مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - amirhr123 - 2012-12-29

[[/quote]

من فکر نمی‌کنم که ایمیگریشن، مراحل آنچنانی بخواهد داشته باشد که شما بخاطرش مسیرت را عوض کنی.
[/quote]
منظور شما فرودگاه هایی است که برای این کار تعیین شدند
صد در صد این مطلبو + لینکشو یکی از دوستان گذاشته چون من اونو مطالعه کردم (لیست فرودگاه ها هم بود)
[/quote]
بله دوست عزیز
میشه ادرس لینکش و اگر حضور ذهن داریدتوی پست بگذارید
متشکر میشوم

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - amirhr123 - 2012-12-29

(2012-12-28 ساعت 22:39)2013selectee نوشته:  
(2012-12-28 ساعت 21:13)Shezem نوشته:  
(2012-12-28 ساعت 19:03)amirhr123 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
این سوال رو من در پست های دیگه گذاشتم وجوابی نگرفتم . من قرار است یکی از شهرهای کوچک ایالت NCبروم میتوانم ...

من فکر نمی‌کنم که ایمیگریشن، مراحل آنچنانی بخواهد داشته باشد که شما بخاطرش مسیرت را عوض کنی. در اولین فرودگاهی که به آمریکا وارد می‌شوی پاکت زرد‌رنگ را می‌دهی و از همانجا مراحل ایمیگریشن آغاز می‌شود، که نام و مشخصات شما به کامپیوتر وارد خواهد شد، ...

یک مطلب دیگه هم من اضافه کنم. شما اگر با پرواز مستقیم (1 استاپ) به شارلوت برید کارهای مهاجرتی تو فرودگاه شارلوت انجام میشه ولی الان که نگاه کردم لوفتانزا بلیطش 5هزار و خورده ای دلار درمیاد. در صورتیکه پروازتون 2 استاپ داشته باشه (طبق تجربه قبلی دوستان) کارهای مهاجرتی تو فرودگاهی در آمریکا انجام میشه که استاپ داره (مثلا آلیتالیا استاپش تو آتلانتاست).
خوب دوست عزیز سوال من هم همینه اگر قراره کارهای مهاجرتی انجام بشه مثلا در اتلانتا خوب اگر چند ساعتی طول بکشه تا فرمها رو پر کنیم و بقیه ماجرا اونوقت به پرواز داخلی مثلا از اتلانتا به شارلوت یا دورهان نمی رسیم پیشنهاد شما چیه؟سوال به شکل دیگری هم میشه مطرح کرد ایا حتما در اولین فرودگاهی که وارد شدی کارها انجام میشه یا خیر اگر مثبت است که مشکلات پرواز بعدی را چگونه میشود حل کرد؟

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - Solitude - 2012-12-29

سلام. از کجا بگم خوب روز جمعه بود بعد از ظهر قرار بود که از شهرمون به سمت فرودگاه امام راه بیوفتیم.

قبل جمعه که 3 - 4 هفته آخر فقط اینورو اونور خداحافظی و خونه اینو اون مهمونی.
تا لحظه آخر واقعآ نفهمیدم که کی از خونمون آمدم بیرون چطوری آمدم انقده که دورورم شلوق پلوق بود از اقوام و اطرافیان در این حد کوتاه کونم که حدود 50 نفر فرودگاه واسه بدرقه من زحمت کشیده بودن آمده بودن حالا شما حساب کنین جلو خونه مون چه خبر بود.

خلاصه یه 5 ساعت زودتر رسیدیم به فرودگاه کلی با فک و فامیل دوباره عکس و حرف و .... تا نفهمیدیم که کی اعلام کردن نوبت رفتن ما شده.

با این که کلی وقت داشتم زود یه دور خداحافظی دوباره از همه کردم و رفتم که بارا رو تحویل بدم.

2تا چمدون و یه گوله توشم فقط لباسو وسایل شخصی بازرسی ورودی یکی از چمدونامو گیر داد گفت باز کن.

گفتم چرا من که چیزی ندارم. گفت نه تو آلبوم داری. گفتم چییییی !!!!؟؟
آساب من خورد شد. نداشتما. حالا با خودم گفتم من این باز میکنم ولی اگه چیزی که شما میگی توش نبود من می دونم و تو.

