مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-07-11

(2011-07-11 ساعت 21:14)ardavan2535 نوشته:  
(2011-07-11 ساعت 20:48)free_free نوشته:  دوستان این قضیه اسپانسر و حساب بانکی خیلی خنده دار شده

من موجودی حسابم 18700 دلار بود که آفیسر ریش قرمز از من قبول نکرد و معادل اسپانسر اون رو مقدار 30000 دلار برای من تعیین کرد ، بعد از من علی یا آیدی(دانکی شانس) با 13000 دلار رفته بود پیش یه آفیسر خانم ، اون بنده خدا هم گفته بود که مبلغ شما کمه و باید اونو به 18700 دلار افزایش بدین....Cool

تو هتل هم یه خانم رو دیدم (لاتاری نبود) که با اینکه 30000 تا تو حسابش بود ولی آفیسر بهش گفته بود که باید 50000 تا داشته باشی....
شما سند ملکی و ..... هم برده بودید؟!!!

بردم قبول نکردن دلیلشون هم تحریم ها بود

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohreh36 - 2011-07-12

سلام دوستان من آنکارا هستم و امروز پاسپورتها رو تحویل دادم و از خانمی که داخل سفارت هست در مورد سوار شدن پروازایران ایر سوال کردم که آیا ما نمیتونیم بلیط ایران ایر رو بگیریم؟ گفت تمام مسیر رو که با ایران ایر نمیتونین برین .گفتم میدونم تایک مسیر اولیه رو گفت به ما بخشنامه ای نشده.باز درمورد اشخاصی که بازنشسته ایران ایر هستند و اقامت یا سیتی زنی دارند پرسیدم آیا نمیتونن حقوقشون رو بگیرند .مجددا فرمودند به ما بخشنامه ای تا این ساعت نرسیده.قابل توجه دوستان با تشکر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-12

سلام. اين دوستان آنکارا ظاهراً زندن ولي خوب چرا آپديت نميکنن رو ديگه نميدونم. من تا حالا 2 تا ميل فرستادم به فاصله 1 ماه و هردوشو جواب دادن بعد از 2 الي 3 روز. دومي رو هم امروز جواب دادن من 1 شنبه فرستاده بودم. قابل توجه دوستاني که ميگن ميل ها رو جواب نميدن عرض کردم Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-07-12

(2011-07-12 ساعت 08:27)farshad_sh نوشته:  سلام. اين دوستان آنکارا ظاهراً زندن ولي خوب چرا آپديت نميکنن رو ديگه نميدونم. من تا حالا 2 تا ميل فرستادم به فاصله 1 ماه و هردوشو جواب دادن بعد از 2 الي 3 روز. دومي رو هم امروز جواب دادن من 1 شنبه فرستاده بودم. قابل توجه دوستاني که ميگن ميل ها رو جواب نميدن عرض کردم Smile

سلام به شما دوست عزیز،خوش بحال شما آنکارایی ها که لااقل جواب ایمیلاتونو میدن ابوظبی که کلا با ما قهر کرده ،هرچی ایمیل میزنیم اهمیتی نمیده دریغ از یه خط !!! من 3تا ایمیل (آخریش حدود 15-14 روز پیش بود)فرستادم اما تا حالا که هیچ جوابی ندادن ،فکر کنم دیگه بایدبلند شم با گل و شیرینی برم سفارت از دلشون در بیارم شاید یه نظری هم به انداختن،ما هم که حسابی پامون گیره پیششون آقای شوهر که رفتن امریکا ما اینجا تک وتنها . . . چی بگم که دلم خونه . . . .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-07-12

شد 30روز . جواب ايميل كه نميدن كسي زنگ زده ببينن شايد جواب بدن!!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-07-12

[quote='free_free' pid='57415' dateline='1276718199']
من کلیرنس 2010 و 2009 رو تا حدودی خوندم. ظاهرا یکی دو نفری رد شدن ولی دلیل رد شدن آونا رو من هرگز نفهمیدم.
اگه از دوستان قدییمی کسی از این موضوع خبر داره لطف کنه بگه
ممنون
[/quot
سلام
من بابک2010 برنده سال 2010 بدلیل نوشتن شدن اشتباهی عبارت ( foreign state chargability ) در فرم (درخواست اولیه که گوئیا منظور اقامت دوم بوده و کسی که فرم رو برای من پر کرده بودند تصورشون محل مصاحبه بود ) برای شرکت در لاتاری در روز مصاحبه در سفارت آنکارا در روز 5 ژانویه بر همین اساس رد شدم .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-12

