مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - siavashasg - 2017-02-27

(2017-02-27 ساعت 18:27)zamini1975 نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 13:54)siavashasg نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 13:39)Hadi_20 نوشته:  از کلیرنس های 6 7 ماه که میحرفید مربوط به کدام یک از کیس ها میشه؟خانوادگی،کار،لاتاری؟؟؟؟

واسه شخص من کیس خانوادگی هست، ولی در کل شنیدم کیسهای خانوادگی بیشتر طول میکشه ولی لاتاری ها چون محدودیت زمانی دارن واسه ویزا گرفتن تو اولویت هستن و زودتر باید کارشون انجام‌شه، ولی واقعا تابع هیچ قانونی نیست و بستگی به افسر مصاحبه کننده و تعداد لایه هایی که واسه کنترل مشخص می کنه داره. در کل واسه ویزای یکضرب کلیه افراد زیر ۲۳ سال یعنی سنی که فقط دانشجو بودن و کار نکردن و خانمهای خانه دار شانس بیشتری دارن و به آقایون ایرانی که صاحب شغل بوده باشن چه دولتی و غیر دولتی معمولا ap میخوره، نامزدی هم بستگی به شرایط جنسی، سنی و شغلی شما داره، ولی در کل چون محدودیت زمانی نداره من‌نشنیدم تو اولویت باشه و حتی برعکس شنیدم واسه اینکه از ادامه دار بودن رابطه مطمین شن واسه نامزدی طولانی تر از بقیه اس، ولی بازم درکل تاکید می کنم که قانون خاصی نداره  ، من حتی تو لاتاری کیسی رو دیدم بخاطر طولانی شدن کلیرنس نتونست ویزا بگیره که البته واسه ۵-۶ سال پیش بود

برا شما هم مدارکی رو نگه داشت ؟ از من ترجمه پایان خدمت و ترجمه سند ازدواج رو نگه داشت و گفت بعد اینکه کلیر شدی و ویزا صادر شد همراه پاسپورت بر میگردونیم .

واسه من همه ترجمه ها رو گرفت گذاشت تو پرونده و نگفت که برمیگردونه، فقط بعضی از مدارک رو دونسخه تو پرونده داشتن که بهم برگردوند و گفت اضافیه

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - onasiss - 2017-02-27

(2017-02-27 ساعت 15:53)mrticoen نوشته:  ترامپ گزارش وزارت امنیت داخلی درباره فرمان ضد مهاجرتی خود را رد کرد

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ –رئیس‌جمهور آمریکا- گزارشی را که وزارت امنیت داخلی این کشور در رابطه با فرمان ضد مهاجرتی وی تهیه کرده بود به دلیل تأیید نکردن ادعاهای وی رد کرد. ترامپ ادعا کرده بود دستور ضدمهاجرتی‌اش امنیت ملی آمریکا را بهبود می‌دهد؛ اما این گزارش چنین ادعایی را تأیید نکرد.

در این گزارش عنوان شده ممنوعیت ورود شهروندان از هفت کشور مسلمان از جمله ایران، راه مناسبی برای جلوگیری از ورود تروریست‌ها به آمریکا نیست زیرا ملیت یک شخص به هیچ وجه معیار مناسبی برای تشخیص احتمال انجام فعالیت‌های تروریستی از سوی وی نیست.

ترامپ وعده داده بود فرمان ضد مهاجرتی بحث برانگیزش را بار دیگر اصلاح کند. او اصرار دارد این فرمان جنبه امنیتی دارد و ربطی به مسائل مذهبی ندارد. کاخ سفید انگیزه سیاسی را در تهیه این گزارش دخیل دانسته است و اعلام کرده تحقیقات آن ضعیف بوده است.

یکی از مقامات ارشد دولت آمریکا اعلام کرد: «رئیس‌جمهور خواستار یک ارزیابی اطلاعاتی بود. این گزارشی نیست که وی خواسته بود».

کاخ سفید از وزارت امنیت داخلی خواسته بود گزارشی را تهیه کند که میزان تهدیدات تروریستی از سوی افرادی که تبعه کشورهای سوریه، سودان، سومالی، عراق، یمن، لیبی و ایران هستند را مشخص کند. گزارش مذکور در پاسخ به این خواسته کاخ سفید تهیه شد.

