مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-08-04

(2011-08-03 ساعت 21:04)najibi نوشته:  دوستان لازم میدونم از انرژی مثبت همه دوستان به خصوص
saint,satusa,alisarshar,coming soon,rayan.s,ashkan78,user,nazem,admin,wikiman,free-free,gadfly,sunrise,hornet,frozen mindتشکر کنم.
از دوستان با تجربه ۳ سوال دارم.
۱. وقتی میزنهready آیا ممکنه که مال یکی از اعضا خانواده حاضر نباشه؟
۲. آیا همون طور که توی سایتشون گفته شده پاسپورت رو فقط یک شنبه ها میگیرند و دقیقا ۴-۷ روز تحویل دادنش طول میکشه؟
۳ و آیا مطمئن هستید که این قسمت واسه ما لاتاری ها صدق نمیکنه؟
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at 'http://www.travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html' for information about visa availability for your visa category.

با سلام وتبریک
1- من چون یکنفر بودم این رو نمیدونم.فکر کنم یک ایمیل بزنید یا تلفنی بپرسید.
2- بله پاسپورتها رو فقط یکشنبه میگیره ولی اینکه نوشته 4-7 روز درست نیست چون از چند تا بچه ها رو میدونم 10 روزه دادند و به من هم گفت دوشنبه بیا که میشه 9 روز و قتی رفتم پاسپورت رو بگیرم به جز من که لاتاری بودم چند تا کیس دیگه غیر لاتاری بودند که اونا هم یکشنبه تحویل دادند و مثل من دوشنبه گفته بودند بیایند.
3- بله این قسمت مربوط به لاتاری نمیشه . چون از من هم داشت ومربوط به کیسهای دیگر میشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-08-04

(2011-08-03 ساعت 13:09)im-i نوشته:  دوستان منتظر درود برشما ، مطمئن باشید طی روزهای آتی شادی و سرور در این سایت بخاطر اعلام اسامی افراد کلیر شده بپا خواهد شد . ولی نکته ای که لازم دیدم در اینجا برای دوستانی که پرونده مهاجرتی شان در ابوظبی است یادآوری نمایم این است که برای گرفتن ویزا گذرنامه خودشان را تحت هیچ شرایطی به سایرین ندهند چون امکان کلاهبرداری و سرقت و ... وجود دارد . درست نیست بخاطر صرفه جوئی در وقت و هزینه گذرنامه و ویزای خود را به هر کس بسپاریم. فراموش نکنیم که بجز هزینه های زیاد چه لحظاتی را برای گرفتن ویزا پشت سر گذاشته ایم و همه این را می دانیم که تنها پل ارتباطی ما باخانم ... و یا آقای ... که به او اطمینان می کنیم و مدارکمان را به آنها می سپاریم فقط و فقط یک خط تلفن است ! پس برای گرفتن ویزا ارزش دارد به هر قیمتی خودمان به سفارت مراجعه کنیم. بعضی مواقع ابراز ندامت هیچ مشکلی راحل نخواهد کرد. (حادثه خبر نمی کند ) شاهد ماجرا هم ارسال 420 کلیرینس متقاضیان نامزدی است http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1857&pid=124003#pid124003
سلام
من هم نکته ای دیدم که باید بگم . من زمانی که برای برگشت به ایران رفتم فرودگاه دبی .یک خانم ایرانی رو دیدم . که میگفت پسرش برای ویزای آمریکا در دبی اقدام کرده بوده .و چون یک دوستی در دبی داشتند پاسپورت رو به اون داده بودند که براشون ببره کنسولگری و ویزا رو بگیره ولی این آقا بعد از گرفتن پاسپورت نه تنها پیگیر ویزا نشده بلکه از اونها هم درخواست پول کرده بود تا پاسپورت رو پس بده و اونا مجبور شده بودند.1.800.000 تومان بدند و پاسپورت رو بعد از 2 سال بگیرند که فیش بانکی رو هم نشونم داد که پول رو به درهم به حساب اون طرف واریز کرده بود. و خیلی هم گریه میکرد . میگفت پسرم افسردگی گرفته.
دوستان هزینه من 1 میلیون شد برای گرفتن ویزا ولی ارزشش رو داره یا خودتون ببرید یا آشنای نزدیک مثل برادر یا خواهر .و اصلا ریسک نکنید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - raminkhademzadeh - 2011-08-04

دوستان عزیز اونهایی که کلیرنستن آماده و ایران هستید از طریقه خانمه ... بگیرین.اصلا نیزی به رفتن خودتون نیست.خانمه ... رو همه میشناسند کارشون هست.به غریبه پاسپورت ندیند.

من که الان حدود ۲ ماه هست که هم نیو یورک هستم هم واشنگتن.چون مهمون هستم همه امکانات در حد خیلی‌ بالا دستم هست اینجا.ولی‌ دوستان وضعیت اقتسدیو کار آمریکا خیلی‌ به هم ریختس.این آمریکا دیگه آمریکای ۱۰ سال پیش نیست.اگه پول باشه در بیاری اینجا خوبه.اینجا هرچی‌ در میاری دولت سهم اومدیشو میبره ازت.فقط تسیی من اینه که به عشق آمریکا پلهای پشت سرو خراب نکنین. در هر صورت سالی‌ داشتین از وضع موجود آمریکا تو نیو یورک و واشنگتن من در خدمتم.

