مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-08-08

جدا" من هنوز درک نکردم، دارند چی ما رو چک میکنند، باور کنید رفتم توی گوگل فامیلیه خودم رو پلاس کشورهای تر و ..ریس.م رو زدم ببینم تشابه اسمی پیدا نشه یه گیری به ما بدند، خدا رو شکر اسم من فقط روی یه خواننده و یه مجسمه ساز بود که اونا هم اصالتا" ایرانیند. شاید دوشنبه دیگه ...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - سروناز - 2011-08-08

اسم من هم نبودSad اینا هم مثل اینکه دروغگویی را یاد گرفتند روز مصاحبه گفت که مراحل اداری! بین 1 تا 2 ماه طول می کشه حالا شد 64 روز !
آنکارا
2011AS25xxx

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-08-08

(2011-08-08 ساعت 18:02)alisarshar نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 16:32)maryam58 نوشته:  

مگه شما شغلت و رشته تحصيليت چي بود؟
مهندس الکترونیک چند سال دولتی چند سال خصوصی. ولی high tech کار کرده (همسرم). فکر کنم گیرشون رو همونه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-08-08

(2011-08-07 ساعت 18:10)gadfly نوشته:  
(2011-08-07 ساعت 17:51)NavidNavid نوشته:  سلام دوستان.
دقيقا همين الان تو سايت ديدم كه كيس منم كلير شد.
دقيقا بعد از دو ماه. (مصاحبم 7 جون بود)
اميدوارم همه دوستان منتظر به اين نقطه برسند
با سلام خدمت همه دوستان
برای اینکه بحث اطلاعات دادن و اطلاعات ندادن رو همه ما همینجا تمومش کنیم و به فکر این باشیم که از همه لحظاتمون لذت ببریم چرا که همین لحظات، زندگی در گذر همه ماست ، به افتخار کلیر شدن دوست خوبمون همه با هم :

[font=Tahoma]هوررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااا !
هوررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااا !
[/font]

مدیران محترم این ارسال ظرف 72 ساعت آینده حذف خواهد شد . Wink

Gadfly عزیز منتظر شنیدن خبر کلیر شدن شما و دیگر دوستان هستم. امیدوارم این هفته خبرهای خوب از در دیوار بباره!
من هم رو کردم به پست های بدون بار اطلاعاتی! ناظم، فروزن مایند و دیگر مدیران عزیز! ببخشید!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-08-08

(2011-08-08 ساعت 11:18)sare نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 10:37)im-i نوشته:  دوستان عزیز ضمن عرض سلام خواستم یادآوری وتقاضا کنم تا زمان باقیست تقاضای کاهش مدت زمان انجام پروسه اداری (کلیرینس) را مستقیما" ازآقای باراک اوباما بخواهیم. چون من فکر می کنم بهترین راه حصول نتیجه است.اگه همگی قرار بگذاریم ودر یک روز کامنتهای خود را در سایت کاخ سفید قرار دهیم یک حرکت معجزه آفرین خواهد شد.http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4425

سلام دوست عزيز
از ابتكار شما ممنونم
اگر لطف كنيد ، متن نوشته شده خودتون رو هم بذارين تا ما هم ازش استفاده كنيم
متشكر
دوست گرامی از همان متن هائی که برای اعتراض فیس بوکی استفاده کردیم فقط بجای آقای آلن پریزیدنت اوباما استفاده شود.ضمنا" در سایت کاخ سفید تاکید نموده اند که به تقاضاها سریعا" رسیدگی خواهدشد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-08-08

(2011-08-08 ساعت 19:07)Donkey chance نوشته:  کلا از کیس نامبر های 30 هزار به بالا این 3 تا بودن گویا:
2011AS30865
2011AS33577 (*)
2011AS33591
اونم تازه یکی شون با ستاره!
خدایا زنم نگرفتیم حداقل با ستاره بیاد ویزامون!Big Grin