براساس این گزارش در شش سال گذشته، شهروندان آمریکایی که در خارج از این کشور متولد شده‌اند و در اقدامات تروریستی شرکت کرده‌اند از 26 کشور مختلف آمده‌اند. از میان 7 کشور مشمول تحریم مهاجرتی ترامپ، فقط عراق و سومالی در میان ده کشور نخستی هستند که در اقدامات تروریستی در آمریکا شرکت داشته‌اند. همچنین از زمان وقوع حوادث 11 سپتامبر تاکنون شهروندان هیچکدام از کشورهایی که تحت تأثیر فرمان ضد مهاجرتی ترامپ قرار گرفته‌اند حمله‌ای را در خاک آمریکا انجام نداده‌اند.

افزون بر این، 82 نفر از تروریست‌هایی که در این کشور حملات تروریستی انجام داده‌اند و کشته شده‌اند متولد آمریکا هستند.

مقامات کنونی و سابق آمریکا که در جریان این گزارش هستند به وال استریت ژورنال گفتند این گزارش خیلی سریع آماده شد و از اطلاعاتی که معمولاً تحلیلگران برای شکل دادن سیاست‌های ضد تروریسم جمع‌آوری می‌کنند استفاده شد.

سخنگوی وزارت امنیت داخلی آمریکا تلاش کرد مجادله بر سر ارزش این گزارش را کم اهمیت جلوه دهد و اعلام کرد کاخ سفید فقط با کیفیت این گزارش مشکل دارد.

وی همچنین گفت: «هر ادعایی از سوی مخالفان سیاست‌های رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه مقامات امنیتی ارشد به روند انجام گزارش و نتایج آن جنبه سیاسی می‌دهند بی پایه و اساس است. بحث فقط بر سر منابع و کیفیت گزارش است، نه جنبه‌های سیاسی آن».

ممنون
فقط لطف ميكنيد سورس خبر رو هم بزاريد چون خيلي گشتم ولي پيدا نكردم تو سايت هاي خبري امريكايي ????????????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Plus - 2017-02-27

(2017-02-25 ساعت 13:25)amir1344 نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:35)nabavim نوشته:  
(2017-02-25 ساعت 11:22)ziziii نوشته:  yeki az doostane man 31 Jan. mosahebe dashtan ke cancel shod. 7 Feb. behesh email dadan ke 10 Feb. bere baraye mosahebe. raft va visa ham gereft.
aslan niaz be confirm nist, khode sefarat baratun confirm mikone nazdike ruze mosahebe.

سلام
ماهم مصاحبه اول در تاریخ 2فوریه بود که کنسل شد وبعد از لغو دستور ایمیلی به سفارت زدیم که مصاحبه بعدی ماکی هست که جواب دادن تاریخ 16فوریه وقت دادن وگفتن که کانفرم بزنین اگه مورد قبول هست  ودر آخر هم مصاحبه انجام شد

سلام مجدد،
کدوم سفارت ؟ من به انکارا ایمیل زدم و برای مارچ وقت مجدد دادند.

من ۲۱ فوربه آنکارا مصاحبه داشتم که کنسل شد. امروز که ایمیل زدم جواب دادند که هر وقت زمان مصاحبه مشخص شد ایمیل میزنند.
میخواستم ببینم برای شما هم به این شکل بود یا در جواب شما وقت مصاحبه هم مشخص شد.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - samirakn - 2017-02-27

سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، لطفا مسائل مربوط به هر تاپيک رو تو همون تاپيک مطرح کنین. این همه صفحات تاپيک رفتار جلو و پر شده از مسائل بي ربط. بچه‌ها لطفا.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Hadi_20 - 2017-02-28

(2017-02-27 ساعت 23:38)mrticoen نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 21:55)onasiss نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 15:53)mrticoen نوشته:  ترامپ گزارش وزارت امنیت داخلی درباره فرمان ضد مهاجرتی خود را رد کرد

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، دونالد ترامپ –رئیس‌جمهور آمریکا- گزارشی را که وزارت امنیت داخلی این کشور در رابطه با فرمان ضد مهاجرتی وی تهیه کرده بود به دلیل تأیید نکردن ادعاهای وی رد کرد. ترامپ ادعا کرده بود دستور ضدمهاجرتی‌اش امنیت ملی آمریکا را بهبود می‌دهد؛ اما این گزارش چنین ادعایی را تأیید نکرد.

