مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hamid32 - 2013-11-18

(2013-11-18 ساعت 17:25)mechanicalengineer نوشته:  دوستان ایالت ومشخصا شهری که برای تهویه مطبوع باشه تو آمریکا هسبت ؟ عین اینکه مثلا میگن هر کی تو نفت سابقه داره به تگزاس-هیوستون بیکار نمیمونه
؟

این سوال بنده هم هست.
البته که اداره کار امریکا آمار مبسوطی در این زمینه داده. اما آمار کجا و تجربه شخصی دوستان دست اندر کار کجا !
بالاخص سوال من در مورد ایالت کارولینای شمالی هستش

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - elihovi - 2013-11-19

(2009-10-18 ساعت 23:13)meweadl نوشته:  
(2009-10-01 ساعت 22:35)rs232 نوشته:  من خودم پیش قدم میشم و همینجا اعلام میکنم کسانی که میخواهند وارد سنفرانسیسکو یا اطراف آن شوند و کسی را هم ندارند میتوانند روی کمک من حساب کنند. ولی چه کمکهایی میتوانم بکنم:
1- میتوانم توی فرودگاه بدنبال آنها بروم و آنها را به مقصدشان برسانم. ولی پرواز حتما باید زمان رسیدنش به سنفرانسیسکو جمعه شب, روز یا شب شنبه و یا یکشنبه روز باشد تا مشکلی برای کارم پیش نیاید.
2- میتوانم برای رزرو مکان با جایی که پسندیده اند صحبت کنم و احتمالا آن را قطعی کنم. چون هتل بسیار گران است و دوست ندارم که کسانی که تازه وارد میشوند پولشان را دور بریزند.
3- برای خرید تلفن و لوازم اولیه زندگی کمک میکنم . همچنین شهر را به آنها نشان میدهم و میگویم که چگونه میتوانند از وسایل نقلیه عمومی و ارزان استفاده کنند.
4- در مهاجرسرا گزارش میدهم که وضعیت کسی که آمده است چگونه است و چه کارهایی را انجام داده است.
فکر کنم تا همینجا کافی باشه چون سنگ بزرگ هم نشانه نزدن است. در ضمن ما هدفمان فقط این است که لحظه ورود کسی را داشته باشند تا از بار اضطرابشان کاسته شود.
لطفا اگر کس دیگری هم در شهر دیگری میتواند چنین کاری را بکند اعلام تا کسانی که واجد شرایط هستند بدانند. درضمن برای اینکه ماهیت این کار منحرف نشود و روند آن حفظ شود بهتر است تمام حرفها در تاپیک عمومی گفته شود مگر اطلاعات شخصی و یا شماره تلفن و یا آدرس که در زمان رسیدن به فرودگاه لازم است و میتوان آن را در پی ام نوشت.
لطفا نظراتتان را مطرح کنید.

rs232 من دارم میام san jose
اونجا دوست داداشم هست. اگه نیاز شد از کمکت بابت اجاره اتاق استفاده میکنم
ممنون

سلام.من هم ساكن هيوستون هستم.اكر كسي قصد اومدن به هيوستون رو داره ميتونه رو كمك من حساب كنه.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - montazer59 - 2013-11-19

دوستان عزیز
کسی میتونه تو ایالت ویسکانسین- مدیسن ، برای ورود ما رو راهنمایی کنه؟ چرا هیچ کس اونجا نمیره؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - sahels70 - 2013-11-21

سلام دوستان من اومدم لس آنجلس منطقه ولی الان هتل هستم هر چی دنبال اتاق می گردم پیدا نمی کنم لطفا اگه کسی هم اتاقی می خواد یا همخونه به من اطلاع بده تا شماره تماس بدم مرسی

