مهاجرسرا
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: شرکت در گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-88.html)
+----- موضوع: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) (/thread-5438.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - alireza92 - 2012-12-24

(2012-12-24 ساعت 02:27)mammad amrikaii نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 22:26)m_ahmadi نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 08:22)alireza92 نوشته:  ممنون از جواباتون
ببخشيد هي سوال مي پرسم
حالا مثلا ميشه وقتي گرين كاردو سوشيال كاردو گرفت برگشت و مثلا سالي دو سه ماه وفت و اومد تا اون روزي كه تصميم به موندن بگيري
واسه محكم كاري هم يه حساب با سپرده ي خوب باز كرد
اينجوري باطل مي كنن گرين كارتو؟

باز تا جایی که من اطلاع دارم شما از وقتی گرین کارت و میگیری میتونی رفت و آمد داشته باشی اما باید سالی حداقل شش ماه و طی پنج سال بیست و پنج ماه و پر کنی.
البته فکر کنم تو تاپیک‌های سال‌های قبل سرچ کنی اطلاعات دقیق‌تری به‌دست بیاریSmile

سالي شش ماه براي گرفتن سيتيزن شيپه وگرنه اگه حداقل سالي يك روز هم آمريكا باشي گرين كارتت باطل نمي شه

منم همين سالي يه بار و شنيدم الان نمي دونم كدوم درسته :|

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - behzadkhatari - 2012-12-25

ببخشيد هي سوال مي پرسم
حالا مثلا ميشه وقتي گرين كاردو سوشيال كاردو گرفت برگشت و مثلا سالي دو سه ماه وفت و اومد تا اون روزي كه تصميم به موندن بگيري

باز تا جایی که من اطلاع دارم شما از وقتی گرین کارت و میگیری میتونی رفت و آمد داشته باشی اما باید سالی حداقل شش ماه و طی پنج سال بیست و پنج ماه و پر کنی.
البته فکر کنم تو تاپیک‌های سال‌های قبل سرچ کنی اطلاعات دقیق‌تری به‌دست بیاریSmile

سالي شش ماه براي گرفتن سيتيزن شيپه وگرنه اگه حداقل سالي يك روز هم آمريكا باشي گرين كارتت باطل نمي شه

شما در طول سال حداقل 6 ماه باید تو آمریکا باشی وگرنه گرینت باطل میشه. مهم نیست این 6 ماه پشت سرهم باشه. میتونی 3 ماه اول سال بری 3 ماه آخر سال ولی درکل حداقل 6 ماه باید تو آمریکا باشی

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - azita 33 - 2012-12-25

[quote='parsush' pid='253563' dateline='1356173121']
پاس سفيد رو ميتونيد براي 2 سال بگيريد اما اطلاعات بيشتر تو تاپيك پاس سفيد هست
هیوستون ؟ چه جالب ! پس با هم همسفریم دوستم Tongue

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - ostokhan - 2012-12-25

(2012-12-25 ساعت 11:08)behzadkhatari نوشته:  
ببخشيد هي سوال مي پرسم

شما در طول سال حداقل 6 ماه باید تو آمریکا باشی وگرنه گرینت باطل میشه. مهم نیست این 6 ماه پشت سرهم باشه. میتونی 3 ماه اول سال بری 3 ماه آخر سال ولی درکل حداقل 6 ماه باید تو آمریکا باشی

نخیر شما برای کسب سیتیزن شیپی باید حداقل 25 ماه تو
آمریکا بوده باشید که همین شش ماه برای هر سال میشه. نمیشه که از یک سال شما فقط یک روز بیید آمریکا و دوباره برگردیدSad

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - hadi59b - 2012-12-26

یعنی من سال دیگه لاتاری برنده شدم میرم آمریکا ((((-:
نشد هم که میرم آلمان ((-:
--
دوستان
وقتی کسی لاتاری برنده میشه و میخواد بره چقدر پول لازم داره که بتونه اونجا یه خونه ای بگیره و چند ماه که بیکاره رو خرج زندگیش رو داشته باشه !؟
دولت که هیچ کمکی نمیده . درسته ؟

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - vahid.vp - 2012-12-27

باز من اومدم امسال سال ۴ هست که شرکت کردم امیدوارم این بار دیگه ختم به خیر بشه ، تا حالا ۲ بار با ویزای توریستی آمریکا بودم که آخرینش همین تابستون بود . امیدوارم اونایی که واقعا قصد رفتن دارن برنده بشن ، همونطور که می دونین شرکت تو گرین کارت واسه بعضی ها تفریح هست یا اصلا شرایط ندارن و این باعث میشه که شانس ماها هرروز کم و کمتر بشه .

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - فرزانه 65 - 2012-12-27

سلام ، من ثبت نامم رو تو کافی نت انجام دادم و از صفحه تایید و کانفرمیشن نامبر پرینت دارم اما از صفحه اولیه ثبت نام نه چیزی save دارم نه پرینت اینکه از صفحه اولیه ثبت نام هیچی ندارم مشکلی برام پیش میاره ؟؟

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - pr.kia - 2012-12-27

(2012-12-27 ساعت 16:20)فرزانه 65 نوشته:  سلام ، من ثبت نامم رو تو کافی نت انجام دادم و از صفحه تایید و کانفرمیشن نامبر پرینت دارم اما از صفحه اولیه ثبت نام نه چیزی save دارم نه پرینت اینکه از صفحه اولیه ثبت نام هیچی ندارم مشکلی برام پیش میاره ؟؟
سلام
فقط کانفریمیشن نامبر و سال تولد رو داشته باشید کافی است برای چک کردن در سایت.