در این گزارش عنوان شده ممنوعیت ورود شهروندان از هفت کشور مسلمان از جمله ایران، راه مناسبی برای جلوگیری از ورود تروریست‌ها به آمریکا نیست زیرا ملیت یک شخص به هیچ وجه معیار مناسبی برای تشخیص احتمال انجام فعالیت‌های تروریستی از سوی وی نیست.

ترامپ وعده داده بود فرمان ضد مهاجرتی بحث برانگیزش را بار دیگر اصلاح کند. او اصرار دارد این فرمان جنبه امنیتی دارد و ربطی به مسائل مذهبی ندارد. کاخ سفید انگیزه سیاسی را در تهیه این گزارش دخیل دانسته است و اعلام کرده تحقیقات آن ضعیف بوده است.

یکی از مقامات ارشد دولت آمریکا اعلام کرد: «رئیس‌جمهور خواستار یک ارزیابی اطلاعاتی بود. این گزارشی نیست که وی خواسته بود».

کاخ سفید از وزارت امنیت داخلی خواسته بود گزارشی را تهیه کند که میزان تهدیدات تروریستی از سوی افرادی که تبعه کشورهای سوریه، سودان، سومالی، عراق، یمن، لیبی و ایران هستند را مشخص کند. گزارش مذکور در پاسخ به این خواسته کاخ سفید تهیه شد.

براساس این گزارش در شش سال گذشته، شهروندان آمریکایی که در خارج از این کشور متولد شده‌اند و در اقدامات تروریستی شرکت کرده‌اند از 26 کشور مختلف آمده‌اند. از میان 7 کشور مشمول تحریم مهاجرتی ترامپ، فقط عراق و سومالی در میان ده کشور نخستی هستند که در اقدامات تروریستی در آمریکا شرکت داشته‌اند. همچنین از زمان وقوع حوادث 11 سپتامبر تاکنون شهروندان هیچکدام از کشورهایی که تحت تأثیر فرمان ضد مهاجرتی ترامپ قرار گرفته‌اند حمله‌ای را در خاک آمریکا انجام نداده‌اند.

افزون بر این، 82 نفر از تروریست‌هایی که در این کشور حملات تروریستی انجام داده‌اند و کشته شده‌اند متولد آمریکا هستند.

مقامات کنونی و سابق آمریکا که در جریان این گزارش هستند به وال استریت ژورنال گفتند این گزارش خیلی سریع آماده شد و از اطلاعاتی که معمولاً تحلیلگران برای شکل دادن سیاست‌های ضد تروریسم جمع‌آوری می‌کنند استفاده شد.

سخنگوی وزارت امنیت داخلی آمریکا تلاش کرد مجادله بر سر ارزش این گزارش را کم اهمیت جلوه دهد و اعلام کرد کاخ سفید فقط با کیفیت این گزارش مشکل دارد.

وی همچنین گفت: «هر ادعایی از سوی مخالفان سیاست‌های رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه مقامات امنیتی ارشد به روند انجام گزارش و نتایج آن جنبه سیاسی می‌دهند بی پایه و اساس است. بحث فقط بر سر منابع و کیفیت گزارش است، نه جنبه‌های سیاسی آن».

ممنون
فقط لطف ميكنيد سورس خبر رو هم بزاريد چون خيلي گشتم ولي پيدا نكردم تو سايت هاي خبري امريكايي ????????????
سلام

خبرگزاری داخلی هستش منبع هم ذکر شده و من قبلا اعتقادی به خبرگذاری های داخلی نداشتم و از وقتی که ترامپ فرمان ممنوعیت رو امضاء کرد ایمان آوردم قبل انتخابات ترامپ خبرگزاری ها میگفتن میخواد لاتاری رو کلا حذف کنه و ما میخندیدیم الان که طرح حذف لاتاری به سنا ارائه شده و خیلی چیزا دیگه

