مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-07-29

(2011-07-29 ساعت 12:32)vahidvm60 نوشته:  
(2011-07-29 ساعت 07:58)akyb نوشته:  سلام دوستانِ من، بالاخره من بده ۱۰ ماه ویزا گرفتم و رکوردِ همه رو زدم :د. الانم ۲ هفته است که اومدم آمریکا. به امید اینکه همتون بتونید ویزا بگیرید و بیائید.
با تشکر از همهٔ بچهای عزیز.

خوب پس الان دکترمحمودی صدر نشین جدول هستند
به امید کلیر ایشون

ظاهرا اينجانب به صدرجدول رسيدم!
نميدونم خوشحال باشم يا ناراحت؟
نكته عجيب اينه كه سفارت در چند هفته اخير جواب ايميلهاي منو نميده!
احتمالا خجالت ميكشن يا چيزي ندارن كه بگن!
اميدوارم كسي ركورد منو نشكنه ورنگ بالاي جدول بنفش بشه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rashidi - 2011-07-29

من 240 روز است كه منتظرم بلكه هم بيشتر از 1 دسامبر تا حالا اما ميدانم حتما ميآيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - birahe - 2011-07-29

دوستان من یک سوال داشتم که اگه لطف کنید پاسخ بدین ممنون میشم. آیا ممکنه من که به همراه برگه آبی مراحل اداری نقص مدرک اسپانسر هم خوردم، در روزی که کلیر شدم و مدارک را همراه با خودم بردم دوباره کلیر مجدد بخورم؟ اصلا آیا چنین چیزی سابقه داشته که کسی 2 بار چک بشه؟ و سوال دیگم اینه که اگر به مدارک اسپانسر من دوباره ایراد گرفتند کیسم باطله یا بازهم به من فرصت میدن؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-07-29

(2011-07-29 ساعت 14:27)rashidi نوشته:  من 240 روز است كه منتظرم بلكه هم بيشتر از 1 دسامبر تا حالا اما ميدانم حتما ميآيد

دوست عزیز لطف کنید و یک خلاصه ای از وضعیتتون بدید که در جدول ثبت بشه و اینکه آیا تا به حال کلیر شده اید یا نه؟ چند نفرتون؟ آیا خودتون دلیل خاصی رو برای طولانی شدن متصور هستید؟ و ....

ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ashkan78 - 2011-07-29

پارسال چند مورد پيش اومد كه از تعداد انگشتان يك دست كمتر بود. بيشترشون ويزا گرفتن و تا اونجا كه مي دونم يكيشون نتونست ويزا بگيره. اون بنده خدا هم در روزهاي آخر (حدود 27 سپتامبر) Clear شد ولي ظاهرا 50 هزار ويزا تموم شده بود.

اما دوست خوبم، چرا به دل خودتون بد راه مي ديد. وقتي احتمال يه اتفاق بد اينقدر كمه... چرا براي شما؟؟؟؟!!!!

(2011-07-29 ساعت 14:45)birahe نوشته:  دوستان من یک سوال داشتم که اگه لطف کنید پاسخ بدین ممنون میشم. آیا ممکنه من که به همراه برگه آبی مراحل اداری نقص مدرک اسپانسر هم خوردم، در روزی که کلیر شدم و مدارک را همراه با خودم بردم دوباره کلیر مجدد بخورم؟ اصلا آیا چنین چیزی سابقه داشته که کسی 2 بار چک بشه؟ و سوال دیگم اینه که اگر به مدارک اسپانسر من دوباره ایراد گرفتند کیسم باطله یا بازهم به من فرصت میدن؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - birahe - 2011-07-29

(2011-07-29 ساعت 14:59)satusa نوشته:  
(2011-07-29 ساعت 14:27)rashidi نوشته:  من 240 روز است كه منتظرم بلكه هم بيشتر از 1 دسامبر تا حالا اما ميدانم حتما ميآيد

دوست عزیز لطف کنید و یک خلاصه ای از وضعیتتون بدید که در جدول ثبت بشه و اینکه آیا تا به حال کلیر شده اید یا نه؟ چند نفرتون؟ آیا خودتون دلیل خاصی رو برای طولانی شدن متصور هستید؟ و ....

