مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - amairmonre - 2013-04-18

(2013-04-17 ساعت 23:42)ari_kiana نوشته:  سلام به همه دوستان
نامه من هم اومد هفته سوم جون ابوظبی
اما ما 2 نفر هستیم و فقط اسم من رو نوشتن
اول نامه اینجوری هست
The applicant and all members of the family must appear at the appointed date and time for your interview.
اما توی Beneficiaries: None
آیا همسر من قید شده یا نه؟؟؟
چیکار باید بکنیم؟

دوست عزیز برا من هم چنین اتفاقی افتاد با این تفاوت که من بعد قبولی ازدواج کردم چون قبلش نامزد بودم م ودارکم رو یه سرسی مجردی بعد به صورت متاهلی فرستادم و تو نامه دوممم اسم همسرم نبو و هنوز اهم مصاحبه نرفتم می باید برم.
من ابتدا ایمیل زدم به کی سی سی و اون ها گفتند تمام مدارکت کامله و اطلاعات همسرت رسیده و داخل کیست موجود هست و ایمیل زدم ابوظبی همین رو اطلاع دادم اون ها گفتند مطلع باش که در روز مصاحبه نام همسرت به صورت اتوماتیک به کیست اضافه خواهد شد من از تمامی مکاتباتم یه پرینت گرفتم و روز مصاحبه خواهم برد
پس شما الان نیاز نیست هیچ مدرکی رو مجدد بفرستید ابتدا به کی سی سی بعد با ابوظبی نتیجه مکاتبتون با کی سی سی رو اطلاع بدین و جواب بگیرین مطمن باشین جوابتون رو خواهند داد و همه مکاتبات رو هم پریبنتشو داشته باشین ان شالله که مشکل خاصی نیست و حل خواهد شد.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - efah - 2013-04-18

(2013-04-17 ساعت 18:27)lvlatarsack نوشته:  وااااااااااای من افتادم ابوظبی, بد بخت شدم رفت حالا ویزا چجوری بگیرم؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین از الان چیکارا باید بکنم؟؟؟؟؟ممنون

شما که نمرتون بیست شده خوشحال باشید از دریافت نامه دوم ، وفت برای نگرانی و ناراحتی زیاده ، هر کدوم از این سه محل مزایا و معایبی دارند .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Judy Abbott 13 - 2013-04-18

(2013-04-18 ساعت 13:06)mani.iht نوشته:  من تو فرم اولیه پسوند فامیل همسرم جا افتاده و درج نشده.در ضمن برندهٔ اصلی‌ من هستم،خیلی‌ نگران که مبادا رد کنن کیسمنو به همین خاطر.همه‌چیز صحیح و درست هست فقط پسوند فامیل خانمم جا افتاده.
زنگ زدم و گفتن که موقع ثبت نام پسوند فامیل همسرتون جا افتاده و ما نیمتونیم اضافه کنیم و مشخصات کامل رو تو فایلتون گذشتیم و برای ابوظبی ارسال کردیم،شما هم مدارک شناسه رو با خودتون به سفارت ببرین.،
مشکلی‌ پیش نیاد
نه دوست عزیز جای نگرانی نداره ، این موضوعی نیست که کیستون به خاطر این مسئله رد شه، وقتی گفتن اطلاعات رو ارسال کردن یعنی حله، تازه اگه ارسال هم نمیکردم شما روز مصاحبه هم میتونیتید حل کنید،
منم اسمم تو نامه ی دوم اشتباه وارد کردن چون تو ثبت نام اولیه اشتباه وارد کرده بودم، من فکر میکنم نامه ها رو بر اساس همون ثبت نام اولیه میفرستن ، ولی تو فرما درست کردم و روز مصاحبه هم فرم آپدیت شده رو میبرم و توضیح میدم چون تو ایمیلی که واسشون زده بودم گفته بودم مشکلی نیس و تو فرما درسته و درستش به سفارت ارسال شده
اصلاً نگران نباشید

نمیدونم داستان اون کسی رو که هنگام راه رفتن با دوستش میخوره زمین و برای خراب نشه بقیه راهو سینه خیز میره شنیدین ، این برای من یه جور ضرب المثل شده و الآن هم حکایت کار خودم شده ، هر کدوم از دوستان که نامه دومشون رو میگیرن بهشون با رتبه ای که دارند (با اولویت اعلام دریافت نامه دوم ) شادباش میگم . خوب الآن از سینه خیز رفتن خسته شدم و در ادامه برمیخیزم .

(2013-04-17 ساعت 18:28)roeentan نوشته:  من هم هفته دوم June ؛ابوظبی

21 ام

(2013-04-17 ساعت 18:37)ehsansh نوشته:  دوستان نامه من هم اومد. از آنکارا به ابوظبی تغییر دادن، هفته سوم June.

