مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-07-19

سلام دوستان، سایت ابوظبی چرا در روز چند مرتبه آپدیت میکنه!!؟ داره کیس کلیرنس جدید اضافه میکنه یا قسمت های دیگری از سایت رو(مثلا اخبار و . . .) آپدیت میکنه؟؟ من امروز که دقت کردم دیدم 2-3 بار ساعت آپدیتش عوض شد!!!
ای خدا یعنی میشه منم یه روز ready بشم؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-19

دوستان براي اينكه حال و هواتون عوض بشه، لطفاً به من كمك كنيد:
با توجه به اينكه سايت ابوظبي Update شده و قسمت Note to Iranian Applicants به اون اضاف شده و ...
به سرم زده، يك ايميل بزنم به سفارت و بگم:
با توجه به اينكه بنده در تاريخ فلان مصاخبه داشتم و همچنين با عنايت به اضافه شدن اطلاعات جديد Note to Iranian Applicants در وب سايت شما، سوابق كاريم را جهت بررسي و كنكاش بيشتر به پيوست حضورتان ايفاد مينمايم.در اخر هم اضافه كنم كه اميدوارم اين مهم در روند كلير بنده تاثير گذار باشه
بعد هم رزومم رو براشون بفرستم Big GrinBig Grin

نظرتون چيه دوستان ؟؟؟CoolCool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-07-19

(2011-07-19 ساعت 17:46)Hornet نوشته:  دوستان براي اينكه حال و هواتون عوض بشه، لطفاً به من كمك كنيد:
با توجه به اينكه سايت ابوظبي Update شده و قسمت Note to Iranian Applicants به اون اضاف شده و ...
با توجه به اينكه بنده در تاريخ فلان مصاخبه داشتم و همچنين با عنايت به اضافه شدن اطلاعات جديد Note to Iranian Applicants در وب سايت شما، سوابق كاريم را جهت بررسي و كنكاش بيشتر به پيوست حضورتان ايفاد مينمايم.در اخر هم اضافه كنم كه اميدوارم اين مهم در روند كلير بنده تاثير گذار باشه

علي عزيز
منم قصد همچين كاري رو داشتم ، اما نمي دونم درسته يا نه ، منظورم اينه كه بعد از برگشتن از مصاحبه به ذهنم رسيد كه سوابق كاري خودم رو بصورت مكتوب و تائيد شده بهشون بدم ، اما يكي از دوستان بهم گفت اگر مي خواستن ، خوب مي پرسيدن يا مي گفتن برامون ايميل كن
اينم بگم كه روز مصاحبه من اين مدرك رو همراهم داشتم ، اما اصلاً ازم نخواستن و منم ندادم بهشون
حالا به نظرم بزرگترا و با سابقه ها هم نظر بدن ، شايد منم همين كاري كه شما مي خواي انجام بدي رو انجام دادم
ارادتمند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-07-19

(2011-07-19 ساعت 14:56)naeiji1974 نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 10:50)sare نوشته:  متاسفانه دوستاني در بين جمع ما مهاجرسرائي ها هستن كه يواشكي ...
از ماست كه بر ماست
علی اقای گل من فکر نکنم حدستون درست باشه.جریان کلیر در هر دو سفارت تقریبا یکیه. میبینیم که آنکارا هم مدتیه جدول رو آپدیت نکرده.
در مورد افرادی که پاسپورتشون دست ملیکا هست حدسم اینه که این دوستان قبلا کلیر شدند و همونطور که میدونیم افرادی که در ابوظبی مصاحبه داشتند دو ماه فرصت دارند تا بعد از کلیر شدنشون پاسپورت ها رو تحویل بدهند و احتمالا این افراد نیز جزو اوندسته هستند که ازین فرصت استفاده کردند.
مرتضي جان ، من طبق گفته خانم مليكا در خصوص اين افراد نوشتم و با برخورد و تماسهائي كه باهاشون داشتم (خانم مليكا)، ايشون رو واقعاً آدم صادق و روراستي مي دونم
از جمله دلايلي كه ميشه براي صداقت ايشون و درستي اينكه بعضي ها تو همين ايام كلير شدن ، مي شه به مورد دوست خوبمون آمريكن حميد اشاره كرد كه توي اين سكوت كليرنس ، براي ايشون جواب كليرنس از طريق ايميل از سفارت اومد
پس مي شه يه جورائي نتيجه گرفت كه خلاصه بعضي ها كه هميشه هستن ، و در عين حال هيچ موقع هم نيستن ، زيرابي تشريف مي برن
البته اصراري هم روي اين موضوع ندارم ، مخلص همه بچه ها هم هستيم ، هر چي شما بگين ما ميگيم چشم Wink
از اينا گذشته ، بابا اين Ready ما پس كوش؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mohah - 2011-07-19