ممنون
من اطلاعاتمو با هم این نام کاربری توی جدول موجوده. ولی به طور خلاصه عرض کنم که مقطع تحصیلیم لیسانس هستش در رشته صنایع دستی و خدمت سربازیم هم توی ارتش بوده. من ماه پیش برگه ابی گرفتم و می دونم که نگرانیم هم بیش از حده. یعنی هنوز چند هفته بیشتر از کلیرم نگذشته ولی علتی که باعث شده نگران باشم اینه که علاوه بر برگه ابی نقص مدرک اسپانسر دارم. و آفیسر تاکید کرد که فقط باید اسپانسر داشته باشم. توی یکی از پست ها خوندم که ممکنه اسپانسر خودش باعث کلیر شدن بشه. کل سوالم این بود که ممکنه با ارائه مدارک اسپانسر دوباره چک بخورم یا نه؟ و نگرانیم از این جهته. میشه لطف کنین بگین که اگه مدارک اسپانسرم مورد تاییدشون نبود مهلت دیگه ای به من میدن یا نه؟ متشکرمRolleyes

(2011-07-29 ساعت 15:06)Ashkan78 نوشته:  پارسال چند مورد پيش اومد كه از تعداد انگشتان يك دست كمتر بود. بيشترشون ويزا گرفتن و تا اونجا كه مي دونم يكيشون نتونست ويزا بگيره. اون بنده خدا هم در روزهاي آخر (حدود 27 سپتامبر) Clear شد ولي ظاهرا 50 هزار ويزا تموم شده بود.

اما دوست خوبم، چرا به دل خودتون بد راه مي ديد. وقتي احتمال يه اتفاق بد اينقدر كمه... چرا براي شما؟؟؟؟!!!!

(2011-07-29 ساعت 14:45)birahe نوشته:  دوستان من یک سوال داشتم که اگه لطف کنید پاسخ بدین ممنون میشم. آیا ممکنه من که به همراه برگه آبی مراحل اداری نقص مدرک اسپانسر هم خوردم، در روزی که کلیر شدم و مدارک را همراه با خودم بردم دوباره کلیر مجدد بخورم؟ اصلا آیا چنین چیزی سابقه داشته که کسی 2 بار چک بشه؟ و سوال دیگم اینه که اگر به مدارک اسپانسر من دوباره ایراد گرفتند کیسم باطله یا بازهم به من فرصت میدن؟

فرمایشتون کاملا متینه دوست خوبم. ممنون از راهنماییتون. بله موافقم که باید مثبت فکر کرد.ممنونShy

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-07-29

دوستان عزیز که پرونده مهاجرتی شما در ابوظبی است خبر خوش اینکه سفیر جدیدآقای Michael H. Corbin معرفی و شروع به کار کرد . به امید تغییرات مثبت وسریع ازطرف ایشان در سفارت . من فکر می کنم الان بهترین زمان برای کامنت گذاشتن در صفحه فیس بوک سفارت است تا ضمن آرزوی موفقیعت برای ایشان تقاضای تسریع در زمان کلیرینس امور مهاجرتی ایرانیان داشته باشیم.ضمنا" آدرس فیس بوک سفارت :
http://www.facebook.com/usembassyAbuDhabi

RE: کلیرنس برندگان 2011 - samadi2050 - 2011-07-29

(2011-07-29 ساعت 18:18)im-i نوشته:  دوستان عزیز که پرونده مهاجرتی شما در ابوظبی است خبر خوش اینکه سفیر جدیدآقای Michael H. Corbin معرفی و شروع به کار کرد . به امید تغییرات مثبت وسریع ازطرف ایشان در سفارت . من فکر می کنم الان بهترین زمان برای کامنت گذاشتن در صفحه فیس بوک سفارت است تا ضمن آرزوی موفقیعت برای ایشان تقاضای تسریع در زمان کلیرینس امور مهاجرتی ایرانیان داشته باشیم.