(2011-07-12 ساعت 10:28)sunrise نوشته:  
(2011-07-12 ساعت 08:27)farshad_sh نوشته:  سلام. اين دوستان آنکارا ظاهراً زندن ولي خوب چرا آپديت نميکنن رو ديگه نميدونم. من تا حالا 2 تا ميل فرستادم به فاصله 1 ماه و هردوشو جواب دادن بعد از 2 الي 3 روز. دومي رو هم امروز جواب دادن من 1 شنبه فرستاده بودم. قابل توجه دوستاني که ميگن ميل ها رو جواب نميدن عرض کردم Smile

سلام به شما دوست عزیز،خوش بحال شما آنکارایی ها که لااقل جواب ایمیلاتونو میدن ابوظبی که کلا با ما قهر کرده ،هرچی ایمیل میزنیم اهمیتی نمیده دریغ از یه خط !!! من 3تا ایمیل (آخریش حدود 15-14 روز پیش بود)فرستادم اما تا حالا که هیچ جوابی ندادن ،فکر کنم دیگه بایدبلند شم با گل و شیرینی برم سفارت از دلشون در بیارم شاید یه نظری هم به انداختن،ما هم که حسابی پامون گیره پیششون آقای شوهر که رفتن امریکا ما اینجا تک وتنها . . . چی بگم که دلم خونه . . . .

بابا لااقل يک نفر شما ويزارو گرفته دلتون خوشه که به هر حال اگرم کلير خداي نکرده نيومد از طريق نوع ديگه ميتونين ويزا بگيرين . ما که هنوز کليرمون نيومده و معلوم نيست 2 نفري با هم بياد يا باز تک تک بياد و .... چي بگيم .. جواب اون اي ميل ها هم که همش ميگه در حال پيشرفته! در حال بررسيه و در حال پاک شدنه هي از من ميپرسه بابا چي ريختي تو اين پاسپورتت که پاک نميشه هر کاري ميکنيم ؟؟ هي ميگم بابا ولش کن زحمتت ميشه خودم پاکش ميکنم هي ميگه نه بايد اينجا اول پاک بشه تا بعد ويزا رو بزنيم روش .. نميدونم خلاصه اينطوريه ديگه Smile
باور کنيد مغزمون از بين رفت بسکه فکر کرديم !