سورس من داخلیه و اگر خبر خارجی قرار بدم سورسشو هم میزارم

درضمن چجوری شما سرچ کردید چیزی پیدا نکردید؟ Sad

http://www.foxnews.com/politics/2017/02/25/trump-rejects-dhs-intelligence-report-on-travel-ban.html
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/homeland-security-intel-report-disputes-threat-posed-by-travel-ban-nations-a7598796.html

"طرح حذف لاتاری به سنا ارائه شده "
لطفا منبع این خبر رو لطف کنید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-02-28

یکی دو ساعتیه که خبر اینکه درخواست دولت مبنی بر به تعویق انداختن دادرسی فرمان ترامپ در دادگاه تجدید نظر رد شده اومده رو خبرگزاریا و خبر اول شده..نمیدونم تو این شرایط که دولت دنبال فرمان جدید هست پیگیری فرمان قبلی تو دادگاه ها به چه هدفی داره انجام میشه و اهمیتش چیه .. چرا فرمان قبلی لغو نمیشه اگه ترامپ دیگه امیدی بهش نداره و دنبال فرمان جدیده.. اهمیت پیگیریش چی هست... خدا داند

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-02-28

رویترز :

یک ضربه دیگر به فرمان ضد مهاجرتی ترامپ

?دادگاه تجدید نظر درخواست وزارت دادگستری آمریکا برای اجرایی شدن مجدد فرمان ضد مهاجرتی ترامپ را رد کرد.
?دادگاه قبلاً حکم به تعلیق دستور ترامپ برای منع ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا داده بود.
?وزارت دادگستری خواستار آن شده بود که حکم دادگاه تا زمان صدور فرمان اجرایی جدید تعلیق شود که با مخالفت دادگاه تجدید نظر رو به رو شد

http://www.reuters.com/article/us-usa-immigration-court-idUSKBN16627W?il=0

فشار ها علیه ترامپ همچنان بیشتر می شود ....

واقعا عجب آدم کله شقی هست .. انگار نذر کرده این حکم رو اجرا کنه ...
عالم و آدم دارن بهش میتوپن .. تو کتش نمیره اصلا .. شانس مارو ببین تو رو خدا ..
آمریکا نرفتیم نرفتیم ، چه موقعی داریم میریم ....

تو مناظره هاش از خیلی چیزا صحبت میکرد . نمیدونم چرا گیر سه پیچ داده به این مورد ...

شهروند هر کشوری احتمال داره یکار تروریستی انجام بده .. ربطی نداره جدا کرده کشور هارو

فقط دوست داره مثل همیشه ضایع بشه و دوباره چوب دادگاه بخوره تو کله پوکش ...

همچین آدمی تو عمرم ندیدم و نخواهم دید ... البته قبلیش محمود خودمون بود ...
این ورژن پیشرفته ترش هست ... آپدیت جدیده ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Pooya - 2017-02-28

(2017-02-28 ساعت 00:53)farzadmohajer نوشته:  رویترز :

?دادگاه تجدید نظر درخواست وزارت دادگستری آمریکا برای اجرایی شدن مجدد فرمان ضد مهاجرتی ترامپ را رد کرد.
?دادگاه قبلاً حکم به تعلیق دستور ترامپ برای منع ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا داده بود.
?وزارت دادگستری خواستار آن شده بود که حکم دادگاه تا زمان صدور فرمان اجرایی جدید تعلیق شود که با مخالفت دادگاه تجدید نظر رو به رو شد

تو مناظره هاش از خیلی چیزا صحبت میکرد . نمیدونم چرا گیر سه پیچ داده به این مورد ...

شهروند هر کشوری احتمال داره یکار تروریستی انجام بده .. ربطی نداره جدا کرده کشور هارو

