مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vahid2014 - 2014-11-24

(2014-11-24 ساعت 03:11)iris نوشته:  سلام سلام
چه بحث خوبیه راجع به بانک
من bank of america حساب دارم و یکماه از حسابم می گذره و در saving ام هیچی پول نیست ولی تمام پولم در checking و هیچی هم جریمه نشدم
سوشیالمم هنوز نیمده و کردیت کارت هم هنوز نگرفتم چون دقت نکردم که بگم secure میخوام حالا باید فردا برم بگیرم

ظاهرا اين قانون حداقل موجودى بعد از ٢ ماه بعد از افتتاح حساب أجرا ميشه
امادرمورد fee ماه اول تو حساب من اجرا شد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-11-24

صبر کنید من سوشالم بیاد میرم سراغشون بهتون خبر میدم این قانونش چجوریه و چکار باید کرد که شارژ نشیم. البته من همونطور که گفتم از یه کارمند بانک پرسیدم و اون جواب و بهم داد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - tenese - 2014-11-24

(2014-11-22 ساعت 19:31)peymanmohajer نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 18:13)shadi79 نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 17:50)Vahid2014 نوشته:  دوستان ثبت نام بيمه أوباماكر شروع شده از ١٥نوامبر تا١٥ دسامبر

من هنوز گرین کارتم نیومده می تونم ثبت نام کنم

بله میتونید ما این کارو کردیم. یکی ازتون A نامبر رو میخواد که رو ویزاتون هست. یکی هم شماره گرین کارت که تو رسیدای پرداخت که براتون تو مسیجهای اکانت الیس میاد یه نامه هست به اسم Case Receipt Notice که با IOE شروع میشه و 10 رقم بعدش داره.
برای بیمه اوبا ما باید سقف درامد چقدر باشه؟ ما که تازه وارد هستیم و درامد کمی داریم میتونیم اپلای کنیم؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2014-11-24

سوشیال ما هم بعد از 9 روز اومد!! 2روز بعد از اینکه رسیدیم رفتیم اداره سوشیال و به هر کدام فرمی داددند پر کردیم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-11-24

سلام دوستان
لطفاً بحث و تبادل نظر در خصوص بانک ها و بیمه رو به تاپیک مربوطش در لینک زیر منتقل کنین:
http://www.mohajersara.com/forum-46.html
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-11-24

من bank of america حساب دارم و یکماه از حسابم می گذره و در saving ام هیچی پول نیست ولی تمام پولم در checking و هیچی هم جریمه نشدم
سوشیالمم هنوز نیمده و کردیت کارت هم هنوز نگرفتم چون دقت نکردم که بگم secure میخوام حالا باید فردا برم بگیرم

بهتر هستش که بیشتر پول را توی حساب saving بذارید و مبلغ کمی رو توی checking و هر موقع لازم شد انتقال بدید ...

(2014-11-24 ساعت 08:08)KIMIA2005 نوشته:  

بهتر هستش که بیشتر پول را توی حساب saving بذارید و مبلغ کمی رو توی checking و هر موقع لازم شد انتقال بدید ...
چرا؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-24

(2014-11-24 ساعت 08:10)farshad varaste نوشته:  

چرا؟
چون اگر کارتت را گم کنی یا بدزدند پول کمتری از دست میدی
saving را نمی تونند بردارند بدون امضا

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-24

می دونی کیمیا من چون سوشیال ندارم و حتی شماره اش هم ندارم نمی تونم saving باز کنم

(2014-11-24 ساعت 08:13)iris نوشته:  
(2014-11-24 ساعت 08:10)farshad varaste نوشته:  

چرا؟
چون اگر کارتت را گم کنی یا بدزدند پول کمتری از دست میدی
saving را نمی تونند بردارند بدون امضا
من فکر میکنم اون کارت اعتباری که بدون رمز میشه باهاش خرید کرد. من از حساب checking استفاده میکنم و هروقت خرید میکنم باید رمز وارد کنم ولی کارتهای اعتباری اینجوری نیست

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Mahmood129 - 2014-11-24

سلام بر دوستان عزیز

دوستان لطفا بحث هایی در مورد بانک - بیمه - سوشیال سکیوریتی

را در این بخش پیگیری کنید تا نظم فروم به هم نخوره

سپاس از شما

(2014-11-24 ساعت 10:59)Mahmood129 نوشته:  سلام بر دوستان عزیز

دوستان لطفا بحث هایی در مورد بانک - بیمه - سوشیال سکیوریتی

را در این بخش پیگیری کنید تا نظم فروم به هم نخوره

سپاس از شما
ای بابا
مدیر جان فک کردیم شماها نیستید داشتیم هرکار دلمون میخواست میکردیمTongue چه خوب بود یه تاپیک هم درست میشد به نام: هرچه میخواهد دل تنگت بگو Rolleyes

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - عاطفه سروش - 2014-11-25

سلام بچه ها یه سوال
برای پیگیری گرین کارت که ببینیم تو کدوم مرحله است چی کار کنم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-11-25

او مای گاد نباید اینجا بحث بانک کنیم ! پس من اخرین پستم در مورد بانک را بزنم
بچه ها امروز رفتم bank of america گفتم جریان این جریمه چیه گفت باید همیشه همیشه saving توش 300$ باشه تا جریمه نشی
و چکینگ مهم نیست اصلا
بعد گفتم ولز فارگو همون موقع کردیت سکیور میده چرا شما نمی دید گفت زودتر دادنش ارزشی نداره چون شما کردیتتون وقتی استارت می خوره که سوشیال سکیوریتی تون را وارد کنید حالا فکر کن بهت یه کردیت کارتم دادیم تا وقتی سوشیال نداشته باشی مثل دبیت می مونه فقط باید هی پول از دبیت بریزی توش ...

(2014-11-25 ساعت 04:07)عاطفه سروش نوشته:  سلام بچه ها یه سوال
برای پیگیری گرین کارت که ببینیم تو کدوم مرحله است چی کار کنم

از طریق هنون سایتی که 165$ را پرداخت کردید
و صفحه 188 همین بحث کاربری به اسم غفاری یه لینک گذاشتند برای پیگیری گرین کارت

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-11-25

(2014-11-25 ساعت 06:30)iris نوشته:  او مای گاد نباید اینجا بحث بانک کنیم ! پس من اخرین پستم در مورد بانک را بزنم
بچه ها امروز رفتم bank of america گفتم جریان این جریمه چیه گفت باید همیشه همیشه saving توش 300$ باشه تا جریمه نشی
و چکینگ مهم نیست اصلا
بعد گفتم ولز فارگو همون موقع کردیت سکیور میده چرا شما نمی دید گفت زودتر دادنش ارزشی نداره چون شما کردیتتون وقتی استارت می خوره که سوشیال سکیوریتی تون را وارد کنید حالا فکر کن بهت یه کردیت کارتم دادیم تا وقتی سوشیال نداشته باشی مثل دبیت می مونه فقط باید هی پول از دبیت بریزی توش ...
بسیار مطلب مفیدی بود. ولی ولز فارگو هم بدون سوشال، سیکیور کردیت نمیده