مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-12-23

(2014-12-23 ساعت 07:22)ghafari88 نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 06:43)farshad varaste نوشته:  امروز رفتم سوشال سیکیوریتی و گفتم آقا بیاید و سوشال ما رو بدید، اون خانم هم گفت کارتتون تا دو هفته دیگه میاد گفتم حداقل شماره ما رو بدید این که دیگه مال خودمه، گفت کارتت امشب صادر میشه و هنوز شمارت مشخص نیست Sad

یعنی شما الان نزدیک سه ماه هست که اینجا هستین و سوشیال نامبر ندادن بهتون؟
آره دقیقا سه ماهه که اومدم و سوشالم نیومده بنظرت کیو باید برم بزنم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ghafari88 - 2014-12-23

(2014-12-23 ساعت 07:57)farshad varaste نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 07:22)ghafari88 نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 06:43)farshad varaste نوشته:  امروز رفتم سوشال سیکیوریتی و گفتم آقا بیاید و سوشال ما رو بدید، اون خانم هم گفت کارتتون تا دو هفته دیگه میاد گفتم حداقل شماره ما رو بدید این که دیگه مال خودمه، گفت کارتت امشب صادر میشه و هنوز شمارت مشخص نیست Sad

یعنی شما الان نزدیک سه ماه هست که اینجا هستین و سوشیال نامبر ندادن بهتون؟
آره دقیقا سه ماهه که اومدم و سوشالم نیومده بنظرت کیو باید برم بزنم

چرا؟
یه مقدار غیرمعموله. والا من که جرات ندارم اینا رو بزنم. شما اگه می تونی همون طرف رو که نشسته پشت باجه بزن اما بعدش فرار کن! Big Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hudson - 2014-12-23

سلام دوستان

کسی راهی LA نیست؟
من دوصفحه مدرک را میخواستم بفرستم. ممنون میشم اگر کسی راهی هست بهم خبر بده

همگی موفق باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aghamilad - 2014-12-23

سلام دوستان من وقتی ویزام را تحویل گرفتم همراه اون چندتا کاغذ بود که یکیش قبل از سفر بدانید بود که توی اون نوشته افراد 18 تا 25 سال هنگام ورود 30 روز وقت دارند خودشونا معرفی کنند تا در صورت وقوع جنگ از انها استفاده بشه میخواستم بدونم این چیه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-12-23

(2014-12-23 ساعت 16:57)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من وقتی ویزام را تحویل گرفتم همراه اون چندتا کاغذ بود که یکیش قبل از سفر بدانید بود که توی اون نوشته افراد 18 تا 25 سال هنگام ورود 30 روز وقت دارند خودشونا معرفی کنند تا در صورت وقوع جنگ از انها استفاده بشه میخواستم بدونم این چیه؟

سلام دوست من
ننوشته به کجا معرفی کنن؟
همه ما وقتی میرسیم خودمونو معرفی میکنیم تا بدونن اومدیم!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Lemony - 2014-12-24

دوستان گرین کارت من مدتهاست که توی سایت closed شده ولی اصلا به دستم نرسیده!!! جریان چیست؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Lemony - 2014-12-24

(2014-12-23 ساعت 05:55)reza_norouzi نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 19:05)shadi79 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 18:53)mehrnazmh75 نوشته:  سلام دوستان من خانواده ي من لاتاري ٢٠١٤ بودن ما ماه پيش به امريكا اومديم و توي فرودگاه ادرس محلي رو كه گرين كارت روميدن عوض كرديم و بعد چند هفته برگشتيم ايران حالا گرين كارت من و پدرم اومده و اقوام تحويل گرفتن( رفته بود به ادرس قبلي ) اما گرين كارت مادرم معلوم نيست كجاس نه ادرس قبلي نه ادرس جديد. با توجه به اين كه ما الان ايرانيم كسي مي دونهچكار بايد بكنيم ؟ خيلينگرانيم

دوست عزیز از سایت elisچک کنید ببینید تو چه مرحله ای هست نهایتا کاستومر سرویس تماس بگیرید ببینید مشکل کجاست

سلام دوست من
در سایت اداره پست به این آدرس هم میتونین شماره رهگیری یا همون tracking number رو وارد کنین و ببینین محمولتون کجاست.
می شه بگید کدوم شماره رو برای ترکینگ نامبر بزنم؟Receipt ID؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-12-24