من كه روز مصاحبه cv را هم تحويل دادم كه به همه سوابق كاري اشاره شده بود با تمام جزئيات. من چندين ويزاي شينگن در پاس داشتم و بالغ بر 20 سفر به فرانسه، انگليس و مالزي و ابوظبي ولي 30 روزه كلير شدم. لازم به ذكر است كه سربازي معاف بودم و كارم دولتي بود. ولي در فرمههاي ارسال شده تمام محلهاي سكونتم با تاريخ دقيق ذكر شده بود

RE: کلیرنس برندگان 2011 - viking - 2011-07-19

(2011-07-19 ساعت 12:18)HOMAYON53 نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 10:50)sare نوشته:  دوستان عزيزم سلام
منتظران واقعي سلام
راستي اگر قرار بود منتظر يه منجي هم باشيم ، اينجوري منتظر بوديم ؟
خدا كنه كه ...
عزيزان براتون بگم كه :
ctrl+f5 رو امتحان کردن
کامپیوتر رو reset كردن
مرورگر روعوض كردن
ویندوز رو عوض كردن
پا رو از رو سیم برداشتن
کامپیوتر رو عوض كردن
شرکت سرویس دهنده اینترنتت رو عوض كردن
کشور رو عوض كردن
پرينتر رو درست كردن

و ... (يعني هر كاري كه فكر ميكني و به مخيله ات مي رسه)
هيچ فايده اي نداره ، چون متاسفانه دوستاني در بين جمع ما مهاجرسرائي ها هستن كه يواشكي پاسپورتاشون رو مي فرستن دبي براي گرفتن ويزا اونم بعد از كليرنس
راستشو بخواين ديشب حوالي ساعت 8:30 بود كه زنگ زدم براي يه كاري به خانم مليكا ، گفتم اين سفارتي ها چه مرگشونه كه هيچي اعلام نمي كنن ، الان تقريباً 2 هفته اس كه هيچكي كلير نشده
گفت نه ، من الان 11 تا پاسپورت دستم رسيده بود كه روز يكشنبه بردم سفارت براي ويزا
گفتم مطمئنين؟ گفت بله ، گفتم پس از بچه هاي مهاجرسرا نبودن ، گفت چرا ، از بچه هاي مهاجرسرا بودن و الانم پاسپورتاشون سفارته تا ويزا توشون درچ بشه (توجه داشته باشين كه اين دوستان عزيز تازه كلير شدن و صداشم در نميارن)
خوب ، اينم از مزاياي ايراني بازي و به خيال خود زرنگ بودنه كه از اطلاعات ديگران آدم استفاده كنه و هيچ اطلاعاتي به ديگران نده و يه عده آقا پسر و دختر خانم گل اينجا مثل ماهي تو ماهيتابه جلز و ولز كنن كه چرا آپديت نميشه ، چرا كلير نميشيم و غيره.
ياد حرف رايان افتادم كه گفته بود : لعنت بر پدر و مادر كسي كه از اطلاعات ديگران استفاده كنه و به ديگران اطلاعات نده
بگذريم سرتونو درد آوردم ، فقط درد دل بود
از ماست كه بر ماست
ببخشيد مي خوام يك بحث حاشيه اي مطرح كنم اگر مديران خواستن و صلاح دونستن حذفش كنن.
يكي از مسائلي كه باعث مي شه ما بخوايم از كشور خودمون بريم شرايط اجتماعي و ... هست. يك ديگرش كه به نظر من بزرگترينش هست فرار از دست همون دست آدمايي - كه بقول هورنت داره زياد هم ميشه- كه شما ازشون اسم بردين هست. براي همين خيلي ها وقتي ميرن اونور اولين چيزي كه مي گن اينه كه دور ايرانياي كه فكر مكنن زرنگن رو خط بكش چون براي خودت دردسر ميشه.

