مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-04-16

با سلام به دوستان همسفر من می خوام تمام نقدینگی ام رو امروز به دلار تبدیل کنم دیشب 10 میلیون رو با دلار 1600 تبدیل کردم فکر کنم این شانس خوبی است که به ما رو کرده امیدوارم اینطور باشه ....

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - frozen mind - 2012-04-16

دلار الآن ساعت 12 و 8 دقیقه رفت بالای 1750 تومن. شما خیلی شانس آوردی!

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - roghiyeh - 2012-04-16

(2012-04-16 ساعت 12:07)frozen mind نوشته:  دلار الآن ساعت 12 و 8 دقیقه رفت بالای 1750 تومن. شما خیلی شانس آوردی!
قیمت واقعی دلار 1900 تومن هستش.هر جا ارزونتر بود سریع بخر.
Big Grin

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - SH1A2R3 - 2012-04-16

بچه ها بحث خرید ارز کاملا شانسی و غیر قابل پیش بینیه.بیشترین ریسکو ما مهاجرا باید بکنیم .معلوم نیست چی میشه ممکنه 1300 افت کنه ممکنه 2800 برسه.no body knows!!!!!!!1

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - ehsan442 - 2012-04-16

(2012-04-14 ساعت 10:35)ghorbat نوشته:  
(2012-04-14 ساعت 10:18)tenesi نوشته:  دوستان عزیز

بالاخره کارت های ما هم رسید

به امید موفقیت برای تک تک شما عزیزان

اطلاعات بیشتر --> اینجا
سلام به دوست عزیز ، تبریک و با آرزوی موفقیت .Big GrinWinkSmile
سلام دوست عزیز

من یه کم دیر تر از شما متوجه شدم که برنده شدم و 13 اپریل فرم ها رو واسه کی سی سی فرستادم ، هنوز جوابی نگرفتم، در مورد کارنت شدن عدد و رقم های امسال با پارسال خیلی تفاوت داره و من که 6000 بودم در ماه های اول کارنت شده بودم انگار، ولی از کی سی سی خبری نیست
سوال من با تاپیک مربوط نیست ولی چون کیس ما شبیه بهم هست پرسیدم اگه میشه ایمیل یا ای دی یاهو تونو برام بفرستین ممنون

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - amin_gholian - 2012-04-16

سلام. دوستان عزیز، من می خام برم آمریکا و بعد از گرفتن Green Card برگردم. چه قدر طول می کشه تا پاس سفید و یا re-entry permit من آماده بشه ؟، یکی از دوستان گفت که بعد از گرفتن Green Card حداقل باید 6 ماه در خاک آمریکا بمونم و بعد می تونم خارج شم. آیا واقعا این درسته ؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - shkhmo - 2012-04-16

دوستانی که در امریکا هستند میشه لطفا پاسخ بدند اگر کسی پس از اخذ ویزا وارد امریکا شد تا کی باید آنجا اقامت داشته باشه و پس از دو هفته میتونه برگرده ایران؟
به چه صورت میتونه پاس سفید بگیره

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - moraddad - 2012-04-17

سلام
نمیدونم چرا بعضیا به خودشون زحمت نمیدن یه دور همه تاپیک ها رو که از عنوانش هم میتونن بفهمن به دردشون میخوره یا نه، بخونن بعد یه سوال هایی شبیه اینکه تازه بگن "لیلی زن بود یا مرد؟" بپرسن

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - mehdi47 - 2012-04-17

(2012-04-16 ساعت 18:07)amin_gholian نوشته:  سلام. دوستان عزیز، من می خام برم آمریکا و بعد از گرفتن Green Card برگردم. چه قدر طول می کشه تا پاس سفید و یا re-entry permit من آماده بشه ؟، یکی از دوستان گفت که بعد از گرفتن Green Card حداقل باید 6 ماه در خاک آمریکا بمونم و بعد می تونم خارج شم. آیا واقعا این درسته ؟

من نميدونم چرا بعضي از دوستان كم لطفي ميكنن و اطلاعات غلط ميدن،دوستان قضيه زمان داخل و خارج بودن خيلي سادس، اگر يه سري به سايت رسمي دولت فدرال بزنيد،تمام قوانين رو اونجا با شرح و مفصل توضيح داده، هيچ جايي هم ننوشته بايد 6 ماه تو us بمونيد، لطفا اگر دوستي قانوني رو براي بقيه ميگه منبعشم ذكر كنه. سايت رسمي دولت: www.uscis.gov

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-04-17

با سلام خدمت دوستان خیلی دوست داشتم بدونم در ماه جون از دوستان مهاجرسرا چه کسانی بلیط به آمریکا رو گرفتند من و همسرم که اول تیر با پرواز لفتانزا به آمریکا ایالت اوکلاهما خواهیم رفت الان هم در حال فروختن خونه و ماشین و لوازم منزل هستم نمی دونید خود اینکار چقدر استرس داره......و ما تصمیم خودمون رو گرفتیم شما چطور؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - FREE BIRD - 2012-04-18

