مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - سروناز - 2011-07-13

دوستان منتظر کلیرنس من فکر می کنم آنکارا در ماه رمضان اکثر کلیرنس ها را اعلام کنه به دلیل اینکه احتمالا اون موقع سرشون خلوت تره و در ترکیه اکثر مردم روزه می گیرند و سفر در شهر غیر توریستی مثل آنکارا کمتر خواهد بود و مراجعه به سفارت امریکا جهت ویزای تروریستی توسط ترک ها هم کمتر.فکر کنم سونامی کلیرنس در ماه رمضان خواهد بود.انشاالله.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Rainy - 2011-07-13

سلام دوستان مهاجرسرايي
باب صحبتم با اونايي كه كلير نشدن: يادتون مياد وقتي بچه بوديد خيلي آرزو داشتيد كه يه روزي بزرگ بشيد , ديپلم بگيريد, گواهينامه رانندگي بگيريد و غيره ولي الان كه به اين آرزوهاتون رسيديد ميبينيد كه اون دل نگراني ها بيهوده بوده.
اين داستان از اون روزي كه پت پستچي نامه رو به ما داد شروع شده وتا لحظه حياتمون ادامه داره چون يه تحولي در زندگيمون بوجود اومده و در تمامي لحظاتش استرس و بي تابي برامون بهمراه داشته (تا همين امروز كه منتظر كلير هستيد) ولي فكر نكنيد كه اين بازي به اينجا ختم ميشه ويا به اصطلاح Game Over ميشه من اينو از طرف كسي كه كلير شده ميگم كه بعد از اين مرحله به مرحله ديگري وارد ميشيد كه فكر كنم كمي سختر باشه مثل قوانين تمامي بازيها. بعد از قبول شدن تازه بين زمين و هوا هستيد كه بريد يا بمانيد , زندگيتون , كارتون ,دوستاتون, تعلقات وغيره رو ازش دل بكنيد و بزاريد و بريديا همچنان به زندگي خودتون ادامه بديد ( البته اين كيس براي همه صادق نيست ولي فكر كنم اكثريت با اين مشكلات روبرو هستند ويا خواهند شد).
ولي در مجموع ميخواستم بگم كه اين موضوع رو به چشم يه بازي ببينيد و خودتونو زياد اذيت نكنيد و پريشان خاطر نشيد , زندگي رو چه چيزي دلچسب ميكنه ؟ اينه كه در سرتاسر آن يه وقتايي به خوشي هاش ميخندي و و يه زماني سختي هاش چشماتونو پر از اشك ميكنه .
انشالله همگي دوستان كلير ميشن و ميبينن كه به مرحله بعدي رفتن كه مثل همين مرحله و شايد كمي سختتره. اگر هميشه به اين فكر باشيد كه هر چي خواست خداست و به قسمت اعتقاد داشته باشيد زياد اذيت نميشيد و استرس نميگيريد. شايد اگر هم خداي ناكرده كلير نشيد حتما حكمتي در كار بوده و خدا شمارو دوست داشته پس به خدا توكل كنيد.
ولي با تمامي اين حرفها همونطوري كه همه دوست دارن تا مرحله نهايي بازي پيش برن . من صميمانه از ته قلبم براي تمامي مهاجرسايي ها و بلا خص با اونايي كه همسفر بودم آرزوي كلير شدن ميكنم.
منتظر شدن يه هوراي محكم و جانانه از طرف شما هستم.

