مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2015-01-23

(2015-01-21 ساعت 04:10)elchin_f نوشته:  
(2015-01-21 ساعت 02:30)jojo_hami نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 06:13)elchin_f نوشته:  راستی در ارتباط با بیمه تونستم بیمه مدیکل رو بگیرم بدون پرداخت پول و اگر هر زمانی ایشالا زود شاغل شدم بهشون اعلام کنم ولی اگر در آمد زیر 16000$ در سال باشه همچنان میتونی از بیمه رایگان استفاده کنی. من health net رو انتخاب کردم چون تعریفشو شنیده بودم البته در درجه اول کایزر رو میخواستم که متاسفانه مدیکل جدید قبول نمیکنه.در ارتباط با بقیه اطلاعاتم کافی نیست. حالا باید دکترم رو انتخاب کنم که گذاشتمش برای بعد از پیدا کردن شغل.

سلام. میشه لطفا بگید بیمه ی رایگان از کدوم سایت گرفتید و از کدوم قسمت؟؟؟.....ما که هر چی نگاه کردیم همش ماهی 180 $ به بالا بود

من از سایت کاورد کالیفرنیا ثبت نام کردم ظاهرا برای امسال تا 15 دسامبر ثبت نام اولیه برای مدیکل بود و می تونستی تا 15 فوریه فعالش کنی. بازم به شایتش مراجعه کنید امیدوارم که شما هم بتونید از بیمه رایگان استفاده کنید.

healthcare.org

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - daffodil1820 - 2015-01-24

(2015-01-20 ساعت 06:13)elchin_f نوشته:  راستی در ارتباط با بیمه تونستم بیمه مدیکل رو بگیرم بدون پرداخت پول و اگر هر زمانی ایشالا زود شاغل شدم بهشون اعلام کنم ولی اگر در آمد زیر 16000$ در سال باشه همچنان میتونی از بیمه رایگان استفاده کنی. من health net رو انتخاب کردم چون تعریفشو شنیده بودم البته در درجه اول کایزر رو میخواستم که متاسفانه مدیکل جدید قبول نمیکنه.در ارتباط با بقیه اطلاعاتم کافی نیست. حالا باید دکترم رو انتخاب کنم که گذاشتمش برای بعد از پیدا کردن شغل.
سلام میشه یکم از مراحل گرفتن بیمه بگین؟ ppo گرفتین یا HMo ؟چه قدر طول کشید؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - elchin_f - 2015-01-24

(2015-01-24 ساعت 10:32)daffodil1820 نوشته:  

دوست عزیز نمیدونم ppo یا hmo که گفتید چیه؟ من رفتم تو سایت کاوردکالیفرنیا www.coveredca.com و اپلای کردم . خیلی راحت بود فقط کلی خنگ هستند و صدبار مجبور شدم برم آفیس تو سن دیگو امروز هم رفتم گرین کارتم رو برام بزاره تو سایت معلوم نیست چیکار کرده؟! هنوز که نیومده، اینجا یکم همشون کامپیوترشان خیلی ضعیفه.

(2015-01-24 ساعت 10:37)elchin_f نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 10:32)daffodil1820 نوشته:  [quote='elchin_f' pid='574553' dateline='1421718212']
راستی در ارتباط با بیمه تونستم بیمه مدیکل رو بگیرم بدون پرداخت پول و اگر هر زمانی ایشالا زود شاغل شدم بهشون اعلام کنم ولی اگر در آمد زیر 16000$ در سال باشه همچنان میتونی از بیمه رایگان استفاده کنی. من health net رو انتخاب کردم چون تعریفشو شنیده بودم البته در درجه اول کایزر رو میخواستم که متاسفانه مدیکل جدید قبول نمیکنه.در ارتباط با بقیه اطلاعاتم کافی نیست. حالا باید دکترم رو انتخاب کنم که گذاشتمش برای بعد از پیدا کردن شغل.
ممنون از جوابتون.HMo اونی هست که شما اول باید بری پیش یه primary care doctor بعد اون شما رو ارجاع میده به یه دکتر دیگه ولی در PPO شما مستقیم ملتونی بری پیش هر دکتری که تو شبکه بیمه شما هست. planرو از اول انتخاب کردین یا بعد از اینکه کارت بیمه اومد؟

دوست عزیز نمیدونم ppo یا hmo که گفتید چیه؟ من رفتم تو سایت کاوردکالیفرنیا www.coveredca.com و اپلای کردم . خیلی راحت بود فقط کلی خنگ هستند و صدبار مجبور شدم برم آفیس تو سن دیگو امروز هم رفتم گرین کارتم رو برام بزاره تو سایت معلوم نیست چیکار کرده؟! هنوز که نیومده، اینجا یکم همشون کامپیوترشان خیلی ضعیفه.

