مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar308 - 2012-03-06

چه بلایی سر مهاجرسرا اومده یه جوابی یه راهنمایی یه چیزی بگید دوستان...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2012-03-07

(2012-02-13 ساعت 20:03)negin.f نوشته:  ممنون ولی موندن من تو ایران واسه مامان و بابا یه پوئن مثبت بود...در ضمن من مجردم و هنوز سال سومم و جایی کار نمیکنم...فک میکنم روی دانشجو بودن و ادامه ی تحصیلم باید تاکید کنم...سند خونه به درد من می خوره؟؟؟
سلام . شانس شما برای ويزا توريستی کمه شما دانشجويی اقدام کنيد بهتر هست . بله سند خونه در هر شرايطی به درد ميخوره

ویزای توریستی برای دیدن نامزد در امریکا - farzaneh.n - 2012-03-07

سلام دوستان. از اونجایی که ویزای نامزدی خیلی زمان بره. و اینکه من ونامزدم تو این یکسال جز تلفن وایمل هم ندیدم Tongue قرار از طریق ویزای توریستی اقدام کنم با این دلیل که میخوام نامزدم ببینم و شرایط اماده کنیم برای برگشت ومراسم. به نظرتون از طریق ویزای B2 قبول میکنند برم.چقدر طول میکشه.در ضمن اگه وکیل خوب غیر پولکی هم میشناسید لطفا معرفی کنیدBig Grin
مررررررررررسی

RE: ویزای توریستی برای دیدن نامزد در امریکا - yami - 2012-03-07

(2012-03-07 ساعت 16:38)farzaneh.n نوشته:  سلام دوستان. از اونجایی که ویزای نامزدی خیلی زمان بره. و اینکه من ونامزدم تو این یکسال جز تلفن وایمل هم ندیدم Tongue قرار از طریق ویزای توریستی اقدام کنم با این دلیل که میخوام نامزدم ببینم و شرایط اماده کنیم برای برگشت ومراسم. به نظرتون از طریق ویزای B2 قبول میکنند برم.چقدر طول میکشه.در ضمن اگه وکیل خوب غیر پولکی هم میشناسید لطفا معرفی کنیدBig Grin
مررررررررررسی

امکان اخذ ویزا توریستی برای شما خیلی پایینه. به نظر من اقدام نکنین چون سابقه یک بار رد ویزا بعدا براتون تو ویزای نامزدی دردسر میشه. دیدار در یک کشور ثالث یا در ایران توصیه میشه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar308 - 2012-03-07

سلام دوستان من 2 ماهه که سفارت تماس میگیرم برای وقت گرفتن از همون ساعت 8:30 اما همش مشغوله بعدشم حدود ساعت 12 که میگیره اطلاعات میگه دیر زنگ زدی وقتا تموم شد بعدشم میگه کاری از دست ما بر نمیاد کسی میتونه راهنماییم کنه امروزم زنگ زدم گفت 2شنبه دیگه زنگ بزن والا دیگه انگشتم درد میکنه انقدر این شماره سفارت و گرفتم
اطفا دوستان با تجربه راهنماییم کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sahimeh - 2012-03-08

سلام
من دانشجوی مالزی هستم و ترم دوم و از طرف دوستم دعوت شدم امریکا ، من 8 روز دیگه سفارت امریکا در مالزی مصاحبه دارم ولی من فرم I134 رو پیدا نمیکنم توی این صفحه سفارت بنابراین دوستم که اسپانسر من برای این سفر است صورتحساب و دعوتنانشو به صورت ایمیل واسه من فرستاده ...ایا این مشکلی نداره و اینکه من مجرد و بالای 30 سال و دانشجوی مالزی هستم به نظرتون شرایط من چه جوریه ؟من تلاش میکنم تای خودمو هم ثابت کنم و همینطور نامه از دانشگاه هم گرفتم. ممنون منتظر جوابتون هستم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - farzaneh.n - 2012-03-08

یعنی حتی برای ویزای توریستی اقدام کنم.بازم رد ویزا میشم.هر چند که من مدارکی مثل سند خونه ندارم.فقط میتونم ثابت کنم کاراموز وکالتم از این چیزها.گردش مالی و....ندارم.ایا شرایط ویزای توریستی طولانی تر وسخت تر یا ویزای نامزدی.مرسی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2012-03-09

(2012-03-07 ساعت 04:39)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2012-02-13 ساعت 20:03)negin.f نوشته:  ممنون ولی موندن من تو ایران واسه مامان و بابا یه پوئن مثبت بود...در ضمن من مجردم و هنوز سال سومم و جایی کار نمیکنم...فک میکنم روی دانشجو بودن و ادامه ی تحصیلم باید تاکید کنم...سند خونه به درد من می خوره؟؟؟
سلام . شانس شما برای ويزا توريستی کمه شما دانشجويی اقدام کنيد بهتر هست . بله سند خونه در هر شرايطی به درد ميخوره
دوست عزیز (کورش) من خیلی سعی کردم که جواب پیامتون رو بدم ولی بعد از ارسال می گفت که این شخص دریافت پیام شخصی را کنسل کرده است.
بهرحال به نظر من شرایط خیلی خوبی برای ویزای توریستی دارید. ولی من با اینحال بازم پیشنهاد می کنم که یه ویزای شنگن بگیرید و شانستون رو تا 90 درصد افزایش بدید. بعد از اون فرقی نداره از فرانکفورت، دبی و یا استامبول اقدام کنید.
امیدوارم که موفق باشید. 