باز کردم یه دونه از این قرآن کچیکا مامان تو چمدونه ما انداخته بود اونو میگفتن آلبومه حالا چمدونه هم پر. باز کردم این گشتو چیزی پیدا نکرد. یه کم بد برخورد کرد و شروع کردم به دادو بیداد کردن که سری در رفت.

خلاصه با کلی بد بختی زیپه چمدون و بستم و رفتم گیت تحویل بار لوفتانزا رو پیدا کردم و رفتیم تو سف طولانی

بلیط من همونطور که قبلآ گفته بودم اکونومی لوفتانزا بود یه چمدون 23 کیلویی و یه ساک 7 - 8 کیلویی داخل میتونستم ببرم.

رفتم و نوبت تحویل بار ما شد.
بلیط و پاسو دادم و یه آدرس مقصد از من گرفت گفت واسه اینه که اگه بارتون گم شد تو مسیر به این آدرس بتونن هماهنگ کنن و منم آدرس مقصدم تو امریکا رو دادم.

چمدونامو تحویل گرفت گفت چرا 2تا چمدون داری گفتم میخوام یه چمدون بخرم یعنی این که پول یه چمدون و بدم و اینم بره تو بار و کوله هم میبرم با خودم داخل.
کارا رو کرد کارت پروازا رو صادر کرد و گفت این کارت پروازا رو ببر بغل بانک ملی پرداخت کن دوباره بیا که من رسید بدم واسه چمدون دومت.

رفتم 100 دلار به ریال فیش دادن بانک ملی پرداخت کردم بغلش. 2500 تومانی هفته قبل من 1226 هنوز بود شانش ما یه هفته نشد پایدار بمونه.

دوباره به همون خانومه که فیش 100دلاری به ریال داد رفتم تایید کرد رو همه کارت پروازام هم رسید کرد که پرداخت کردم.

برگشتم باجه که چمدونا رو دادم و به خانمه نشون دادم و خنومه هم رسید 2تا چمدونامو داد.

آوارز خروجی رو تو شهر خودمون واریز کردم و واسه آوارز خروج معطل نشدم Big Grin

تمام کارت پروازا هم همین فرودگاه امام بهم دادن از تهران تا فرانکفروت از فرانکفورت تا دنور از دنور تا فینکس فقط کیت سوار شدن رو رو بلیط دنور به فینکس نزده بدن تو دنور که رسیدم اعلام شد.

دیگه این دفعه برگشتم تو سالن ورودی و از خانواده واقعآ دیگه خداحافظی کردم و آمدم از پاسپورت کنترل رد شدم.

هیچ سوالی در هیچ کجای فرودگاه از من نشد که چقدر ارز داری از گشور میبری بیرون.

و رفتم یه 1 ساعت در انتظار سوار شدن هواپیما و وارد هواپیما شدم که چی بود قسمت اکونومی جلوش LCD داشت هد ست هم میدادن سریالو فیلم دیدم مهمانداراش خیلی خوووووووب بودن.
بازم لوفت هانزا رو انتخاب میکنم اگه دوباره از ایران بخوام بیام یه زمانی.

ساعت 2:55 ایران حرکت به سمت فرانکفورت.
مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 4ساعت و 5 دقیقه
ساعت 5:55 دقیقه به وقت آلمان در فرودگاه فرانکفروت.

یکم تو راه حالت سرما خوردگی داشتم و حالم خوب نبود یه مهمان داره تا فهمیده بود حال من یکم خوش نیست حی بنده خدا دورو ور من میچرخید و هی واسم آب میوه و چیزای مختلف میاورد آخر هم موقع پیاده شدن کلی سفارش کرد مواظب خودت باش منم گفتم باش Big Grin

شاد باشید تا بعد باز بر می گردم سعی دارم با بیشترین جزئیات ممکن واسطون بنویسم.

