مهاجرسرا
هیوستون، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: هیوستون، ایالت تگزاس (/thread-2333.html)

RE: هوستون تگزاس - mrr777 - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 07:15)iust_software نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 21:43)MPU نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 14:30)iust_software نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 11:42)MPU نوشته:  دوستان اینStudio 6 هم که برای رزرواسیون کردیت کارت میخواد. دوستانی که قبلا از آنجا استفاده کردند ممنون میشم اگر راهنمایی کنند برای رزرو کردن آنجا چگونه اقدام کردند؟

سلام
کردیت کارت نمیخواد کردیت چک میکنن! اگه سوشیال داری مشکلی پیش نمیاد حتی اگه کردیت کارت نداری میرن چک میکنن! من دو سال و خورده ای پیش همون هفته اول رفتم خونه اجاره کردم بدون کردیت کارت و سوشیال فقط با پاسپورتم.

دوست عزیز من برای اولین سفر دارم میام پس نه سوشیال دارم و نه هیچ کارتی. در سایت Studio 6 هم بدون کردیت کارت نمیشه اتاق رزرو کرد هر چقدر هم که بخواهی بعدا نقدا در بدو ورود پول اتاق را بدهی. از طرفی هم نگرانم اگر بدون رزرواسیون قبلی بیایم یا جا نداشته باشه یا قیمت رو بالا حساب کنه. بازم از دوستانی که برای اولین سفر رفتند Studio 6 خواهش میکنم بفرمایند چگونه از ایران در Studio 6 اتاق رزرو کردند؟
اگر مقصدشما هیستون هست من میتونم یکی دو روز پذیرای شما باشم اگر نتونستید جایی پیدا کنید. پس نگران رزرواسیون نباشید Smile
البته من دوتا همخونه دیگه هم دارم که از بچه های مهاجرسرا هستند روزهای اولم بودن کسانی که توی این غربت دست مارو گرفتند خدا بزرگه

اقا واسه ۴ نفرم جا داری؟Big Grin

RE: هوستون تگزاس - iust_software - 2012-09-25

(2012-09-25 ساعت 17:18)mrr777 نوشته:  اقا واسه ۴ نفرم جا داری؟Big Grin

من مشکلی ندارم اما دوتا همخونه دیگه هم هست Big Grin که قبول نمیکن جامون کوچیکه تصور کن هفت نفر توی یه خونه دو اتاق خوابه! البته توی ایران ما افتخار زندگی کردن ۶ نفر در یه آپارتمان یک اتاق خوابه ۴۵ متری داشتیم ولی منتهاش اونوقت دوران دانشجویی بود Big Grin که تعداد بیشتر پایه حکم بیشتر بود

RE: هوستون تگزاس - adambarfi - 2012-09-25

ما بهشون ایمیل زدیم و از طریق ایمیل رزرو کردیم حتما قبلش رزرو کنید چون به خاطر اینکه قیمتش خوبه جای خالی معمولا نداره.سوشیال و کردیت هم نمی خواد ما کپی بلیط رو هم برای اطمینانشن فرستادیم و قبول کردند

RE: هوستون تگزاس - MPU - 2012-09-27

(2012-09-25 ساعت 07:15)iust_software نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 21:43)MPU نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 14:30)iust_software نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 11:42)MPU نوشته:  دوستان اینStudio 6 هم که برای رزرواسیون کردیت کارت میخواد. دوستانی که قبلا از آنجا استفاده کردند ممنون میشم اگر راهنمایی کنند برای رزرو کردن آنجا چگونه اقدام کردند؟

سلام
کردیت کارت نمیخواد کردیت چک میکنن! اگه سوشیال داری مشکلی پیش نمیاد حتی اگه کردیت کارت نداری میرن چک میکنن! من دو سال و خورده ای پیش همون هفته اول رفتم خونه اجاره کردم بدون کردیت کارت و سوشیال فقط با پاسپورتم.

دوست عزیز من برای اولین سفر دارم میام پس نه سوشیال دارم و نه هیچ کارتی. در سایت Studio 6 هم بدون کردیت کارت نمیشه اتاق رزرو کرد هر چقدر هم که بخواهی بعدا نقدا در بدو ورود پول اتاق را بدهی. از طرفی هم نگرانم اگر بدون رزرواسیون قبلی بیایم یا جا نداشته باشه یا قیمت رو بالا حساب کنه. بازم از دوستانی که برای اولین سفر رفتند Studio 6 خواهش میکنم بفرمایند چگونه از ایران در Studio 6 اتاق رزرو کردند؟
اگر مقصدشما هیستون هست من میتونم یکی دو روز پذیرای شما باشم اگر نتونستید جایی پیدا کنید. پس نگران رزرواسیون نباشید Smile
البته من دوتا همخونه دیگه هم دارم که از بچه های مهاجرسرا هستند روزهای اولم بودن کسانی که توی این غربت دست مارو گرفتند خدا بزرگه

