مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - پدی - 2013-04-17

ما هم آنکارا بودیم .خودشان ابوظبی انداختند

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - chance2013 - 2013-04-17

نامه دوم من ساعت 5:30 اومد ابوظبی افتادم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - meisam_sms - 2013-04-17

سلام به دوستای عزیز من آنکارا زده بودم بعد خواستم ایروان بشه نشد حالا بریم تو کاره آنکارا...من آنفولانزامو هم زدم!!Big Grin هول بودم...فقط مونده ایم MMR که میگن دو مرحله ای و آزمایش آنتی بادی...امیدوارم همه بچه های ایمجا موفق باشن

(2013-04-17 ساعت 20:08)meisam_sms نوشته:  سلام به دوستای عزیز من آنکارا زده بودم بعد خواستم ایروان بشه نشد حالا بریم تو کاره آنکارا...من آنفولانزامو هم زدم!!Big Grin هول بودم...فقط مونده ایم MMR که میگن دو مرحله ای و آزمایش آنتی بادی...امیدوارم همه بچه های ایمجا موفق باشن

با تبریک ولی خانم دکتر طاهرنژاد گفتند واسه آنکارا تا1 ماه قبل مدیکال نباید mmrرو زد. حتما قبلش بپرسید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-04-17

مبارک همتون باشه اومدن این نامه دوم...

خیلی با حاله
اصلا وقتی ادم نامه دومشو می بینه کلی حال می کنه...بعد از این همه صبر کردن برای اولین بار اقا یا خانم کی سی سی ادم رو با اسم کوچیک و بزرگ صدا می کنهRolleyesRolleyesBig Grin

(2013-04-17 ساعت 20:27)rezagh نوشته:  مبارک همتون باشه اومدن این نامه دوم...

خیلی با حاله
اصلا وقتی ادم نامه دومشو می بینه کلی حال می کنه...بعد از این همه صبر کردن برای اولین بار اقا یا خانم کی سی سی ادم رو با اسم کوچیک و بزرگ صدا می کنهRolleyesRolleyesBig Grin

خوشحال باشیم افتادیم ابوظبی یا نه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-04-17

(2013-04-17 ساعت 20:33)chance2013 نوشته:  

خیلی با حاله

به نظر من که خوب بود... البته هنوز کلیر نشدم ولی می گن کلیر کردنشونم خوبه... ولی می دونم دست به یک ضرب دادنشون عالی بودWink
سفارت های دیگه نرفتم تا مقایسه کنمCool ولی واقعا ابوظبی راحت بود هم مصاحبه و بخصوص مدیکال
سفرنامه هارو که بخونی چشم بسته می تونی بری خداییشWink

(2013-04-17 ساعت 20:37)rezagh نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 20:33)chance2013 نوشته:  

خیلی با حاله

به نظر من که خوب بود... البته هنوز کلیر نشدم ولی می گن کلیر کردنشونم خوبه... ولی می دونم دست به یک ضرب دادنشون عالی بودWink
سفارت های دیگه نرفتم تا مقایسه کنمCool ولی واقعا ابوظبی راحت بود هم مصاحبه و بخصوص مدیکال
سفرنامه هارو که بخونی چشم بسته می تونی بری خداییشWink
امیدوارم خیلی زود کلیر شید و با سپاس

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - meisam_sms - 2013-04-17

من مصاحبم هفته دوم جون افتاده و اینکه شنیدمم یعنی ایجا خوندم که یک ماه قبل نباید زد و mmr دو مرحلش به فاصله یک ماه اگه الان بزنم احتمالا دکتر اونجا دومیشو میزنه و من 20 با 15 روز مونده میزنم که بگه برگشتی دومیشو هم بزن یه چیز تو همین مایه ها...

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. سعید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - gitialyari - 2013-04-17

دوستای عزیزم ایا باید فررم خاصی مثل سری اول پر کتیم تا با مدارک ببریم سفارت#

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-04-17

(2013-04-17 ساعت 18:04)پدی نوشته:  نامه دوم چند نفر امروز اومده؟
سلام هورررریا نامه ما هم اومد! هفته اول جون آنکارا Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - gitialyari - 2013-04-17

(2013-04-17 ساعت 20:57)manila نوشته:  
(2013-04-17 ساعت 18:04)پدی نوشته:  نامه دوم چند نفر امروز اومده؟
سلام هورررریا نامه ما هم اومد! هفته اول جون آنکارا Big Grin

خوش به حالت من انکارااااا میخوام

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - azar1348 - 2013-04-17

سلام الان نامه دوم امد من ابوظبی افتادم من انکارا زده بودمممممممممم ناراحتم کسی میدونه ابو ظبی بهتر یا انکاراااااا رانماییکنید

سلام الان نامه دوم امد من ابوظبی افتادم من انکارا زده بودمممممممممم ناراحتم کسی میدونه ابو ظبی بهتر یا انکاراااااا راهنمایی کنید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shiraz mamali - 2013-04-17

سلام و تبریک به همه بابت نامه دوم.این جمله رو پایین صفحه واسه شما هم زدن؟(آخره آخر)
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - naarestan - 2013-04-17

ســــــــــــــــلام
وآآآآي! من دارم خفـــــه میشم از ذووووووووووووووووووووووووووووووووووق رســـــماً

الان رفتم خیلی ریلکس که انگار «میدونم که نیومده ولی برم یه نگا بندازم»، سایت رو چک کردم، بعد دیدم تاریخ اون بالا به‌جای ۱می۲۰۱۲ شده ۱۷اپریل۲۰۱۳!
بعدش دیگه نفهمیدم چی شد! داشتم از ذوق می‌مُردم

من خودم درخواستی نکرده بودم؛ ولی از روز اول سفارتم آنکارا بود و فکر می‌کردم یا آنکارا خواهم افتاد یا ایروان؛ ولی در کمال ناباوری دیدم که نوشته «ابوطبی» D:
فک کنین!
من توی این مدت همش اطلاعات مربوط به آنکارا و ایروان رو جمع‌آوری کرده بودم توی فایل مشخصم و حالا باید برم تو کار ابوظبی Wink ولی واقعا برام مهم نیست. هرکجا که خیروصلاح باشه انشالله.

از ته دلم برای همه‌ی کسانی که نامه‌ دومشون اومده مثل من، آرزوی موفقیــــــــــــــــــــت دارم و برای همه‌ی همه‌ی همه‌ی برنده‌ها هم آرزوی شادی و سعادت.

دوستای خوبم. من هم در خردادماه هستم برای مصاحبه.

درضمن، با تشکر از هشدار به‌موقع آقای سعید Smile واقعا ممنون

***هشدار*** از درج تاریخ دقیق سفر، مصاحبه، مشخصات فردی واقعی، شماره تلفن یا هر گونه اطلاعاتی که منجر به شناسایی هویت واقعی شما می شود در انجمن ها خودداری کنید. بی توجهی به این موضوع ممکن است عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.
برای پیدا کردن همسفر در زمان مصاحبه تاریخ حدودی مصاحبه را در تاپیک اعلام کنید یا آخرین نسخه جدول مشخصات برندگان 2013 (جدول افشین= afs) را از اینجا دانلود کنید. برای هماهنگی بیشتر با دوستان از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. سعید