من هم نبودم
سلام خدا خیرت بده Donkey chance
اگه این پست تو رو نخونده بودم تا روز آخر منتظر کلیرنس باید مینشستم.
بچه ها آفیسر به من یه شماره داد که چک کنم که شامل 2011AS و سه رقم آخر کیس نامبرم هست. حالا میبینم تو سایت سفارت کیس نامبر کامل من زده شده. این یعنی من کلیر شدم یا باید همون شماره آفیسر باشه؟
ذوق زده شدم. حالا هورا رو بکشیم یا نه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - viona - 2011-08-09

دوستانی که هنوز کلیر نشدید ، ما رو هم توی استرس خودتون شریک بدونید. تصور اینکه سال دیگه این موقع جای شما هستیم و تا اومدن کلیرنس جون به سر میشیم واقعا" دیوانه کننده ست. هر روز به اینجا سرمیزنم و از ته دل آرزو میکنم که تک تک دوستان کلیر بشن و اونایی هم که هنوز مصاحبه نرفتن همون روز مصاحبه ویزاشون رو بگیرن.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - coming soon - 2011-08-09

امروز هم تمام شد از این بی معرفتهای ابوظبی آبی گرم نشد .

به مو گفتی صبوری کن صبوری
صبوری طرفه خاکی بر سرم کرد

تا امروز 64 روز Sad Sad Sad

دیگه دارم میبرم . پلیز هلپ می

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donkey chance - 2011-08-09

(2011-08-08 ساعت 23:57)moraddad نوشته:  سلام خدا خیرت بده Donkey chance
اگه این پست تو رو نخونده بودم تا روز آخر منتظر کلیرنس باید مینشستم.
بچه ها آفیسر به من یه شماره داد که چک کنم که شامل 2011AS و سه رقم آخر کیس نامبرم هست. حالا میبینم تو سایت سفارت کیس نامبر کامل من زده شده. این یعنی من کلیر شدم یا باید همون شماره آفیسر باشه؟
ذوق زده شدم. حالا هورا رو بکشیم یا نه؟
اول اینکه تبریک میگم به شما.
اگر کیس نامبرتان در سایت هست که با کله برید به سمت آنکارا! Smile قبل از رفتن هم برای اطمینان بیشتر می توانید با ایمیل تایید کلیرنس تان را بگیرید.
فقط این بار که میروید مسکن دندان درد هم ببرید!Wink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-08-09

(2011-08-08 ساعت 19:16)alirezagh نوشته:  جدا" من هنوز درک نکردم، دارند چی ما رو چک میکنند، باور کنید رفتم توی گوگل فامیلیه خودم رو پلاس کشورهای تر و ..ریس.م رو زدم ببینم تشابه اسمی پیدا نشه یه گیری به ما بدند، خدا رو شکر اسم من فقط روی یه خواننده و یه مجسمه ساز بود که اونا هم اصالتا" ایرانیند. شاید دوشنبه دیگه ...

سلام به همه منتظران عزيز و با آرزوي اينکه هرچه زودتر کلير همه بياد. يه نکته اي رو ميخواستم راجع به چک کردن بگم. روزي که توي لابي هتل نشسته بوديم منتظر UPS با چند نفر از دوستاي ديگه يادمه يه آقاي ميان سالي هم کلير شده بود و منتظر UPS. البته کيس ايشون خانوادگي بود ظاهراً.
يه مقدار که حرف زديم بحث رسيد به کلير و اينکه اينا الکي هست و هيچي رو چک نميکنن که يهو اون آقا گفت که چند وقت پيش منزلشون رو عوض کردن و رفتن به جاي جديد و 1 هفته بعد از نقل مکان Email اي از طرف سفارت براشون اومده که شما آدرس منزلتون عوض شده! لطفا آدرس جديد و دليل عوض کردن خونتونو براي ما ميل کنيد!!!!
تقريباً 2 تا شاخ داشت روي سر من سبز ميشد! اينجا بود که فکر کردم نکنه واقعا يه چيزايي رو چک ميکنن و ما نميدونيم!
اينم يه تجربه اي بود که تو اين چند وقت ما بهش رسيديم Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - California - 2011-08-09

