مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-01

ما هم نبوديم. يه ايميل هم هفته پيش زدم كه اصلا جواب ندادند تا حالا. Sad
البته يه چيزي كه هست بعضي وقتها مي بينيم فقط تاريخ عوض شده ، در خيلي از موارد كيسهاي خانوادگي اضافه شده اند و چون لاتاري اضافه نميشه ما فكر ميكنيم لابد فقط تاريخ عوض شده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-08-01

جالبه که توی جدول برای دو نفر از کیس های لاتاری آخرین تاریخ مراجعه رو 12 نوامبر اعلام کردند در صورتی که آخر سپتامبر لاتاری 2011 بسته میشه. اینا هم که گیج هستند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2011-08-01

آقا سلام
یه کم جمع و جور بشینین ما هم جا شیم. قسمت زنانه کدوم طرفه ماری بره اون طرف. ما هم برگه آبی گرفتیم. گدفلای اون پا تو جمع کن شست پات رفت تو چشمم Tongue
ارادتمند
یاشار و ماری

RE: کلیرنس برندگان 2011 - نگار 65 - 2011-08-01

فقط يه شماره 26000 جديده که اميدوارم از بچه هاي مهاجر سرا باشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 12:30)یاشار و ماری نوشته:  آقا سلام
یه کم جمع و جور بشینین ما هم جا شیم. قسمت زنانه کدوم طرفه ماری بره اون طرف. ما هم برگه آبی گرفتیم. گدفلای اون پا تو جمع کن شست پات رفت تو چشمم Tongue
ارادتمند
یاشار و ماری

سلام به یاشار و ماری عزيز Big Grin

ضمن تبريك به خاطر مصاحبه موفقيت آميزتون، اميدوارم كه شما و مابقي دوستان عزيز، از اين مرحله كليرنس به خوبي و خوشي گذر كنيدBig GrinBig GrinBig Grin

خوب و خوش باشيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-08-01

(2011-07-31 ساعت 20:33)najibi نوشته:  در پاسخ اتوماتیک ایمیل آدرس دومیFMJVisas@state.gov هم آمده:
Welcome to the Student/Exchange Visitor Visa Center.
The Student/Exchange Visitor Visa Center at the Department of State has
been established to answer inquiries related to F, M and J visas for
students and exchange visitors.

پس از این دو آدرس چیزی در نمی ادTongue
حالا فقط میمونه یه راه و اون هم تماس تلفنی با این شماره هستش:
0012026631225
من فردا سعی میکنم تماس بگیرم و نتیجه رو با شما دوستان در میان بزارم. دوستان دیگه هم اگه تماس گرفتید لطفا خبر بدید.

الان ساعت 4 صبحه اونجا بگذاريد ساعت اداري شروع بشه بعد زنگ بزنيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ehsan2011 - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 12:30)یاشار و ماری نوشته:  آقا سلام
ارادتمند
یاشار و ماری

سلام

ما هم امروز مصاحبه رفتیم اما فقط یک برگه آبی نصیبمون شد. حالا مثل این اینکه قسمت اینه. یاشار جان یه کم جم بشینی‌ ما هم میشینیم. اینا چرا اینجوری می‌کنن؟؟ آخرشم همه میرند... رو سیاهیش می‌مونه واسه خودشون.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 14:47)saint نوشته:  دوباره کی می خواد تاجمعه صبر کنه ای خدا
این جمعه 2 شنبه هم شده داستان ....
اینکه چه جوری برسیم جمعه بعد ببینیم که سر کاریم دلمونو خوش کنیم واسه 2 شنبه دو شنبه هم خیلی قشنگ تاریخ ابدیت را ابدیت کنن یه احساس خلا که نکنه ما رو یادشون رفته ؟؟؟ باز روز از نو جمعه دو شنبه از نو ...