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - funnybluesolea - 2012-12-29

سلام خدمت دوستان خوب مهاجرسرایی
حدودا بعد از 2 ماه غیبت در خدمتتون هستم. اول از همه باید عذرخواهی کنم که نتونستم دینم رو به مهاجرسرا اونجوری که باید، ادا کنم. راستش گهگاه سری به تاپیکهای مهاجرسرا می زدم ولی انقدر درگیر زندگی جدید بودم که تنها می تونستم سرکی بکشم. امیدوارم دوستان من رو ببخشن. خوب داستان اینطوری بود که من کسی رو جز چند تا دوست که برای تحصیل در آمریکا بودند، اینجا نداشتم. نزدیکترین اونها دوستی بود که در شهر میلواکی، ایالت ویسکانسن مقیم بود. به همین دلیل اول قصد داشتم برم اونجا و حتی بلیط هم تهیه کردم اما جریانات عجیب و غریب و البته خوشایندی پیش اومد که راهی کالیفرنیا شدم. 3 نوامبر وارد سن دیگو کانتی شدم و چون آخر هفته بود تونستم بعد از 3 روز سوشیال سکیوریتی نامبرم رو بگیرم و بعد از 10 روز سوشیال سکیوریتی کارت و بعد از 20 روز گرین کارتم رو دریافت کردم.
در مورد کار باید بگم که بعد از تقریبا 1 ماه تونستم یه کار توی فروشگاه target پیدا کنم.
یه توصیه تکراری هم دارم، اونم اینه که حتما روی زبان کار کنید و سعی کنید مکالمتون رو قوی کنید.
اگر سوالی دارید خوشحال می شم کمک کنم.
موفق باشید!
پیام

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - gbtm - 2012-12-29

(2012-12-29 ساعت 09:43)Solitude نوشته:  سلام. از کجا بگم خوب روز جمعه بود بعد از ظهر قرار بود که از شهرمون به سمت فرودگاه امام راه بیوفتیم.

...

سلام

انشا ا... هر چه سریعتر رفع کسالت بشه.
چه عجب یکی از دوستان رفت فینیکس. منم عازم اونجام ولی کسی که مسافر اونجا باشه پیدا نکردم.لطفا سر فرصت بیشتر از این شهر برامون بگید و اینکه آیا برگه زرد رنگ رو در فینیکس تحویل دادید یا دنور؟

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - honey62 - 2012-12-29

کلا انگار توی فرودگاه امام حال میکنن به مردم گیر میدن، برای ما هم همه زندگی مون رو از توی چمدون ریختن بیرون و ما به بدبختی جمعش کردیم ولی Solitude خوشحال شدم که ضایع شدن هیچی پیدا نکردن، ما رو که حسابی مورد عنایت قرار دادن Tongue
بچه ها من یه مشکلی با گواهینامه دارم توی تاپیک خودش به خدا هیشکی نیست جواب بده، ما که ماشین نداریم چه جوری باید گواهینامه بگیریم؟ کسی هست که ویرجینیا باشه و با قوانین اینجا آشنا باشه کمکمون کنه؟ کاش یه پرایدی چیزی از ایران اورده بودیم Big Grin

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - m9780 - 2012-12-29

(2012-12-29 ساعت 21:55)honey62 نوشته:  کلا انگار توی فرودگاه امام حال میکنن به مردم گیر میدن، برای ما هم همه زندگی مون رو از توی چمدون ریختن بیرون و ما به بدبختی جمعش کردیم ولی Solitude خوشحال شدم که ضایع شدن هیچی پیدا نکردن، ما رو که حسابی مورد عنایت قرار دادن Tongue
بچه ها من یه مشکلی با گواهینامه دارم توی تاپیک خودش به خدا هیشکی نیست جواب بده، ما که ماشین نداریم چه جوری باید گواهینامه بگیریم؟ کسی هست که ویرجینیا باشه و با قوانین اینجا آشنا باشه کمکمون کنه؟ کاش یه پرایدی چیزی از ایران اورده بودیم Big Grin

موافقم
اصلا نمیدونم چرا دوس دارن گیر بدن Sad
بهتره تو این مواقع اصلا سر به سرشون نذارید و بزارید سریع دور بشن Smile

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - Solitude - 2012-12-30

(2012-12-29 ساعت 12:53)gbtm نوشته:  
(2012-12-29 ساعت 09:43)Solitude نوشته:  سلام. از کجا بگم خوب روز جمعه بود بعد از ظهر قرار بود که از شهرمون به سمت فرودگاه امام راه بیوفتیم.

...

