مهاجرسرا
انرژی مثبت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرت (https://www.mohajersara.org/forum/forum-49.html)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-59.html)
+--- موضوع: انرژی مثبت (/thread-2240.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: انرژی مثبت - دلربا - 2010-12-29

چیزی در این کره خاکی وجود ندارد که نتوانید انرا بدست اورید
کافی ست در ذهن خود این حقیقت را بپذیرید که میتوانید به ان دست یابید

حقیقت درباره شما
شما انسان کاملا خوبی هستید.شما شایسته یک زندگی عالی هستید,یک
زندگی پر از موفقیت,خوشبختی,لذت و هیجان.شما حق دارید که روابطی خوشایند داشته باشید,از سلامتی عالی بهرمند باشید,کار ارزشمندی بکنید
و به استقلال مالی برسید.اینها حق مادر زادی شما هستند.اینها مقصود و منظور زندگی شماهستند.
شما برای موفقیت مهندسی و طراحی شده اید تا از سطح بالای عزت نفس,
احترام به خود و غرور و سربلندی مشخصی برخوردارز باشید.شما فوق العاده هستید.هرگز کسی مانند شما در تاریخ بشری وجود نداشته است.شما از استعدادهای دست نخورده و توانمندیهای بالقوه عالی برخوردارید که اگر به درستی از انها استفاده کنید میتوانید به انچه در زندگی میخواهید دست پیدا کنید.
شما در بهترین مقطع تاریخ زندگی بشری به سر میبرید.پیرامون شما پر از فرصتهای سرشاری است که میتوانید با استفاده از انها به رویاهایتان تحقق بخشید.تنها محدودیتی که برای شما وجود دارد ان محدودیتی ست که خود شما در ذهنتان میکارید.اینده شما نا محدود است.

RE: انرژی مثبت - A1234 - 2010-12-30

سخنی از افشا گران راز :

باب پراکتور :
راز به شما همه چیز می دهد : خوشبختی سلامتی ثروت ...
دکتر جو ویتال :
می توانید هر آنچه می خواهید . باشید به دست آورید یا انجام دهید
جان آساراف :می توانیم آنچه میخواهیم به دست آوریم . مهم نیست خواسته هایمان چقدر بزرگ باشد .
دکتر جان دمارتینی :
این راز بزرگ زندگی است !

راز چیست ؟

باب پراکتور :
راز قانون جذب است.
هر آنچه به زندگیتان راه پیدا می کند شما آن را جذب خود کرده اید Cool
پرنتیس مالفورد:
هر اندیشه ای که در سر می پرورانید چیزی حقیقی است . یک نیرو !

این قانون از مبداء زمان شروع شده . همیشه اینطور بوده و همیشه اینطور باقی خواهد ماند

در 1912 چالز هانل قانون جذب را ((بزرگترین و مطمئن ترین قانونی که همه نظام آفرینش به آن بستگی دارد )) تعریف کرد.

باب دویل . متخصص قانون جذب :
به زبان ساده قانون جذب می گوید :مشابه ها یکدیگر را جذب می کنند اما ما در واقع در سطح اندیشه صحبت می کنیم . وقتی به چیزی فکر می کنید فکر های نظیر آن را هم به خود جذب میکنید !Big Grin

RE: انرژی مثبت - A1234 - 2010-12-30

هر آنچه در بالا می گذرد . نمودی از پایین است و هر آن چه در درون جاری است در برون متجلی. !!
(لوح زمردین . حدود 3000 سال قبل از میلاد

RE: انرژی مثبت - AmericanHamid - 2010-12-31

لشکر گوسفندان که توسط یک شیر اداره می‌شود، می‌تواند لشکر شیران را که توسط یک

گوسفند اداره می‌شود، شکست دهد. ((نارسیس))

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2011-01-01

سعی کن چیزائی که می نویسی انعکاسی از ذهنت باشه ، امتحان کن ، تاثیرش رو میبینی ...

RE: انرژی مثبت - A1234 - 2011-01-01

درست در لحظه ای که می طلبید و باور می کنید و می دانید که پیشاپیش در اختیار شما قرار گرفته تمام عالم هستی جا به جا می شود تا خواسته تان را دریافت کنید !!!!!

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2011-01-07

انرژی مثبت رو ادامه بدیم .... نزدیک یک هفته ای شده که کسی پستی نفرستاده

یك فیلتر برای ذهنمان , كه به هرچیزی نیندیشیم!

یك فیلتر برای چشمانمان , كه هرچیزی را نبینیم!

یك فیلتر برای گوشمان , كه هر سخنی را نشنویم !

یك فیلتر برای زبانمان , كه هرسخنی را بدون تامل وتفكرنگوییم!

یك فیلتر برای دلمان , كه هركسی را رخصت ورود به آن ندهیم!

یك فیلتر برای روحمان , كه انسانی دگر اندیش باشیم !

RE: انرژی مثبت - kamranjon - 2011-01-07

1. یک مرد تا زمانی که صحبت‌هایش را انکار نکنید حرفی نمی‌زند!

