مهاجرسرا
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي (/thread-3396.html)

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - neda_coop - 2013-07-31

سلام دوستان من هنوز زمان مصاحبه ام معلوم نیست می خواستم ببینم که از اونجایی که من هیچ برگه تزریق واکسن انجام ندادم آیا باید حتما در ایران این کار را انجام بدم یا می شود در ترکیه هم واکسن ها را زد خواهشا به من توضیح بدید
CR1نوع ویزا

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - neda_coop - 2013-07-31

ضمنا می خواستم ببینم هزینه واکسن ها در ایران الان چند است وو در آنکارا چند اگر کسی می دونه

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - rrrraaaazzzz - 2013-07-31

(2013-07-31 ساعت 01:00)neda_coop نوشته:  ضمنا می خواستم ببینم هزینه واکسن ها در ایران الان چند است وو در آنکارا چند اگر کسی می دونه

دوست عزیز بهتره که واکسناتونو ایران بزنی. چون بعضی از اونا 2 یا 3 نوبت دارن
مثل هپاتیت. برای زدن واکسناتون، اگه تهران هستین به مرکز پاستور مراجعه کن شمارو راهنمایی می کنن اگه شهرستان هستین به بهداشت مرکزی بخش پیشگیری و همچنین هلال احمر شهرتون برا واکسن مننژیت سر بزن. اینجا هزینه ای نداره . موفق باشی

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - kamalir36 - 2013-07-31

عزیزم ، هزینه واکسن در ایران ارزونتر از ترکیه است. من به جز واکسن هپاتیت را که قبلاً زده بودم بقیه را در انیسیتو پاستور زدم که در مجموع 51 تومان شد.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - paris a - 2013-08-01

ریتا جون مننژیت رو هم زدی؟
به من گفت لازم نیست!!!!
MMR رو کی شروع کنم؟
MMRباید یک ماه قبل مصاحبه دو نوبت شو هم زده باشم؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - kamalir36 - 2013-08-02

(2013-08-01 ساعت 15:00)paris a نوشته:  ریتا جون مننژیت رو هم زدی؟
به من گفت لازم نیست!!!!
MMR رو کی شروع کنم؟
MMRباید یک ماه قبل مصاحبه دو نوبت شو هم زده باشم؟

نه من هم نزدم. خود خانم دکتر می دونه چه واکسنهایی باید بزنه. MMR را باید طوری بزنی که یکی دو ماه قبل از مصاحبه است مرحله دوم را زده باشی. من مرحله دوم را 29 خرداد زدم. نمی دونم مصاحبه ام کی هست اصلاٌ. ولی مهم نیست. به من گفت اگر مصاحبه اتون سپتامبر باشه باید آنفولانزا را هم بزنم. که وقتی مصاحبه مشخص شد می زنم.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - ghazal72 - 2013-08-06

دوستان سلام. من دیروز رفتم پاستور تجریش واکسنهای سری اولم را بزنم. خانوم دکترشون گفت واکسن آنفلوآنزا خیلی وقته که به ایران وارد نشده و هر جایی هم بگه ما واکسن را داریم حتما تاریخ گذشته است. گفت احتمالا اوایل مهرماه پاستور واکسنشو میاره و باید تماس بگیرم تا بهم بگن اومده یا نه.
من 15 مهر مصاحبه دارم. با توجه به این که دوستان میگن یک ماه باید از واکسن آنفلوآنزا تا مصاحبه فاصله باشه اگر مثلا چهار پنج روز قبل از مصاحبه ام واکسن بیاد و من بزنم تو آنکارا مشکلی پیش میاد؟ اگر اصلا واکسن نیاد و من آنفلوآنزا نزده برم انکارا چی میشه؟
سوال دومم اینه که خانوم دکتر انستیتو پاستور گفت مننژیت برای من لازم نیست و اونایی که ویزای دانشجویی میگیرن باید بزنن. این درسته یا باید بزنم؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - paris a - 2013-08-06

(2013-08-06 ساعت 03:04)ghazal72 نوشته:  دوستان سلام. من دیروز رفتم پاستور تجریش واکسنهای سری اولم را بزنم. خانوم دکترشون گفت واکسن آنفلوآنزا خیلی وقته که به ایران وارد نشده و هر جایی هم بگه ما واکسن را داریم حتما تاریخ گذشته است. گفت احتمالا اوایل مهرماه پاستور واکسنشو میاره و باید تماس بگیرم تا بهم بگن اومده یا نه.
من 15 مهر مصاحبه دارم. با توجه به این که دوستان میگن یک ماه باید از واکسن آنفلوآنزا تا مصاحبه فاصله باشه اگر مثلا چهار پنج روز قبل از مصاحبه ام واکسن بیاد و من بزنم تو آنکارا مشکلی پیش میاد؟ اگر اصلا واکسن نیاد و من آنفلوآنزا نزده برم انکارا چی میشه؟
سوال دومم اینه که خانوم دکتر انستیتو پاستور گفت مننژیت برای من لازم نیست و اونایی که ویزای دانشجویی میگیرن باید بزنن. این درسته یا باید بزنم؟

