مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - FireRing - 2013-04-16

سلام دوستان

من نامه دومم اومد - مصاحبه june دارم ایروان
یک سوال دارم
من موقع ثبت نام لاتری اسم کوچکم رو تلفظش رو اشتباهی نوشته بودم - یعنی با پاسپورتم فرق میکرد
ولی هنگام پست کردن فرم ها اسم کوچکم رو اصلاح کردم و آدرس خونه هم چون تغییر کرده بود اون رو هم اصلاح کردم
دوستان الان که نامه دومم اومد توش آدرس جدید رو اصلاح کردند ولی اسم کوچکم همون اشتباهه و عوض نکردند
سوال من اینه چرا آدرس رو تصحیح کردند ولی اسم کوچکم رو نه؟؟؟؟
بنظرتون ایمیل بزنم کی سی سی؟؟؟
خواهشا کمکم کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nooshshahnar - 2013-04-16

(2013-04-16 ساعت 20:51)FireRing نوشته:  سلام دوستان

یک سوال دارم
من موقع ثبت نام لاتری اسم کوچکم رو تلفظش رو اشتباهی نوشته بودم - یعنی با پاسپورتم فرق میکرد
ولی هنگام پست کردن فرم ها اسم کوچکم رو اصلاح کردم و آدرس خونه هم چون تغییر کرده بود اون رو هم اصلاح کردم
دوستان الان که نامه دومم اومد توش آدرس جدید رو اصلاح کردند ولی اسم کوچکم همون اشتباهه و عوض نکردند

نگران نباش
نامه بزن و ماجرا رو بگو پاسخشون رو با نامه ای که زدی روز مصاحبه با خودت ببر و به آفیسر بده

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Given - 2013-04-16

(2013-04-16 ساعت 20:48)mehran_salavati نوشته:  تبریک به دوستانی که نامه دوم را دریافت کردند. سوالی داشتم.من شماره کیسم کمتر از دوستی است که برایشان نامه دوم آمده. آیا در ارسال نامه دوم نظم و ترتیبی وجود دارد و یا اینکه اتفاقی این مسئله اتفاق افتاده است؟
منم مثل شما شماره ام پایین تره .. عزیزم .. عجله نکن .. همونطور که مشخصه الان دارن نامه های بر و بچ ایروان رو ردیف می کنن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - roeentan - 2013-04-16

به همه دوستان ایروانی تبریک میگم. مخصوصا به امیر مهاجر؛ پرچمدار 2013ای ها.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nikan_sh - 2013-04-16

من موقع ثبت نام همسر داشتم -- الان ندارم - معزرت میخواهم که اینقدر راحت حرف میزنم .
الان تو این نامه اسمش هست
در صورتی که من تو نامه هام زدم که جا شدم .. الان نامه بزنم ؟؟؟ شاید این جمله که برام نوشتن به این ربط داشته باشه ؟؟؟؟
کسی میدونه؟؟؟؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mlo - 2013-04-16

(2013-04-16 ساعت 20:51)FireRing نوشته:  سلام دوستان

یک سوال دارم

بنده هم همين مشكل رو دارم. فاميل همسر بنده كه دو كلمه ايست با يك فاصله تايب شده دو صورتيكه در باسبورت بدون فاصله است. ظاهرا اين اسم كه اصلاح نشده موبوط به ثبت نام اوليه است و kcc تصريح كرده كه قادر به تصحيح مشخصات ثبت نام نيست . در هر حال اكر مكاتبه كرديد و فرمها هم صحيح است فكر نمي كنم مشكلي باشه... توكل به خدا...

البته اسمش به عنوان همسر نیومده . به عنوان ذینفع اومده ؟؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehran_salavati - 2013-04-16

(2013-04-16 ساعت 20:56)Given نوشته:  
(2013-04-16 ساعت 20:48)mehran_salavati نوشته:  تبریک به دوستانی که نامه دوم را دریافت کردند. سوالی داشتم.من شماره کیسم کمتر از دوستی است که برایشان نامه دوم آمده. آیا در ارسال نامه دوم نظم و ترتیبی وجود دارد و یا اینکه اتفاقی این مسئله اتفاق افتاده است؟
منم مثل شما شماره ام پایین تره .. عزیزم .. عجله نکن .. همونطور که مشخصه الان دارن نامه های بر و بچ ایروان رو ردیف می کنن

ممنون دوست عزیز . امیدوارم به زودی برای همه نامه دوم بیاد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sadfar - 2013-04-16

(2013-04-16 ساعت 21:04)nikan_sh نوشته:  من موقع ثبت نام همسر داشتم -- الان ندارم - معزرت میخواهم که اینقدر راحت حرف میزنم .
در صورتی که من تو نامه هام زدم که جا شدم .. الان نامه بزنم ؟؟؟ شاید این جمله که برام نوشتن به این ربط داشته باشه ؟؟؟؟
کسی میدونه؟؟؟؟؟

باید طلاقنامه که ترجمه شده است را با خودت ببری و به افیسر بدهی

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - سو سو - 2013-04-16

انکارا خبری نیست؟؟؟

(2013-04-16 ساعت 21:04)nikan_sh نوشته:  من موقع ثبت نام همسر داشتم -- الان ندارم - معزرت میخواهم که اینقدر راحت حرف میزنم .
کسی میدونه؟؟؟؟؟

نامه ای که قبلا زدی رو پرینت بگیر روز مصاحبه ببر
نگران نباش

(2013-04-16 ساعت 21:09)nooshshahnar نوشته:  
کسی میدونه؟؟؟؟؟

نامه ای که قبلا زدی رو پرینت بگیر روز مصاحبه ببر
نگران نباش
330 اودلار اضافه نگیرن یه وقت Tongue بقیش مشکلی نداره

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ramtin228 - 2013-04-16

دوست من مصاحبش ایروانه،آیا مدارکی باید قبل از مصاحبه ارسال کنه به سفارت یا نیازی نیستش همون روز مصاحبه با خودش ببره؟ممنون

دوباره با هم ازدواج کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید منظورشون اینه ؟؟؟ شوخی کردم Wink
آخه این kcc ها همه چی رو میدونن.

(2013-04-16 ساعت 21:14)ramtin228 نوشته:  دوست من مصاحبش ایروانه،آیا مدارکی باید قبل از مصاحبه ارسال کنه به سفارت یا نیازی نیستش همون روز مصاحبه با خودش ببره؟ممنون

روز مصاحبه ببره
امضاتون رو هم لطفا افقی کنید