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar308 - 2012-03-16

(2012-03-07 ساعت 22:36)mar308 نوشته:  سلام دوستان من 2 ماهه که سفارت تماس میگیرم برای وقت گرفتن از همون ساعت 8:30 اما همش مشغوله بعدشم حدود ساعت 12 که میگیره اطلاعات میگه دیر زنگ زدی وقتا تموم شد بعدشم میگه کاری از دست ما بر نمیاد کسی میتونه راهنماییم کنه امروزم زنگ زدم گفت 2شنبه دیگه زنگ بزن والا دیگه انگشتم درد میکنه انقدر این شماره سفارت و گرفتم

یعنی بعد 3هفته هنوز کسی نیست که منو راهنمایی کنه! یادمه قبلا همون روز جواب میگرفتیم...یادش بخیر قدیما مهاجر سرا اینقدر سوت و کور نبود...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sib 24 - 2012-03-16

(2012-03-07 ساعت 22:36)mar308 نوشته:  سلام دوستان من 2 ماهه که سفارت تماس میگیرم برای وقت گرفتن از همون ساعت 8:30 اما همش مشغوله بعدشم حدود ساعت 12 که میگیره اطلاعات میگه دیر زنگ زدی وقتا تموم شد بعدشم میگه کاری از دست ما بر نمیاد کسی میتونه راهنماییم کنه امروزم زنگ زدم گفت 2شنبه دیگه زنگ بزن والا دیگه انگشتم درد میکنه انقدر این شماره سفارت و گرفتم

سلام.سفارت کدام کشور زنگ می زنید ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar308 - 2012-03-16

(2012-03-16 ساعت 06:03)sib 24 نوشته:  

آنکارا دوست عزیز

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sib 24 - 2012-03-17

(2012-03-16 ساعت 19:57)mar308 نوشته:  

آنکارا دوست عزیز

تا اونجا که من اطلاع دارم اولین دوشنبه هر ماه میلادی باید زنگ زد.شما باید پول به اژانس بدید براتون وقت بگیرن.من ۱ ماه تمام میرفتم تو سایت سفارت دبی ولی نمیشد.شما هم خودت رو اذیت نکن.اژانسها نرخشون از 150 هزار تومان شروع میشه.کسی رو میشناسم که از انکارا خودش وقت گرفت ولی ۵نفر همزمان داشتن براش زنگ میزدن سفارت و بلاخره یکی موفق شد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mar308 - 2012-03-17

(2012-03-17 ساعت 05:34)sib 24 نوشته:  
(2012-03-16 ساعت 19:57)mar308 نوشته:  

آنکارا دوست عزیز

تا اونجا که من اطلاع دارم اولین دوشنبه هر ماه میلادی باید زنگ زد.شما باید پول به اژانس بدید براتون وقت بگیرن.من ۱ ماه تمام میرفتم تو سایت سفارت دبی ولی نمیشد.شما هم خودت رو اذیت نکن.اژانسها نرخشون از 150 هزار تومان شروع میشه.کسی رو میشناسم که از انکارا خودش وقت گرفت ولی ۵نفر همزمان داشتن براش زنگ میزدن سفارت و بلاخره یکی موفق شد

مرسی از راهنمایی, منم اولین دوشنبه زنگ میزدم و خودم پین کد دارم و پول دادن به اژانس برای یه تلفن خیلی زور داره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2012-03-20

دوست من امروز برای ويزا توريستی تو فرانکفورت مصاحبه داشته ، همه چيز داشته خوب پيش ميرفته . 40 دقيقه مصاحبه کردن آخرش يکی يه برگه مياره ميده به افيسر يهو اخلاق افيسر 180 درجه تغيير ميکنه ميگه چرا به من دروغ گفتی کسی رو تو امريکا نداری ، اينم قسم و آيه که من کسی و اونجا ندارم افيسر ميگه تو يه پسر عمو تو لاس وگاس داری هم فاميليه خودته ، متاسفم با اين دروغ همه چی بهم ريخت و تا الان هر چی گفتی واسه من به دروغ تبديل شد. نظر شما چيه ؟ به نظرتون افيسر وقتی ديده نميتونه گير بده به مدارکش از قصد اينو گفته ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2012-03-21

(2012-03-20 ساعت 22:09)Kurosh_Salehi نوشته:  دوست من امروز برای ويزا توريستی تو فرانکفورت مصاحبه داشته ، همه چيز داشته خوب پيش ميرفته . 40 دقيقه مصاحبه کردن آخرش يکی يه برگه مياره ميده به افيسر يهو اخلاق افيسر 180 درجه تغيير ميکنه ميگه چرا به من دروغ گفتی کسی رو تو امريکا نداری ، اينم قسم و آيه که من کسی و اونجا ندارم افيسر ميگه تو يه پسر عمو تو لاس وگاس داری هم فاميليه خودته ، متاسفم با اين دروغ همه چی بهم ريخت و تا الان هر چی گفتی واسه من به دروغ تبديل شد. نظر شما چيه ؟ به نظرتون افيسر وقتی ديده نميتونه گير بده به مدارکش از قصد اينو گفته ؟
شما مطمئن هستید که دوستتون فامیل نداره توی وگاس؟ من بعید می دونم که به این صراحت گیر بدند و ریجکت کنند. به احتمال زیاد از اول به این دوستتون بد بین بودند چون کمتر پیش می یاد که مصاحبه ای بیشتر از 10-15 دقیقه طول بکشه