نفر 22

(2013-04-17 ساعت 19:06)mehran_salavati نوشته:  دوستان به همه تبریک میگم. برای من هم اومد. هفته دوم ابوظبی. من تمایل به آنکارا داشتم اما.............. به نظر شما خیلی تفاوت دارد؟ مزیت یا معایبی دارد؟ ممنون میشم کمک کنید

پرونده 23

(2013-04-17 ساعت 19:07)a.jahangiri نوشته:  سلام بچه ها
هفته دوم جون ابوظبی

24

(2013-04-17 ساعت 19:11)far-dv2013 نوشته:  سلام به همگی و تبریک به همه دوستانی که نامه دومشان را گرفتند. ما هم بالاخره وارد این خان شدیم.Smile
مصاحبه ما ابوظبی و هفته دوم جون .

25 امین خوش شانس

(2013-04-17 ساعت 19:11)mani.iht نوشته:  دوستان سلام
من همین الان نامهٔ دوم اومد،ابوظبی هست.نیمهٔ دوم ژوئن
اما یه چیزی هست که نگرانم کرده.من زمان ثبت نام تمام اطلاعات رو دقیقا از روی پاسپورت زدم و همچنین تو فرمها اما الان که نامهٔ دوم اومده پسوند فامیل همسرم رو نزده تو نامه دوم.و بالاش زده
If documents are listed below as incomplete, please present the completed documents at the time of interview.
نگرانم خیلی‌

26

(2013-04-17 ساعت 19:13)so_ar نوشته:  سلام دوستان ، تبریک به همه کسایی که محل مصاحبشون مشخص شد.
ما هم افتادیم ابوظبی هفته چهارم June.خدا را خیلی شاکرم چون دخترم تا 20 خرداد امتحان داره و همش دعا میکردم هفته اول و دوم جون نباشیم.
یه سوال لطفا:ما که توی تیر باید بریم مصاحبه باز هم باید واکسن آنفلونزا را بزنیم ؟

خوش شانس 27 ام

(2013-04-17 ساعت 19:16)پدی نوشته:  المشاهدین الکرام.مصاحبه الاینجانب فی دوله الکریم مدینه ابوظبی فی نیمه الثانی شهر اجون.....شکرا جزیلا

پدی 28

شادباش به همه دوستان Shy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - morvarid1364 - 2013-04-18

دوستان نامه من هم اومد. از آنکارا به ابوظبی تغییر دادن، هفته سوم June.

(2013-04-17 ساعت 19:27)atusa1391 نوشته:  سلام ما هم هفته اول ژون هستیم ابوظبی .

29

(2013-04-17 ساعت 19:35)mediise نوشته:  نامه منم اومده آنکارا .......منم 80XX ام البته Smile

30 ام

(2013-04-17 ساعت 19:43)mazerati نوشته:  هوراااااااااااااااااااااا نامه دوم ما هم اومد هفته چهارم جولاي انكارا

رتبه 31

(2013-04-17 ساعت 19:47)سو سو نوشته:  نامه ما هم اومد انکارا Smile

شما هم 32
تبریک به همه Shy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nooshshahnar - 2013-04-18

efah جان
ممنون به خاطر این همه انرژی که برای تبریک به همه گذاشتی
کاش امضاتون رو کامل کنید
شما هم این ماه کارنت شدین؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-04-18

سلام به همه دوستان گل،

من 2 روز پیش مصاحبه داشتم، به من هم کلییرنس دادن گفتن که باید صبر کنم.
ایشالا که جواب کلیر من هم مثل همه زودی بیاذ.

با آرزوی گرفتن ویزا برای همه دوستان عزیز.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mani.iht - 2013-04-18

(2013-04-18 ساعت 14:10)Judy Abbott 13 نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 13:06)mani.iht نوشته:  من تو فرم اولیه پسوند فامیل همسرم جا افتاده و درج نشده.در ضمن برندهٔ اصلی‌ من هستم،خیلی‌ نگران که مبادا رد کنن کیسمنو به همین خاطر.همه‌چیز صحیح و درست هست فقط پسوند فامیل خانمم جا افتاده.
زنگ زدم و گفتن که موقع ثبت نام پسوند فامیل همسرتون جا افتاده و ما نیمتونیم اضافه کنیم و مشخصات کامل رو تو فایلتون گذشتیم و برای ابوظبی ارسال کردیم،شما هم مدارک شناسه رو با خودتون به سفارت ببرین.،
مشکلی‌ پیش نیاد
نه دوست عزیز جای نگرانی نداره ، این موضوعی نیست که کیستون به خاطر این مسئله رد شه، وقتی گفتن اطلاعات رو ارسال کردن یعنی حله، تازه اگه ارسال هم نمیکردم شما روز مصاحبه هم میتونیتید حل کنید،
منم اسمم تو نامه ی دوم اشتباه وارد کردن چون تو ثبت نام اولیه اشتباه وارد کرده بودم، من فکر میکنم نامه ها رو بر اساس همون ثبت نام اولیه میفرستن ، ولی تو فرما درست کردم و روز مصاحبه هم فرم آپدیت شده رو میبرم و توضیح میدم چون تو ایمیلی که واسشون زده بودم گفته بودم مشکلی نیس و تو فرما درسته و درستش به سفارت ارسال شده
اصلاً نگران نباشید
دوست گرامی‌

بسیار سپاسگزارم از جواب مستدلی که دادین و ما رو از نگرانی در آوردین.با آرزوی بهترینها

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdivatani - 2013-04-18

من همین الان اتفاقی به سایت سر زدمو دیدم که نامه دومم اومد بالاخره......Smile))))))
برای ماه خرداد وقت دادن برای ابوظبیییییییییییییی.....