TAKE IT EASY ALL. Big GrinBig GrinWinkCoolSmile:

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-07-13

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کلیر شدم

درود دوستان
همین الان یک ایمیل از ابوظبی برام اومد. که کلیر شدم . ولی توی سایت میزنه (case number not Found) . متن ایمیل رو میگذارم دوستان کمک کنند که بگند یعنی من واقعا کلیر شدم. یه کم دارم گیج میزنم.
Our records indicate that processing of your application for immigration
to the United States has reached the point where we request that you
submit your passport(s) to prepare for visa issuance. You or another
trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any
Sunday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be
ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further
details when you drop off your passport(s). We encourage you to submit
the passports as soon as you can. Please note that further delay in
passport submission may lead to further delay in visa issuance.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sepinod - 2011-07-13

(2011-07-13 ساعت 14:43)AmericanHamid نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کلیر شدم

درود دوستان
همین الان یک ایمیل از ابوظبی برام اومد. که کلیر شدم . ولی توی سایت میزنه (case number not Found) . متن ایمیل رو میگذارم دوستان کمک کنند که بگند یعنی من واقعا کلیر شدم. یه کم دارم گیج میزنم.
کلیر شدی دیگه.بسیار مبارکه
به امید شنیدن هوراهای همه ی منتظران کلیرنس در این هفته

RE: کلیرنس برندگان 2011 - parastoo2011 - 2011-07-13

(2011-07-13 ساعت 14:07)Rainy نوشته:  سلام دوستان مهاجرسرايي
باب صحبتم با اونايي كه كلير نشدن: يادتون مياد وقتي بچه بوديد خيلي آرزو داشتيد كه يه روزي بزرگ بشيد , ديپلم بگيريد, گواهينامه رانندگي بگيريد و غيره ولي الان كه به اين آرزوهاتون رسيديد ميبينيد كه اون دل نگراني ها بيهوده بوده.
اين داستان از اون روزي كه پت پستچي نامه رو به ما داد شروع شده وتا لحظه حياتمون ادامه داره چون يه تحولي در زندگيمون بوجود اومده و در تمامي لحظاتش استرس و بي تابي برامون بهمراه داشته (تا همين امروز كه منتظر كلير هستيد) ولي فكر نكنيد كه اين بازي به اينجا ختم ميشه ويا به اصطلاح Game Over ميشه من اينو از طرف كسي كه كلير شده ميگم كه بعد از اين مرحله به مرحله ديگري وارد ميشيد كه فكر كنم كمي سختر باشه مثل قوانين تمامي بازيها. بعد از قبول شدن تازه بين زمين و هوا هستيد كه بريد يا بمانيد , زندگيتون , كارتون ,دوستاتون, تعلقات وغيره رو ازش دل بكنيد و بزاريد و بريديا همچنان به زندگي خودتون ادامه بديد ( البته اين كيس براي همه صادق نيست ولي فكر كنم اكثريت با اين مشكلات روبرو هستند ويا خواهند شد).
ولي در مجموع ميخواستم بگم كه اين موضوع رو به چشم يه بازي ببينيد و خودتونو زياد اذيت نكنيد و پريشان خاطر نشيد , زندگي رو چه چيزي دلچسب ميكنه ؟ اينه كه در سرتاسر آن يه وقتايي به خوشي هاش ميخندي و و يه زماني سختي هاش چشماتونو پر از اشك ميكنه .
انشالله همگي دوستان كلير ميشن و ميبينن كه به مرحله بعدي رفتن كه مثل همين مرحله و شايد كمي سختتره. اگر هميشه به اين فكر باشيد كه هر چي خواست خداست و به قسمت اعتقاد داشته باشيد زياد اذيت نميشيد و استرس نميگيريد. شايد اگر هم خداي ناكرده كلير نشيد حتما حكمتي در كار بوده و خدا شمارو دوست داشته پس به خدا توكل كنيد.
ولي با تمامي اين حرفها همونطوري كه همه دوست دارن تا مرحله نهايي بازي پيش برن . من صميمانه از ته قلبم براي تمامي مهاجرسايي ها و بلا خص با اونايي كه همسفر بودم آرزوي كلير شدن ميكنم.
منتظر شدن يه هوراي محكم و جانانه از طرف شما هستم.