سلام

انشا ا... هر چه سریعتر رفع کسالت بشه.
چه عجب یکی از دوستان رفت فینیکس. منم عازم اونجام ولی کسی که مسافر اونجا باشه پیدا نکردم.لطفا سر فرصت بیشتر از این شهر برامون بگید و اینکه آیا برگه زرد رنگ رو در فینیکس تحویل دادید یا دنور؟

سلام دوست من. ایوال بیا هیچ جا آریزونا نمیشه Big Grin البته زیاد خوشحال نشو فقط واسه روحیه گفتم.

تو پیام خصوصی بگو کی داری میایو یکم خودتونو معرفی کنید شاید بتونم در بدو ورود کمکی واسط باشم کمی.

مخصوصآ اگه کسی رو نمیشناسی اینجا واسه گرفتن خونه هم می تونم کمکی کنم جاهایی که خودم رفتم و کارایی که کردم که زیاد نچرخی دور خودت مثل روزای اول من و برنامه داری کجا بمونی در بدو ورود؟ بیا شاید همسایه شودیم Smile

پاکت رو دنور تحویل دادم.

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - Solitude - 2012-12-30

5:55 در فرودگاه فرانکفورت به زمین نشستیم.

از هواپیما که پیاده شدم بعد چندا دالان و پله برقی.
یه چندتا پلیس آلمانی بلیطا و پاسپورتا رو چک میکردن و رد میشدیم.

فرودگاه فرانکفورت رو خیلی دوست داشتم خیلی تمیز و شیک و مدرن بود.

و جالب که بدونید فرودگاه فرانکفورت یکی از 10 فرودگاه بزرگ جهانه.

تو مسیر که واسه پیدا کردن گیت اصلآ مشکلی نبود حتی با این که باید ترن سوار میشدم.

انقده خوب این تابلوهای راهنماشونو نصب کردن که لامصب دقیق میرسی جایی که باید برسی ولی یه پیشنهاد دارم واسطون رو تابلوها گیت پروازتون رو چک کنید اگه هم زود رسیده بودین و هنوز پروازتون تو تابلوها اعلام نشده بود بین راه یه باجه های اینفورمیشن هست بلیط و نشون بدین بهتون دقیق میگه همین گیته که رو بلیط زده هست یا این که عوض شده.

زمان انتظار در فرودگاه فرانکفورت برای پرواز بعدی 4 ساعت و 40 دقیقه

راستی پرواز و که دارین عوض میکنین تو فرانکفورت دوباره از سکیوریتی فرودگاه فرانکفورت هم باید رد شید.

آهان راستی اگه همراتون لپتاب تو کوله هست جدا فقط خود لپتاپو باید در بیارین تو یه سبد جدا بزارین اسکن کنن.
من نکردم این کارو افسر گفت لپتاپتو در بیار جدا بزار تو سبد و من و با یه افسر دیگه با لپتاپم بردن تو یه اتاق دیگه لپتاپو اسکن کردن و دادن گفتن برو به سلامت.

کل همش تا این کارای سکیوریتی تموم شد و پیاده روی و ترنو همه و همه 2 ساعت و خرده وقت گذشت و رسیدیم جلو گیت.

خیلی بزرگه فرودگاه فرانکفورت خیلی.

نزدیک 1ساعت 45 دقیقه هم یکم دور دور زدمو 10 آمدم جلو گیت دوباره.

رو بلیطی که واسه ما از ایران صادر میکنن بارکد مربعی جدیدا هست نداشت واسه من واسه همه داشت.

دیدم همه دارن به ترتیب تو صف میرن کارت پروازشونو میکشن رد میشن با خودم گفتم من چی این کارت و کجای این دستگاه بکشم که منو راه بده داخل رفتم جلو به خانمه اونور وایساده بود گفتم کارت من از این بارکدا نداره من چی بکنم؟

کارت پرواز منو گرفت زد تو کامپیوتر چند دقیقه بعد هم کارت و پس داد گفت رد شو ولی اگه دارین میاین از ایران بپرسین رو کارت پروازاتون اگه میتونن بارکدو پرینت کنن بدن که مجبور نشین به ماموره بگین که کارت پروازتون بارکد نداره.

خلاصه اینم اتفاق تو فرانکفورت دیگه خبری تو فرانکفورت نبود رفتم تو هواپیما و 10:35 دقیقه به وقت فرانکفورت این فرودگاه رو به مقصد دنور امریکا ترک کردم.