(2012-04-17 ساعت 20:55)M.Haghighi نوشته:  با سلام خدمت دوستان خیلی دوست داشتم بدونم در ماه جون از دوستان مهاجرسرا چه کسانی بلیط به آمریکا رو گرفتند من و همسرم که اول تیر با پرواز لفتانزا به آمریکا ایالت اوکلاهما خواهیم رفت الان هم در حال فروختن خونه و ماشین و لوازم منزل هستم نمی دونید خود اینکار چقدر استرس داره......و ما تصمیم خودمون رو گرفتیم شما چطور؟

سلام براتون ارزوی موفقیت دارم واقعا استرس اوره ،ما هم خدا بخواد جولای عازمیم و یکی از انتخابهامون اوکلاهماست و داریم بررسی میکنیم .شماکدوم شهرمیرید؟و اخرین اطلاعاتتون راجع به اونجا چیه؟
موفق باشید

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-04-18

(2012-04-18 ساعت 08:46)FREE BIRD نوشته:  
(2012-04-17 ساعت 20:55)M.Haghighi نوشته:  با سلام خدمت دوستان خیلی دوست داشتم بدونم در ماه جون از دوستان مهاجرسرا چه کسانی بلیط به آمریکا رو گرفتند من و همسرم که اول تیر با پرواز لفتانزا به آمریکا ایالت اوکلاهما خواهیم رفت الان .....

سلام براتون ارزوی موفقیت دارم واقعا استرس اوره ،ما هم خدا بخواد جولای عازمیم و یکی از انتخابهامون اوکلاهماست و داریم بررسی میکنیم .شماکدوم شهرمیرید؟و اخرین اطلاعاتتون راجع به اونجا چیه؟
موفق باشید
با سلام خدمت شما ما در ابتدا به اوکلاهما سیتی خواهیم رفت پیش یکی از آشنایان که اسپانسر ما هم هستند تا بعد از در یافت سوشیال نامبر به تگزاس شهر استین نقل مکان خواهیم کرد شهر استین در تگزاس رو از بابت رونق بازار کار و آب و هوای بهتر انتخاب کردیم البته باز هم به توصیه آشنامان.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - najibi - 2012-04-18

(2012-04-16 ساعت 18:55)shkhmo نوشته:  دوستانی که در امریکا هستند میشه لطفا پاسخ بدند اگر کسی پس از اخذ ویزا وارد امریکا شد تا کی باید آنجا اقامت داشته باشه و پس از دو هفته میتونه برگرده ایران؟
به چه صورت میتونه پاس سفید بگیره

دوست عزیز , مهری که در پاسپورت شما میخوره تا ۱ سال حکم گرین کارت رو داره. بعد از ۲ هفته هم میتونید به راحتی برگردید. برای دریافت reentry permit هم به این تاپیک مراجعه کنید.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - javad_2 - 2012-04-19

سلام

در خصوص رفتن جا‌های برای زندگی‌ در آمریکا که انتخاب کردید، هرکس نظر خودشو داره یعنی‌ اگه از کسی‌ که در دالاس زندگی‌ می‌کنه بیپرسی اینجا راضی‌ هستی‌ میگه من حاضر نیستم جای دیگه برم چون اونجا جا افتاده و برای خودش زندگی‌ ساخته این شهر شاید برای شما خوب نباشه و خوشتون نیاد ازش و توی جای دیگه پیشرفت کنین از هر کس دیگه هم بپرسی اونم شهر خودشو عالی میگه براتون این رو من لمس کردم این شهری که توش هستم ۳ ومین شهری هست که من اومدم , همیشه جائی‌ باید زندگی‌ کنین که توش راحت و احساس شادی می‌کنین اینجا خودتان محدود نکنید به همن جأی که رفتین و اشنا دارین دنبال شهر و مکانی برای زندگی‌ راحت و آرامش برا خانواده و خصوصا پرورش بچه‌هاتون باشین

در خصوص پاس سفید, اگه برای تحصیل میخواهد بگیرید اینو دوستانه میگم خودتون رو اذیت نکنین راحت بیاید و همینجا بخونید چون آخرش هم همین کارو باید انجام بدید ولی‌ موارد دیگه نمیتونم اظهار نظر کنم چون هرکس صلاح خودشو بهتر میدونه

موفق باشید

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-04-20

با سلام خدمت دوستان باید عرض کنم قیمت دلار درصرافی های شهرستان دیروز 1815 تومان است که خیلی امیدوارم در خرداد (دور بعدی مذاکرات) کاهش داشته باشه. من که می خوام تا اون موقع صبر کنم.