مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 01:15)Sany58 نوشته:  ایروان

سفارت ايروان اين سايت واسس فعال نيست و سايت سيس فقط واسه آنكارا و ابوظبيه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Sany58 - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 01:17)گل نهال نوشته:  

آخییییییی، مطمئنی شما، الان داشتم برای کی سی سی نامه می زدم تو دلم می گفتم الان می گه خانم دست از سر ما بردار برای هرچی ایمیل می زنی. خوب پس نفرستم، مرسی گل نهال جان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mrr777 - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 01:27)Sany58 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 01:17)گل نهال نوشته:  

آخییییییی، مطمئنی شما، الان داشتم برای کی سی سی نامه می زدم تو دلم می گفتم الان می گه خانم دست از سر ما بردار برای هرچی ایمیل می زنی. خوب پس نفرستم، مرسی گل نهال جان

دوست من لطفا امضاتون رو فعال کنین و اطلاعات لازم رو بزارین تا سریع و دقیق پاسختون رو بگیرید.
موفق باشید.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Betti - 2013-05-08

(2013-05-07 ساعت 17:21)alireza2753 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عزیز
امروز من رفتم برای چک کردن قبولی 2014 که نبود و یک بار دیگه که 2013 را چک کردم در کمال تعجب اسم انتخاب شده بود جالبه بدونید که حداقل 10 مرتبه در گذشته و در زمانهای مختلف چک کرده بودم که نبود حالا چه طور انتخاب شدم خودم هم همی دونم تاریخ نامه برای 1 می 2012 است و کیس نامبر آن 10000 متاسفانه الان کاملا گیج شده ام ونمی دونم که باید چه کار کنم البته فرم هار ا از سایت گرفته ام خواهش می کنم دوستان اگر تجربیاتی دارند دراختیارم بگذارند آیا برای من هنوز فرصت هست

منم اتفاقه مشابهی برام پیش اومد، بله هنوز فرصت دارید هنوز CAse number شما کارنت نشده فرمهارو با دقت پر کنید و ارسال کنید منم اینکارو کردم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rezagh - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 00:31)Sany58 نوشته:  دوستان یکی به من بگه یعنی چی، من تازه فهمیدم که می شه تو سایت CEAC وضعیت ویزا رو چک کرد، هرچی کیس نامبر رو با صفرها و بدون صفرها وارد می کنم پیغام می ده Your search did not return any data.
این یعنی چی، در حالیکه برای ما نامه مصاحبه آمد و خودم چک کرردم، چند تا هم مکاتبه با کی سی سی داشتم به استناد به کیس نامبر جوابم رو دادن، حالا این چیه دیگه؟

لطفا امضاتون رو درست کنید
فکر می کنم شما قبولیه 2014 هستید...درسته ؟؟؟

اگر 2014 هستید که خوب خیلی زوده و مشکلی نیست.... برای من تا چند روز قبل مصاحبه همین نوشته شما رو می زدBig Grin

لطفا امضاتون رو درست کنید که نخواهیم از روی حدس و گمان‌ چیزی بگیم.WinkWink

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nasim - 2013-05-08

(2013-05-05 ساعت 19:17)HOMAYON53 نوشته:  با سلام . من می خواستم یک نظر در خصوص مصاحبه بدم که شاید در روند کلیرنس تاثبر بذاره. البته شاید.
من وقتی برای مصاحبه می خواستم برم، از بچه های که ویزای یک ضرب گرفته بودن تحقیق کردم . در خصوص شغل همه می گفتن دقیقا همون چیزی را بگین که توی فرم اول - حالا یادم نیست فرم شمارش چی بود- را بگین. من هم دقیقا همونا رو آماده کردم و گفتم. یک نکته دیگه حتما جملاتی رو که می خواهین بگین از قبل آماده کنین و چندین بار قبل از زمان مصاحبه بگین که در زمانی که جلوی باجه میرین با توجه به فرصت کم تناقض گویی و حالت قاطی نداشته باشه که مامور را به شک بندازه. البته شاید اینها تاثیر نداشته باشه ولی به هر حال من هم تجربه خودم را گفتم

یه سوال داشتم چی می شه که رد می کنن ؟ این راسته که نصف برنده شدگان رد می شن؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mona_gh - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 01:15)Sany58 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 00:59)mrr777 نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 00:31)Sany58 نوشته:  دوستان یکی به من بگه یعنی چی، من تازه فهمیدم که می شه تو سایت CEAC وضعیت ویزا رو چک کرد، هرچی کیس نامبر رو با صفرها و بدون صفرها وارد می کنم پیغام می ده Your search did not return any data.
این یعنی چی، در حالیکه برای ما نامه مصاحبه آمد و خودم چک کرردم، چند تا هم مکاتبه با کی سی سی داشتم به استناد به کیس نامبر جوابم رو دادن، حالا این چیه دیگه؟