RE: کلیرنس برندگان 2011 - babak2010 - 2011-07-12

سلام من بابک 2010 برنده لاتاری 2010 هستم .. نامه قبولی 10 خرداد بدستم رسید و بعد از کلی استرس و مسائل مربوط به فرستادن فرمها تا رفتن به سفارت که من آنکارا رو انتخاب کرده بودم در نهایت در 2 ژانویه با ترکیش به آنکارا رفتم و در هتل ددمان بهمراه دوستانی که الان در آمریکا هستند ( آرش و محمد و نادر و خانم دکتر تقوی و جناب پارسایی .... ) ساکن شدیم ... روز 3 ژانویه آزمایشگاه دکتر اونگان در سر راه بلوار آتاتورک و روز بعدش خود دکتر و واکسن توخالی معروفش رو نوش جان کردم .. روز 5 ژانویه بهمراه آرش ساعت 6/30 صبح در سفارت همه مراجعین رو به خط کردیم و مثل کلاس اولیهای دبستان از همه امضاء و نام نویسی کردیم به این امید که اول بریم تو که نگهبان معروفش با گفتن یه "جاست مومنت پلیز " کار همه رو یکسره کرد و بعدش به صف و اول ترکها بعد هم به ما اذن ورود داد و دادن مدارک و نشستن تو سالن رو به دیوار اعلانات و بعد یکی یکی رفتیم اول انگشت نگاری تو باجه یک بعد پرداخت پول به باجه 5 و نهایتا من قرعه مصاحبه ام باجه شماره 2 بود... خانم آمریکائی با زبان فارسی اولین سئوال رو پرسید : شما چرات در دبی اقامت داشتین ... خشکم زد نمیدونستم این دبی از کجا اومد ... خانم هم دوباره سوال رو پرسید و من جوابی نداشتم .. بعدش رفت و با دبیر سفرات یه اختلاط کوچیک کرد و برگشت و گفت شما متاسفانه بنابر قانون مهاجرت آمریکا طبق قانون 212 آ و .... برگه قرمز میگیرین !!!!!!! من هم مثل کسی که انگار رعد برق زده بهش بهت زده برگشتم هتل و البته اینجا باید این رو اضافه کنم این سفر برای من پر از خاطره های خوب هم بود .. دیدن شهر زیبای آنکارا و برخورد با مردمی که برعکس چیزهایی که گاها از بعضی نقاط دیگه دیده میشه بسیار بارروی گشاده برخورد میکردند .. مناظر شهر فروشگاهها و خیابانهای مشروطیت و بلوار آتاتورک و البته خیابان تونالی معروف با رستورانها و فروشگاهها و برجهای قشنگش تا فروشگاه بزرگ آنکامال در حومه آنکارا و ...سفر به قونیه و .... در آخر برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم ....... یک خلاصه ای از سفرنامه ام رو اینجا نوشتم .. بازنویسی خاطره ها بد نیست گاهی یه پاورقی میتونه برای خیلیها مشکل گشا باشه .. بهر حال از همه دوستا خوب مهاجرسرا که با هم در یک تشریک مساعی این راه رو تا اونجا همراهم بودند ممنونم.
پایدار و پاینده باشد
موفق کامیاب و پیروز باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donantonio - 2011-07-12

(2011-07-12 ساعت 12:05)babak2010 نوشته:  سلام من بابک 2010 برنده لاتاری 2010 هستم .. نامه قبولی 10 خرداد بدستم رسید و بعد از کلی استرس و مسائل مربوط به فرستادن فرمها تا رفتن به سفارت که من آنکارا رو انتخاب کرده بودم در نهایت در 2 ژانویه با ترکیش به آنکارا رفتم و در هتل ددمان بهمراه دوستانی که الان در آمریکا هستند ( آرش و محمد و نادر و خانم دکتر تقوی و جناب پارسایی .... ) ساکن شدیم ... روز 3 ژانویه آزمایشگاه دکتر اونگان در سر راه بلوار آتاتورک و روز بعدش خود دکتر و واکسن توخالی معروفش رو نوش جان کردم .. روز 5 ژانویه بهمراه آرش ساعت 6/30 صبح در سفارت همه مراجعین رو به خط کردیم و مثل کلاس اولیهای دبستان از همه امضاء و نام نویسی کردیم به این امید که اول بریم تو که نگهبان معروفش با گفتن یه "جاست مومنت پلیز " کار همه رو یکسره کرد و بعدش به صف و اول ترکها بعد هم به ما اذن ورود داد و دادن مدارک و نشستن تو سالن رو به دیوار اعلانات و بعد یکی یکی رفتیم اول انگشت نگاری تو باجه یک بعد پرداخت پول به باجه 5 و نهایتا من قرعه مصاحبه ام باجه شماره 2 بود... خانم آمریکائی با زبان فارسی اولین سئوال رو پرسید : شما چرات در دبی اقامت داشتین ... خشکم زد نمیدونستم این دبی از کجا اومد ... خانم هم دوباره سوال رو پرسید و من جوابی نداشتم .. بعدش رفت و با دبیر سفرات یه اختلاط کوچیک کرد و برگشت و گفت شما متاسفانه بنابر قانون مهاجرت آمریکا طبق قانون 212 آ و .... برگه قرمز میگیرین !!!!!!! من هم مثل کسی که انگار رعد برق زده بهش بهت زده برگشتم هتل و البته اینجا باید این رو اضافه کنم این سفر برای من پر از خاطره های خوب هم بود .. دیدن شهر زیبای آنکارا و برخورد با مردمی که برعکس چیزهایی که گاها از بعضی نقاط دیگه دیده میشه بسیار بارروی گشاده برخورد میکردند .. مناظر شهر فروشگاهها و خیابانهای مشروطیت و بلوار آتاتورک و البته خیابان تونالی معروف با رستورانها و فروشگاهها و برجهای قشنگش تا فروشگاه بزرگ آنکامال در حومه آنکارا و ...سفر به قونیه و .... در آخر برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم ....... یک خلاصه ای از سفرنامه ام رو اینجا نوشتم .. بازنویسی خاطره ها بد نیست گاهی یه پاورقی میتونه برای خیلیها مشکل گشا باشه .. بهر حال از همه دوستا خوب مهاجرسرا که با هم در یک تشریک مساعی این راه رو تا اونجا همراهم بودند ممنونم.
پایدار و پاینده باشد
موفق کامیاب و پیروز باشید
خیلی ممنون از راهنماییتون. امیدوارم دوباره برنده بشین. من یک نفرو مثل شما امسال تو سفارت دیدم که پارسال رد شده بود ولی دوباره تو 2011 برنده شده بود (البته طبق گفته خودش، خود کنسول هم از بهش گفته که چقدر خ ر شانسی که دوبار پشت سر هم برنده شدی)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-07-12

