مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-07-31

سلام دوستان عزيزم Big Grin
ينده امروز، اميدوار و خندان،مجدداً، يك ايميل جهت پيگيري وضعيت كليرنسم راهي سفارت محترم ابوظبي نمودم.Big GrinBig Grin
لطفاً شما هم برام انرژي مثبت بفرستيد.Rolleyes
با اميد هفته اي پر بار براي منتظران كليرنس و دوستاني كه مصاحبه دارن.

همگي خوب و خوش باشيد Wink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-07-31

(2011-07-31 ساعت 10:25)Hornet نوشته:  سلام دوستان عزيزم Big Grin
ينده امروز، اميدوار و خندان،مجدداً، يك ايميل جهت پيگيري وضعيت كليرنسم راهي سفارت محترم ابوظبي نمودم.Big GrinBig Grin
لطفاً شما هم برام انرژي مثبت بفرستيد.Rolleyes
با اميد هفته اي پر بار براي منتظران كليرنس و دوستاني كه مصاحبه دارن.

همگي خوب و خوش باشيد Wink

منم چندمين نامه ( يادم نيست ديگه چندميه) يادآوري به ابوظبي زدم با اين محتوي شايد كه حداقل جواب بدن!!
CASE NUMBER: 2011AS14xxx
FIRST NAME: xxx
LAST NAME: xxx
Date of birth (MM/DD/YYYY): (xx/xx/xxxx)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Charge ability: Iran

To whom it may concern,

The month September is almost finished and unfortunately my status is unknown .
As I wrote to you several times before, I have checked my status at visa Status check,but there is an administrative process and I noticed that my interview passed along time ago.I would appreciate if you would send me information about my Case Number status.

Regards,
xxxxxxx

RE: کلیرنس برندگان 2011 - kamrani.navid - 2011-07-31

سلام.
منم نزدیک به 50 روز از مصاحبم گذشته و خبری نشده.
امروز یه ایمیل زدم بهشون برای اولین بار.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - gladiator - 2011-07-31

(2011-07-30 ساعت 12:17)alisarshar نوشته:  
(2011-07-30 ساعت 12:03)gladiator نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان گل مهاجر سرایی ، منم بالاخره ویزام را 4شنبه تو هتل تحویل گرفتم و بالاخره این پروسه پر استرس برای منم تموم شد امیدوارم همه بچه ها سریعتر ویزاشون آماده بشه . واقعا هم از تمام دوستانی که تو این سایت صمیمانه و بی دریغ زحمت کشیدن تشکر میکنم
به امید روزای بهتر برای همه دوستان

تبريك ميگم فقط چرا اينقدر طول كشيد تا ويزاتون حاضر بشه شما كه 20 جون كلير شده بوديد؟
چون من یک ماه بعد از کلیر شدنم رفتم آنکارا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-07-31

month September is almost finished?!Rolleyes

نگران نباشید دوست عزیز، تازه اول آگوستیمCool !

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-07-31

دوستان عزيز من امروز دارم ميرم آنکارا ببينم ويزا رو ميدن يا .... Smile بايد بدن!
البته اينم بگم که يکمي استرس دارم . نميدونم که دوباره قراره با آفيسر رو به رو بشم و سوال و جواب يا اينکه فقط تحويل مدارک ناقصي و پاسپورت ها کفايت ميکنه!
اگه کسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنمايي کنه.

مطمئنن همرو در جريان ويزا و UPS غيره قرار ميدم
دعا کنين Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-07-31

(2011-07-31 ساعت 13:28)farshad_sh نوشته:  دوستان عزيز من امروز دارم ميرم آنکارا ببينم ويزا رو ميدن يا .... Smile بايد بدن!
البته اينم بگم که يکمي استرس دارم . نميدونم که دوباره قراره با آفيسر رو به رو بشم و سوال و جواب يا اينکه فقط تحويل مدارک ناقصي و پاسپورت ها کفايت ميکنه!
اگه کسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم راهنمايي کنه.

مطمئنن همرو در جريان ويزا و UPS غيره قرار ميدم
دعا کنين Smile

فرشاد عزیز موفق باشی

سوال و جوابی دیگه در کار نیست. موفق باشی! از سفرت لذت ببر!

به امید کلیر شدن هر چه سریعتر همه دوستان.

free_free - rashidi - 2011-07-31

دوست عزیز فری_فری

من چند بار نوشته ام به شما
کیس نامبر 2011as6***
نامه اول 20 خرداد 89
نامه دوم نگرفتم بعد آمد 10 دسامبر
مصاحبه 1 دسامبر که با ایمیل مطلع شدم
کلیر اول اواخر ژانویه
وقتی رفتم اول کارت یو پی اس دادند اما فردا زنگ زدند گفتند بیا دوباره فینگر پرینت گرفتند و گفتند ADDITIONAL ADMIN PROCESS خوردهای و پاس ها را پس دادند
تا حالا هم که نامه میزنم میگویند منتظر باش تا توی سایت بزنیم
مدرک من لیسلنس است اما دیپلم اعلام کردم
سربازی نیروی دریایی بودهام
سفارت آنکارا
کارم آزاد است
فقط هم ترکیه چند بار رفته ام
ممنون در جدول وارد کنید

