مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-12-18

آقا وحيد من بابت نامه ها شارژ نميشم.
بابت اون هزار دلاري كه گفتم توضيح بدم.ما چون هيچ سابقه ي بانكي نداشتيم قرار شد هزار دلار بابت هر نفر براي يكسال پيش خودشون نگه دارن، كه اگه چكينگ ديگه پول نداشت از هزار دلار برداره و بقيه اش هم كه جريمه داره.پايان سال هزار دلار رو بهمون بر مي گردونن.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Mehrdadordi - 2014-12-18

(2014-12-18 ساعت 10:51)omid05 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 08:22)mrt نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 05:54)omid05 نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 05:28)yami نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 17:46)KIMIA2005 نوشته:  این سایتش هستش
healthcare.gov

مبلغ بیمه اوباما کر بستگی به پلنی که انتخاب میکنید متغیر هستش البته هر چه درامد بالاتر باشه مبلغ ان بیشتر خواهد شد

با درامد سالیانه خانوار کمتر از ده هزار دولار به ما نفری 350 دولار کمترین پلنش بود!!!!
فلوریدا مدیکید هم نمیگیره ما رو و بهمین خاطر نوشت که شما بیمه اوباماکر هم نگیری هم جریمه نمیشی××
یعنی یه چیزی تو مایه های انگاری شما نیستی! ندیدیمت.
ما هم نگرفتیم.

دوستان من از medical تو كاليفرنيا استفاده ميكنم . بدون هيچ هزينه اي. خيلي كا مل هست. حتي شامل دندان هم ميشه مراكزي هم كه اين بيمه رو كاور ميكنند . خيلي زياد هستن من ٢ مرتبه بدون هيچ هزينه اي استفاده كردم. برايافراد بدون درامد و يا كم درامد مثل مها جرين هست. البته اگر بريد سر كار پلن عوض ميشه. و حتما حضوري مراجعه كنيد. از طريق اينترنت خيلي خيلي طول ميكشه دوستاني كه بچه هاشونمدرسه ميرند. بچه ها اتو ماتيك بيمه ميشن. اگه سوالي بود در خدمتم

کجا باید بریم؟، مدی کید؟ما که بچه نداریم هم شامل حال ما می شه؟

اين سايت لس انجلس. بله شامل شما هم ميشه چون هنوز incom نداريد اما حتما حضوري برين . لس انجلس احتمالا مترجم هم داره
http://dhs.lacounty.gov/wps/portal/dhs/coverageoptions/medical/

سلام ..من هم لس انجلس بودم ۳ ماه پیش
و الان پاس سفید دارم تا ۲ سال یعنی تا ۲۰۱۶ بیمه اباما و مالیات رو باید نام نویسی کنم تو سایتشون ؟؟؟؟ یا نیازی نیست به این کارا؟؟ ممنون میشم جواب بدین

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-12-18

(2014-12-18 ساعت 09:57)farshad varaste نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 09:28)p.arsa نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 06:02)chaymon نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 14:02)p.arsa نوشته:  یه سوال!
اسم من mohammad reza توی پاسپورتم نوشته! روی گرین نوشته Mohammad R ولی پشت گرین پایین کامل نوشته اسمم رو! برگه ssn که اومده نوشته mohammad ! الان این اشکال داره؟؟؟ حداقل میشه گفت واسه گرین نه! چون پشت کامل !

دوست عزیز reza اگه با فاصله نوشته شده باشه در اسم شما میدل نیم(نام) گفته میشه که یا مخفف میشه در اسم کامل شما که همون R هست و یا اصلا به کار نمیره و شما رو با فرست نیم و لست نیم می شناسند دوست خود من میدل نیم داشت و برای آی دی و گواهینامه اقدام کرد در هیچکدام میدل نیمش نیومده بود این چیزی بود که من با چشم خودم دیدم
خوب رضا توی اسم من هم میدل نیست! توی هیچ فری هم توی قسمت میدل ننوشتم!
آق رضا حواست باشه موقع دریافت کریدیت کارت اسمی رو که روی سوشالت نوشته شده روی کریدیت کارتت بنویسن

ابن همه روزه خوندم اخر بهم گفتی رضا؟ Smile)))

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-12-18

(2014-12-18 ساعت 13:11)p.arsa نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 09:57)farshad varaste نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 09:28)p.arsa نوشته:  
(2014-12-18 ساعت 06:02)chaymon نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 14:02)p.arsa نوشته:  یه سوال!
اسم من mohammad reza توی پاسپورتم نوشته! روی گرین نوشته Mohammad R ولی پشت گرین پایین کامل نوشته اسمم رو! برگه ssn که اومده نوشته mohammad ! الان این اشکال داره؟؟؟ حداقل میشه گفت واسه گرین نه! چون پشت کامل !

