مهاجرسرا
کلیرنس گرین کارد 2009 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: کلیرنس گرین کارد 2009 (/thread-797.html)

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - great - 2009-05-29

جناب آقای سلمانی
تاریخ مصاحبه من اواسط اکتبر بود. شماره من اواسط 2000 تا 3000 بود یعنی هست! و من الان 7 ماهه که منتظرم. ابوظبی هم مصاحبه شدم. ولی کلا بهتون میگم که نگران نباشید. من 9 ماه هم شنیدم که این پروسه طول کشیده. در هر حال انگار روزهای آخر سپتامبر همه کلیر میشن. اینو از مطالعه کامل این سایت استنباط خواهید کرد.

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - saeed salmani - 2009-05-29

آقای tehranipoor عزیزبنده اسم کوچکم را چندسال پیش تغییر دادم وشما فکرمیکنید همین تغییر نام ممکنه باعث

تاخیر درکلیرنس افراد شود.

نه. اولا اسم نصف مردم ایران توش علی و محمد داره!!!
ولی از شوخی که بگذریم کارم بسیار مشخصه. هیچ چیزی باعث نمیشه که من به خودم بگم یه جائی ازکارم می لنگه. انگار اصلا به این چیزها هم نیست. کسی نمی تونه بفهمه واقعا تو کلیرنس چه می گذره

دوستان من نگران نباشید. کیس من استثنائه. شما و حتی من همگی بالاخره کلیر خواهیم شد. اینو با تجربه های این سایت میگن.

greatعزیزکیس نامبر منهم بین 4000تا4800میباشد من در آنکارا مصاحبه داشتم کار منم که در شرکت نفت

میباشد.انشاالله کلیرنسمان با هم مآید وبا هماهنگی یکدیگر شما به ابوظبی ومنهم به آنکارا میروم.

انشاالله ........................

ممنونم آقای سلمانی
امیدوارم که همینطور بشه. ولی به شما توصیه می کنم که زیاد نگران نشید. اگر می خواستند ردتون کنند، تابحال یا تو مصاحبه ردتون می کردند یا بهتون نامه می دادند و اعلام می کردند. یعنی شما هم مثل کسی که الان میره برای مصاحبه تا 4 ماه دیگه وقت دارید. 4 ماه. دقت کنید. 120 روز. کم نیست

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - behzad756 - 2009-05-29

سلام great عزیز.والا دیگه دل ودماغ پست زدن هم ندارم! ولی باید بگم تصمیم دارم به توصیه یکی از دوستان چند روز یه بار به سفارت ایمیل بزنم شاید تاثیر داشته باشه!

بهزاد عزیز
انصافا شما قافله سالار این جمع حیرانید. ولی مطمئن از یک چیزی باشید که اگر قرار بر پیدا کردن مشکلی توی کیس شما بود، تابحال بهتون بی تعارف گفته بودند.مثل دوستی از لاتاریهای پارسال که کلیرنسش باطل شد چون تاریخ تولدش رو اشتباه نوشت. و اونها هم فورا، توجه کنید ، فورا، بهش گفتند کیستون مشکل داره.
یه نکته ای که منو نصفه و نیمه شاد کرده اینه که شماره 2009AS63 همین 2 هفته پیش کلیر شد.
بهزاد جان. خدا میدونه از اومدن کلیرنست چقدر خوشحال میشم

من فکر میکنم کیس نامبر 2009AS69 که تازه گیها از سایت ابوطبی اعلام بین 7یا8 ماه پیش مصا حبه داشته

وبنده خدا تا دیدن شماره اش در چه کشیده درهرصورت ما که خوشحال شدیم وبرایش آرزوی موفقیت زودرس

راداریم.

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - mohammad_usa - 2009-05-29

great عزیز سلام واقعا"کیس شما استثناییه ولی من شک ندارم که کلیرنستون تا چند روز آینده می یاد چون شما دقیقا" 4 ماه دیگه وقت دارید فقط شما باید هفتهای یک بار با سفارت در تماس باشید اگر تلفنی که چه بهتر .با آرزوی آمدن کلیرنستان

سلام جناب mohammad_USA
آیا واقعا ابوذبی به طرز عجیبی داره رفتار میکنه؟؟! من شمردم ، تا به حال حداکثر
20 نفر اعلام کرده اند! و الان 2 هفته است که هیچ کس رو اعلام نکردن. تلفن هم زدم
اما اصلا گوشی را بر نمیدارند و ایمیل هم جواب تکراری میده که pending .

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - saeed salmani - 2009-05-30

great عزیز باسلام ودرود فراوان به منتظران کلیرنس بلاخص بشماوبهزاد محترم:

من فکر میکنم من وشما وآقا بهزاد ایوب های زمانه باشیم چون این بی انصافا اصلا"بفکر روح و روان برندگان
نیستندو فکر میکنند مردم با صفا ومهمان نواز ایران خدایی نکرده.............. هستند.

