مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: بلیط - 2013selectee - 2012-11-14

(2012-11-13 ساعت 20:29)bayat_r نوشته:  دوستان، متاسفانه طبق بخشنامه ای که امروز صادر شده از فردا صبح نرخ واحد ارز (دلار ) برای محاسبه بلیط از 1226 تومان برای هر دلار به 2497.5 تغییر خواهد کردSadSadSad

آقا چرا فردا صبح؟ Sad
همینطور که تو امضام میبینید من قبل از گرونی (منظورم گرونیه الان نیستا، اونیه که دو سه هفته پیش خود شرکتها قیمت دلاری بلیطها رو بالا بردن) بلیط واشنگتن رو خریدم 42,000,000R واسه خودمون سه نفر، همین الان از توی سایت ترکیش قیمتهای جدید رو نگاه کردم، برق از سرم پرید:
دقیقا همون بلیطی که من خریدم الان اینطوری شده
[عکس: 12274375325320014286.jpg]

RE: بلیط - apoornaki - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 01:42)2013selectee نوشته:  
(2012-11-13 ساعت 20:29)bayat_r نوشته:  دوستان، متاسفانه طبق بخشنامه ای که امروز صادر شده از فردا صبح نرخ واحد ارز (دلار ) برای محاسبه بلیط از 1226 تومان برای هر دلار به 2497.5 تغییر خواهد کردSadSadSad

آقا چرا فردا صبح؟ Sad
همینطور که تو امضام میبینید من قبل از گرونی (منظورم گرونیه الان نیستا، اونیه که دو سه هفته پیش خود شرکتها قیمت دلاری بلیطها رو بالا بردن) بلیط واشنگتن رو خریدم 42,000,000R واسه خودمون سه نفر، همین الان از توی سایت ترکیش قیمتهای جدید رو نگاه کردم، برق از سرم پرید:
دقیقا همون بلیطی که من خریدم الان اینطوری شده
من الان klm چك كردم اون هم اعمال كرده ...(قيمتها يك شبه دو برابر شد)

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - mansour*** - 2012-11-14

میبینم دوستان 2013 هم نتیجه کارهاشونو اینجا مطرح می کنند به همتون تبریک میگم.
اما دوستان قدیمی دیگه حضورشون داره کمرنگ تر میشه ودیگر خبر واحوالی ازشون نیست انگار همین دیروز بود چه شور هیجانی بود چقدر جمعمان گرم بود بعضی ها رفتند وماندند وبعضی ها دست از پا درازتر برگشتند وصدایش را درنیاوردند بعضی ها منتظر هستند دیگران کجا میروند آنها هم به امید آنها همان جا بروند و...
اما با اینکه افتخار دیدن حضوری شماها را نداشتم گویا وجود شما را درکنارخودم احساس میکنم باور کنید این منزل ما را خاک مرده ریختند ازبس که سکوته ناگهان من را یاد گذشته میندازه گذشته زیبا که هرگز برنمی گرده اما افسوس که دیگه این طوفان شادی ها وشادباشها زود فروکش کرد وغبارخاطرات بردست وصورت ما جای گرفت من که اصلا این دوره بی نظیر را فراموش نمیکنم وتا گور همراه خود دارم.
آرزو میکنم در هر جای این کره زمین هستید سلامت وخندان باشید.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - 3rip - 2012-11-14

دوستان شرمسارم که این سوالو میپرسم. میخواستم بدونم روم به دیوار گلاب به روتون آوردن "تنباکو میوه ای" قلیون به امریکا منعی نداره?
ممنون میشم اگه اطلاعی در این زمینه دارید کمک کنید, واسه مریض بدحال میخوامBig Grin

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - bayat_r - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 05:37)3rip نوشته:  دوستان شرمسارم که این سوالو میپرسم. میخواستم بدونم روم به دیوار گلاب به روتون آوردن "تنباکو میوه ای" قلیون به آمریکا منعی نداره?
ممنون میشم اگه اطلاعی در این زمینه دارید کمک کنید, واسه مریض بدحال میخوامBig Grin
خیلی سئوال باحالی بود.یاد این شعر افتادم:Big Grin
یکی میمــــــرد از درد نداری
یکی میگفت آقا کمبزه داری؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - mansour*** - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 05:37)3rip نوشته:  دوستان شرمسارم که این سوالو میپرسم. میخواستم بدونم روم به دیوار گلاب به روتون آوردن "تنباکو میوه ای" قلیون به آمریکا منعی نداره?

بله میشه برد دوست من تا 10تابسته را بردومشکلی نداشت درفرودگاه واشنگتن.
درضمن ازفروشگاهای عرب هم میتوانید تهیه کنید ازاینترنت سرچ کن حتی برات پست هم میکنند البته شنیدم پست آمریکا مرسوله دخانیات را قبول نمی کند.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - jordanir - 2012-11-14

اگه درست یادم باشه!Big Grin همشهری سلام
تا جایی که من میدونم فلوریدا هست ولی جای دقیقش رو بذار تا رفتم برات پیدا میکنم. ولی قلیان و تنباکو ها مال ترکیه هست نه عربی. البته اطلاعات دقیقتر را باید چند هفته ای وقت بدی.
خوش و پر دود باشیTongue
حامد
-------------------------
آقا جان ما امشب داریم میریم. خوبی بدی پست کم انرژی هرچی دیدن حلال کنید.
اگه پست زدیم که اوضامون بد نیست اگه نزدیم هم بدونین داریم تی کشی - جوراب باشی - پشم ریزی - چوپونی و ... میکنیم.Big GrinWink