دوستا ن عزیز سلام
هیچ وقت در زندگی در چنین شرایط دشواری قرار نگرفته بودم که پروسه ی کلیرنس و انتظار سخت آن برایم ایجاد کرده.هیچ چیز در زندگی بدتر از تعلیق بودن نیست.من خیلی به این روند فکر کردم و تجزیه و تحلیل کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که روند "اف .بی .ای. چک" از زمان کارنت شدن کیس ها شروع می شه و نه پیش از آن.دیگر این که برخی کیس ها پروسه اشان تا زمان مصاحبه تمام می شود و برخی خیر.از طرف دیگر برخی نیز ممکنه علی رغم اتمام پروسه ،بنا به تشخیص آفیسر مشمول "اف .بی .آی .چک" مجدد شوند.
و اما عوامل تاثیر گذار در این پروسه که همه می دونید و من باب یاد آوری ذکر می کنم:
1-سطح تحصیلات:که متاسفانه تاثیر معکوس داره،به خصوص اگر رشته های خاص باشه(البته رشته ی من که خاص نیست،اما ....)حال اگر پست های مدیریتی هم به اون اضافه بشه کار سخت تر می شه
2-آفیسر:که همه به نقش کلیدی این شخص مهم واقفند اما حال بخت باید با شما یار باشه که نوع خوبش نصیبتون بشه.آفیسر مربوط به پرونده ی ما،مصاحبه را در فضایی کاملا طوفانی شروع کرد ، پس از کارزاری سخت،رفته رفته از شدت طوفان کاسته شد و در نهایت منجر به ارائه ی برگه ی آبی شد که اگر دل و دماغی بود امروز در قسمت سفرنامه مفصل توضیح می دم.قطعا اگر آفیسر دیگه ای نصیب ما می شد،وضعیت بهتر بود یا شایدم بدتر نمی دونم
3-محل مصاحبه،کار دولتی و خدمت و ...که همه از حفظ هستیم
نکته ی پایانی این که آنچه که من از پروسه لاتاری و اخذ ویزا در این سایت ارزشمند مهاجرسرا و تجارب دوستان فهمیدم ،اینه که از ابتدا تا انتها ،مهم ترین عامل فقط شانس است و لا غیر.
اینها رو نوشتم چون می دونم همه ی دوستانی که مثل ما منتظرند شاید روزی ده بار به این تاپیک سر بزنند و دوست دارند یکی مطلبی بنویسه .هرچند از رنج انتظار کاسته نمی شه اما نشانگر اینه که ما همه با هم هستیم.
به امید کلیر شدن همگی دوستان منتظر و همچنین ما