حمید
شماره کیس :###4
مصاحبه :NOV/2008

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - elham - 2009-05-30

great نوشته: سلام جناب mohammad_USA
آیا واقعا ابوذبی به طرز عجیبی داره رفتار میکنه؟؟! من شمردم ، تا به حال حداکثر
20 نفر اعلام کرده اند! و الان 2 هفته است که هیچ کس رو اعلام نکردن. تلفن هم زدم
اما اصلا گوشی را بر نمیدارند و ایمیل هم جواب تکراری میده که pending .

اینطوری نگید تو رو خدا فکر ما رو هم بکنید چیکار می خواهیم بکنیم از دست این ابو ظبی ماااااااااااااااااااااااااااااااBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - saeed salmani - 2009-05-31

باسلام:

elham خانم واقعیت را باید پذیرفت ایشان درست میگوید.

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - tehranipoor - 2009-05-31

سلام دوستان

من پارسال یه مطلبی درباره بک گراند چک که به طور مستند از بررسی چند سند رو سایت های اینترنتی به دست اورده بودم تو سایت گذاشتم که لینکش اینه:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=576&page=1

این مطلب مستنده و من ندیدم دیگران چیزی بهش اضافه کنن. البته نظر شخصی دادن و حدس هایی زدن، ولی ندیدم مطلب مستندی بهش اضافه بشه. طبق قولی که سازمان های امنیتی امریکایی دادن و لینکش هم تو همون تاپیک هست، اون بررسی که اونا در خود امریکا و در پایگاه های اطلاعاتی خودشون انجام می دن و نگاه می کنن ببینن اسم طرف در پایگاه ها هست یا نه، از این به بعد دیگه تنها یک ماه طول می کشه. البته این سوای افرادی است که به مشکل تشابه اسمی بر می خورن و روند کارشون طولانی تر می شه.
اما در مورد ایران اونا ظاهراً یه بررسی جدا دارن و فکر می کنم این بین تموم کشورها فقط در مورد ایرانه چون اونا اینجا کنسولگری ندارن و نمی تونن سوابق کاری یا به طور کلی سوابق ما رو چک کنن. در حالی که در کشورهای دیگه اونا هم می تونن با سازمان های مختلف نامه نگاری کنن و هم احتمالاً اطمینان بیشتری بهشون دارن و نیازی ندارن مثلاً مدارک تحصیلی تایید شده رو بررسی کنن.
رو همین حساب من فکر می کنم سوای اون بررسی نام متقاضیان در پایگاه های اطلاعاتی و همین طور بررسی اثر انگشت فرد و نداشتن سابقه در پایگاه های اطلاعاتی خودشون که این کارو برای همة متقاضیها در سراسر دنیا انجام می دن، برای ایران یه روند اضافی دارن و به همین دلیل هم هست که تو صفحة اول نامة دوم به صراحت نوشته در مورد بعضی از متقاضیان ترکیه و همة متقاضیان ایران روند اداری طولانی است و معمولاً شش تا هشت هفته و شاید بیشتر طول می کشه. دلیش اینه که اونا به احتمال بسیار باید این کار رو توسط یه طرف ثالث انجام بدن چون خودشون نمی تونن مستقیماً این کار رو بکنن. بعید می دونم اون طرف ثالث کشور سویس باشه که حافظ منافع امریکا تو ایرانه. اونا به احتمال بسیار این کار رو تو انکارا از طریق ترکیه انجام می دن که به آسونی می تونه مواردی رو تو ایران چک کنه و به اونا جواب بده. این چیزی که گفتم یه حدسه و مستند نیست و فکر می کنم اینکه تاکید دارن مدارک نامة دوم حداقل 15 روز پیش از تاریخ مصاحبه براشون ارسال بشه و تو نامه نوشتن کارهای اداری بررسی متقاضیان ایرانی معمولاً بین 6 تا 8 هفته طول می کشه برای همین مکاتبات اضافی است که باید با طرف ثالث انجام بدن. به همین دلیل از ما که گذشت ولی توصیه ام به بقیه اینه که مدارکشون رو زودتر از کرنت شدن ترجمه کنن و بلافاصله بعد از کرنت شدن به سفارت ارسال کنن مخصوصاً کسانی که کار دولتی دارن. من فکر می کنم در این حالت، احتمال بک گراند چک خوردن به فرد بسیار کمتر خواهد شد حتی اگر طرف کار دولتی داشته باشه.

RE: کلیرنس گرین کارد 2009 - great - 2009-06-01

آقای سلمانی
یه 4000 آپدیت شده. شما نیستید؟