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - r_ent - 2012-11-14

قیمت بلیط ترکیش به لس آنجلس 1.700.000 بود
همین الان از آژانس پرسیدم شده 3.400.000 !!!
کسی ایده ای داره؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - shima1364 - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 10:23)r_ent نوشته:  قیمت بلیط ترکیش به لس آنجلس 1.700.000 بود
کسی ایده ای داره؟

دوستانی که کارشناس اند لطفا نظر بدن. به نظرتون ممکنه تغییراتی در قیمت ها بوجود بیاد و پایین بیاد؟Sad الان بخریم یا یه کم صبر کنیم؟

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - bayat_r - 2012-11-14

کسی ایده ای داره؟

دوستم
یک کم صبر کن،احتمالاً با توجه به دو برابر شدن قیمت بلیط خطوط هوایی قیمت اصل بلیط به دلار ر و قراره ارزون کنند در ایران. توضیح اینکه:
مثلاً قیمت بلیط تهران- LA : قبلاً به دلار 900 بوده و
دیروز 1100 بوده
با قیمت هر دلار 1226 تومان میشد 1348000 تومان
با قیمت هر دلار 2497.5تومان میشه 2747250تومان. ok?
حالا احتمالاً قیمت از 1100 بشه 900 یعنی قیمت در آینده نزدیک بشه: 2247550.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - 3rip - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 10:20)jordanir نوشته:  

اگه درست یادم باشه!Big Grin همشهری سلام
تا جایی که من میدونم فلوریدا هست ولی جای دقیقش رو بذار تا رفتم برات پیدا میکنم. ولی قلیان و تنباکو ها مال ترکیه هست نه عربی. البته اطلاعات دقیقتر را باید چند هفته ای وقت بدی.
خوش و پر دود باشیTongue
حامد
-------------------------
آقا جان ما امشب داریم میریم. خوبی بدی پست کم انرژی هرچی دیدن حلال کنید.
اگه پست زدیم که اوضامون بد نیست اگه نزدیم هم بدونین داریم تی کشی - جوراب باشی - پشم ریزی - چوپونی و ... میکنیم.Big GrinWink

بله همشهری Big Grin
اینجام هست ولی الفاخر که ایران 500 تومن بود اینجا فروشگاه ایرانی میده 10 دلار.

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - behzadkhatari - 2012-11-14

با سلام خدمت دوستان با تجربه. یک سوال داشتم. کسانی که هیچ دوست و آشنایی در آمریکا ندارن. بعد از ورود به آمریکا کجا باید برن؟ برای دریافت گرین کارت باید آدرس کجا رو بدن؟ چه شهری برن تا بتونن با هزینه کمتر تا جا افتادن اونجا بمونن؟ دوستانی که با این شرایط رفتن آمریکا لطف کنن راهنمایی کنن. ممنون

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - r_ent - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 10:47)bayat_r نوشته:  
کسی ایده ای داره؟

دوستم
یک کم صبر کن،احتمالاً با توجه به دو برابر شدن قیمت بلیط خطوط هوایی قیمت اصل بلیط به دلار ر و قراره ارزون کنند در ایران. توضیح اینکه:
مثلاً قیمت بلیط تهران- LA : قبلاً به دلار 900 بوده و
دیروز 1100 بوده
با قیمت هر دلار 1226 تومان میشد 1348000 تومان
با قیمت هر دلار 2497.5تومان میشه 2747250تومان. ok?
حالا احتمالاً قیمت از 1100 بشه 900 یعنی قیمت در آینده نزدیک بشه: 2247550.

درسته
بعلاوه اینکه در هر صورت به این زودیا دیگه بالا که نمیره،‌ پس عجله اصلا کار درستی به نظر نمیاد.
یا همین قیمت میمونه فعلا یا میره پایین و در هر صورت باید صبر کرد. (حداقل از لحاظ ارزش زمانی پول،‌بهتره برای پرداخت 1 هزینه ثابت،‌تا آخرین لحظه صبر کنین!)

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - saher - 2012-11-14

سلام دوستان
خواهرم اینها میگویند که لس آنجلس اصلا" قابل مقایسه با فینیکس نیست و با وجود خوبی های فینیکس در مورد آدمهایش, ولی از نظر شهری شهر لس آنجلس بسیار زیاد متفاوت از فینیکس هست, البته فینیکس هم زیباست.

Palmdale
[عکس: cfiles38395.jpg]

Pasadena

[عکس: cfiles29469.jpg]

[عکس: vfiles7457.jpg]

Rancho Cucamonga

[عکس: cfiles40250.jpg]

Sacramento

[عکس: cfiles17234.jpg]

RE: اولین سفر برای فعال شدن گرین کارت به آمریکا: بلیط، گمرک و ... - MAHDI2012 - 2012-11-14

(2012-11-14 ساعت 11:45)behzadkhatari نوشته:  با سلام خدمت دوستان با تجربه. یک سوال داشتم. کسانی که هیچ دوست و آشنایی در آمریکا ندارن. بعد از ورود به آمریکا کجا باید برن؟ برای دریافت گرین کارت باید آدرس کجا رو بدن؟ چه شهری برن تا بتونن با هزینه کمتر تا جا افتادن اونجا بمونن؟ دوستانی که با این شرایط رفتن آمریکا لطف کنن راهنمایی کنن. ممنون

دوست گرامی لطف کن صفحات این تایپیک را بخون جواب سوالات را می گیری .برای گرین کارت آدرس هتلی را که قصد اقامت داری را بده.امضا تون را هم اگه کامل کنی بد نیست