مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - shiva201 - 2015-01-07

(2015-01-07 ساعت 16:38)negar6043 نوشته:  سلام دوستان
من رفتم مصاحبه، آفيسر چند تا سوال مختصر راجع به من و رابطه كرد، فارسيش زياد خوب نبود و هرچى من توضيح مى دادم كه با معرفمون توى سفر آشنا شدم و اون ما دوتا رو به هم معرفى كرد، فكر مى كرد من ميگم با نامزدم توى اون سفر آشنا شدم، خلاصه خودمو كشتم نمى دونم آخر متوجه شد يا نه، بعدش خيلى خونسرد گفت براى تصميم گيرى در مورد پرونده شما به زمان بيشترى نيازه، من پرسيدم من تونستم خوب توضيح بدم ما چطور آشنا شديم؟ گفت كافى بود و يه چيزى گفت تو مايه هاى اينكه توى رابطه مشكلى نبود، اما نمى دونم چرا اون جمله تصميم گيرى زمان بيشترى ميخواد به دلم ننشست، يعنى به نظرتون ممكنه توجيه نشده باشه؟ بعدشم برگه صورتى دادو گفت سايتو چك كنيدو اون برگه حقوق قانونى رو هم بهم داد. گفتم اين همون چك امنيتيه؟ گفت نياز به بررسى بيشتر هست. گفتم چقدر زمان مى بره گفت ٣-٤ ماه معمولا ولى چك كنيد سايت رو
حالا به نظرتون جريان چيه؟
عزیزم برگه صورتی به منم دادن 3 روز بعد ویزامو گرفتم. پاسپورتتو گرفت؟

اگه گفته 3 4 ماه منظورش اف بی آی چک بوده. باید صبر کنی تا کلیر شی.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - negar6043 - 2015-01-07

نه پس داد
شما ابوظبى بودى فكر كنم
چون اونجا صورتى يعنى اوكى
من مشكلى با اف بى آى چك ندارم
نگرانم كه آيا خوب توجيه شده يا سوالى تو ذهنش باقى مونده كه من نتونستم جواب بدم

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - ehsan6114 - 2015-01-07

من نمیدونم اینا کی میخوان تاریخ مصاحبه ما رو مشخص کنن ، 20 نوامبر کیس نامبر دادن واسه سفارت ابوظبی الان یک ماه و نیمه که ایمیل نزدن تاریخ interview بدن Sad سفارت هم که جوابگو نیست اصلا

***ویزای نامزدی آمریکا*** - bahars - 2015-01-07

آقاي احسان، براي آنكارا (كيس نامزدي) ما خودمون آنلاين وقت گرفتيم، ابوظبي رو خودشون بايد وقت بدن؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - shiva201 - 2015-01-07

(2015-01-07 ساعت 16:52)negar6043 نوشته:  نه پس داد
شما ابوظبى بودى فكر كنم
انگلیسی باهاش صحبت نکردی اصلا؟ اگه رد شده بود پروندت میگفت بهت بررسی بیشتر همون اف بی آی چکه. مبارکت باشه از حالا. [emoji6] یه تاپیکی هست اینجا برای بچه هایی که منتظر کلیر شدن هستن به اونجا یه سر بزن. انشاءالله زود کلیر شی.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - jolie - 2015-01-08

سلام دوستان
با كمك هاي شما من approve شدم ، الان مي خواستن بدونم مرحله بعديش چيه ممنون از اينكه كمكم كردين

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - هستی 1985 - 2015-01-08

(2015-01-08 ساعت 10:52)jolie نوشته:  سلام دوستان
با كمك هاي شما من approve شدم ، الان مي خواستن بدونم مرحله بعديش چيه ممنون از اينكه كمكم كردين

سلام...تبریک می گم بهتون...بعد از اینکه اپروو شدین یک نامه به دست نامزدتون می رسه تقریبا 2-3 هفته بعد از اپروو...که توش کیس نامبر هست و یک سایت رو معرفی میکنه که چه مدارکی رو باید حاضر کنید واسه مصاحبه..بعد از اون اگه آنکارا باشید که خودتون باید وقت بگیرید آنلاین اگه ابوظبی باشه که خودشون وقت مصاجبه می دن...فقط مدارکی رو که لازمه رودتر آماده کنید این اون سایت هست:
http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/types/family/fiance-k-1.html#10
بخونید هرجا سوال داشتید بپرسید...یادتون نره مدیکال رو هم زودتر انجام بدید..