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - siakhatar666 - 2013-11-23

با سلام خدمت شما هموطن عزیزو دلسوز
من وهمسرم بازنشسته و سنم 55 سال است برای لاتاری 2014 قبول شده ایم خواهشن اول بفرمایید برای مصاحبه در ارمنستان در رابطه با سئوال آفیسر که می گوید برای چه به آمریکا خواهید رفت بهترین جواب به او چیست هرچند که همیشه آرزوی قلبی من بوده که یکروز به آمریکا بروم ضمنا من فوق لیسانس مدیریت صنعتی و30 سال در شرکتهای تولیدی وخدماتی کارکرد ه ام وتصمیم گرفتیم به هیوستون آمده و خانه ای را بدون اثاثه اجاره وخودمان امکانات اولیه را تهیه نماییم آیا شما صلاح می دانید به آنجا بیاییم وکار هم بکنم آیا برای من که رسما وارد آنجا می شوم کار هست یاخیر وضعیت کرایه خانه وخوراک چطور است وآیا شما در زمان ورود ما می توانید مارا راهنمایی فرمایید آیا می توانم ماهیانه 2 الی 3 هزار دلار درآمد داشته باشم با تشکر از شما در در صورت نیاز آیا می توان با شما تماس مستقیم داشته وبه چه طریقی باز هم سپاسگزارم
[/quote]

سلام . دوست عزیز اگر زبانتون خوب باشه شغل خیلی خوبی میتونید پیدا کنید با در امد بالای ماهی 5 هزار دلار به راحتی و اسون مخصوصا در هیوستون که کار زیاده

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - jo1361 - 2013-11-27

(2013-11-21 ساعت 21:25)sahels70 نوشته:  سلام دوستان من اومدم لس آنجلس منطقه ولی الان هتل هستم هر چی دنبال اتاق می گردم پیدا نمی کنم لطفا اگه کسی هم اتاقی می خواد یا همخونه به من اطلاع بده تا شماره تماس بدم مرسی

سلام من برنده لاتاری 2014 هستم تا دو ماه دیگه میام لس انجلس تنها هستم اگر دوستان ایرانی که تعدادشون در اونجا کم نیست میخوام به ماها کمک کنند ممنون

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - babinj - 2013-11-28

سلام دوستان
من میخواستم هفته دیگه بیام آمریکا ولی بدلیل نداشتن آدرس نمیدونم چکار کنم چون باید زود برگردم،من بلیط لس آنجلس رو گرفتم،میخواستم بدونم به هر ایالتی که وارد میشیم باید آدرس تو همون ایالت رو بدیم؟آدرس نداشته باشیم مشکلی ایجاد میشه؟کسی آدرسشو بمن میده؟
با تشکر

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - elima1980 - 2013-11-28

(2013-11-28 ساعت 00:21)babinj نوشته:  سلام دوستان
من میخواستم هفته دیگه بیام آمریکا ولی بدلیل نداشتن آدرس نمیدونم چکار کنم چون باید زود برگردم،من بلیط لس آنجلس رو گرفتم،میخواستم بدونم به هر ایالتی که وارد میشیم باید آدرس تو همون ایالت رو بدیم؟آدرس نداشته باشیم مشکلی ایجاد میشه؟کسی آدرسشو بمن میده؟
با تشکر
من وگاس هستم وآدرس اگربرای گرین کارت میخواین بهتون میدم .اما ضمانتی برای اینکه صددرصد گرین کارتتون برسه نیست چون تا به حال برای دوتا ازدوستان وخودم آدرس دادیم ودرهرسه گرین کارت همسرهاشون رسیده وگرین کارت خودشون گم شده وناچار شدند برن ایمیگریشن .من هم میتونم آدرس خودم بهت بدم اما اگرگرین کارتت نرسیدویا پست گم شد مسولیت قبول نمیکنم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Baharehpark - 2013-11-28

سلام عزیزان
شما برای‌ دختر تنها که کسیو هم در آمریکا نداره کجا رو پیشنهاد میدین؟ و آیا آدرسی از شما وقت مصاحبه میخوان؟

(2013-11-28 ساعت 02:59)Baharehpark نوشته:  سلام عزیزان
شما برای‌ دختر تنها که کسیو هم در آمریکا نداره کجا رو پیشنهاد میدین؟ و آیا آدرسی از شما وقت مصاحبه میخوان؟
هرچقدرزبانتون بهترباشه خودش بزرگترین کمک برای شماست وهمه کارهاروخودتون میتونیدانجام بدیدونیازبه هیچکس نیست با این حال باتوجه به بودجه که همراه میاریدمقصدوهدفتون به نتیجه موردنظرمیرسید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Baharehpark - 2013-11-28