به نظرم ترجمه غلطی از این خبر تو خبرگزاری های داخلی شده..داستان اینجوری بوده که وقتی دادگاه فرمان قبلی ترامپ رو لغو کرد موقت لغو کرد و قرار شد طرفین استدلال های خودشون رو بیارن و حرفاشون رو بزنن تا دادگاه قضاوت درست تری برای حکم بتونه داشته باشه و حکم نهایی مبنی بر اینکه خلاف قانون اساسی هست یا نه بده..حکم قبلی دادگاه صرفا توقف موقت بود تا در طول این زمان که بررسی پرونده ادامه داره کسی ضرر نکنه..حالا بعد از اینکه قرار شد ترامپ دستور جدید بده درخواست کرد که روند بررسی دستور در دادگاه تا وقتی دستور جدید میاد متوقف شه و دیگه این وکلای دادگستری دولت هی بیخودی نرن دادگاه وقتی خود دولت دیگه قید حکم خودشو زده و دنبال حکم جدیده که دادگاه موافقت نکرد و گفته روند بررسی ادامه پیدا میکنه..همینطور که میدونید حکم تعویق یک ماهه بوده و اگه هیچ اتفاقی نیوفته 3 مارچ اتوماتیک فرمان قبلی برمیگرده سر جاش... حالا برای من سواله که دولت چرا همین الان حکم قبلی رو باطل نمیکنه اگه مطمینه که چیکار داره میکنه..شاید چون خودش هم از حکم جدیدش مطمین نیست و نمیخواد فرصت جنگیدن برای حکم قبلیش هم سوخت بشه..شااید. همینطور که میدونید فردا جلسه دولت با کنگره ست و دلیل اینکه حکم هم هفته قبل امضا نشد همین بود. میخوان تایید کنگره رو بگیرن و مشورت کنن بابت حکم که اگه کنگره حمایت نکنه عاقبت حکم ابطاله. پس جلسه فردا خیلی مهمه .
حالا این ها بماند ترجمه خبرگزاری های داخلی از خبر ها جالبه.. یه منظور دیگه میرسونه..انگار که دولت اعتراض مجدد کرده که این سه روز تا امضای حکم جدید حکم قبلی رو برگردونید سر جاش..لنگ همین سه روز بوده دولت که دادگاه هم لغو کنه و دوباره دولت ضربه بخوره.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - farzadmohajer - 2017-02-28

(2017-02-28 ساعت 01:10)minaz00 نوشته:  

به نظرم ترجمه غلطی از این خبر تو خبرگزاری های داخلی شده..داستان اینجوری بوده که وقتی دادگاه فرمان قبلی ترامپ رو لغو کرد موقت لغو کرد و قرار شد طرفین استدلال های خودشون رو بیارن و حرفاشون رو بزنن تا دادگاه قضاوت درست تری برای حکم بتونه داشته باشه و حکم نهایی مبنی بر اینکه خلاف قانون اساسی هست یا نه بده..حکم قبلی دادگاه صرفا توقف موقت بود تا در طول این زمان که بررسی پرونده ادامه داره کسی ضرر نکنه..حالا بعد از اینکه قرار شد ترامپ دستور جدید بده درخواست کرد که روند بررسی دستور در دادگاه تا وقتی دستور جدید میاد متوقف شه و دیگه این وکلای دادگستری دولت هی بیخودی نرن دادگاه وقتی خود دولت دیگه قید حکم خودشو زده و دنبال حکم جدیده که دادگاه موافقت نکرد و گفته روند بررسی ادامه پیدا میکنه..همینطور که میدونید حکم تعویق یک ماهه بوده و اگه هیچ اتفاقی نیوفته 3 مارچ اتوماتیک فرمان قبلی برمیگرده سر جاش... حالا برای من سواله که دولت چرا همین الان حکم قبلی رو باطل نمیکنه اگه مطمینه که چیکار داره میکنه..شاید چون خودش هم از حکم جدیدش مطمین نیست و نمیخواد فرصت جنگیدن برای حکم قبلیش هم سوخت بشه..شااید. همینطور که میدونید فردا جلسه دولت با کنگره ست و دلیل اینکه حکم هم هفته قبل امضا نشد همین بود. میخوان تایید کنگره رو بگیرن و مشورت کنن بابت حکم که اگه کنگره حمایت نکنه عاقبت حکم ابطاله. پس جلسه فردا خیلی مهمه .
حالا این ها بماند ترجمه خبرگزاری های داخلی از خبر ها جالبه.. یه منظور دیگه میرسونه..انگار که دولت اعتراض مجدد کرده که این سه روز تا امضای حکم جدید حکم قبلی رو برگردونید سر جاش..لنگ همین سه روز بوده دولت که دادگاه هم لغو کنه و دوباره دولت ضربه بخوره.