(2011-08-09 ساعت 08:34)farshad_sh نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 19:16)alirezagh نوشته:  جدا" من هنوز درک نکردم، دارند چی ما رو چک میکنند، باور کنید رفتم توی گوگل فامیلیه خودم رو پلاس کشورهای تر و ..ریس.م رو زدم ببینم تشابه اسمی پیدا نشه یه گیری به ما بدند، خدا رو شکر اسم من فقط روی یه خواننده و یه مجسمه ساز بود که اونا هم اصالتا" ایرانیند. شاید دوشنبه دیگه ...

سلام به همه منتظران عزيز و با آرزوي اينکه هرچه زودتر کلير همه بياد. يه نکته اي رو ميخواستم راجع به چک کردن بگم. روزي که توي لابي هتل نشسته بوديم منتظر UPS با چند نفر از دوستاي ديگه يادمه يه آقاي ميان سالي هم کلير شده بود و منتظر UPS. البته کيس ايشون خانوادگي بود ظاهراً.
يه مقدار که حرف زديم بحث رسيد به کلير و اينکه اينا الکي هست و هيچي رو چک نميکنن که يهو اون آقا گفت که چند وقت پيش منزلشون رو عوض کردن و رفتن به جاي جديد و 1 هفته بعد از نقل مکان Email اي از طرف سفارت براشون اومده که شما آدرس منزلتون عوض شده! لطفا آدرس جديد و دليل عوض کردن خونتونو براي ما ميل کنيد!!!!
تقريباً 2 تا شاخ داشت روي سر من سبز ميشد! اينجا بود که فکر کردم نکنه واقعا يه چيزايي رو چک ميکنن و ما نميدونيم!

ای بابا آخه چه کاریه الان بیای این حرفها را بزنی Smile
دوستان ، مدیران عزیز یه کمکی به من بکنین من این آدمی که آدرسش را تو آمریکا دادم خوب نمیشناسم و اصلا نمیدونم اون آدرس دقیق هست یا نه میگم نکنه به خاطر این آدرس کلیرنس من طولانی شده به نظرتون آدرس را عوض کنم و آدرس یکی از دوستهام را بدم یا نه باعث میشه کلیرنس طولانی تر بشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-08-09

(2011-08-09 ساعت 08:34)farshad_sh نوشته:  

بعضی وقتها این ذهن خلاق چه کارها که نمیکنه!!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-08-09

(2011-08-08 ساعت 18:41)saint نوشته:  ابدیت شد
انکارا
من بازم نبودم
Update: August 8, 2011

دوست عزیز من تو سایتش که میرم تا Update: August 3, 2011 شده Sad
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/immigrant_admin_processing.html
تو این سایت لطفا راهنمایی کنید شاید من اشتباه چک میکنم مرسی .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-08-09

سلام دوستان. اول بذارین بگم:

میخواستم بگم کیس نامبر ما هم بعد از 1 ماه کلیر شد. ضمن تشکر از همه دوستان خوبم در مهاجرسرا و با آرزوی کلیر شدن هر چه زودتر همه منتظران،

بعد از گرفتن ویزا اگه مورد خاصی بود میام میگم. فعلا بای

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-08-09

(2011-08-09 ساعت 09:48)moraddad نوشته:  سلام دوستان. اول بذارین بگم:

میخواستم بگم کیس نامبر ما هم بعد از 1 ماه کلیر شد. ضمن تشکر از همه دوستان خوبم در مهاجرسرا و با آرزوی کلیر شدن هر چه زودتر همه منتظران،

بعد از گرفتن ویزا اگه مورد خاصی بود میام میگم. فعلا بای

دوست عزیز آدرس سایتی رو که چک میکنی لطفا به من هم بده متشکرم .