به من هم گفت مننژیت لازم نیست ولی می ترسم به مشکل بخوریم حالا نمی دونم بزنم یا نه
شاید انفولانزا رو تو ترکیه بعد مدیکال بهتون بزنن پس نگران نباش

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - ghazal72 - 2013-08-06

(2013-08-06 ساعت 15:18)paris a نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 03:04)ghazal72 نوشته:  دوستان سلام. من دیروز رفتم پاستور تجریش واکسنهای سری اولم را بزنم. خانوم دکترشون گفت واکسن آنفلوآنزا خیلی وقته که به ایران وارد نشده و هر جایی هم بگه ما واکسن را داریم حتما تاریخ گذشته است. گفت احتمالا اوایل مهرماه پاستور واکسنشو میاره و باید تماس بگیرم تا بهم بگن اومده یا نه.

به من هم گفت مننژیت لازم نیست ولی می ترسم به مشکل بخوریم حالا نمی دونم بزنم یا نه
شاید انفولانزا رو تو ترکیه بعد مدیکال بهتون بزنن پس نگران نباش
مرسی دوستم از جوابت. خانوم دکتری که تو پاستور تجریش هست که خیلی هم با حوصله و دقیق جواب سوالامو داد گفت مننژیت برای ویزاهای غیر مهاجرتی هست که قصد موندن دائم ندارن. مثل دانشجوها یا توریستی ها. فکر نکنم اطلاعات غلط بدن. من هم برای این که مطمئن تر بشم پرسیدم. از بچه های مصاحبه شده اگر کسی میدونه یک خبری هم به ما بده لطفا.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - rrrraaaazzzz - 2013-08-10

دوستان من همه واکسنارو زدم تاریخ مننژیت و نوبت اول هپاتیت برا 2012 هست و بقیه 2013 ، تاریخ واکسن ها چقدر مهمه؟؟؟؟؟
تهران نیستم دکتر اینجا میگه که این واکسن ها تا چند سال برا بدن در نظر گرفته شده، چون ازش خواستم تاریخشونو نزدیک روز مصاحبه بزنه! نگرانم که به تاریخ واکسن ها گیر بدن.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - ghazal72 - 2013-08-14

سلام بچه ها . ز شما دوستان کسی هست که مصاحبه ویزاش تو آنکارا بوده باشه اما تست مدیکال را تو استانبول انجام داده باشه؟ آیا سفارت گزارش مدیکال را از هر بیمارستانی قبول میکنه؟

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - peyvi - 2013-08-15

سلام دوستان... من با خوندن مطالب دوستان خیلی گیج شدم...میشه بگید دقیقا چه واکسن هایی ضروریه؟من ساله 72 هپاتیتمو زدم هر 3 نوبت.امروز رفتم حلال اهمر meningititsهم زدم اما هنوز mmr رو نزدم...5 سپتامر هم مصاحبه دارم واای خیلی حس می کنم عقبم..لطفا کمک کنید...Sad Sad

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - rrrraaaazzzz - 2013-08-15

mmr رو هم دو نوبت می زنی چرا ناراحتی دوست عزیز؟
آنفلونزا و آبله مرغان هم بستگی به ایالتی که می ری داره.
از همون مرکزی که واکسن می زنی می تونی کمک بگیری
صفحات این تاپیک رو هم بخونی کاملا متوجه می شی.
ایشالا ویزای یه ضرب می گیری Smile

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - sara mas - 2013-08-17

(2013-08-14 ساعت 11:33)ghazal72 نوشته:  سلام بچه ها . ز شما دوستان کسی هست که مصاحبه ویزاش تو آنکارا بوده باشه اما تست مدیکال را تو استانبول انجام داده باشه؟ آیا سفارت گزارش مدیکال را از هر بیمارستانی قبول میکنه؟

غزل جان کلینیک باید مورد تائید سفارت باشه. هر کلینیکی نمیتونی‌ بری. اما اینکه شهرش فرق داشته باشه نمیدونم مشکلی‌ داره یا نه.

RE: ***واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي متقاضيان ویزای نامزدی و ازدواج*** - neda_coop - 2013-08-19

سلام دوستان ممنون از راهنمایی هاتون من وقت مصاحبه ام معلوم شد 3 فته دیگه است و من را فرستادن ارمنستان حالا ایا من باید کارت واکسنم را ببرم پاستور تغییری بده اخه وقتی واکسن زدم گفتم میرم انکارا نمی دونستم جام را عوض می کنند و می خوام ببینم کسی می دونه برای وقت ازمایش پزشکی در ارمنستان من چطور باید اقدام کنم . ممنون