ببخشید میشه آدرس فیس بوک سفارت را بگذارید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-07-29

(2011-07-29 ساعت 14:05)drmahmoodi نوشته:  
(2011-07-29 ساعت 12:32)vahidvm60 نوشته:  
(2011-07-29 ساعت 07:58)akyb نوشته:  سلام دوستانِ من، بالاخره من بده ۱۰ ماه ویزا گرفتم و رکوردِ همه رو زدم :د. الانم ۲ هفته است که اومدم آمریکا. به امید اینکه همتون بتونید ویزا بگیرید و بیائید.
با تشکر از همهٔ بچهای عزیز.

خوب پس الان دکترمحمودی صدر نشین جدول هستند
به امید کلیر ایشون

ظاهرا اينجانب به صدرجدول رسيدم!
نميدونم خوشحال باشم يا ناراحت؟
نكته عجيب اينه كه سفارت در چند هفته اخير جواب ايميلهاي منو نميده!
احتمالا خجالت ميكشن يا چيزي ندارن كه بگن!
اميدوارم كسي ركورد منو نشكنه ورنگ بالاي جدول بنفش بشه!

جناب دکتر اگر میشه لطف کنید زودتر کلیر شید که بنده خیز برداشتم واسه صدر جدولی Wink.
نگران پاسخ ندادن های سفارت محترم هم نباشید،چون جواب ما روهم نمیده !! احتمالا کلا جوابی به کسی نمیدن و سخت مشغول انجام دادن مابقی کارهای پرونده های لاتاری می باشند،به دلم افتاده که صدر جدولی ها باید کم کم رفع زحمت کنن Big Grin ،به امید خدا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-07-29

[quote='im-i' pid='122996' dateline='1311947299']
دوستان عزیز که پرونده مهاجرتی شما در ابوظبی است خبر خوش اینکه سفیر جدیدآقای Michael H. Corbin معرفی و شروع به کار کرد . به امید تغییرات مثبت وسریع ازطرف ایشان در سفارت . من فکر می کنم الان بهترین زمان برای کامنت گذاشتن در صفحه فیس بوک سفارت است تا ضمن آرزوی موفقیعت برای ایشان تقاضای تسریع در زمان کلیرینس امور مهاجرتی ایرانیان داشته باشیم.ضمنا" آدرس فیس بوک سفارت :
http://www.facebook.com/usembassyAbuDhabi
[/quote]

من الان یک پیغام تبریک واسه آقای کربین گذاشتم. به امید تغییرات مثبت و پر کلیر Smile
[quote='Ashkan78' pid='122966' dateline='1311935780']
پارسال چند مورد پيش اومد كه از تعداد انگشتان يك دست كمتر بود. بيشترشون ويزا گرفتن و تا اونجا كه مي دونم يكيشون نتونست ويزا بگيره. اون بنده خدا هم در روزهاي آخر (حدود 27 سپتامبر) Clear شد ولي ظاهرا 50 هزار ويزا تموم شده بود.

دوست عزیز ممنون از نوشتتون، به من که خیلی دلگرمی و امیدواری داد،با خوندن پست شما انرژی گرفتم و بیشتر از قبل امیدوارSmile. مطمئنم که خاطره ی لاتاری 2011 به خاطره ای شیرین و به یاد ماندنی تبدیل میشه چون همه ویزا میگیرنSmile.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-07-29

(2011-07-29 ساعت 15:33)birahe نوشته:  
(2011-07-29 ساعت 14:59)satusa نوشته:  