مدت زمان پرواز از فرانکفورت به دنور حدود 11ساعت

هواپیماش جدیدتر بود راستی اکونومی پوشتی و پتو واسه خواب میدن یکی سوال کرده بود اینجا بگم البته من با لوفت هانزا آمدم.

دوباره جلوی هر صندلی LCD دوباره خواب و فیلم و سریالو موزیک تا خود مقصد.

3سری پذیرایی کردن مهمانداران 2وعده غذا و یه وعده چای و کافی اگه خودت آبی چایی چیزی هم بیشتر می خواستی بیچاره ها 2سوته می آوردن.

ساعت 12:45 دقیقه ظهر به وقت دنور در فرودگاه دنور هواپیما به زمین نشست.

تا بعد شاد باشید.

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - jordanir - 2012-12-30

(2012-12-27 ساعت 20:34)Shezem نوشته:  
(2012-12-27 ساعت 20:00)jordanir نوشته:  دوستان میشه لطف کنین بگین برای تحویل گرین کارت به آدرس امضا میگیرن یا نه؟
میندازن تو صندوق فقط؟؟؟

تنها می‌اندازندش اندر صندوق چاپار Big Grin
( پارسی را پاس می‌دارم Wink )

دوستان شاید به نظر سوال احمقانه بیاد ولی مهمه.
لطف کنید حتما چک کنید و جواب بدین.
با توجه به اینکه در فرم های سفارت آدرس گرین کارت را که وارد میکنیم. اسم کسی که در حال حاضر در آن آدرس هست را وارد کرده ایم. آیا روی پاکت پستی گرین کارت اسم خود افراد نوشته شده است یا اسم صاحب خانه که در محل زندکی میکند و در فرمها وارد شده اند هم هست؟ به اسم کی میاد کلا؟ چون من تغییر آدرس دادم و اداره مهاجرت هم تا آمدم تغییر آدرس بدم (با توجه به اینکه ۲ هفته بعد نوبت میدن) گرین کارت ها فرستاده شده بود. ولی اگر به اسم من باشه به آدرس جدید میاد ولی اگر اسم صاحبخانه باشه تغییر آدرس اعمال نمیشه.Big Grin

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - amiry - 2012-12-30

(2012-12-29 ساعت 21:55)honey62 نوشته:  بچه ها من یه مشکلی با گواهینامه دارم توی تاپیک خودش به خدا هیشکی نیست جواب بده، ما که ماشین نداریم چه جوری باید گواهینامه بگیریم؟ کسی هست که ویرجینیا باشه و با قوانین اینجا آشنا باشه کمکمون کنه؟ کاش یه پرایدی چیزی از ایران اورده بودیم Big Grin
من هم مشکل شما را داشتم. حتی یکبار توی کرگزلیست هم اگهی دادم که البته کسی جواب نداد. فکر میکنم اگهی من یک ایرادی داشت. خواستم ماشین کرایه کنم که با بیمه کامل میشد حدود هشتاد دلار که یه کمی برام گرون بود. یعنی زور داشت راستش را بخواهید.
همخانه امریکایی من که اصرار داره اینجا امریکاست!! شما باید مشکلتون را با دیگران مطرح کنید و به وضوح کمک بخواهید تا به شما کمک کنند. میگه یه امریکایی خوشحال خواهد شد اگر کمکی به کسی بکنه، مگر اینکه طرف عوضی باشه. حتی میخواست با همسایه بغلی ( همونی که سگ داره. به تاپیک " آیا از سگ واهمه دارید؟ " مراجعه شود لطفا Wink ) مطرح کنه و ماشینش را قرض بگیره که من از دو تا دوست ایرانی که اینجا آشنا شدم کمک خواستم که هر دو هم با کمال میل پذیرفتند و با یکی از انها به دی ام وی رفتم و ... خلاص!. البته به اصرار من قرا شده یه روز یه چلوکباب شمشیری چرب در خدمت این دوست عزیز باشم.
این همه گفتم که توصیه کنم مشکلتون را با کسی مطرح کنید ولو همسایه!! و مطمئن باشید کسی پیدا خواهد شد.
اگر خواستید ماشین کرایه کنید نگویید برای تست رانندگی میخواهید. من این اشتباه را کردم.
موفق باشید.

