی به ایران نداره مثلا ازتون گرین کارت میخوان بگید نداریم بعد می گه پس آدرس اقامتتون در آمریکا رو بدید چون الزامیه اینو برا ایرلاین پر می کنه و یه آدرس بدید
اصلا نگران نباشید
گیت سپاه هم اصلا ویزا رو نمی بینه فقط مهرهای ورود و خروجتون را نگاه می کنه و عکستون را .