ممنون دوست عزیز هتل هایی هست که بدون کردیت هم رزرو میکنند ولی با راهنمایی دوستانی چون شما و آدم برفی عزیز و لیلی بانو که لطف کردند با پیام خصوصی راهنمایی کردند فکر میکنم بشه خود Studio 6 رو هم رزرو کرد. ضمنا پیشنهاد شما نهایت لطفی بود که میشد به یه دوست کرد. بی نهایت سپاسگزارم

RE: هوستون تگزاس - MPU - 2012-09-29

(2012-09-25 ساعت 23:25)adambarfi نوشته:  ما بهشون ایمیل زدیم و از طریق ایمیل رزرو کردیم حتما قبلش رزرو کنید چون به خاطر اینکه قیمتش خوبه جای خالی معمولا نداره.سوشیال و کردیت هم نمی خواد ما کپی بلیط رو هم برای اطمینانشن فرستادیم و قبول کردند

از داخل سایتش نمیشه بهش ایمیل زد. ممکنه شما ایمیل آدرسش رو بفرمایید؟

RE: هوستون تگزاس - vm1974 - 2012-10-04

(2012-09-24 ساعت 02:49)iust_software نوشته:  سلام به تمامی دوستان مهاجرسرایی بخصوص ساکنین هیستون
قبل از همه به نوبه خودم به تازه واردین به شهر هیستون تبریک میگم و از سویی به دوستانی که دیگه روزگارانیو اینجا سپری کردن از جمله خودم تسلیت :دی
مهاجرسرا دوستان خوبیو برای من به ارمغان آورد دوستانی که لحظات شادی و غم و دور از وطن و با شرایطی که برای همه ما ملموس است در کنار هم سپری کردیم. حالا بعد از گذشت دو سال و ۱۹ روزی که از ورودم به آمریکا میگذره ایده ای به ذهنم رسید که امیدوارم دوستان مهاجرسرایی ساکن در هیستون ازون استقبال کنند
بیایید در کنارهم جمع شویم و هم با یکدیگر آشنا شویم دوستان جدیدی برای هم باشیم و ساعات خوشی را در کنارهم سپری کنیم شاید در کنارهمدیگر یارو یاور خوبی بودیم.
از دوستانی که مایل هستند خوشحال خواهم شد اعلام آمادگی بفرمایید تا روزی را برای آشنا شدن و شاید دوباره دیدن همدیگر مشخص کنیم
ارادتمند
سلام
ماتازه اومدیم منطقه شوگرلند هستیم خوشحال میشیم

RE: هوستون تگزاس - mrr777 - 2012-10-04

(2012-10-04 ساعت 03:23)vm1974 نوشته:  
(2012-09-24 ساعت 02:49)iust_software نوشته:  سلام به تمامی دوستان مهاجرسرایی بخصوص ساکنین هیستون
قبل از همه به نوبه خودم به تازه واردین به شهر هیستون تبریک میگم و از سویی به دوستانی که دیگه روزگارانیو اینجا سپری کردن از جمله خودم تسلیت :دی
مهاجرسرا دوستان خوبیو برای من به ارمغان آورد دوستانی که لحظات شادی و غم و دور از وطن و با شرایطی که برای همه ما ملموس است در کنار هم سپری کردیم. حالا بعد از گذشت دو سال و ۱۹ روزی که از ورودم به آمریکا میگذره ایده ای به ذهنم رسید که امیدوارم دوستان مهاجرسرایی ساکن در هیستون ازون استقبال کنند
بیایید در کنارهم جمع شویم و هم با یکدیگر آشنا شویم دوستان جدیدی برای هم باشیم و ساعات خوشی را در کنارهم سپری کنیم شاید در کنارهمدیگر یارو یاور خوبی بودیم.
از دوستانی که مایل هستند خوشحال خواهم شد اعلام آمادگی بفرمایید تا روزی را برای آشنا شدن و شاید دوباره دیدن همدیگر مشخص کنیم
ارادتمند
سلام

تبريك مبگم دوست عزيز، ممكنه لطفا سفر نامه ورودتون به هيوستن و وقايع رو از ورود به فرودگاه تا اجاره هتل يا منزل برامون بنويسيد. مطمئنا براي افرادي كه در اينده قصد امدن به اونجا رو دارن مفيد خواهد بود.