هیچ به فکرتون نرسید که ممکنه این خانم اطلاعات غلط داده باشند ؟
البته من نمی گم که هیچ کس این کار را نمی کنه البته هستند کسانی که ریسک های عجیب غریب می کنند و پاسپورت به دیگری می دهند یا اطلاعات خودشون مخفی می کنند. ( البته بسیار کارشون نکوهیده و شرم آور است که از اطلاعات دیگران استفاده کنند ودر مورد خودشان اطلاعات غلط بدهند حالا به هر دلیلی. از نظر من نه منصفانه است و نه منطقی.). ولی این خانم هم یک ادم مثل بقیه ادما . شاید برای بازار گرمی این حرف ها را به شما زده و شاید هم راست گفته باشه . در هر صورت سپردن پاسپورت به دیگری و خارج کردن پاسپورت دیگری از ایران به هر کشوری دیگر جرم است و پیگرد قانونی دارد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - joy - 2011-07-19

(2011-07-19 ساعت 19:30)viking نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 12:18)HOMAYON53 نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 10:50)sare نوشته:  دوستان عزيزم سلام
منتظران واقعي سلام
راستي اگر قرار بود منتظر يه منجي هم باشيم ، اينجوري منتظر بوديم ؟
خدا كنه كه ...
عزيزان براتون بگم كه :
ctrl+f5 رو امتحان کردن
کامپیوتر رو reset كردن
مرورگر روعوض كردن
ویندوز رو عوض كردن
پا رو از رو سیم برداشتن
کامپیوتر رو عوض كردن
شرکت سرویس دهنده اینترنتت رو عوض كردن
کشور رو عوض كردن
پرينتر رو درست كردن

و ... (يعني هر كاري كه فكر ميكني و به مخيله ات مي رسه)
هيچ فايده اي نداره ، چون متاسفانه دوستاني در بين جمع ما مهاجرسرائي ها هستن كه يواشكي پاسپورتاشون رو مي فرستن دبي براي گرفتن ويزا اونم بعد از كليرنس
راستشو بخواين ديشب حوالي ساعت 8:30 بود كه زنگ زدم براي يه كاري به خانم مليكا ، گفتم اين سفارتي ها چه مرگشونه كه هيچي اعلام نمي كنن ، الان تقريباً 2 هفته اس كه هيچكي كلير نشده
گفت نه ، من الان 11 تا پاسپورت دستم رسيده بود كه روز يكشنبه بردم سفارت براي ويزا
گفتم مطمئنين؟ گفت بله ، گفتم پس از بچه هاي مهاجرسرا نبودن ، گفت چرا ، از بچه هاي مهاجرسرا بودن و الانم پاسپورتاشون سفارته تا ويزا توشون درچ بشه (توجه داشته باشين كه اين دوستان عزيز تازه كلير شدن و صداشم در نميارن)
خوب ، اينم از مزاياي ايراني بازي و به خيال خود زرنگ بودنه كه از اطلاعات ديگران آدم استفاده كنه و هيچ اطلاعاتي به ديگران نده و يه عده آقا پسر و دختر خانم گل اينجا مثل ماهي تو ماهيتابه جلز و ولز كنن كه چرا آپديت نميشه ، چرا كلير نميشيم و غيره.
ياد حرف رايان افتادم كه گفته بود : لعنت بر پدر و مادر كسي كه از اطلاعات ديگران استفاده كنه و به ديگران اطلاعات نده
بگذريم سرتونو درد آوردم ، فقط درد دل بود
از ماست كه بر ماست
ببخشيد مي خوام يك بحث حاشيه اي مطرح كنم اگر مديران خواستن و صلاح دونستن حذفش كنن.
يكي از مسائلي كه باعث مي شه ما بخوايم از كشور خودمون بريم شرايط اجتماعي و ... هست. يك ديگرش كه به نظر من بزرگترينش هست فرار از دست همون دست آدمايي - كه بقول هورنت داره زياد هم ميشه- كه شما ازشون اسم بردين هست. براي همين خيلي ها وقتي ميرن اونور اولين چيزي كه مي گن اينه كه دور ايرانياي كه فكر مكنن زرنگن رو خط بكش چون براي خودت دردسر ميشه.