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - hasti_banoo - 2012-12-30

(2012-12-30 ساعت 09:40)jordanir نوشته:  آیا روی پاکت پستی گرین کارت اسم خود افراد نوشته شده است یا اسم صاحب خانه که در محل زندکی میکند و در فرمها وارد شده اند هم هست؟ به اسم کی میاد کلا؟

به هر آدرسی که داده باشید ارسال میشه، و البته به اسم خودتون.

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - amiry - 2012-12-30

(2012-12-30 ساعت 09:40)jordanir نوشته:  
(2012-12-27 ساعت 20:34)Shezem نوشته:  
(2012-12-27 ساعت 20:00)jordanir نوشته:  دوستان میشه لطف کنین بگین برای تحویل گرین کارت به آدرس امضا میگیرن یا نه؟
میندازن تو صندوق فقط؟؟؟

تنها می‌اندازندش اندر صندوق چاپار Big Grin
( پارسی را پاس می‌دارم Wink )

دوستان شاید به نظر سوال احمقانه بیاد ولی مهمه.
لطف کنید حتما چک کنید و جواب بدین.
با توجه به اینکه در فرم های سفارت آدرس گرین کارت را که وارد میکنیم. اسم کسی که در حال حاضر در آن آدرس هست را وارد کرده ایم. آیا روی پاکت پستی گرین کارت اسم خود افراد نوشته شده است یا اسم صاحب خانه که در محل زندکی میکند و در فرمها وارد شده اند هم هست؟ به اسم کی میاد کلا؟ چون من تغییر آدرس دادم و اداره مهاجرت هم تا آمدم تغییر آدرس بدم (با توجه به اینکه ۲ هفته بعد نوبت میدن) گرین کارت ها فرستاده شده بود. ولی اگر به اسم من باشه به آدرس جدید میاد ولی اگر اسم صاحبخانه باشه تغییر آدرس اعمال نمیشه.Big Grin
من تجربه خودم را عرض میکنم : پاکت گرین کارت با نام شما و به آدرسی که دادید میاد. یعنی حتما اسم شما روی پاکت هست. این موضوع منافاتی با اینکه صاحب خانه در آدرس فوق الذکر شخص دیگری هست نداره.
در مورد آدرس این توضیح را هم داشته باشید که اصلا اسم شخص مهمم نیست و فقط کافیه که آدرس صحیح باشه. الان یک ماه هست که من و همخانه ام به آدرس فعلی آمدیم ولی هر روز نا مه های زیادی به آدرس ما و به نام مستاجرهای قبلی میاد.
موفق باشید

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - sam11 - 2012-12-30

سلام بر همه دوستان در جواب سئوال jordanir دوست عزیز طبق تغییر آدرسی که دادید در صندوق انداخته میشود و به اسم خودتان است و آدرس همان دوستانی است که داده اید نگران نباشید خانم من هم آدرسش را در فرودگاه تغییر داده و درست پس از 33 روز برایش آمده پیروز باشید

RE: اولین سفر برای فعال سازي گرین کارت به آمريكا - .wall street - 2012-12-30

سلام دوستان
در روز های قبل در مئرد بیمه رایگان بچه نوشته بودم. به دوستان هم گفتم تا خودم مطمئن نشدم اطلاعاتی نمی تونم بدهم. تا اینکه نامه ها امد و بچه بدون هیچ مشکلی بیمه شد و من هم به دوستان گفتم که حالا شما هم برید دنبالش. این بار هم wall street میخواد در مورد خانه های ارزان برای دوستان مطلبی رو بنویسه. عرضم به حضورتون که خانه هایی در محله های مختلف شهر هست که کسانی که سالخورده هستند و یا توان مالی مناسب ندارند میتوانند در انها اقامت کنند و هزینه آن در حدود 30 درصد حقوق افراد کم درامد هست. البته کیفیت خونه ها خیلی مناسبند. و اگر کاری مثل من نداشته باشید چیزی حدود 50 تا 100 دلار برای یک واحد یک خوابه میگیرند. در این مورد اطلاعاتی کسب کرده ام و به امید خدا دوشنبه و اگر تعطیل بود در اولین روز بازگشایی سری خواهم زد و در صورتی که مطمئن شدم، اطلاعات بیشتر رو به دوستان میگم. در ضمن این خونه ها رو باید ثبت نام کرد و بعد از حدود 3-4 ماه نوبت میرسه. به امید خانه دار شدن همه و کار پیدا کردن دوستان و همچنین wall street.