(2014-12-23 ساعت 23:08)reza_norouzi نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 16:57)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من وقتی ویزام را تحویل گرفتم همراه اون چندتا کاغذ بود که یکیش قبل از سفر بدانید بود که توی اون نوشته افراد 18 تا 25 سال هنگام ورود 30 روز وقت دارند خودشونا معرفی کنند تا در صورت وقوع جنگ از انها استفاده بشه میخواستم بدونم این چیه؟

سلام دوست من
ننوشته به کجا معرفی کنن؟
همه ما وقتی میرسیم خودمونو معرفی میکنیم تا بدونن اومدیم!
رضا جان تو کجا خودتو معرفی کردی؟؟؟!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2014-12-24

ما هم امروز بعد از اینکه از ایالت میناسوتا به ایالت کارولینای شمالی اومدیم رفتیم خونه خودمون.تازه بعد سالها تو این مدت فهمیدم خونه یک کلمه نیس یه دنیا امنیته و آرامشه .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2014-12-24

(2014-12-24 ساعت 10:50)AZAR 1335 نوشته:  ما هم امروز بعد از اینکه از ایالت میناسوتا به ایالت کارولینای شمالی اومدیم رفتیم خونه خودمون.تازه بعد سالها تو این مدت فهمیدم خونه یک کلمه نیس یه دنیا امنیته و آرامشه .
به سلامتی. انشالا تو خونه جدید بهترین لحظه ها رو داشته باشید.
میشه بگید چرا ایالتتون رو عوض کردید و چه مزیتهایی داره؟ چون دخترخاله من کارولینای شمالیه و میخوام بدونم اگه خوبه ماهم بریم اونجا

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-12-24

آذر جون به مباركي و تن درستي انشالله.حالا ديگه ميتوني امضاي قبليتو سيو كني به عنوان يه خاطره و يه امضاي جديد و خوشگل بسازي به عنوان يه شروع تازه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-12-24

دوستانم كسي تا حالا از hopelink واسه كاريابي كمك گرفته؟ من و همسرم ازشون كمك گرفتيم ولي هنوز در دست اقدامه! واسه رزومه هم كمك مي كنن و ايرادها رو ميگن تا يه رزومه ي بهتر درست كنيم. امروز چند تا سايت كاريابي معرفي كرد كه مجانيه.
bridgeway career
indeed
snagajob
safeway
fred meyers
cooljobs
another source
airport jobs.org

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - آلیس-1980 - 2014-12-24

دیروز سایت الیس رو چک کردم و وضعیتمون تبدیل به optimized شده بود و سایت my case status هم reciept id مون رو شناخت و نوشت که کارتمون produced شده،یه لینک هم گذاشته بود که اگه تا 23 ام ژانویه نیومد بریم درخواست بدیم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - آلیس-1980 - 2014-12-24

دیروز رفتیم کارت عضویت costco رو گرفتیم و چون بار اولمون بود بهمون 2 تا کارت 10 دلاری هدیه داد.با این کارت هر چی خرید کنیم 2% رو بهمون برمی گردونن.کاستکو اجناسش تو سایز بزرگ و عمده هستن برای خانواده های پر جمعیت حتی 4 نفره هم خوبه که از اونجا خرید کنن.هر چی خریدین،رسیدش رو نگه دارین. اگه تا 50% رو سالم برگردونین بدون چون و چرا پس می گیرن و اگه خراب هم شه پس می گیرن.من فکر کردم که گازمون فندک نداره رفتم فندک خردیم . توش 4 تا فندک داشت. وقتی یکیش رو باز کردم و گاز رو روشن کردم دیدم گاز صدای فندک میده فهمیدم باید شیر گاز رو تا ته می چرخوندم تا فندکش کار کنه و نیازی به این فندک نبود . چون از اون چهار تا یکیش رو باز کرده بودم و نیازی نداشتم بردم و پسش دادم.چیزها غیر خوراکی یا خوراکیهایی که خراب شدنی نیستن هم از اونجا خوبش رو می شه خرید .مواد شوینده هم همینطور.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - kingpoor2002@gmail.com - 2014-12-25

سلام به دوستان حدود ۲ هفته است که امدم ۱۶۵ دلار رو دادم ۳ تا رسید گرفتم لطفا ادرسی که باید چک کنم رو برام بزارید ممنون