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - marjan59 - 2012-12-28

(2012-12-13 ساعت 23:53)ostokhan نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 21:32)brotherhood نوشته:  بچه ها یک چیز بهتون بگم خدایی اینقدر دارین روش حساب میکنید و برنامه ریزی میکنید یا رویا پردازی بعدا که قبول نشین خدایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ضربه روحی میخورید

ولی من که قبول بشم امسال یا میرم کالیفرنیا . لوس انجلس یا میرم نیویورک خدایی موندم خواهررررررر lol

نه بابا این حرف چیه؟ حالا اگه برنده هم نشیم دنیا به آخر نمیرسه که! بالاخره هر کی یه برنامه ریزی برای خودش داره دیگه. همه چیو بخدا بسپاریم که خودش برامون تصمیم بگیرهSmile

بچه ها به نظر من تجسم كنيد و روياشو تصور كنيد چون هرچي رو بهش فكر كنيد خدا بهتون ميده ولي دل نبندين كه اگه صلاح در برنده شدن نبود ضربه نخورين .
من برنده ٢٠١١ هستم بعد از ٣ سال برنده شدم .

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - marjan59 - 2012-12-28

(2012-12-13 ساعت 09:39)m_ahmadi نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 02:38)iloveshadow نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 21:23)m_ahmadi نوشته:  
(2012-12-11 ساعت 16:48)sajedeh نوشته:  دوستان و من از یکی از دوستام شنیده بودم که وقتی گرین کارت بگیری بری آمریکا و سیتیزن بشی دولت تا زمانی که کار نداشته باشی ساپورتت میکنه و بن و تخفیف و ازین جور حرفها بهت می ده آیا واقعا همین طور هسست یا نه؟

نه، از این خبرا نیست. من کسی رو می شناسم که رفته، و با این که چند وقتی هم سابقه کار داشت تو یو اس اما حالا که از کار بیکار شده، داره دنبال کار میگرده و ظاهرا هیچ کمکی هم از طرف دولت بهش نشده. گرین کارت هم داره اما هنوز سیتیزن نیست....

بله مـــــــــــیـــــــــتـــــــــونین بن بگیرین ... من خودم لس آنجلس هستم

ممنون. نمیدونستم. اینجوری حداقل میتونم به یه نفر دیگه هم اطلاع بدم...

سلام بچه ها میخواستم بگم هیچی مجانی نیست و دولت هیچ ساپورتی نمیکنه باید خودتون تلاش کنین و کار پیدا کنین اما اگه درامدتون کم باشه در آخر مالیاتتونو بر میگردونه یا اینکه ی سری بیمه ها برای افراده کم درامد یا بی درامد داره که بعضی جاها میتونه کمک دهنده باشه چون اینجا بیمه خیلی گرونه و ی سری هم بن میده برای اون هائی که بچه داران ولی این اصلا انقدری نیست که بشه باهاش زندگی چرخوند و حتما باید با جیب پر بیاید که بتونید تا چند ماه که کار پیدا کنین راحت زندگی کنید ولی این تفاوت هم هست که اینجا از ایران خیلی همه چی ارزون تره گوشت و مرغ راحت میتونین بخورین با قیمت مناسب و خریده لباس هم همینطور وقتی حراج میشه خیلی خوب و مناسبه ، در کل نگران نباشید ولی زیادی هم امیده الکی ندید به خودتون که بعد امدن اذیت شین ایشالا همتون برنده شین .
Big Grin

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - مهتاب63 - 2012-12-29

ممنون مرجان جون از اطلاعات مفیدت

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - فرزانه 65 - 2012-12-29

(2012-12-27 ساعت 17:14)pr.kia نوشته:  
(2012-12-27 ساعت 16:20)فرزانه 65 نوشته:  سلام ، من ثبت نامم رو تو کافی نت انجام دادم و از صفحه تایید و کانفرمیشن نامبر پرینت دارم اما از صفحه اولیه ثبت نام نه چیزی save دارم نه پرینت اینکه از صفحه اولیه ثبت نام هیچی ندارم مشکلی برام پیش میاره ؟؟
سلام
فقط کانفریمیشن نامبر و سال تولد رو داشته باشید کافی است برای چک کردن در سایت.

merci az lotfetoon

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - azadeh91 - 2012-12-31

سلام دوستان یک سوال داشتم . اعلام نتایج در 1 می هست یا از 1 می؟ چون میبینم خیلی از برنده های 2013 در روزهای مختلف تاریخ رویت را زدند یعنی ما باید از 1 می به بعد هر روز چک کنیم یا همه در 1 می اعلام میشه؟؟؟

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - beelzebub - 2012-12-31

همون يك مي اعلام ميشه همش اما بعضي ها دير مراجعه ميكنن به سايت

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - MAHDI123321 - 2012-12-31

(2012-12-31 ساعت 19:01)beelzebub نوشته:  همون يك مي اعلام ميشه همش اما بعضي ها دير مراجعه ميكنن به سايت

درسته سری اول همه در 1 می اعلام میشه اما فک میکنم سالهای پیش تجربه اعلام نتایج در چند سری رو هم داشتیم البته چند ماه بعد نه چند روز بعد