حکم قبلیش تا پنج روز دیگه به صورت خودکار کلا متوقف میشه ... چون
تو این مدت ، ترامپ باید به دیوان عالی مراجعه میکرد ... ولی مصرف شد

حکم جدیدش رو هم باید یک ویرایش عظیمی داده باشه و اگر بخواد مجدد
مثل بار قبلی حکم بده زیاد دووم نمیاره ... موج عظیمی از اعتراضات تو آمریکا
سر این قضیه بپا شده و ترامپ خیلی ریسک بزرگی کرده اگر حکمش مثل قبل باشه ...

وزارت امنیت داخلی هم که دو روز پیش درخواستش رو رد کرد ...
خودشون ترامپو قبول ندارن ، وای بحال بقیه ...

بابت جلسه ی کنگره هم اگر همینی که عرض میکنید باشه ، زیاد امیدی ندارم که بخوان
حکم جدید ترامپ رو رد کنن ... اکثریت جمهوری خواه هستن ...

فقط امید به دادگاه و قاضی های بعد از امضای این حکم تبعیض آمیزش هست ...

عجب لاتاری شگفت انگیزی شده واقعا ... حکم پل صراط رو داره ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - Plus - 2017-02-28

(2017-02-24 ساعت 15:06)kimia2016 نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:44)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-24 ساعت 11:34)vanima نوشته:  منكه نميدونم ديگه چي بگم، واقعا قابل تحمل نيست ديگه . ما ميومديم تَو اين سايت كه اطلاعات بيشتر كسب كنيم اما متاسفانه هر روز داره متشنج ميشه جو  برخلاف ميلم دارم مجبور ميشم كه ديگه تَو اين سايت نيام براي ارامش خودمم كه شده. نميدونم چرا مديران و أدمين سايت جلوي اين اخبار و كاربراني كه اينجوري مشغول شايعه پراكني هستن و نميگيرن و بلاكشون نميكنن.

منم با شما موافقم ، بخدا جدیدن اینجا فقط استرس زا  شده ، قدیم عالی بود .
این شایعه ها چیه . من الان انکارا هستم و دوشنبه مصاحبه دارم .
بجای اینکه کمک کنن به همدیگه ، فقط استرس وارد میکنن برخی هموطنها
برخی هم فقط میخان اطلاعاتشون رو به زور به همدیگه تلقیح کنن .

دوست عزيز و يا دوستان عزيز بنده نه قصد شايعه پراكني دارم نه قصد آزار و اذيت شماها ؛ بنده خودم هم يكي از برزخيان هستم مثل خيلي از شماها كه الان هفت ماه در AP هستم و از تمام اين مسائل مضطرب و نگرانم . بنده در متني كه اطلاع رساني كردم دقيقا ذكر كرد دوشنبه ٢٠ فوريه ؛ اون دوستمون كه ٢١ فوريه مصاحبه شدن اگر آنكارا بودند ميتونن از ليدرهاي اونجا تحقيق كنن تا مطمئن بشن . اين خبر كاملا موثق است در روز ٢٠ فوريه از ورود ١٥ خانواده إيراني به سفارت آمريكا در آنكارا جلوگيري كردن حالا اگر از فردا دوباره بيخيال شدن من اطلاع ندارم . ولي خانواده دوست خودم دقيقا با توجه به اينكه پزشكي را انجام داده بودند اما موفق به انجام مصاحبه نشدند بودن هيچگونه مشكل . ضمنا اين خبر در بين تمامي وكلاي مهاجرت نيز پيچيد كه مي تونيد پيگيري كنيد .
پس لطفا قبل از إبراز احساسات و جو گير شدن و هرگونه توهين اول كمي تحقيق كنيد و بعد شروع به اظهار نظر بفرماييد . با عرض پوزش و معذرت از ساير عزيزان

منم متاسف شدم وقتی دیدم دوستان چون کار خودشون انجام شده دیگران را متهم به دروغ گویی میکنند من ۲۱ ساعت ۷.۳۰ وقت مصاحبه داشتم البته ۱۵ فوریه قرار ملاقات من کنسل شده بود ولی من چون یک بار دیگه تور را کنسل کرده بودم اینبار کنسل نکردم و رفتم البته چند ساعت قبل از پرواز ما ایمیل برای من آمد. مدیکال هم انجام دادم ولی روز مصاحبه مانع ورود من شدند و گفتند اسمت در لیست نیست تا ساعت ۸.۳۰ دو خانواده دیگر هم مثل من بودند. البته ظاهرا این مشکل برای کیس های کاری بوجود آمده.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - amir1344 - 2017-02-28