ممنون
من اطلاعاتمو با هم این نام کاربری توی جدول موجوده. ولی به طور خلاصه عرض کنم که مقطع تحصیلیم لیسانس هستش در رشته صنایع دستی و خدمت سربازیم هم توی ارتش بوده. من ماه پیش برگه ابی گرفتم و می دونم که نگرانیم هم بیش از حده. یعنی هنوز چند هفته بیشتر از کلیرم نگذشته ولی علتی که باعث شده نگران باشم اینه که علاوه بر برگه ابی نقص مدرک اسپانسر دارم. و آفیسر تاکید کرد که فقط باید اسپانسر داشته باشم. توی یکی از پست ها خوندم که ممکنه اسپانسر خودش باعث کلیر شدن بشه. کل سوالم این بود که ممکنه با ارائه مدارک اسپانسر دوباره چک بخورم یا نه؟ و نگرانیم از این جهته. میشه لطف کنین بگین که اگه مدارک اسپانسرم مورد تاییدشون نبود مهلت دیگه ای به من میدن یا نه؟ متشکرمRolleyes

[/quote]

دوست عزیز birahe
ممنون از اطلاعاتی که دادید. ولی من روی صحبتم به جناب rashidi بود که اطلاعاتشون در جدول نیست و گفتند کلیرنس مجدد خورده اند و الان 240 روزه منتظر هستند. امیدوارم ایشان هم بیایند و یه توضیحی بدهند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - planetearth - 2011-07-30

سلام
اسپانسر داشتن باعث طولاني شدن پروسه كلرنس نميشه چون اسپانسر يا گرين كارد داره و يا سيتيزن كه در هر مورد اداره هوم لند سكيوريتي در ٢ روز مي تونه پرونده اسپانسر شما را برسي كنه.
در مورد نقص پرونده اگر يك زمان مشخص را تعيين كردند كه مجبور هستيد تا قبل إز ان تاريخ حتما رفع نقص كنيد ولي اگر تاريخ تعيين نكردند و جواب كليرنس شما ت٣٠ سپتامبر رسيد بايد حتما كسي را پيدا كنيد.
طبق قوانين امريكا خط فقر براي هر شخص ١٠ هزار دلار است و اسپانسر شما بايد ٪١٢٥ اين مبلغ يعني ١٢٥٠٠ دلار اضافه بر خودش درامد داشته باشه.
اين مقدار را خودم إز وكيل پرسيدم ولي گويا در أبوظبي حتا ٣٠ هزار دلار را هم كافي نمي دانند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HAMEDMIM - 2011-07-30

(2011-07-30 ساعت 00:08)planetearth نوشته:  سلام
اسپانسر داشتن باعث طولاني شدن پروسه كلرنس نميشه چون اسپانسر يا گرين كارد داره و يا سيتيزن كه در هر مورد اداره هوم لند سكيوريتي در ٢ روز مي تونه پرونده اسپانسر شما را برسي كنه.
در مورد نقص پرونده اگر يك زمان مشخص را تعيين كردند كه مجبور هستيد تا قبل إز ان تاريخ حتما رفع نقص كنيد ولي اگر تاريخ تعيين نكردند و جواب كليرنس شما ت٣٠ سپتامبر رسيد بايد حتما كسي را پيدا كنيد.
طبق قوانين امريكا خط فقر براي هر شخص ١٠ هزار دلار است و اسپانسر شما بايد ٪١٢٥ اين مبلغ يعني ١٢٥٠٠ دلار اضافه بر خودش درامد داشته باشه.
اين مقدار را خودم إز وكيل پرسيدم ولي گويا در أبوظبي حتا ٣٠ هزار دلار را هم كافي نمي دانند

???? 10،000 در یک سال؟؟؟؟ 10000$ در یک سال که عددی نیست اونجا....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-07-30

دوستان عزیز من گفتگو های خارج از تاپیک رو پاک کردم.
مرسی از توجهتون به حساسیت موضوع.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-07-30

دوستان با توجه به اينكه سفير جديد ابوظبي شروع به كار كرده بهتره سري به اين سايت بزنيد و اگر كه صلاح دونستيد كامنتي مبنا بر تسريع روند كلير بزنيد شايد كه اين يكشنبه يا چهارشنبه بيايد!!