(2013-04-17 ساعت 20:04)chance2013 نوشته:  نامه دوم من ساعت 5:30 اومد ابوظبی افتادم

مبارکه نفر 33

(2013-04-17 ساعت 20:08)meisam_sms نوشته:  سلام به دوستای عزیز من آنکارا زده بودم بعد خواستم ایروان بشه نشد حالا بریم تو کاره آنکارا...

برای شما هم 34 امین شادباش

(2013-04-17 ساعت 20:57)manila نوشته:  سلام هورررریا نامه ما هم اومد! هفته اول جون آنکارا Big Grin

تبریک به 35

(2013-04-17 ساعت 21:35)azar1348 نوشته:  سلام الان نامه دوم امد من ابوظبی افتادم من انکارا زده بودمممممممممم ناراحتم کسی میدونه ابو ظبی بهتر یا انکاراااااا راهنمایی کنید

36 امین تبریک

(2013-04-17 ساعت 21:45)naarestan نوشته:  الان رفتم خیلی ریلکس که انگار «میدونم که نیومده ولی برم یه نگا بندازم»، سایت رو چک کردم، بعد دیدم تاریخ اون بالا به‌جای ۱می۲۰۱۲ شده ۱۷اپریل۲۰۱۳!
...
نوشته «ابوطبی» D:
...
هرکجا که خیروصلاح باشه انشالله.

و شما هم مبارک باشه نفر 37

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - kasrafo - 2013-04-18

(2013-04-17 ساعت 19:16)پدی نوشته:  المشاهدین الکرام.مصاحبه الاینجانب فی دوله الکریم مدینه ابوظبی فی نیمه الثانی شهر اجون.....شکرا جزیلا
Big Grin درود بر پدی!!!!!!

(2013-04-17 ساعت 23:42)ari_kiana نوشته:  سلام به همه دوستان
نامه من هم اومد هفته سوم جون ابوظبی

شماهم شادباش 38 ام

(2013-04-18 ساعت 14:35)morvarid1364 نوشته:  دوستان نامه من هم اومد. از آنکارا به ابوظبی تغییر دادن، هفته سوم June.

39 امین تبریک

(2013-04-18 ساعت 15:07)nooshshahnar نوشته:  efah جان
کاش امضاتون رو کامل کنید

نوش شهنار جان ، خواهش میکنم ، کار لذت بخشیه بدرقه دوستان ، یکی باید درو نگه داره تا بقیه ردشن ، کی میدونه شاید نوبت ما هم شد .
باید بگم که نمیدونم امضام رو چجوری درست کنم ، قبلاً اطلاعاتمو برای آقا افشین فرستادم .
من هم کارنت شدم و چشم براه نامه دومم .

(2013-04-18 ساعت 16:29)mehdivatani نوشته:  من همین الان اتفاقی به سایت سر زدمو دیدم که نامه دومم اومد بالاخره......Smile))))))

40 امین شادباش.

از پستهای shiraz mamali و همچنین masood182002 میشه فهمید که اونها هم نامه دوم رو گرفته اند که میشه 42 پرونده ، نامه منهم بیاد نفر 43 میشم در صورتیکه تو جدول افشین 40 ردیف شمارش کردم ؟!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezazaman - 2013-04-18

(2013-04-18 ساعت 18:49)efah نوشته:  
(2013-04-18 ساعت 14:35)morvarid1364 نوشته:  دوستان نامه من هم اومد. از آنکارا به ابوظبی تغییر دادن، هفته سوم June.

39 امین تبریک

(2013-04-18 ساعت 15:07)nooshshahnar نوشته:  efah جان
کاش امضاتون رو کامل کنید

نوش شهنار جان ، خواهش میکنم ، کار لذت بخشیه بدرقه دوستان ، یکی باید درو نگه داره تا بقیه ردشن ، کی میدونه شاید نوبت ما هم شد .
باید بگم که نمیدونم امضام رو چجوری درست کنم ، قبلاً اطلاعاتمو برای آقا افشین فرستادم .
من هم کارنت شدم و چشم براه نامه دومم .

(2013-04-18 ساعت 16:29)mehdivatani نوشته:  من همین الان اتفاقی به سایت سر زدمو دیدم که نامه دومم اومد بالاخره......Smile))))))

40 امین شادباش.

از پستهای shiraz mamali و همچنین masood182002 میشه فهمید که اونها هم نامه دوم رو گرفته اند که میشه 42 پرونده ، نامه منهم بیاد نفر 43 میشم در صورتیکه تو جدول افشین 40 ردیف شمارش کردم ؟!
ما هم هفته سوم آنکارا
هنوزم هیچ کاری رو تموم نکردم کلی کار دارم