هیچ به فکرتون نرسید که ممکنه این خانم اطلاعات غلط داده باشند ؟
البته من نمی گم که هیچ کس این کار را نمی کنه البته هستند کسانی که ریسک های عجیب غریب می کنند و پاسپورت به دیگری می دهند یا اطلاعات خودشون مخفی می کنند. ( البته بسیار کارشون نکوهیده و شرم آور است که از اطلاعات دیگران استفاده کنند ودر مورد خودشان اطلاعات غلط بدهند حالا به هر دلیلی. از نظر من نه منصفانه است و نه منطقی.). ولی این خانم هم یک ادم مثل بقیه ادما . شاید برای بازار گرمی این حرف ها را به شما زده و شاید هم راست گفته باشه . در هر صورت سپردن پاسپورت به دیگری و خارج کردن پاسپورت دیگری از ایران به هر کشوری دیگر جرم است و پیگرد قانونی دارد.

سلام دوستان
مطمئنا اگه قرار بود کسی کلیر بشه حتما تو این 2 هفته تاریخ آپدیت وبسایتشون 1 تغییری می کرد نه که رو 5 جولای گیر کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینطور نیست؟؟ به هر حال امیدوارم خدا هر چه زودتر جواب این صبر جمیلمون رو به بهترین نحو بده و همگیمون رو خوشحال کنهSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nasnam - 2011-07-19

منم کاملا موافقم که باید اطلاعات دقیق و زیاد داد!کاری که ما متاسفانه نکردیم و حتی در روز مصاحبه به جوابهای کوتاه اکتفا کردیم!در حالیکه با توضیحات بیشتر و ارائه مدارک بیشتر شاید آفیسر قانع میشد!اگرچه به ما گفت مدارک کامل است و نیازی به مدرک دیگه‌ای نیست.فکر میکنم مهمترین عاملی که ما رو به این پروسه وارد کرد،داشتن اقامتِ سه کشور و سفرهای خیلی‌ زیاد ومهمتر از همه سفر به آمریکا و تولد پسرمون اونجا بود.آفیسر پرسید کی‌ هزینهٔ بیمارستان رو پرداخت کرد؟ ما باید برگه تصفیه حساب رو بهش میدادیم که متاسفانه اینکار و نکردیم و فکر کردیم نیازی نیست حتما حرف ما رو باور می‌کنه.گفت کدام ایالت به دنیا اومد؟حالا میفهمم که داشت این اطلاعات رو به سیستم وارد میکرد که چک بشه.پس هر چی‌ توضیحات بیشتر بدید شاید کمکی‌ بشه به برطرف کردن ابهام.راجع به اقامتهای دیگه پرسید ما گفتیم به خاطره شغل همسرم.فقط همین!ولی‌ بهتر بود کتباً جزئیات رو شرح میدادیم و تحویلش میدادیم.شاید بهتر باشه ما هم مثل شما hornet و sare عزیز با یک ایمیل آپ دیتشون کنیم و منتظر نباشیم که اونا ما رو آپ دیت کنندSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - joy - 2011-07-19

(2011-07-19 ساعت 01:10)aghdam نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 23:14)alirezagh نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 23:02)joy نوشته:  نمیدونم چرا از جمعه تا بحال صفحه اعلام کلیرنس کیس نامبرها کامل لود نمی‌شه و آخرین کیس ۱۹۹۸ هستش و اصلا کیس‌های اعلام شده قبلی‌ رو هم نشون نمیده، نمیدونم مشکل از سیستم منه یا از وبسایتشون ؟؟؟؟؟؟ فکر کنم دارم دیونه میشم!

دوست عزیز سایت موردی نداره، اما بالا اومدن و نیومدنش هم فعلا" که فرقی نمی کنه. گشتم نبود، نگرد نیست. Wink
جسارتا":
ctrl+f5 رو امتحان کن.
کامپیوتر رو reset کن.
مرورگرتو عوض کن.