2. روش جوک گفتن من این است که واقعیت را بگویم. واقعیت خنده‌دارترین لطیفه دنیا است.

3. وقتی که انسان بخواهد ببری را بکشد اسمش را ورزش می‌گذارد اما اگر ببر بخواهد او را بکشد اسمش درنده خویی است.

4. عده کمی از مردم بیش از یک یا دو بار در سال فکر می‌کنند. من با یکي - دو بار فکر کردن در هفته برای خودم شهرتی دست و پا کردم.

5. مرد خردمند سعی می‌کند خودش را با دنیا سازگار کند و مرد نابخرد اصرار دارد که دنیا را با خودش سازگار کند. بنابراین کلیه پیشرفت‌ها بستگی به تلاشهاي مرد نابخرد دارد.

6. ما از تجربه کردن می‌آموزیم که انسان هیچگاه از تجربه کردن چیزی نمی‌آموزد.

7. اگر وقت کافی باشد هر چیزی برای هر کسی دیر یا زود اتفاق می‌افتد.

8. اگر در موزه ملی آتش سوزی شود، کدام نقاشی را نجات خواهم داد؟ البته آن را که به در خروجي نزدیک‌تر است.

9. تنها کسی که با من درست رفتار می‌کند خیاطم است که هر بار که مرا می‌بیند، اندازه‌های جدیدم را می‌گیرد؛ بقیه به همان اندازه قبلی چسبیده‌اند و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

10. در زندگی دو تراژدی وجود دارد: اینکه به آنچه قلبت می‌خواهد نرسی و اینکه برسی!

11. انسانهای خوشبین و بدبین هردو برای جامعه مفید هستند، خوشبین هواپیما را اختراع می‌کند و بدبین چتر نجات!!

12. وقتی چیزی خنده‌دار است با دقت در آن حقیقتی پنهان را جست و جو کنید

RE: انرژی مثبت - free_free - 2011-01-07

همه با هم به سمت بولتن فوریه انرژی بفرستین بترکهSmile

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2011-01-07

(2011-01-07 ساعت 15:36)kamranjon نوشته:  1. یک مرد تا زمانی که صحبت‌هایش را انکار نکنید حرفی نمی‌زند!

2. روش جوک گفتن من این است که واقعیت را بگویم. واقعیت خنده‌دارترین لطیفه دنیا است.

3. وقتی که انسان بخواهد ببری را بکشد اسمش را ورزش می‌گذارد اما اگر ببر بخواهد او را بکشد اسمش درنده خویی است.

4. عده کمی از مردم بیش از یک یا دو بار در سال فکر می‌کنند. من با یکي - دو بار فکر کردن در هفته برای خودم شهرتی دست و پا کردم.

5. مرد خردمند سعی می‌کند خودش را با دنیا سازگار کند و مرد نابخرد اصرار دارد که دنیا را با خودش سازگار کند. بنابراین کلیه پیشرفت‌ها بستگی به تلاشهاي مرد نابخرد دارد.

6. ما از تجربه کردن می‌آموزیم که انسان هیچگاه از تجربه کردن چیزی نمی‌آموزد.

7. اگر وقت کافی باشد هر چیزی برای هر کسی دیر یا زود اتفاق می‌افتد.

8. اگر در موزه ملی آتش سوزی شود، کدام نقاشی را نجات خواهم داد؟ البته آن را که به در خروجي نزدیک‌تر است.

9. تنها کسی که با من درست رفتار می‌کند خیاطم است که هر بار که مرا می‌بیند، اندازه‌های جدیدم را می‌گیرد؛ بقیه به همان اندازه قبلی چسبیده‌اند و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

10. در زندگی دو تراژدی وجود دارد: اینکه به آنچه قلبت می‌خواهد نرسی و اینکه برسی!

11. انسانهای خوشبین و بدبین هردو برای جامعه مفید هستند، خوشبین هواپیما را اختراع می‌کند و بدبین چتر نجات!!

12. وقتی چیزی خنده‌دار است با دقت در آن حقیقتی پنهان را جست و جو کنید

اگر وقت کافی باشد هر چیزی برای هر کسی دیر یا زود اتفاق می‌افتد.

Smile

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2011-01-09

غصه خوردن بر نداشته‌ها ، هدر دادن داشته هاست ... زرتشت

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-01-10

ادمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان شد که انروز به ان می اندیشیدی......
برنده می گوید مشکل است اما ممکن
بازنده میگوید ممکن است اما مشکل.......

امیدوارم که کار همتون درست بشه.!

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-01-10

بدون شور و اشتیاق هرگز کار بزرگی صورت خارجی پیدا نکرد (رالف والدو امرسون)

اگر بزرگی و عظمت را ارزو میکنی انرا فراموش کن و دنبال حقیقت برو انگاه به هر دو خواهی رسی هم حقیقت و هم عظمت (سنگا)

RE: انرژی مثبت - soltan - 2011-01-10

برای داشتن آن چیزی که تا کنون نداشته ای باید طوری باشی که تا کنون نبوده ای

RE: انرژی مثبت - wushu kung fu - 2011-01-10

مردان کوچک آرزو می کنند مردان بزرگ اراده!