شما کدوم سفارت هستید؟

ایروان

سلام دوست عزیز
شما که مصاحبتون تو ایروان بود قبل از رفتن به مصاحبه ترجمه مدارک را پست کردید یا اینکه فقط روز مصاحبه با خودتان بردید؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - r91 - 2013-05-08

سلام
إنكارا اصل مدارك رو خيلي حساسن. شناسنامه و پايان خدمت و... عكس خانمها كه حجاب ندارن كوشهاشون حتما بيرون باشه.به تمكن بانك ملت هم الكي حساسن ميكن كاغذش اصل به نظر نميرسه!ولي نهايتا قبول كردن.
همكي موفق باشين.

(2013-05-08 ساعت 12:40)nasim نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 19:17)HOMAYON53 نوشته:  با سلام . من می خواستم یک نظر در خصوص مصاحبه بدم که شاید در روند کلیرنس تاثبر بذاره. البته شاید.
من وقتی برای مصاحبه می خواستم برم، از بچه های که ویزای یک ضرب گرفته بودن تحقیق کردم . در خصوص شغل همه می گفتن دقیقا همون چیزی را بگین که توی فرم اول - حالا یادم نیست فرم شمارش چی بود- را بگین. من هم دقیقا همونا رو آماده کردم و گفتم. یک نکته دیگه حتما جملاتی رو که می خواهین بگین از قبل آماده کنین و چندین بار قبل از زمان مصاحبه بگین که در زمانی که جلوی باجه میرین با توجه به فرصت کم تناقض گویی و حالت قاطی نداشته باشه که مامور را به شک بندازه. البته شاید اینها تاثیر نداشته باشه ولی به هر حال من هم تجربه خودم را گفتم

نه اصلا اينطور نيست.اصلا نكران نباشين.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - r91 - 2013-05-08

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - el333 - 2013-05-08

(2013-05-08 ساعت 14:10)mona_gh نوشته:  

شما کدوم سفارت هستید؟

ایروان

سلام دوست عزیز
شما که مصاحبتون تو ایروان بود قبل از رفتن به مصاحبه ترجمه مدارک را پست کردید یا اینکه فقط روز مصاحبه با خودتان بردید؟
برای ارمنستان اصل و ترجمۀ مدارک را روز مصاحبه باید با خودتون ببرید فقط ترکیه هستش که باد ترجمۀ مدارک را پست کرد و روز مصاحبه اصلش را برد..

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - edibk - 2013-05-09

دوستان پدر بنده کارمند بازنشسته دولتیه و مادرم هم فرهنگی بازنشسته چقدر احتمال داره که صورتی بشن؟ منظورم اینه که احتمال داره کلیر بشن یا یکضرب؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - smpf - 2013-05-09

(2013-05-09 ساعت 01:47)edibk نوشته:  دوستان پدر بنده کارمند بازنشسته دولتیه و مادرم هم فرهنگی بازنشسته چقدر احتمال داره که صورتی بشن؟ منظورم اینه که احتمال داره کلیر بشن یا یکضرب؟

فكر كنم برگه صورتي بدن چون به همه كسايي كه كارمند دولت بودن چه بازنشسته چه شاغل همينطور بوده كه پروسه اش از سي روز تا شش ماه طول ميكشه و جاي نگراني نبايد باشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Sany58 - 2013-05-09

(2013-05-08 ساعت 14:10)mona_gh نوشته:  

شما کدوم سفارت هستید؟

ایروان

سلام دوست عزیز

نه براى ايروان پست کردن لازم نيست فقط بايد همراه خودتون ببريد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nyayesh - 2013-05-09

سلام دوستان.برای ارسال مدارک قبل از مصاحبه ،پرینت فرم ثبت نام cscباید برای همه اعضا خانواده جدا باشه و همینطور انتهای pdfانکارا قسمت کانفورمیشن شیت رو برای همه اعضا باید پر کنیم و بفرستیم؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - afhamid - 2013-05-09

(2013-05-08 ساعت 14:33)r91 نوشته:  سلام
إنكارا اصل مدارك رو خيلي حساسن. شناسنامه و پايان خدمت و... عكس خانمها كه حجاب ندارن كوشهاشون حتما بيرون باشه.به تمكن بانك ملت هم الكي حساسن ميكن كاغذش اصل به نظر نميرسه!ولي نهايتا قبول كردن.
همكي موفق باشين.

باسلام خدمت دوستان عزیزم:

میخواستم بپرسم ، برای سفارت آنکارا ،باید اصل ترجمه ها رو بفرستیم یا میتونیم کپی اونها رو بفرستیم . باتشکر

2013AS81XX