(2015-01-24 ساعت 10:32)daffodil1820 نوشته:  [quote='elchin_f' pid='574553' dateline='1421718212']
راستی در ارتباط با بیمه تونستم بیمه مدیکل رو بگیرم بدون پرداخت پول و اگر هر زمانی ایشالا زود شاغل شدم بهشون اعلام کنم ولی اگر در آمد زیر 16000$ در سال باشه همچنان میتونی از بیمه رایگان استفاده کنی. من health net رو انتخاب کردم چون تعریفشو شنیده بودم البته در درجه اول کایزر رو میخواستم که متاسفانه مدیکل جدید قبول نمیکنه.در ارتباط با بقیه اطلاعاتم کافی نیست. حالا باید دکترم رو انتخاب کنم که گذاشتمش برای بعد از پیدا کردن شغل.
ممنون از جوابتون.HMo اونی هست که شما اول باید بری پیش یه primary care doctor بعد اون شما رو ارجاع میده به یه دکتر دیگه ولی در PPO شما مستقیم ملتونی بری پیش هر دکتری که تو شبکه بیمه شما هست. planرو از اول انتخاب کردین یا بعد از اینکه کارت بیمه اومد؟

ممنون از جوابتون.HMO اونی هست که شما اول باید بری پیش یه primary care تا اون شما رو به دکتر دیگه ارجاع بده.PPO اونی هست که شما از اول میتونی‌ پیش هر دکتری که شبکه بیمه شما کاور می‌کنه بری ولی‌ گویا باید یه مقداری پرداخت کنیم
.شما پلن رو بعد از گرفتن کارت بیمه انتخاب کردین یا از همون اول؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - elchin_f - 2015-01-24

(2015-01-24 ساعت 11:02)daffodil1820 نوشته:  

با توجه به توضیح شما منppo هستم
اگر درآمد نداشته باشید به صورت اتوماتیک تو پلن مدیکل قرار میگیرید و بعد از اینکه کارت موقت شما اومد گروه healthcare رو انتخاب میکنی که در حال حاضر
molina healthcare , care1st health care, community healthcare و .health net برای افراد جدید پلن مدیکال عضو میگیره. با انتخاب اون بعد از یکماه یک کارت براتون میاد که باید دوتا کارت رو زمان مراجعه به دکتر با خودتون ببرید.
یکم سخته در نوشتن توضیح داد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - atlantis770 - 2015-01-24

من 1 فوريه عازم هيوستون هستم.
لينك زير مربوط به ادارات Social security هست. روي ايالت مورد نظر كليك كنيد. شهر مورد نظرتون رو پيدا كنيد. آدرس و شماره تلفن نزديكترين Social Security Office رو به شما ميده. شايد به دردتون بخوره:
http://www.socialsecurityofficelocations.com/

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - atlantis770 - 2015-01-24

دوستان توي يه پيجي خلاصه مراحل مربوط به آپديت شدن گرين كارت رو يكي از دوستان نوشته بود. مثل:initial-optimize-acceptedو .....
ولي من يادم رفته كه كجا خوندمش. اگر كسي ميدونه ممنون ميشم اينجا لينكش رو بگذاره.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2015-01-25

کسی میدونه ارزونترین راه تماس با ایران چیه؟ و اینکه میشه اینجا که هستیم بریم تو سایت بانکمون در ایران برای جابجا کردن انلاین پول از یه حساب به حساب دیگه در ایران؟؟ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - HERMES7 - 2015-01-25

(2015-01-25 ساعت 09:20)AZAR 1335 نوشته:  کسی میدونه ارزونترین راه تماس با ایران چیه؟ و اینکه میشه اینجا که هستیم بریم تو سایت بانکمون در ایران برای جابجا کردن انلاین پول از یه حساب به حساب دیگه در ایران؟؟ممنون
شما از نرم افزار اسکایپ استفاده کنید ! www.skype.com
برای جابجا کردن حساب از داخل اونجا در ایران اگر مبلغ بالایی نیست و موجبات شک برانگیزی نداره!، از اینترنت بانک اون حساب استفاده کنید و مبلغ رو به صورت حواله پایا و یا کارت به کارت جابجا کنید.
البته باید توکن یا رمز ساز داشته باشید و یا با بانک تماس بگیرید و رمز یکبار ورود بهتون بدن که نمیدونم از اونجا مقدور هست یا نه!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2015-01-25

ممنونم.منظورم به غیر از وایبر و اسکایپ است .با کارت تلفن.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - omid2014 - 2015-01-26

(2015-01-25 ساعت 09:20)AZAR 1335 نوشته:  کسی میدونه ارزونترین راه تماس با ایران چیه؟ و اینکه میشه اینجا که هستیم بریم تو سایت بانکمون در ایران برای جابجا کردن انلاین پول از یه حساب به حساب دیگه در ایران؟؟ممنون

سلام بله دوست عزیز اگر رمز اینترنت بانک را گرفته باشی خیلی راحته من تقریبا تمام کارهای بانکیم را ازاین جا انجام میدم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - omid2014 - 2015-01-26

(2015-01-26 ساعت 03:12)omid2014 نوشته:  

سلام بله دوست عزیز اگر رمز اینترنت بانک را گرفته باشی خیلی راحته من تقریبا تمام کارهای بانکیم را ازاین جا انجام میدم

چنانجه کاری داشته باشید در خدمتم

چنانجه کاری داشته باشید در خدمتم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2015-01-26

می تونید از طریق اینترنت بانک انلاین کارهای بانکی رو از اینجا انجام بدید من از طریق اینترنت بانک پاسارگاد رفاه ملی اقتصاد نوین انلاین کارهای بانکی رو انجام می دم فقط بانک ملت هستش که چون ای پی ایران نیست بایستی رمز ساز داشته باشید وگرنه اجازه ورود رو نمیده بهتون البته فکر کنم راهی برای رفع این مشکل وجود داشته باشد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2015-01-26

سلام دوستان من
نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه:
کسی از دوستان هست که بخواد مدارک تحصیلیشو که از ایران گرفته برای کار اینجا تایید کنه؟
برای رشته های مهندسی لازمه که این مدارک به تایید موسسه NCEES برسن.
کسی برای این کار اقدام کرده؟