TAKE IT EASY ALL. Big GrinBig GrinWinkCoolSmile:
این قشنگترین تفسیری بود که تا حالا شنیدم. من خودم د راین مرحله بازی بعد از کلیر هستم و برام خیلی سخته . جمع آوری پول. تهیه خونه اونطرف ، نگرانی کار و وضعیت بچه ها ، پدرم که اصلا راضی نیست و ناراحته ، دوستام که نداشتنشون از الان آزارم میده و فکرکنم کمترینشون تهیه بلیطه ...
یادتون باشه که وجود خداوند را در بازیهای زندگی نادیده نگیرید . مهم اینه که از بین اینهمه آدم ما انتخاب شدیم که ریسک کنیم و بزرگتر بشیم و به قول اوشو : من به هیچ عنوان راه را تضمین نمی کنم . فقط می توانم بگویم که خطر هست . اما وارد بازی شو ....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-07-13

(2011-07-13 ساعت 14:43)AmericanHamid نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کلیر شدم

درود دوستان
آقا حميد خيلي خيلي مباركه
هوووووووووووووووورررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بالاخره يه هورائي از اينجا در وشد
حميد جان منتظر چي هستي ؟؟؟
گفته زودي بدو پاسپورتتو بيار كه ويزا خيلي دلش برا پاسپورتت تنگ شده ، گفته كه تاخير هم نكن كه اگه تاخير كني ما هم دير ويزا مي ديم ها
بازم مباركه ، خيلي خوشحال شدم ، حميد خان ، 29 روزه كلير شدينSmile)
دست راستتون روي سر ما
ياد لحظه اي افتادم كه با امير 78 بيرون سفارت منتظر بوديم كه شما بياي بيرون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-07-13

(2011-07-13 ساعت 14:55)Hornet نوشته:  
کلیر شدم

تبريييييييييييييييييييك فراوان حميد عزيز

ميشه لطفاً بفرماييد، كي ايميل زديد ؟

سپاس hornet عزیز
من روز 29 june ایمیل زدم و امروز هم تصمیم گرفتم دوباره ایمیل بزنم . همینکه ایمیل جدید رو send کردم و رفتم توی inbox دیدم این ایمیل برام اومده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - California - 2011-07-13

سلام
امروز هم به ایمیل من بعد از 1 ماه جواب دادن اما ....

Our records continue to indicate that your case is still under administrative processing. Please note that every case is different and some cases require excessive administrative processing in accordance with the provisions of the law. While it is not possible to predict when the administrative process for your case will be completed, please be assured that we will do all we can to see that the visa is adjudicated as soon as your administrative processing is complete. Please continue to monitor the status of your case on our website for all future updates.

دکتر محمودی از شما چه خبر ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - samadi2050 - 2011-07-13

[quote='AmericanHamid' pid='118066' dateline='1310551989']
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کلیر شدم

درود دوستان
تبریک میگم ،تابلو که کلیر شده ای ، سریع برو ویزاتو بگیر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bfarhadm - 2011-07-13

باقی دوستان
drmahmoodi ،hornet ،خیلیا رو که نمیدونم ،شما چی ؟
لطفآ کلر اومد ،سریع خبر بدین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-13

(2011-07-13 ساعت 19:47)bfarhadm نوشته:  باقی دوستان
drmahmoodi ،hornet ،خیلیا رو که نمیدونم ،شما چی ؟
لطفآ کلر اومد ،سریع خبر بدین

دوست عزیز قطعاً خبر میدیم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-14

این روزها همه نگران کلیر شدن هستن.. شما چطور ؟؟؟‌Smile

نصف شبی خوابم نمیبره اومدم اینجا یه پست بی محتوا بدم. این پست پاک میشه . Smile

راستی به دوست عزیزمون حمید امریکایی هم بابت کلیرشون تبریک میگم Smile مال ما هم تو راهه به همین زودیا باید بهمون تبریک بگین Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - jamirfakhri - 2011-07-14

