مهاجرسرا
ویزای EB-۱ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+--- موضوع: ویزای EB-۱ (/thread-3121.html)

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nousai - 2013-12-28

Mammad Sanda عزیز

کیس من هنریه ... در دو زمینه هنری فعالیت می کنم ... یک اوارد بین المللی و چند تا داخلی دارم
یه تعدادی هم certificate آموزش داخلی و بین المللی دارم و یک توصیه نامه از یک چهره معروف و بین المللی مهم در رشته خودم.
ضمنا چند تا مقاله چاپ شده در مجلات تخصصی معتبر در سال های قبل هم داشتم که همه اونها را هم ترجمه کرده ام و فرستاده ام
تا جایی هم که داشتم و میشد، قراردادهای کاری قدیمیم را هم جزو مدارک گذاشته ام.

به نظر میاد که هرچقدر مدارک بیشتری ارائه بدیم، شانسمون بیشتره و من هم به همین دلیل هرچی که فکر کردم که به دردشون بخوره ترجمه کردم و جزو مدارکم گذاشته ام و همراه با فرم و کاور لتر فرستاده ام

امیدوارم نتیجه بگیرم
باز هم سئوالی بود در خدمتم

(2013-12-26 ساعت 17:12)mammad sanda نوشته:  [quote='nousai' pid='451168' dateline='1387404740']
سلام دوستان
بعد از مدتی غیبت، خبرای خوبی براتون دارم

در مسافرت کوتاهی که به خارج از کشور داشتم، به صورت کاملا اتفاقی با یک افرد مریکایی آشنا شدم و تازه بعدش فهمیدم که ایشون در سفارت آمریکا در ابوظبی مقام مهمی دارند ... من هم از فرصت استفاده کردم و کلی سئوال در مورد ویزای EB1 ازشون پرسیدم

یک - این دوستمون معتقد بود که بیشتر از 90 درصد کسانی که برای این ویزا اقدام می کنن، آن را دریافت می کنن و کسانی هم که دریافت نمی کنند، بیشتر تقصیر خودشونه که اطلاعاتشون را تکمیل نکرده اند.
دو - در صورتی که موفق به دریافت این ویزا نشیم، هیچ مانعی برای اقدام های بعدی و یا گرفتن ویزای ویزیت وجود نداره.
سه - برای گرفتن این ویزا مهمترین اصل اینه که بتونیم ثابت کنیم که فرد با استعدادی هستیم. تعداد جوایز و ... بهانه ایست برای اینکه اونا بدونن که اگه اینور بمونیم استعدادمون سوخت میشه!
چهار- کلا این دوستمون معتقد بود که EB1 ساده ترین راه برای ورود به آمریکاست، خصوصا برای هنرمندا

راستی من هم تا 2-3 روز دیگه مدارکم را می فرستم.
[/quotنوسای عزیز میخوام بدونم شما مدرکت چیه منظورم از نظر بین المللی یا داخلیه چون من مقام کشوری در زمینه ورزشی دارم میخوام بدونم من میتونم اقدام کنم یا حتما حتما باید بین المللی هم داشته باشیم

RE: همه چیز در مورد EB-1 - ginjer - 2014-01-01

نورا جان
ببخشید من دیر پیامت رو دیدم ببخشید من زیاد کارکردن با مهاجر سرا رو بلد نیستم Sad
اما الان جواب دادم

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2014-02-01

چرا اینجا با این همه افرادی که پرونده تشکیل دادند هیچ خبری نیست باید نتایج مشخص شده باشد.