دوست عزيز، از آوردن نام شركتها و آژانسها و افراد واسطه گر جدا پرهيز كنيد.
Frozen Mind

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-08-04

(2011-08-03 ساعت 21:10)farshad_sh نوشته:  دوستان لطفا یه سر به تاپیک زیر بزنین تجربش شاید براتون مفید باشه واسه من خیلی گرون تموم شد

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2599&pid=124138#pid124138

ممنون

ترسوندی ما رو فرشاد جان. خدا رو شکر که ضرر، مالیه.
شما که مجبور شدی بیشتر بمونی، پس بهش مثبت فکر کن و سعی کن همین چند روز رو هم خوش بگذرونی. بهتر از این بود که الان از ایران توی اتاقت سایت آنکارا رو مرتب ریفرش می کردی.
اصلا" از قدیم هم گفتند: "بروز کردن (refresh) سایت ups بسیار بهتر از بروز کردن بخش کلیرنس سایت سفارت است." Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-08-04

(2011-08-04 ساعت 05:01)raminkhademzadeh نوشته:  دوستان عزیز اونهایی که کلیرنستن آماده و ایران هستید از طریقه خانمه ... بگیرین.اصلا نیزی به رفتن خودتون نیست.خانمه ... رو همه میشناسند کارشون هست.به غریبه پاسپورت ندیند.
دوست عزیز درود برشما ولی من فکر می کنم در این قضیه مهم به هیچکس نباید اطمینان کرد حتی خانم ... اتفاق خبر نمی کند پس خودمان را با معرفی افراد مدیون دیگران نکنیم . آیا اگر یکدفعه خانم یا آقای X ناپدید یا مشکل دار شدند ما مسئولیت معرفی آنها را به دیگران خواهیم پذیرفت ؟ من در عجبم که چرا مدیران ارسالهائی که نام افراد مخصوصا" خانم ... برای انجام دادن کارها در آن قید شده حذف نمی کنند! مگر آنکه ایشان را رسما" تائید می کنند که در این صورت باید به آن شخص اطمینان کرد.

دوست عزيز، از بابت تذكرتون بسيار متشكرم.
Frozen Mind

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آمریکا - 2011-08-04

سلام به همه دوستان
خوب ما هم به جمع شما پیوستیم لطفا اگر کسی آدرس سایت کلیرنس آنکارا رو داره تو سایت بزارید
با تشکر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-08-04

(2011-08-04 ساعت 14:08)آمریکا نوشته:  سلام به همه دوستان
خوب ما هم به جمع شما پیوستیم لطفا اگر کسی آدرس سایت کلیرنس آنکارا رو داره تو سایت بزارید
با تشکر

سلام دوست عزيز
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/immigrant_admin_processing.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-08-04

(2011-08-03 ساعت 21:04)najibi نوشته:  دوستان لازم میدونم از انرژی مثبت همه دوستان به خصوص
saint,satusa,alisarshar,coming soon,rayan.s,ashkan78,user,nazem,admin,wikiman,free-free,gadfly,sunrise,hornet,frozen mindتشکر کنم.
از دوستان با تجربه ۳ سوال دارم.
۱. وقتی میزنهready آیا ممکنه که مال یکی از اعضا خانواده حاضر نباشه؟
۲. آیا همون طور که توی سایتشون گفته شده پاسپورت رو فقط یک شنبه ها میگیرند و دقیقا ۴-۷ روز تحویل دادنش طول میکشه؟
۳ و آیا مطمئن هستید که این قسمت واسه ما لاتاری ها صدق نمیکنه؟
The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at 'http://www.travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html' for information about visa availability for your visa category.
سلام دوست عزیزم،اول از همه خیلی خیلی بهتون تبریک میگم، آماده شدن ویزای شما روزنه ی امیدیه واسه بقیه مخصوصا کسانی که ابوظبی بودند.
در مورد سوالاتتون:
1.در مورد ما که متاسفانه اینطور نبود، بعد از آماده زدن در سایت فقط ویزای شوهرم رو دادند،اما تا جاییکه یادمه به شما و همسرتون 2تا برگه آبی دادند پس احتمالش زیاده که اگر فقط یکیتون کلیر شده بود در سایت نمیزد آماده و الان که هر 2 کلیر شدید در سایت زده آماده.
2.پاس ما رو یکشنبه گرفتند و 4شنبه زنگ زدند که آماده شده(3روزشد) تاریخی که در ویزا خورده بود هم 2روز بعد از تحویل گرفتن پاس ها بود.
3.در مورد سوال سومتون هم متاسفانه اطلاعی ندارم.
موفق و موئید باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nima.nabizadeh - 2011-08-04

سلام به همه دوستان عزیز،

من امروز صبح مصاحبه بودم و خوشبختانه یک ضرب ویزا گرفتم،الانم دارم از خوشحالی میخورم تو در دیوار،Big Grin

بزودی سفرنامهٔ متفاوتی را براتون میزارم،که شاید تا حالا کسی‌ اینجوری نگذاشته باشه،که فکر می‌کنم خیلی‌ به درد دوستانی که یا هنوز نرفتن یا دوباره میخوان برن بخوره،سفر من به لطف دوستان مهاجر سرایی و راهنمایی‌‌هاشون خیلی‌ اسون تر از اون چیزی بود که بخوام در مورد اون چیزی بنویسم،ولی‌ دوستانی که میخوان برن آنکارا منتظر پستهای بدیه من باشن که براشون سوپرایز دارم...!