سلام به دوستان عزیز در مهاجرسرا
ممنون میشم از دوستانی که بتونن در مورد سوال من کمکم کنن. قبل از اینکه سوال رو بپرسم یه خلاصه ای از وضعیتم رو می نویسم

خانم من از برندگان لاتاری 2011 هستش. به خاطر وضعیت تحصیلی من، سپتامبر گذشته ما اومدیم کانادا. مصاحبه ما اول در آنکارا بود که بعد از درخواست ما به مونترال در کانادا تغییر کرد. مصاحبه در روز دوم دسامبر 2010 انجام شد و آفیسر گفت حدود 16 هفته طول میکشه جواب بدن. فکر کنم که به خاطر شغل دولتی که من در گذشته داشتم و سربازی کلیرنس خورده بودیم. از او اون موقع تا حالا چند بار ایمیل زدم و همیشه میگن فایل شما under processing.
سوال من اینه:
ما تا کی مهلت داریم که ویزای ورود به خاک آمریکا رو بگیریم؟ آیا deadline وجود داره؟
الان نگرانی ما اینه که اگر از سپتامبر بگذره و کلیرنس ما نیاد میخوره به برندگان سال دیگه و کار ما کان لم یکن میشه. آیا این درسته؟
یا نه ربطی به این مطلب نداره و اگر کلیرنس بعد از سپتامبر امسال هم بیاد ما میتونیم ویزا بگیریم؟

سپاس فراوان از دوستان عزیزی که لطف میکنن و جواب میدن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - samadi2050 - 2011-07-14

(2011-07-14 ساعت 00:17)jamirfakhri نوشته:  سلام به دوستان عزیز در مهاجرسرا
ممنون میشم از دوستانی که بتونن در مورد سوال من کمکم کنن. قبل از اینکه سوال رو بپرسم یه خلاصه ای از وضعیتم رو می نویسم

خانم من از برندگان لاتاری 2011 هستش. به خاطر وضعیت تحصیلی من، سپتامبر گذشته ما اومدیم کانادا. مصاحبه ما اول در آنکارا بود که بعد از درخواست ما به مونترال در کانادا تغییر کرد. مصاحبه در روز دوم دسامبر 2010 انجام شد و آفیسر گفت حدود 16 هفته طول میکشه جواب بدن. فکر کنم که به خاطر شغل دولتی که من در گذشته داشتم و سربازی کلیرنس خورده بودیم. از او اون موقع تا حالا چند بار ایمیل زدم و همیشه میگن فایل شما under processing.
سوال من اینه:
ما تا کی مهلت داریم که ویزای ورود به خاک آمریکا رو بگیریم؟ آیا deadline وجود داره؟
الان نگرانی ما اینه که اگر از سپتامبر بگذره و کلیرنس ما نیاد میخوره به برندگان سال دیگه و کار ما کان لم یکن میشه. آیا این درسته؟
یا نه ربطی به این مطلب نداره و اگر کلیرنس بعد از سپتامبر امسال هم بیاد ما میتونیم ویزا بگیریم؟

سپاس فراوان از دوستان عزیزی که لطف میکنن و جواب میدن
دوست عزیز deadline آخر سپتامبر است و بعد از آن ویزا صادر نمیشود (طبق قانون فعلی)،تقریبا این موضوع بدترین قسمت برای برندگان لاتاری است امیدوارم هر چه زودتر همه کلیر بشن.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-07-14

دوستان قبلا" گفتم بازم میگم تا دیر نشده برید تو صفحه وزارت امورخارجه آمریکا در فیس بوک و بابت طولانی بودن روند کلیرنس اعتراض کنید. زیر هر پست که باشه مهم نیست حتما" ارسالهاتون را میخونند.به هر حال زمان به سرعت میگذره و چاره ایی بعدا" نخواهید داشت.موفق باشید.
-به امید کلییر شدن همه عزیزان
http://www.facebook.com/USAdarFarsi
-به جایی اینکه تاریکی رو لعنت کنید یک چراغ روشن کنید!