RE: free_free - satusa - 2011-07-31

(2011-07-31 ساعت 15:25)rashidi نوشته:  دوست عزیز فری_فری

کیس نامبر 2011as6***
نامه اول 20 خرداد 89
کلیر اول اواخر ژانویه
وقتی رفتم اول کارت یو پی اس دادند اما فردا زنگ زدند گفتند بیا دوباره فینگر پرینت گرفتند و گفتند ADDITIONAL ADMIN PROCESS خوردهای و پاس ها را پس دادند
سفارت آنکارا
کارم آزاد است
ممنون در جدول وارد کنید

ممنون از اطلاعاتتون.
آيا خود شما برنده اصلي بوديد؟ به هيچيك از اعضاي خانواده ندادند يا فقط به بعضي ندادند؟ آيا بعد از اين ماجرا شماره تون از سايت بلافاصله حذف شد؟

الان داشتم تو سايت APPLY ABROAD ميخوندم يه عده ميگفتن كه براي بررسي وضعيت كليرشون با واشنگتون تماس گرفتن مگه ميشه با اونجا تماس گرفت كسي در اين مورد اطلاعي داره؟ويه چيز ديگه اي كه هست تعداد وسرعت كلير بچه ها تو دبي خيلي بيشتر از ابوظبيه با توجه به اينكه اونا اكثرا دكترا هستند و ميخوان براي تحصيل برن.

"دوستان خیلی هم به بحران فکر نکنید...امروز اونقدرها هم تعیین کننده نیست. من همین الان با واشنگتن تماس گرفتم که وضعیت پرونده ام رو سوال کنم که متاسفانه سیستمشون دان بود و نمیشد. اما از آفیسر پرسیدم که آیا قضیه تعطیله کنسول دبی در پروسه کلیرنس و اعلام نتایج اون تاثیر میگذاره یا نه و اون گفت که نه نمیگذاره. گفت که جابجایی و اثاث کشی قرار نیست در فرآیند کلیر شدن و اعلام نتایج و حتی صدور ویزا تاثیر بگذاره و فقط مصاحبه ها تعطیل میشه.
پس کمتر نگران باشید و امیدوارانه به روزهای آینده نگاه کنید. با یک نگاه آرام و خوش بینانه حدود یک ماه فرصت باقی مونده....برای اونهایی که مثل من TA هستند شاید شرکت در orientation خیلی مهم باشه اما حیاتی نیست و بالاخره میشه اون رو هم نرفت. به هر حال امیدوارم که امیدوار باشید و خوش اقبال و صبور! و همگی در موقع مناسب کلیر بشیم
!"

يه خبر جديد :

"زنگ بزن واشنگتن یا ایمیل بزن دوبی بپرس بهت میگن. شماره‌ای که باید بهش زنگ بزنی 0012026631225 هست که در ادامه باید بعد شماره‌های 1 و 4 و 1 و 3 و 0 رو از راست به چپ به ترتیب بزنی تا به بخش ویزا وصل شید. وقتی وصل شدید ازتون شماره پرونده و اسم و شماره پاسپورتتون رو می خواد"

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-07-31

من پستهاي اون بچه ها رو توي اون سايت خوندم. ظاهرا واشنگتن هم كار خاصي نميكنه و همون چيزايي رو كه توي ايميل ميگن فقط شفاها پشت تلفن ميگه و اطلاعات بيشتري نميده و حداكثر ميگه in process هستيد. البته دانشجوها ظاهرا با اونجا زياد در ارتباط هستند. ولي معلوم نيست جواب ما رو هم ميدهند يا نه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-07-31

(2011-07-31 ساعت 17:23)alisarshar نوشته:  يه خبر جديد :

"زنگ بزن واشنگتن یا ایمیل بزن دوبی بپرس بهت میگن. شماره‌ای که باید بهش زنگ بزنی 0012026631225 هست که در ادامه ...
علي آقا ممنون ، اما آيا خود شما اين كار رو امتحان كردين؟
به كجا وصل مي شه؟

RE: free_free - rashidi - 2011-07-31

(2011-07-31 ساعت 16:24)satusa نوشته:  
(2011-07-31 ساعت 15:25)rashidi نوشته:  دوست عزیز فری_فری

کیس نامبر 2011as6***
نامه اول 20 خرداد 89
کلیر اول اواخر ژانویه
سفارت آنکارا
کارم آزاد است
ممنون در جدول وارد کنید

ممنون از اطلاعاتتون.
آيا خود شما برنده اصلي بوديد؟ به هيچيك از اعضاي خانواده ندادند يا فقط به بعضي ندادند؟ آيا بعد از اين ماجرا شماره تون از سايت بلافاصله حذف شد؟
من برنده اصلي بودم .و خانمم هم با من بود . و بعد از تاريخ نوشته شده شماره ما را برداشن

(2011-07-31 ساعت 17:37)sare نوشته:  
(2011-07-31 ساعت 17:23)alisarshar نوشته:  يه خبر جديد :

"زنگ بزن واشنگتن یا ایمیل بزن دوبی بپرس بهت میگن. شماره‌ای که باید بهش زنگ بزنی 0012026631225 هست که در ادامه ...
علي آقا ممنون ، اما آيا خود شما اين كار رو امتحان كردين؟
به كجا وصل مي شه؟

من همين الان تو سايت پيدا كردم و هنوز زنگ نزدم و دارم دنبال ميل واشنگتن ميگردم كسي نداره كار مارو راحت كنه؟