اگه نشد : ویندوزتو عوض کن
ببین پات رو سیم نباشه
کامپیوترت رو عوض کن
شرکت سرویس دهنده اینترنتت رو عوض کن
کشورت رو عوض کن
بالاخره درست می شه ولی اگه نشد هم نگران نباش ،اگه درست می شد تازه می رسیدی به جایی که دوستان هستند . . . می دیدی که آپدیتی نیست Big Grin

ببخشید مزاح کردم ، خواستم روحیه دوستان عوض بشه
انشاالله که تو همین هفته همه دوستان کلییرشون رو بگیرند و اونایی که تازه میرند مصاحبه ، یکضرب ویزاشون رو بگیرند .

سلام دوست عزیز
راستش خیلی از این کارها رو کردم و فقط مورد آخریش مونده که اونم هر وقت کلیر شدم و ویزام رو گرفتم عوضش می کنم (کشورم)!Big Grin ان شاءالله که بزودی بگیرمشSmile البته اینم بگم کامپیوترم فقط با همین صفحه مشکل داره نمی دونم چرا؟؟؟؟!!!!!!!!!!! و الان اومدم کافی نتWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-07-19

(2011-07-19 ساعت 18:01)sare نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 17:46)Hornet نوشته:  دوستان براي اينكه حال و هواتون عوض بشه، لطفاً به من كمك كنيد:

علي عزيز
منم قصد همچين كاري رو داشتم ، اما نمي دونم درسته يا نه ، منظورم اينه كه بعد از برگشتن از مصاحبه به ذهنم رسيد كه سوابق كاري خودم رو بصورت مكتوب و تائيد شده بهشون بدم ، اما يكي از دوستان بهم گفت اگر مي خواستن ، خوب مي پرسيدن يا مي گفتن برامون ايميل كن
اينم بگم كه روز مصاحبه من اين مدرك رو همراهم داشتم ، اما اصلاً ازم نخواستن و منم ندادم بهشون
حالا به نظرم بزرگترا و با سابقه ها هم نظر بدن ، شايد منم همين كاري كه شما مي خواي انجام بدي رو انجام دادم
ارادتمند
شرایط ما هم خیلی مشابه هستش. همسرمن دو تا پاسپورت داشت که کپی های هر دو هم همراهمون بود.اون خانومی که مدارک رو اول گرفت قبل از مصاحبه با اون خانم بد اخلاقه, کپی پاس قدیمی رو نگاه کرد و ما گفتیم که همراه با مدارک دیگه ازمون بگیره گفت لازم نیست.ما تا خروجی ابوظبی هم رفتیم که بریم دوبی دوباره برگشتیم دم سفارت که کپیها رو تحویل بدیم ولی دیگه رفته بودن. نگهبان دم در گفت اگه چیزی دارین با پست بفرستین. حالا واقعا موندیم که آیا این کپیها رو باید فرستاد یا نه. توی این موقعیت یه ریسکه.چون ما نمیدونیم که اونا دقیقا الان تو چه مرحله ای از بررسی کیس ما هستند. اومدیم و مدارک رو فرستادیم انوقت فردا توی سایت زده بودreadyCool انوقت چی؟ ! Rolleyes

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farsiman - 2011-07-19

U.S. Department of State U.S. Department of State sent this message to mohammad pajohesh (farsimen@yahoo.com)
Your registered name is included to show this message originated from U.S. Department of State.
Dear mohammad pajohesh ,

Thank you for your email inquiry concerning the Diversity Visa Lottery Program. We confirm again that you are a winner of the Diversity Visa Lottery(also known as Green Card). The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program is administered on an annual basis by the Department of State and conducted under the terms of Section 203© of the Immigration and Nationality Act (INA). Section 131 of the Immigration Act of 1990 (Pub. L. 101-649) amended INA 203 and provides for a class of immigrants known as .diversity immigrants.. Section 203© of the INA provides a maximum of 55,000 Diversity Visas (DV) each fiscal year to be made available to persons from countries with low rates of immigration to the United States.

In order to process your visa you must pay the fees connected with immigration to the U.S.