این دوشنبه و جمعه شده مثل روزهایی که توی مدرسه زنگ ورزش داشتیم. هر روز منتظریم دوشنبه یا جمعه بیاد.
اما از همه اینها که بگذریم، من خیلی منتظر و امیدوار به پاسخ های آلن هستم، که باید تا چند ساعت دیگه روی ف یس ب وک بیاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donantonio - 2011-08-01

من هم تو لیست نبودم.
جواب میل منو خیلی‌ سریع دادن و جوابش هم مثل بقیه دوستان بود و پیشنهاد کردن که سایت رو چک کنم.
من به یه آشنا گفتم که از آمریکا به این شماره که دوستان گفتن زنگ بزنه، اگه خبری شد حتما بهتون میگم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HAMEDMIM - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 12:12)naeiji1974 نوشته:  جالبه که توی جدول برای دو نفر از کیس های لاتاری آخرین تاریخ مراجعه رو 12 نوامبر اعلام کردند در صورتی که آخر سپتامبر لاتاری 2011 بسته میشه. اینا هم که گیج هستند.

شاید زمان 30 سپتامبر تمدید شده!!!Big Grin

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Rainy - 2011-08-01

سلام دوستان
يك خبر خوب براي اونايي كه كلير نشدن.
ديروز موقع برگشتن در فرودگاه آنكارا, يكي از دوستان كه براي مصاحبه رفته بود تعريف ميكرد كه وقتي آفيسر داشته برگه آبي رو بهش ميداده ايشون از آفيسر سئوال گوشزد كننده اي كرده كه شما كه داريد برگه آبي ميديد ديگه وقت زيادي تا آخر سپتامبر نموده. و آفيسر گفته بلي ما تو اين ماه سرعت پروسه كليرنس را زياد خواهيم كرد تا كلير همه باقيمانده گان بيايد.
اندكي صبر سحـــــــــــــــــــــــر نزديك است.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donantonio - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 19:39)Rainy نوشته:  سلام دوستان
يك خبر خوب براي اونايي كه كلير نشدن.
ديروز موقع برگشتن در فرودگاه آنكارا, يكي از دوستان كه براي مصاحبه رفته بود تعريف ميكرد كه وقتي آفيسر داشته برگه آبي رو بهش ميداده ايشون از آفيسر سئوال گوشزد كننده اي كرده كه شما كه داريد برگه آبي ميديد ديگه وقت زيادي تا آخر سپتامبر نموده. و آفيسر گفته بلي ما تو اين ماه سرعت پروسه كليرنس را زياد خواهيم كرد تا كلير همه باقيمانده گان بيايد.
اندكي صبر سحـــــــــــــــــــــــر نزديك است.

این امیدوارکننده‌ترین حرفی‌ بود که من تو یک ماهِ اخیر شنیده بودم. امیدوارم که دوست شما رو مثل ما سر کار نگذاشته باشن. الهی آمین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-08-01

سلام دوستان من هم امروز ویزا رو گرفتم هنوز هم از خوشحالی‌ دق نکردم فعلا زنده هستم
. الان هم فرودگاه دوبی‌ هستم. از همه دوستانی که با اطلاعاتشون به من در گرفتن این ویزا کمک کردند .تشکر می‌کنم .پیروز باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Vahidn - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 11:24)alirezamk نوشته:  فکر کنم فقط تاریخ رو آپدیت کردند

دوستان من توي سايت آنكارا كه ميرم همون آپديت قبلي يعتي 25 JULY رو مي بينم اين كه جديد نيست.قبلا هم اومده بود

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezamk - 2011-08-01

(2011-08-01 ساعت 20:49)Vahidn نوشته:  
(2011-08-01 ساعت 11:24)alirezamk نوشته:  فکر کنم فقط تاریخ رو آپدیت کردند

دوستان من توي سايت آنكارا كه ميرم همون آپديت قبلي يعتي 25 JULY رو مي بينم اين كه جديد نيست.قبلا هم اومده بود

دوست خوبم Ctrl+F5 بزن صفحه Refresh میشه.