دوست عزیز reza اگه با فاصله نوشته شده باشه در اسم شما میدل نیم(نام) گفته میشه که یا مخفف میشه در اسم کامل شما که همون R هست و یا اصلا به کار نمیره و شما رو با فرست نیم و لست نیم می شناسند دوست خود من میدل نیم داشت و برای آی دی و گواهینامه اقدام کرد در هیچکدام میدل نیمش نیومده بود این چیزی بود که من با چشم خودم دیدم
خوب رضا توی اسم من هم میدل نیست! توی هیچ فری هم توی قسمت میدل ننوشتم!
آق رضا حواست باشه موقع دریافت کریدیت کارت اسمی رو که روی سوشالت نوشته شده روی کریدیت کارتت بنویسن

ابن همه روزه خوندم اخر بهم گفتی رضا؟ Smile)))
گفتم یه وقت چون رضاشو ننوشتن تو دلت نمونده باشه برادرWink

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-12-18

دوستان گرامی! بانکی که من حساب باز کردم ،ریس بانک یه خانوم ایرانیه! کلی کمک کرد و کلی توضیح داد در مورد همه چی! حرف های همه دوستان تا حدودی درسته! میترسم اینجا بیشتر از این بگم مدیران شاکی بشن !

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-12-18

دوستان برای تغییر آدرس هم باید درسایت elisآدرستون روعوض کنید هم توی سایت اداره پست uspsدرنطر داشته باشید سایت اداره مهاجرت همون موقع براتون ایمیل کانفرم میفرسته واداره پست تقربیا تا یکهفته بعد از درخواستون یه تونیس به آدرسه قبلی میفرسته

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vahid2014 - 2014-12-18

(2014-12-18 ساعت 11:42)قصه گو نوشته:  آقا وحيد من بابت نامه ها شارژ نميشم.
بابت اون هزار دلاري كه گفتم توضيح بدم.ما چون هيچ سابقه ي بانكي نداشتيم قرار شد هزار دلار بابت هر نفر براي يكسال پيش خودشون نگه دارن، كه اگه چكينگ ديگه پول نداشت از هزار دلار برداره و بقيه اش هم كه جريمه داره.پايان سال هزار دلار رو بهمون بر مي گردونن.

ما هم كرديتمونا همينطورى گرفتيم اما بابت نامه ها يه مبلغ سال به سال شارژ ميشيد براى اطمينان بپرسيد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-12-18

دوستان می خواستم بدونم اگه از اداره مهاجرت بخواهیم وقت بگیریم می تونیم خودمون تاریخ رو بدیم یا نه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - iris - 2014-12-19

چرا سوشبال من نمیاد خیلی مسخره اند
واقعا که ...
دو ماه شد
فرشاد سوشیال شما اومد؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-12-19

(2014-12-19 ساعت 13:54)iris نوشته:  چرا سوشبال من نمیاد خیلی مسخره اند
واقعا که ...
دو ماه شد
فرشاد سوشیال شما اومد؟

رفتی اداره سوشال؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-12-19

اولين سفر به آمريكا يعني دقيقا همينايي كه داريم در موردشون بحث مي كنيم، انشالله وقتي سال ديگه شد و خواستيم بيمه رو عوض كنيم يا وام بگيريم ميريم توي تاپيك مخصوص به خودش. اولين سفرمونه با تموم مشكلاتش، ١٦٥$ ، سوشال، گرين كارت، تغيير آدرس، اقامت، گواهينامه، بانك، بيمه....چيزايي كه به هويتمون در اينجا كمك مي كنه،من نگفتم خريد ماشين يا كرايه و خريد خونه، ولي حق بديد راجع به اولين مشكلات در تاپيك اولين سفر بحث بشه.با سپاس از همگي و مديريت محترم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-12-19

(2014-12-19 ساعت 13:54)iris نوشته:  چرا سوشبال من نمیاد خیلی مسخره اند
واقعا که ...
دو ماه شد
فرشاد سوشیال شما اومد؟

دوست عزیز مشکلی که شما با سوشیال دارید من با گرین کارت دارم وهنوز منتظرم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - armina-2014 - 2014-12-19

سلام دوستان،گرین کارت و سوشال ما بیست و پنج روز بعداز ورودمون همزمان به دستمون رسید برای گرین کارت فقط آدرس و تو فرودگاه تغییر دادیم و برای سوشال اصلا حضوری مراجعه نکردیم و فقط یکبار تلفنی سوال کردیم آیا نیاز هست که بیایم و فرم پر کنیم که طرف گفت نیازی نیست و بعد از ورود اتوماتیک وار صادر و پست میشه و دقیقا همین طور بود.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-12-19

مبارکه دوست عزیز یعنی شما آدرسو توی سایت اداره مهاجرت واداره پست تغییر ندادید شما کدوم ایالت هستید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - kingpoor2002@gmail.com - 2014-12-20

از دوستانی که امدن اورنج کانتی اگر کسی هست برا گرفتن خانه اعلام کنه