مهاجرسرا
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا (/thread-3222.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - sami0 - 2016-03-20

(2016-03-14 ساعت 18:46)soheil1993 نوشته:  ممنونم . ولی ما میخوای به دی سی نزدیک تر باشیم
برای همین ممنون میشم از دوستان اگر بگند کدومشون بهتر هست

سلام
شما مو تونيد تو Rockville بگرديد دنبال جا.

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - peidaye penhan - 2016-03-21

(2016-03-20 ساعت 20:54)sami0 نوشته:  
(2016-03-14 ساعت 18:46)soheil1993 نوشته:  ممنونم . ولی ما میخوای به دی سی نزدیک تر باشیم

سلام
شما مو تونيد تو Rockville بگرديد دنبال جا.

Falls Church , Virginia یه جای خوبه

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - سپیده زمان - 2016-03-22

یکی از بهترین شهر ویرجینیا فیرفکس هست که به واشنگتن هم نزدیکه و حتی از واشنگتن بزرگتر و اولین شهر ثروتمند و به همون نسبت کار و درآمد بالاست.
بنظر من جایی رو انتخاب کنین که درآمد بالا باشه هر چی شهر ارزون تر باشه درآمد پایین تر هست
شای د یکم اولش سختتون باشه و ب مرور زمان ب نفع تون هست

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - sayidteh - 2016-03-23

(2016-03-22 ساعت 15:08)سپیده زمان نوشته:  
بهترین شهر ویرجینیا فیرفکس هست که به واشنگتن هم نزدیکه و حتی از واشنگتن بزرگتر و اولین شهر ثروتمند و به همون نسبت کار و درآمد بالاست.
بنظر من جایی رو انتخاب کنین که درآمد بالا باشه هر چی شهر ارزون تر باشه درآمد پایین تر هست
شای د یکم اولش سختتون باشه و ب مرور زمان ب نفع تون هست

فیرفکس از نظر موقعیت مکانی واقعا جای خوبیه. اگر اطلاعات دیگه هم دارید در میون بزارید ممنون میشم.
مثلا مینیمم ویج شهر فیرفکس چقدره و بازار کار به نسبت ایالتهای دیگه مثل کالیفرنیا و تگزاس به چه صورته؟

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - Yashita - 2016-05-14

سلام به دوستان
من در ايالت ويرجينيا، شهر آرلينگتون زندگي مي كنم كه خيلي نزديك به واشينگتن دي سي هم هست، الان يك ماهه كه دنبال كار هستم، ١٤ سال هم سابقه كار در فيلد منابع انساني، حقوق و دستمزد دارم، اگر كسي كانكشني داره يا كاري سراغ داره ممنون ميشم من رو لحاظ كنه.

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - MORINIU - 2016-05-25

سلام كسي ميتونه يك اتاق به من و همسرم رنت بده واسه يكسال از جولاي؟ به تلگرام من پيام بديد يا ايميل email:moriniu@yahoo.com telegram @ksgtcorp

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - soheil1993 - 2016-07-01

ببخشید خواستم بپرسم آپارتمان فرنیشت پیدا کردن خیلی سخته توی این منطقه ؟ آیا اصلا رایج هست ؟ چون ما روزای اول اصلا مایل نیستیم که بریم وسایل خونه بخریم ؛ خواستم ببینم راه حل چیه ؟
و اینکه نظرتون راجع به محله College Park چیه که برای سال اول ورود اونجا بریم و همزمان در کالج زبان دانشگاه مریلند هم زبان بخونیم ؟ آیا کالج زبان بهتری میشناسید ؟

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - taha_jam_co - 2016-07-21

https://telegram.me/joinchat/AyP7KD9ayXCeHZNhgMMzlQ
گروه دور همی برای ایرانیان مقیم واشنگتن دی سی مریلند ویرجینیا تشکیل شده تا با ایجاد یک فضای دوستانه به ایرانیان عزیز خدماتی جهت اشنایی با ( نحوه اجاره اپارتمان - خرید خودرو - پیدا کردن کار - خرید از فروشگاههای ایرانی و حلال -خرید از فروشگاهها و تخفیفات - رستورانهای ایرانی و خارجی - اموزش زبان انگلیسی و از همه مهمتر دور همیهای دوستانه - به امید دیدار عزیزان

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - mersedehbb - 2016-08-07

دوستان میشه لطفا در مورد بیمه بخصوص بیمه واسه زنان باردار و کودکان بیشتر توضیح بدید؟؟

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - sami0 - 2016-08-09

(2016-08-07 ساعت 20:22)mersedehbb نوشته:  دوستان میشه لطفا در مورد بیمه بخصوص بیمه واسه زنان باردار و کودکان بیشتر توضیح بدید؟؟

سلام اگر كه ميخواين بيمه بگيريد بريد تو اين سايت
Ihcmarketplace.com
سال تولد و زيپ كد خودتونو بزنيد
بهتون قيمت هاشو ميده
قيمتاشم بد نيست

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - alborz3718 - 2016-08-27

سلام به همه دوستان
من و همسر و فرزندمان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به واشینگتن دی سی و حومه برای مدت حدود یک ماه داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامت دارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - golia - 2016-08-31

من يه بچه ٥ساله دارم وبرام يه سوْال پيش اومده و اون اينكه با توجه به داشتن بچه قانوني وجود داره كه حتما بايستي خونه بيش از دوخوابه بگيريم يا
اينكه ميشه خونه يه خوابه بگيرم در ضمن سيتي هاي حومه واشنگتن كجا اجاره ارزونتر هست وهمچنين اوضاع كار كه بتوني اولش شروع كني چطوره

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - golia - 2016-09-02

يه سوْال ديگه دارم چه مداركي رو بايستي ترجمه كنيم و با خودمون بياريم مخصوصا براي ثبت نام تو مدرسه ...

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - sami0 - 2016-09-03

(2016-08-31 ساعت 21:20)golia نوشته:  من يه بچه ٥ساله دارم وبرام يه سوْال پيش اومده و اون اينكه با توجه به داشتن بچه قانوني وجود داره كه حتما بايستي خونه بيش از دوخوابه بگيريم يا
اينكه ميشه خونه يه خوابه بگيرم در ضمن سيتي هاي حومه واشنگتن كجا اجاره ارزونتر هست وهمچنين اوضاع كار كه بتوني اولش شروع كني چطوره

منى كه مريلند زندگى ميكنم ميتونم بهتون شهر راكويل رو پيشنهاد بدم

RE: واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا - golia - 2016-09-07

یه سوال هم درمورد خرید ماشین دارم ....میشه اونجا ماشین 4000تا5000$ کارکرده رو با شرایط ما تازه واردها که اعتبار نداریم قسطی خرید .مثلا با بهره بالاتر؟