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bfarhadm - 2011-07-12

دوستان عزیز منتظر
چندین سال پیش جهت ادامه تحصیل تقاضای visa تحصیلی از استرالیا کردم همه چیز خیلی خوب پیش میرفت تا اینکه pre visa ما آماده شد اما متاسفانه البته باید بگم خوشبختانه به دلایلی که عارض میکنم درست ۲ روز قبل از بردن پاسپوتها به سفارت وکیلم از استرالیا تماس گرفت و گفت مشکلی پیش آمده و visa رو دیرتر میدن .آشنای همسرم کل حساب بانکی مارو خالی کرده بود ( در استرالیا و اون پول هزینه ساپورت مخارج ما برای ۲ سال بود )
من انروز خیلی ناراحت شدم و به بخت بد خودم ناسزا گفتم . درست ۴ ماه بعد لاتاری بردم .هیچ کار خدا بی حکمت نیست من تابع محض حکمت او هستم
اوستا کریم بهترینها رو برای همه ما میخاد
حتما در این انتظار خیر و صلاحی برای همه ما هست .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-07-12

سلام به همه دوستاي گلم تو مهاجرسرا
بابا چرا اينقدر بي تابي مي كنين؟؟؟
باز اگر دكتر محمودي و اكيب و كاليفرنياي عزيز اينجوري مي گفتن ، مي گفتم حق با اوناس
بابا يه ماه و 2 ماه و 3 ماه بخدا در مقابل صبر اين عزيزان كه اسم بردم هيچي نيست . ياد جاويد كي بيفتيد ، برگردين همين تاپيكها رو بخونين ملاحظه مي كنين كه بنده خدا چقدر اذيت شد ، ولي آخرش نتيجه صبرش رو گرفت. يا همين ساتوساي خودمون ، بنده خدا تا حالا 2 بار رفته آنكارا و هنوز يكي از اعضاء خانواده محترمشون كلير نشدن
يكم صبر كنين ، انشاء الله كلير هممون مياد .
وقتي اينجوري بي صبري رو مي بينم ، ياد زمان خودمون ميوفتم كه كيس نداشتيم
بچه ها ، شما ها كيس داشتين ، زمان احتمالي مصاحبه رو مي دونستين ، براي زندگي تون برنامه ريزي مي تونستين بكنين ، بالاخره مي دونستين تكليفتون چيه و از برنده بودنتون مطمئن بودين و تنها ابهامتون همين كليرنس هست . باور كنين نمي خوام نصيحت بكنم يا بزرگتر بازي در بيارم ، كوچيك همه شماهام بخدا ، اما يكم صبر داشته باشين ،
اگر جاي ما بودين كه ديوونه مي شدين ، 8 ماه انتظار فقط براي يه شماره كه آخرشم با التماس و كلي آزار و اذيت بهمون دادن ، تازه بعد از گرفتن شماره كارامون شروع شد و باعث شد همه كارامون تو هم گره بخوره و حول حولي همه كارامون رو بكنيم و بعد هم مصاحبه و حالا هم كلير
ناشكر نيستم ، اما تو اين پروسه شايد از همه شما كيس دارها بيشتر اذيت شدم
عزيزان ، اگر قرار باشه كه تشريف ببريم ، انشاء الله به لطف خدا حتماً ميريم ، اگر هم قرار نباشه ، خوب ديگه نميشه با سرنوشت در افتاد
هميشه به ياد دوست خوبمون Ali-n كه از برندگان 2010 بودن ، باشيم كه تا لحظه آخر بنده خدا كلير نشد و آخرش هم هيچي ، خوب خيلي ها مثل ايشون بودن ، رسول ، شاهو و ... كه اسامي شون يادم نيست .
هممون به خدا توكل كنيم و ازش بخوايم هر چي خيره برامون پيش بياره به قول شاعر :
گر نگهدار من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ...