RE: همه چیز در مورد EB-1 - sima12 - 2014-02-14

سلام دوستان عزیز کسی اطلاع داره که چقدر طول می کشه تا فرم i 797 رو بفرستن؟ و این که این فرم اصلا چی هست؟

RE: همه چیز در مورد EB-1 - تکتم - 2014-02-17

سلام دوستان
میشه لطفا یکی از دوستانی که از این طریق ویزا گرفته پیغام بزاره یک سری سوال دارم ... ممنونم

RE: همه چیز در مورد EB-1 - ginjer - 2014-02-19

nousai جان خوبی چه خبر ؟ کیس نامبر اومد ؟؟ چند روز طول کشید اومد؟ منم پست کردم اما هنوز نیومده Sad میخواستم بدونم چند روزه گرفتی؟

RE: همه چیز در مورد EB-1 - mohajersaraa - 2014-02-22

من دو تا ثبت اختراع داخل دارم و یک نرم افزار دارای کپی رایت داخل و دو اعتبار پژوهشی از بنیاد ملی نخبگان هستم آیا واجد شرایط هستم

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nousai - 2014-02-22

(2014-02-19 ساعت 21:01)ginjer نوشته:  nousai جان خوبی چه خبر ؟ کیس نامبر اومد ؟؟ چند روز طول کشید اومد؟ منم پست کردم اما هنوز نیومده Sad میخواستم بدونم چند روزه گرفتی؟

سلام Ginger عزیز

من در آخرین لحظه تصمیمم عوض شد و مدارکم را نفرستادم و منتظر ماندم که یک گواهی حضور در جشنواره و یک گواهی آموزشی دیگه که منتظرشون بودم هم به دستم برسن.

به همین دلیل، مدارکم را با دوماه تاخیر و حدود یک هفته قبل فرستادم. الان مدارک دست دخترخاله ام در امریکاست و هنوز برای اداره مهاجرت نفرستاده. فکر می کنم در چند روز آینده بفرسته و بعد هم باید منتظر کیس نامبر و بقیه مراحل بمونم.

لطفا شما هم از روند پیشرفت پرونده ات خبر بده ...

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nousai - 2014-02-25

Ginjerجان سلام

من هم از روش سرعت عادی اقدام کردم.
مدارکم هم دیروز از فنیکس فرستاده شده و احتمالا فردا به اداره مهاجرت می رسه.
امروز آمار داخل سایت مهاجرت را نگاه می کردم. متوسط پروسه زمانی در تگزاس 4 ماهه.

امیدوارم کارمون بدون مشکل جلو بره

(2014-02-24 ساعت 15:13)ginjer نوشته:  nousai عزیز سلام
ممنون از پاسخت تقریبا با هم ارسال کردیم منم از آمریکا برام ارسال کردند راستی از چه گزینه ای استفاده کردی با سرعت یا معمولی؟ ما معمولی استفاده کردیم. کیس نامبر هم با پست میاد.هنوز منتظرم امیدوارم هر دو با هم موفق بشیم Wink
(2014-02-22 ساعت 13:40)nousai نوشته:  
(2014-02-19 ساعت 21:01)ginjer نوشته:  nousai جان خوبی چه خبر ؟ کیس نامبر اومد ؟؟ چند روز طول کشید اومد؟ منم پست کردم اما هنوز نیومده Sad میخواستم بدونم چند روزه گرفتی؟

سلام Ginger عزیز

من در آخرین لحظه تصمیمم عوض شد و مدارکم را نفرستادم و منتظر ماندم که یک گواهی حضور در جشنواره و یک گواهی آموزشی دیگه که منتظرشون بودم هم به دستم برسن.

به همین دلیل، مدارکم را با دوماه تاخیر و حدود یک هفته قبل فرستادم. الان مدارک دست دخترخاله ام در آمریکاست و هنوز برای اداره مهاجرت نفرستاده. فکر می کنم در چند روز آینده بفرسته و بعد هم باید منتظر کیس نامبر و بقیه مراحل بمونم.

لطفا شما هم از روند پیشرفت پرونده ات خبر بده ...

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nousai - 2014-03-03

از کیس نامبر خبری نشد Ginjer عزیز؟
براتون به ایران فرستاده میشه یا آدرسی خارج از ایران دادین؟

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2014-03-04

(2014-03-04 ساعت 00:31)ginjer نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 14:01)nousai نوشته:  از کیس نامبر خبری نشد Ginjer عزیز؟

نه عزیزم متاسفانه خبری نشدSad من وکیل گرفتم آمریکا اون کارام رو انجام میده البته پستی میاد به آدرس وکیلم بعد ایشون برای من ایمیل می کنند.