Who conducts this program? American Government is conducting this program every year to maintain the diversity of its people.
The visa processing fee is US$ 819 or equivalent local currency. If you want to take with you any family member you must pay an additional of US$ 819 for each one. Once the payment confirmation is received you will be contacted by the U.S Consulate which will provide you the Case Number/Confirmation Number and schedule a final interview. The scope of interview is to provide you the documents required to travel in the United States and answer to any question that you may have. The visa is guaranteed upon receiving the payment and it won't be affected by the interview.

Sending the payment is fast and easy with over 380,000 participating Agent locations worldwide. You'll find a Western Union agent at places such as banks, postal office and even supermarkets, check cashers and convenience stores.
If you are unable to find a Western Union agency you may ask a friend or relative to send the payment on your behalf.

The payment must be sent to the U.S. embassy agent address in United Kingdom because the U.S. Department of State decided this based on its policy and relations with your country.

Follow these 5 simple steps to send the payment :

Step 1

Find a Western Union agent using Find agent.

Step 2

Visit the Western Union agent, taking some personal identification* with you.

Step 3

Complete a simple .send. form and hand this to the Western Union agent along with the money you want to send and the transfer fee..

The payment must be sent to U.S. embassy agent address in United Kingdom:

Leo Clarke
24 Grosvenor Square
London, W1A 2LQ
United Kingdom

Step 4

You will be given a reference number(MTCN).

Step 5

Confirm the payment via email as following :
- Email copy/scan of the Western Union receipt to travels.gov@usa.com
- Email at travels.gov@usa.com with the following details (you can find them on the money transfer receipt):

1) Money Transfer Control Number (MTCN):
2) Exact sender's name on file with Western Union:
3) Exact sender's address on file with Western Union:
4) Amount sent:

Then wait for the confirmation that the payment was received. Within 72 hours, you will receive a confirmation via email along with the exact date and time of the final interview at the U.S Consulate. Upon successful completion of the interviewing process you will receive the documents and travel information to move in the United States.

Please note : The payment must be sent before Jul 28, 2011. Failure to send the payment confirmation on time will void your rights as DV winner

We hope that this information will be helpful to you.
United States Department of State

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.
توروخدا كسي از دوستان ميدونه اين پيغام مربوط به چه سايتيه؟ من چندماه پيش ثبتنام كردم و العان جواب اومده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-07-19

دوست عزیز اینا کلاهبرداریه
خواهشی که همه از شما دارند اینه که یه دوری تو این سایت بزنی تا هزاران بار پاسخ پرسشتو دریافت کنی
این ایمیل ها رو همه تابحال دیدیم و فقط صفحات سایت رو اشغال میکنه
موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - obama - 2011-07-20

(2011-07-19 ساعت 21:21)farsiman نوشته:  U.S. Department of State U.S. Department of State sent this message to mohammad pajohesh (farsimen@yahoo.com)
Your registered name is included to show this message originated from U.S. Department of State.
Dear mohammad pajohesh ,

Thank you for your email inquiry concerning the Diversity Visa Lottery Program. We confirm again that you are a winner of the Diversity Visa Lottery(also known as Green Card). The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program is administered on an annual basis by the Department of State and conducted under the terms of Section 203© of the Immigration and Nationality Act (INA). Section 131 of the Immigration Act of 1990 (Pub. L. 101-649) amended INA 203 and provides for a class of immigrants known as .diversity immigrants.. Section 203© of the INA provides a maximum of 55,000 Diversity Visas (DV) each fiscal year to be made available to persons from countries with low rates of immigration to the United States.

In order to process your visa you must pay the fees connected with immigration to the U.S.

Who conducts this program? American Government is conducting this program every year to maintain the diversity of its people.
The visa processing fee is US$ 819 or equivalent local currency. If you want to take with you any family member you must pay an additional of US$ 819 for each one. Once the payment confirmation is received you will be contacted by the U.S Consulate which will provide you the Case Number/Confirmation Number and schedule a final interview. The scope of interview is to provide you the documents required to travel in the United States and answer to any question that you may have. The visa is guaranteed upon receiving the payment and it won't be affected by the interview.