(2013-11-28 ساعت 10:29)elima1980 نوشته:  
هرچقدرزبانتون بهترباشه خودش بزرگترین کمک برای شماست وهمه کارهاروخودتون میتونیدانجام بدیدونیازبه هیچکس نیست با این حال باتوجه به بودجه که همراه میاریدمقصدوهدفتون به نتیجه موردنظرمیرسید

من میخوام بدونم که بخوام بیام کارامو بکنم برگردم چقد هزینم میشه؟ کجا بهتره برای این کار؟ توی مصاحبه آدرسی میپرسن ازم که بخوام اونجا برم؟ چون من کسیو ندارم اونجا

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mahbube - 2013-11-28

بهاره من چنتا سفرنامه خوندم تو مصاحبه پرسیدن که کدوم ایالت میرید اما اینکه ادرس بخوان بی خبرم
لاتاری برنده شدی مصاحبه داری؟
منظورت از کجا بهتره برای اینکار چیه؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2013-11-28

(2013-11-28 ساعت 16:16)Baharehpark نوشته:  

من میخوام بدونم که بخوام بیام کارامو بکنم برگردم چقد هزینم میشه؟ کجا بهتره برای این کار؟ توی مصاحبه آدرسی میپرسن ازم که بخوام اونجا برم؟ چون من کسیو ندارم اونجا

با ايميگرنجل تماس بگيريد. 02185315315

(2013-11-28 ساعت 16:16)Baharehpark نوشته:  

شما بهترین کمک براتون همین سایت تمام پاسخهای سوالهاتون درهمین سایت هست وقت بگذارید قلمی وکاغذی تهیه کنید وساعتی برای مطالعه دقیق این سایت ونوت برداری بگذرونید واطلاعات خوبی که همه دوستان جمع آوری کردند ازشهرها وایاتهای مختلف یادداشت کنید بعد براساس همون نوتهایی که برداشتید به یک جمع بندی کلی میرسید که چقدرهزینه دارید.کجا بهتره که برید .وتمام سوالهایی که درذهنتون میگذره خود به خود پاسخ میگیرند.بخشهای مختلف سایت اطلاعات متفاوت ومفیدی داره که به شما دریافتن مقصدووهدفتون به شما کمک میکنند.اینطوری ازاتفاقات ناگواری که برای برخی ازدوستان درنتیجه عدم اطلاعات کافی وآگاهی درگذشته پیش اومده جلوگیری خواهد شد.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - mahbube - 2013-11-29

(2013-11-29 ساعت 17:39)Baharehpark نوشته:  
(2013-11-28 ساعت 16:30)mahbube نوشته:  بهاره من چنتا سفرنامه خوندم تو مصاحبه پرسیدن که کدوم ایالت میرید اما اینکه ادرس بخوان بی خبرم
لاتاری برنده شدی مصاحبه داری؟
منظورت از کجا بهتره برای اینکار چیه؟
Salam azizam
Mercy az java bet
Pas adres daghigh me mikhan
Bale barande shod am AMA kasio nada ram onjaManzooram inke chon man mikham bear am felan karamo bekonam zood kodon eyalat behtar& & Arzoon Tare
Be omide ghabooli Shoma

عزیزم من خوم تاپیک سیاتل و دالاس خیلی میرم پورتلندم خوندم یکم حقیقتش من جوری خوندم تاپیکارو که شرایط زندگی برای دائم موندن دستم بیاد و اگه برنده بشم برم بمونم برنگردم اما شما میگی میخای بری کارا تو کنی برگردی واسه همین هزینه برات مهمه که من دقیق نمدونم بگم کجا!فقط میدونم نیویورک گرونه مثلن!واسه شرو برو تاپیکای دالاس و بخون چنتا تاپیکو بخونی بهتره و اینکه از کسایی که اونجان بپرسی چرا نمیری بمونی؟