بایدوقتی وکیل شما فرم را پر می کرد از او می خواستید ایمیل شما را تیک بزند تا هر چه برای او میاید شما هم دریافت کنید!!!
مراقب باشید تا دریافت کامل ایمیل و ارتباط با مرکز تگزاس همینطور صحت ان پولی به حساب وکیل واریز نکنید.
هر کیس نامبری که به وکیل برسد نامه اصلی ان برای شما در ایران فرستاده خواهد شد.(از طرف وزارت خارجه امریکا)

RE: همه چیز در مورد EB-1 - ginjer - 2014-03-05

(2014-03-04 ساعت 21:20)nora نوشته:  
(2014-03-04 ساعت 00:31)ginjer نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 14:01)nousai نوشته:  از کیس نامبر خبری نشد Ginjer عزیز؟

نه عزیزم متاسفانه خبری نشدSad من وکیل گرفتم آمریکا اون کارام رو انجام میده البته پستی میاد به آدرس وکیلم بعد ایشون برای من ایمیل می کنند.

بایدوقتی وکیل شما فرم را پر می کرد از او می خواستید ایمیل شما را تیک بزند تا هر چه برای او میاید شما هم دریافت کنید!!!
مراقب باشید تا دریافت کامل ایمیل و ارتباط با مرکز تگزاس همینطور صحت ان پولی به حساب وکیل واریز نکنید.
هر کیس نامبری که به وکیل برسد نامه اصلی ان برای شما در ایران فرستاده خواهد شد.(از طرف وزارت خارجه آمریکا)
والا میگن وقتی از روش عادی باشه فقط پاکت میاد به یه آدرس ما هم آدرس وکیل رو دادیم. دوستم با همین وکیله کیس نامبرش 2 هفته ای اومد 4 ماهه کارش راه افتاد . اما متاسفانه فعلا کیس نامبری برای ما نیومده . نورا جان شما شنیدی چند وقته میاد؟

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nora - 2014-03-06

[/quote]

هر کیس نامبری که به وکیل برسد نامه اصلی ان برای شما در ایران فرستاده خواهد شد.(از طرف وزارت خارجه آمریکا)
[/quote]
والا میگن وقتی از روش عادی باشه فقط پاکت میاد به یه آدرس ما هم آدرس وکیل رو دادیم. دوستم با همین وکیله کیس نامبرش 2 هفته ای اومد 4 ماهه کارش راه افتاد . اما متاسفانه فعلا کیس نامبری برای ما نیومده . نورا جان شما شنیدی چند وقته میاد؟
[/quote]
این صحبت درست نیست من به شکل عادی اقدام کردم ولی قبل از نامه ایمیل و یعد از دو هفته اصل نامه میومد .
به دلیل پی گیری متقاضی اگاه ودر جریان همه امور خواهد بود بسیاری از وکیلان ایمیل و ادرس متقاضی را نمی فرستند تا اخرین لحظه فرد وابسته به انها و گاهی اوقات برای دریافت پول بیشترمی باشد .

RE: همه چیز در مورد EB-1 - ginjer - 2014-03-11

مرسی نورا جان ممنون از راهنمایت دو روز پیش هم ایمیل اومد هم پاکت Smile دیشب هم تو سایت چک کردم دیدم تو مرحله بررسی اولیه هستم

RE: همه چیز در مورد EB-1 - nousai - 2014-03-14

(2014-03-11 ساعت 13:50)ginjer نوشته:  مرسی نورا جان ممنون از راهنمایت دو روز پیش هم ایمیل اومد هم پاکت Smile دیشب هم تو سایت چک کردم دیدم تو مرحله بررسی اولیه هستم

Ginjer عزیز
باور کن انقدر خوشحال شدم که انگار کیس نامبر پرونده خودم را گرفته ام Smile
بهترین آرزوها را براتون دارم