و من فقط یه نکته می‌خواستم بگم،یک سری از دوستان گفت بودن که خیلی‌ تحقیر آمیز با ادم برخورد می‌شه اونجا،و اینکه انگار میخوان صدقه سر‌ی به آدم ویزا بدن،ولی‌ تجربه شخصی‌ من اصلا اینجوری نبود،و بد از اینکه اون خانمی که باهم مصاحبه میکرد بهم کاغذه قبولیمو داد جلوی پام بلند شد و تبریک گفت،و منم بهش تبریک گفتم که اینقدر خوب فارسی حرف می‌زنه،و بعد هم خداحافظی کردیم.حتا یک نفر هم که یک پسر ایرانی‌ بود،اومده بود واسه مصاحبه و کیسش reject شد،خیلی‌ محترمانه باهاش برخورد کردن،که به نظر منم مشکل از خودش بود چون دیپلمه هنرستانی داشت فقط که افیسر هم بهش کلی‌ دلداری داد،که ایشالا واسه سالی‌ آینده امیدوارم ببینمت،

به هر حال برای تمام دوستان آرزوی موفقیت می‌کنم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2011-08-04

بابا کلیرنس ما پس کی می یاد. خسته شدم Tongue
چهار روز گذشته ها مثلاً

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-04

(2011-08-04 ساعت 15:05)nima.nabizadeh نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز،

من امروز صبح مصاحبه بودم و خوشبختانه یک ضرب ویزا گرفتم،الانم دارم از خوشحالی میخورم تو در دیوار،Big Grin

بزودی .....

بهتون تبریک میگم.
ولی توی جدول اطلاعاتی راجع به شغل شما نیست. لطفا اگر شاغل هستید راجع به اون هم اعلام کنید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nima.nabizadeh - 2011-08-04

(2011-08-04 ساعت 15:23)satusa نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 15:05)nima.nabizadeh نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز،

بزودی .....

بهتون تبریک میگم.
ولی توی جدول اطلاعاتی راجع به شغل شما نیست. لطفا اگر شاغل هستید راجع به اون هم اعلام کنید.
دوست من،من تازه درسم تمام شده و هنوز کار نمیکنم...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-08-04

سلام دوستان .من ویزام را امروز از ups گرفتم و الان واقعا باورم شد که یک ضرب ویزا گرفتم.به امید کلیر شدن تمام دوستان منتظر و به امید روزی که به زودی این تاپیک را با خوشحالی ببندیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-08-04

(2011-08-04 ساعت 15:14)یاشار و ماری نوشته:  بابا کلیرنس ما پس کی می یاد. خسته شدم Tongue
چهار روز گذشته ها مثلاً

یاشار و ماری هر کدومتون با دوتا گرز(یک دونه اصلی+یک دونه یدک+یاشار یه دونه گرز میخ دار اضافه) رفتین سراغ آفیسر و اون بدبخت رو تا جایی که جا داشته زدین اونوقت انتظار دارین 4 روزه کلیرنستون بیاد؟؟WinkCoolCool

جا داره به همه دوستان عزیزم که یکضرب ویزا گرفتن و همچنین دوستانی که موفق به گشودن دژ ابوظبی شدن تبریک عرض کنم امیدوارم همین روزا جیغ دوستان باقیمانده رو هم تو سایت بشنویم
SmileSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-08-04

(2011-08-04 ساعت 20:47)najibi نوشته:  دوستان,ما به هیچ وجه نمیتونیم بریم ابوظبی پاس ها رو ببریم سفارت. میخواهیم پاسپورتهایمان را با پست هوائی بفرستیم دوبی. آیا کسی تا حالا اینکارو کرده؟ اطلاعاتی دارید در این زمینه؟ ؟
دوستان آیا کسی هست که فردا یا پسفردا عازم دوبی باشه؟

سلام نجیبی جان و تبریک
پست ، بارنامه و ... هیچ کدوم نمیبره
به من که گفتند قاچاق انسان محسوب میشه و در صورتی که اینجا یا اونجا در X-Ray ببینند پاسپورت هست همونجا پارش میکنند.
البته پاره کردن رو دفتر آسمان به من گفت ولی قاچاق رو همه گفتند
تنها راه شما مسافر دبی هست که البته همونجور که دوستان تاکید دارن باید شخص مطمئنی باشه
یا خودتون
موفق باشید