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - jolie - 2015-01-08

خيلي ممنون ، وقت مصاحبه ابوظبي ، چندتا فرم تو اين سايت خواندم كه بأيد آنلاين پر كنيم اون فرم هارو كي بأيد پر كنيم و من بأيد پاسپورتم را تمديد كنم تو فرم بأيد شماره پاسپورت قديم بنويسم يا جديد لازم فتوكپي پاسپورت جديد همراه فرم ها بفرستم و تقريبا چقدر طول ميكشه تا وقت سفارت بدن ، خيلي ممنون از راهنماييتون .

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mpezeshki86 - 2015-01-11

سلام دوستان
اسم من محمد هست و برای نامزدم ویزای نامزدی اقدام کردم. کیس ما ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴ اپروو شده. توی اپرووال نوتیس نوشته که کیس شما به سفارت فرستاده شده (آنکارا). البته من وکیل گرفتم و فکر کنم یه نامه جداگونه با مدارک بیشتر برای اون اومده. خلاصه صحبتی از NVC نیست. وکیل گفته وقتی سفارت بگیره بهمون ایمیل میزنه. میشه راهنمایی کنید مراحل به چه صورتیه ؟

***ویزای نامزدی آمریکا*** - bahars - 2015-01-11

آقاي محمد،وكيل من كه گفت خودت بايد وقت بگيري كه البته من با كمك خود شماره تلفني كه در راهنماي ويزا بود وقت گرفتم. ان وي سي قبل از رسيدن كيس به آنكاراست تا جاييكه من در جريانم. يكسري مدارك در اين مرحله از ما خواسته شده بود كه بايد ١٥ روز قبل مصاحبه به سفارت انكارا ميرسيد. به علاوه وقت سفارت ما وقت پزشك هم گرفتيم ( ادرس پزشك بعلاوه مدارك در نامه اي بود كه به وكيلمون رسيده بود). نهايتا نامزد من با اصل مداركي مثل شناسنامه و پاسپورت مصاحبه و كارهاي پزشكي رو انجام داد، اميدوارم كارهاتون به خوبي پيش بره.

(2015-01-07 ساعت 16:52)negar6043 نوشته:  نه پس داد
شما ابوظبى بودى فكر كنم
ببخشید من شنیده بودم که خانم ها اگه اسم مذهبی نداشته باشند و سابقه کاری بخوصوصی هم نداشته باشند بهشون کلیرینس نمیخوره. میدونید بر چه اساسیه یا اینکه شانسیه؟

(2015-01-11 ساعت 22:41)bahars نوشته:  آقاي محمد،وكيل من كه گفت خودت بايد وقت بگيري كه البته من با كمك خود شماره تلفني كه در راهنماي ويزا بود وقت گرفتم. ان وي سي قبل از رسيدن كيس به آنكاراست تا جاييكه من در جريانم. يكسري مدارك در اين مرحله از ما خواسته شده بود كه بايد ١٥ روز قبل مصاحبه به سفارت انكارا ميرسيد. به علاوه وقت سفارت ما وقت پزشك هم گرفتيم ( ادرس پزشك بعلاوه مدارك در نامه اي بود كه به وكيلمون رسيده بود). نهايتا نامزد من با اصل مداركي مثل شناسنامه و پاسپورت مصاحبه و كارهاي پزشكي رو انجام داد، اميدوارم كارهاتون به خوبي پيش بره.

ممنون از توضیحتون، افی بی آی چک هم خوردید؟

***ویزای نامزدی آمریکا*** - bahars - 2015-01-11

بله، منتظر كلير شدنيم. در مورد بكگراند چك تقريبا به همه اقايون به خاطر خدمت تعلق ميگيره، اميدوارم نامزد شما همون روز مصاحبه ويزا رو بگيرن.

***ویزای نامزدی آمریکا*** - mpezeshki86 - 2015-01-12

سلام به دوستان
كسي ميدونه كه آيا روز مصاحبه من خودم با نامزدم ميتون برم تو سفارت براي مصاحبه؟ يعني هم خودم كه سيتيزن هستم و هم نامزد ايرانيم جفتون پشت باجه براي مصاحبه خانموم واستيم.
ممنون

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - negar6043 - 2015-01-12

ببخشید من شنیده بودم که خانم ها اگه اسم مذهبی نداشته باشند و سابقه کاری بخوصوصی هم نداشته باشند بهشون کلیرینس نمیخوره. میدونید بر چه اساسیه یا اینکه شانسیه؟
[/quote]

اینجور که من متوجه شدم، شغل، رشته تحصیلی، اسم، سربازی، سفر و زندگی در خارج از کشور می تونه باعثش بشه. این چند وقت هر کسی رو من دیدم چک خورد یکی از این آیتم ها رو داشت و هر کسی نخورد، نداشت.