Big GrinBig GrinBig Grinحالا از اين حرفها كه گذشته ، كلير ما چي شدBig GrinBig GrinBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-07-12

فکر کنم تا جمعه خبری از آپدیت آنکارا نباشه،و من امروز دومین ایمیل پیگیری کلیر را روانه ی سفارت آنکارا کردم ،هر چند احتمالا جواب همون
Your immigrant visa case is still pending تکراری است.اما خوب در نا امیدی بسی امید است........!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-07-12

(2011-07-12 ساعت 14:46)sare نوشته:  سلام به همه دوستاي گلم تو مهاجرسرا
بابا چرا اينقدر بي تابي مي كنين؟؟؟
باز اگر دكتر محمودي و اكيب و كاليفرنياي عزيز اينجوري مي گفتن ، مي گفتم حق با اوناس
بابا يه ماه و 2 ماه و 3 ماه بخدا در مقابل صبر اين عزيزان كه اسم بردم هيچي نيست . ياد جاويد كي بيفتيد ، برگردين همين تاپيكها رو بخونين ملاحظه مي كنين كه بنده خدا چقدر اذيت شد ، ولي آخرش نتيجه صبرش رو گرفت. يا همين ساتوساي خودمون ، بنده خدا تا حالا 2 بار رفته آنكارا و هنوز يكي از اعضاء خانواده محترمشون كلير نشدن
يكم صبر كنين ، انشاء الله كلير هممون مياد .
وقتي اينجوري بي صبري رو مي بينم ، ياد زمان خودمون ميوفتم كه كيس نداشتيم
بچه ها ، شما ها كيس داشتين ، زمان احتمالي مصاحبه رو مي دونستين ، براي زندگي تون برنامه ريزي مي تونستين بكنين ، بالاخره مي دونستين تكليفتون چيه و از برنده بودنتون مطمئن بودين و تنها ابهامتون همين كليرنس هست . باور كنين نمي خوام نصيحت بكنم يا بزرگتر بازي در بيارم ، كوچيك همه شماهام بخدا ، اما يكم صبر داشته باشين ،
اگر جاي ما بودين كه ديوونه مي شدين ، 8 ماه انتظار فقط براي يه شماره كه آخرشم با التماس و كلي آزار و اذيت بهمون دادن ، تازه بعد از گرفتن شماره كارامون شروع شد و باعث شد همه كارامون تو هم گره بخوره و حول حولي همه كارامون رو بكنيم و بعد هم مصاحبه و حالا هم كلير
ناشكر نيستم ، اما تو اين پروسه شايد از همه شما كيس دارها بيشتر اذيت شدم
عزيزان ، اگر قرار باشه كه تشريف ببريم ، انشاء الله به لطف خدا حتماً ميريم ، اگر هم قرار نباشه ، خوب ديگه نميشه با سرنوشت در افتاد
هميشه به ياد دوست خوبمون Ali-n كه از برندگان 2010 بودن ، باشيم كه تا لحظه آخر بنده خدا كلير نشد و آخرش هم هيچي ، خوب خيلي ها مثل ايشون بودن ، رسول ، شاهو و ... كه اسامي شون يادم نيست .
هممون به خدا توكل كنيم و ازش بخوايم هر چي خيره برامون پيش بياره به قول شاعر :
گر نگهدار من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ...

Big GrinBig GrinBig Grinحالا از اين حرفها كه گذشته ، كلير ما چي شدBig GrinBig GrinBig Grin

راست ميگي ولي اينم در نظر داشته باش كه تا قبل از اينكه كيس نامبر بياد استرس زيادي وجود نداشت چون اون موقع ميگفتيم كه اگه اومد كه ادامه ميديم ولي اگر نيومد زندگيمونو ميكنيم ولي الان شرايط فرق ميكنه چون اول اينكه همه چي تموم شده و فقط منتظر نظر طرف مقابليم و از طرفي كلي هزينه كرديم فكر نميكنم كه 7ميليون براي يه سفر دبي كم باشه كه تازه تو اون سفر كلي هم اضطراب داشتي ولي بازم همه اميدوار باشيد و به خدا توكل كنيد چون به قول اين دوستمون اونيكه مارو با اين همه زحمت تا اينجا كشيده خودش بهتر ميدونه كه چه جوري ختم به خير كنه!!!!
اين هفته تعطيلاته برين حال كنين و بهش فكر نكنين ايشالا يا قبل از تعطيلات يا بعد از تعطيلات خبراي خوبي تو راههSmileSmileSmileWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-12

دلم لك زده يكي از دوستان بياد يك هورا جانانه و بنفش بكشه و خاطرمون منبسط بشه به خدا