با سپاس

RE: هوستون تگزاس - iust_software - 2012-10-05

ارادتمند
سلام

سلام
بسیار خوشحال خواهیم شد شمارو هم در جمع خودمون داشته باشیم تا بدینجا که دوستان کم لطف بودند.
با اینحال غیراز دوستانی که از سالیان قبل باهاشون دوست شدیم و اتفاقا اکثرشان هم مهاجرسرایی هستند تا بدینجا سه نفر اعلام آمادگی کردند که یکی از دوستان ایران تشریف دارند یکی هم تازه پیامشون را خوندم یکی دیگه هم کلا دیگه جواب ندادند Smile
با این حال خوشحال خواهیم شد در کنارهم ساعاتی خوش را سپری کنیم

RE: هوستون تگزاس - fm5206 - 2012-10-05

سلام بچه ها
به نظرتون Homestead یا Hotel 6 کدوم بهتره
اگه کسی تجربه داره بگه ممنون میشم

RE: هوستون تگزاس - adambarfi - 2012-10-06

(2012-09-29 ساعت 17:54)MPU نوشته:  [quote='adambarfi' pid='217908' dateline='1348599303']
ما بهشون ایمیل زدیم و از طریق ایمیل رزرو کردیم حتما قبلش رزرو کنید چون به خاطر اینکه قیمتش خوبه جای خالی معمولا نداره.سوشیال و کردیت هم نمی خواد ما کپی بلیط رو هم برای اطمینانشن فرستادیم و قبول کردند

از داخل سایتش نمیشه بهش ایمیل زد. ممکنه شما ایمیل آدرسش رو بفرمایید؟
[/quote
راستش من آدرس ایمیلشون رو برداشته بودم و با ایمیل خودم فرستادم ولی ایمیلها رو پاک کردم

RE: هوستون تگزاس - shabnam286 - 2012-10-09

سلام.
من دو سال و نیمی هست که هیوستون زندگی می کنم و خیلی دوست دارم که با دوستان جدید آشنا بشم. لطفا منو هم در جریان بگذارین.

(2012-10-04 ساعت 12:20)mrr777 نوشته:  
ارادتمند
سلام

تبريك مبگم دوست عزيز، ممكنه لطفا سفر نامه ورودتون به هيوستن و وقايع رو از ورود به فرودگاه تا اجاره هتل يا منزل برامون بنويسيد. مطمئنا براي افرادي كه در اينده قصد امدن به اونجا رو دارن مفيد خواهد بود.

با سپاس

RE: هوستون تگزاس - Ali81 - 2012-10-15

سلام دوستان ، من دنبال یک همسفر هستم از هیوستون به لوس آنجلس با ماشین شخصی خودم . تاریخش مهم نیست ولی دیگه تا ۲۵ نوامبر باید اونجا باشم ، اگر کسی علاقه مند بود بهم خبر بدید لطفا .

RE: هوستون تگزاس - frz61 - 2012-10-16

دوستان من و همسرم برای اواسط ژانویه میایم هیوستون
دفعه اول یک ماه می مونیم تا سوشال و اگر شد گرین کارتمون رو بگیریم و به امید خدا سال بعد ساکن میشیم
مسلما این سفر تو دید ما نسبت به سرزمین آرزوها خیلی تاثیر گذاره به همین علت می خوام یک دید کاملا روشن و در عین حال مثبت پیدا کنیم
ممنون میشم اگه مثل همیشه تجربیات خودتون رو از زندگی تو آمریکا و بخصوص هوستون در اختیار بقیه بگذارید و از خوبی ها بدی ها ی این شهر
باید ها و نبایدهای زندگی در این شهر و ..... بییشتر بگین

از طرفی ما تو این شهر دوست و یا آشنایی نداریم و از اونجا که ما تو همین ایران هم با دوستان زیادی رفت و آمد داریم قاعدتا تنهایی برامون خیلی سخت می گذره
خوشحال میشیم تا دوستان مجازی خودمون رو به دوستان واقعی تبدیل کنیمBig GrinBig Grin

RE: هوستون تگزاس - mehran626 - 2012-10-17

سلام دوستان
من يكسالي است كه هيوستون هستم و دوستان خوبي هم اينجا پيدا كردم و در مورد كار يا خونه و هر زمينه ديگه اطلاعات وكمكي نياز داشتيد پيغام خصوصي بديد در خدمتم

RE: هوستون تگزاس - jahan_roone - 2012-10-18

(2012-10-18 ساعت 06:58)farid نوشته:  اگه در زمینه بالینی (پرستاری، پزشکی و ۰۰۰) کسی از دوستان توی هوستون دنبال کار می گرده ، به من پیغام بده۰ برای کاری که می گم باید زبانتون در حد معمول خوب باشه۰

در زمینه ژئوفیزیک اطلاعی ندارید؟