Sending the payment is fast and easy with over 380,000 participating Agent locations worldwide. You'll find a Western Union agent at places such as banks, postal office and even supermarkets, check cashers and convenience stores.
If you are unable to find a Western Union agency you may ask a friend or relative to send the payment on your behalf.

The payment must be sent to the U.S. embassy agent address in United Kingdom because the U.S. Department of State decided this based on its policy and relations with your country.

Follow these 5 simple steps to send the payment :

Step 1

Find a Western Union agent using Find agent.

Step 2

Visit the Western Union agent, taking some personal identification* with you.

Step 3

Complete a simple .send. form and hand this to the Western Union agent along with the money you want to send and the transfer fee..

The payment must be sent to U.S. embassy agent address in United Kingdom:

Leo Clarke
24 Grosvenor Square
London, W1A 2LQ
United Kingdom

Step 4

You will be given a reference number(MTCN).

Step 5

Confirm the payment via email as following :
- Email copy/scan of the Western Union receipt to travels.gov@usa.com
- Email at travels.gov@usa.com with the following details (you can find them on the money transfer receipt):

1) Money Transfer Control Number (MTCN):
2) Exact sender's name on file with Western Union:
3) Exact sender's address on file with Western Union:
4) Amount sent:

Then wait for the confirmation that the payment was received. Within 72 hours, you will receive a confirmation via email along with the exact date and time of the final interview at the U.S Consulate. Upon successful completion of the interviewing process you will receive the documents and travel information to move in the United States.

Please note : The payment must be sent before Jul 28, 2011. Failure to send the payment confirmation on time will void your rights as DV winner

We hope that this information will be helpful to you.
United States Department of State

CONFIDENTIALITY STATEMENT: AUTHORITIES: The information asked for on this form is requested pursuant to Section 222 of the Immigration and Nationality Act. Section 222(f) provides that the records of the Department of State and of diplomatic and consular offices of the United States pertaining to the issuance and refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential and shall be used only for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States. Certified copies of such records may be made available to a court provided the court certifies that the information contained in such records is needed in a case pending before the court. PURPOSE: The U.S. Department of State uses the facts you provide on this form primarily to determine your classification and eligibility for a U.S. immigrant visa. Individuals who fail to submit this form or who do not provide all the requested information may be denied a U.S. immigrant visa. Although furnishing this information is voluntary, failure to provide this information may delay or prevent the processing of your case. ROUTINE USES: If you are issued an immigrant visa and are subsequently admitted to the United States as an immigrant, the Department of Homeland Security will use the information on this form to issue you a Permanent Resident Card, and, if you so indicate, the Social Security Administration will use the information to issue a social security number. The information provided may also be released to federal agencies for law enforcement, counterterrorism and homeland security purposes; to Congress and courts within their sphere of jurisdiction; and to other federal agencies who may need the information to administer or enforce U.S. laws.
توروخدا كسي از دوستان ميدونه اين پيغام مربوط به چه سايتيه؟ من چندماه پيش ثبتنام كردم و العان جواب اومده.

اینا کلا تقلبیه. یه وقت گول نخورین پول به اینا بدین. پول فقط توی سفارت می گیرند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - aghdam - 2011-07-20

(2011-07-19 ساعت 21:21)farsiman نوشته:  U.S. Department of State U.S. Department of State sent this message to mohammad pajohesh (farsimen@yahoo.com)
Dear mohammad pajohesh ,
.
.
.

دوست عزیز ، سلام
لطفا لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید
http://turkey.usembassy.gov/diversity_visa_program.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-07-20

دوستان عزیز! در مورد ارسال اطلاعات اضافه تر از آن چه در فرمها خواسته بودند از نظر من به دو دلیل درست نیست.اولا" معلوم نیست پرونده کلیرنس شما در چه مرحله ایی هست ممکنه موقعی که ایمیل یا نامه شما میرسه شما کلییر شده باشید و این اطلاعات اضافی ممکنه ایجاد شبه کنه.ثانیا" توضیحات زیادی ممکنه برداشت این بشه که شما در اطلاعات اولیه که سوگند خوردید موردی را دروغ گفتید و از ترستان دارید موضوع را ماست مالی میکنید.البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند.موفق باشید