مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - usamohajer - 2011-12-27

(2011-09-20 ساعت 18:35)BIG BANG نوشته:  سلام خدمت دوستان چنتا سوال داشتم
برای گرفتن وقت از سفارت در انکارا میخواستم مستر کارت یا هر چیزی که کارمو راه بندازه بخرم
1 لطفا بگید چه نوعی و از کجا بخرم که ارزان و مطمئن باشه؟ایا از بانکها میشه خرید؟
2 ایا میتونم در ترکیه پوله گرفتن وقتو در بانک بریزم و از طریق اون فیش اقدام کنم؟

http://www.shetabcard.com/VisaCard.aspx nدوست عزیز از این سایت می تونی یه ویزا کارت 25 دلاری بخری و با یه تلفن به سفارت در انکارا وقت بگیری. موفق باشی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - lord_alone_dark - 2012-01-02

سلام من 31 زانویه وقت سفارت دارم ایا همسفر دبی کسی هستش

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - usamohajer - 2012-01-02

(2012-01-02 ساعت 18:08)lord_alone_dark نوشته:  سلام من 31 زانویه وقت سفارت دارم ایا همسفر دبی کسی هستش

سلام دوست عزیز شما کی وقت واسه 31 ژانویه گرفتید؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - الی الی - 2012-01-03

دوستان من راهنمایی میخواستم
من ویزای مها جرتی دارم. هنوز اولین سفرم برای گرفتن گیرین کارت رو هم نرفتم.
می خواستم مادر یا پدرم بتونن در اولین یا دومین سفرم با ویزای توریستی یا بازدید باهام بیان .
شینگن هم دارن.
به نظرتون در کدوم حالت احتمال ویزا گرفتن بیشتره واسشون؟
در سفر اول بخوان بیان: من هنوز گیرین کارت ندارم و با دعوت نامه یکی از دوستان باید بیان. پس احتمالا سفارت نمی فهمه که دخترش قراره بره.
در سفر دوم : که من گیرین کارت گرفتم و آفیسر حتما می فهمه که من اونجام و یا ایرانم و باهم داریم میریم؟
سپاس

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2012-01-03

(2012-01-02 ساعت 18:08)lord_alone_dark نوشته:  سلام من 31 زانویه وقت سفارت دارم ایا همسفر دبی کسی هستش

salam dooste aziz manam 31 jan vaghte sefara
daram vali az dubai na . khoshhal misham madarekemoono baham check konim ke kamel konim . shoma mishe az sharayetetoon begid ? mojara ya motahel ? shingen darin ? hesab banki ? sanade khoone ? va va va harchi Rolleyeshast ? mamnoon misham

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - tehran_iran - 2012-01-08

سلام.
دوستان لطفا یه وکیل مهاجرتی مجرب امریکا را در تهران توسط بیام خصوصی به من معرفی کنید.
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sadegh59 - 2012-01-08

(2012-01-08 ساعت 14:40)tehran_iran نوشته:  سلام.
دوستان لطفا یه وکیل مهاجرتی مجرب امریکا را در تهران توسط بیام خصوصی به من معرفی کنید.
ممنون
منم واقعا احتیاج دارم .خواهش میکنم دوستان لطف کنن
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - samira1352 - 2012-02-12

سلام. دوستان من نزدیک 4 سال هست اومدم آمریکا و میخوام پدر و مادرم را دعوت کنم ولی مشکلی که هست اینه که هم خودم و هم شوهرم کارمون را از دست دادیم . حالا من چه دعوتنامه ای میتونم براشون بفرستم؟ اونها مدارک کامل و کافی برای ضمانت مالی شون دارن. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - *ROYA* - 2012-02-13

دوست عزيز اولين گام موثر شايد اين باشه كه لااقل يكي از شما دو نفر كاري پيدا كنيد چون براي هر ويزايي كه اقدام كنيد ، توريستي و ... در مرحله يي از كار از شما بعنوان اسپانسر ، فرم هاي مربوط به ماليات و ميزان درآمدتون را ميخواهند . اميدوارم كه به زودي زود خبر خوب پيدا كردن شغل را از شما بشنويم و به اميد خدا به زودي بتونيد براي پدر و مادر گرامي تون اقدام كنيد .
آمين

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negin.f - 2012-02-13

سلام!
من خواهرم در امریکا دانشجو هست و پدر و مادرم تابستون رفتن امریکا و برگشتن.حالا خواهرم برای من دعوتنامه فرستاده و برام از سفارت باکو وقت گرفته.من خودم دانشجو هستم و میخوام تابستون برم و مهر برگردم...به نظرتون چه مدارکی باید با خودم ببرم تا افسر قانع بشه که میخوام برگردم ایران؟؟؟سفارت باکو از این جهت چطوریه؟؟
در ضمن مجرد هستم.

سلام!
من خواهرم در امریکا دانشجو هست و پدر و مادرم تابستون رفتن امریکا و برگشتن.حالا خواهرم برای من دعوتنامه فرستاده و برام از سفارت باکو وقت گرفته.من خودم دانشجو هستم و میخوام تابستون برم و مهر برگردم...به نظرتون چه مدارکی باید با خودم ببرم تا افسر قانع بشه که میخوام برگردم ایران؟؟؟سفارت باکو از این جهت چطوریه؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2012-02-13

(2012-02-13 ساعت 15:58)negin.f نوشته:  سلام!
من خواهرم در آمریکا دانشجو هست و پدر و مادرم تابستون رفتن آمریکا و برگشتن.حالا خواهرم برای من دعوتنامه فرستاده و برام از سفارت باکو وقت گرفته.من خودم دانشجو هستم و میخوام تابستون برم و مهر برگردم...به نظرتون چه مدارکی باید با خودم ببرم تا افسر قانع بشه که میخوام برگردم ایران؟؟؟سفارت باکو از این جهت چطوریه؟؟
همون مدارکی که مادر پدرتون بردن ، سند خانه. اگر متهل هستين سند ازدواج . حساب بانکی با گردش . و مدرک شغلی. سفارت با سفارت فرقی نداره و همه يه قانون دارن

ممنون ولی موندن من تو ایران واسه مامان و بابا یه پوئن مثبت بود...در ضمن من مجردم و هنوز سال سومم و جایی کار نمیکنم...فک میکنم روی دانشجو بودن و ادامه ی تحصیلم باید تاکید کنم...سند خونه به درد من می خوره؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - samira1352 - 2012-02-19

سلام دوستان عزیز

لطفا من را راهنمایی کنید چه طوری میتوانم برای پدر و مادر وقت سفارت از آنکارا بگیرم؟ با دو نفر صحبت کردم خیلی گرون میگیرند؟ اگر کسی از دوستان لطف کنند به من کمک کنند ممنون میشوم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar308 - 2012-03-05

سلام دوستان من 2 ماهه که سفارت تماس میگیرم برای وقت گرفتن از همون ساعت 8:30 اما همش مشغوله بعدشم حدود ساعت 12 که میگیره اطلاعات میگه دیر زنگ زدی وقتا تموم شد بعدشم میگه کاری از دست ما بر نمیاد کسی میتونه راهنماییم کنه امروزم زنگ زدم گفت 2شنبه دیگه زنگ بزن والا دیگه انگشتم درد میکنه انقدر این شماره سفارت و گرفتم Rolleyes