?مراجع قضایی امریکا بر توقف فرمان جدید ترامپ حکم دادند
@akharinkhabar
اين چي ميگه؟

نکته ای که ذهنم رو دو ساعتی هست مشغول کرده اینه که بنظرم :

اصرار ترامپ برای برقراری مجدد حکم قبلیش از دادگاه تجدید نظر اینه که ،
مطمئن شده که اگر حکم جدید رو امضا کنه ، دوباره لغو خواهد شد و ۲ شکست
بر سر این حکم میخوره .....

برای همین اصرار داره که حکم قبلیش رو یجوری زنده کنه ...
نمیخواد با یه حکم جدید و لغو مجددش ، یه جنجال جدید برا خودش شروع کنه ...

(2017-02-28 ساعت 01:20)farzadmohajer نوشته:  

حکم باطل نمیشه تا پنج روز دیگه..دیگه اجازه اعتراض به حکم توقف موقت رو نداره..الان اصلا دادگاه وارد این قضیه نشده که حکم خلاف قانون اساسی بوده یا نه صرفا وکیل ایالت واشنگتن یه شکایت مطرح کرده و درخواست کرده بود که تا زمانی که دادگاه به نتیجه نهایی برسه اجالتا حکم متوقف شه و وکلای دولت هم بیان دفاع کنن که ترامپ به این اعتراض داشت که شما اصلا اختیار بررسی ندارین و اعتراض کرد که دادگاه تجدید نظر گفت اختیار بررسی داره دادگاه.. و حالا تازه بعد اون قضیه داستان دادگاه قراره شروع بشه و اصل ماجرا اینجاست بعضیا فکر میکنن که نسخه حکم قبلی کامل پیچیده شده توسط دادگاه ..تجدید نظر هم رد کرد و تمام..نه خیر ..تازه شروع شده..اون لغو ها صرفا مربوط میشد به حکم موقت که فقط میگفت در طول بررسی پرونده حکم اجرا نشه. اشتباه نکنید . حالا به فرض اگه دادگاه بررسی کرد و به این نتیجه رسید که بله قانون خلاف قانون اساسی هست (که تا حالا نگفته) و حکم لغو کامل بده دوباره دولت میتونه اعتراض کنه به تجدید نظر و اون سه تا قاضی بیان و ... قصه از اول. این داستان سر دراز داره. پس الان بررسی حکم قبلی در جریانه و درخواست دولت مبنی بر اینکه فعلا بیخیال قبلی شید قانون جدید داره میاد قبول نشده و باید جواب قبلی رو تو همون دادگاه واشنگتن پس بدن وکلای ترامپ.. دادگاه رو که نمیشه با اینکه امروز دستور میدیم قردا میدیم سر دووند. یه هفته دیگه سر بدوونتش رای موقت قاضی واشنگتن منقضی میشه و هیچی به هیچی ..هیچکس نیومده به قاضی بگه خرت به چند من تو این یک ماه.
جلسه کنگره هم اونطور نیست که همه هم حزبی ها تایید کنن حکم ترامپ رو ..همونطور که میدونید این قضیه تو خود جمهوری خواهها مخالف داره نمونش حرف های امرور بوش رییس جمهور جمهوری خواه قبلی که محکوم کرد این کار رو تازه بوش از اون تند روهای زمان خودش بود و سناتورهای قدیمی جمهوریخواه مثل مک کین.

(2017-02-28 ساعت 01:53)minaz00 نوشته:  
(2017-02-28 ساعت 01:20)farzadmohajer نوشته:  

حکم باطل نمیشه تا پنج روز دیگه..دیگه اجازه اعتراض به حکم توقف موقت رو نداره..الان اصلا دادگاه وارد این قضیه نشده که حکم خلاف قانون اساسی بوده یا نه صرفا وکیل ایالت واشنگتن یه شکایت مطرح کرده و درخواست کرده بود که تا زمانی که دادگاه به نتیجه نهایی برسه اجالتا حکم متوقف شه و وکلای دولت هم بیان دفاع کنن که ترامپ به این اعتراض داشت که شما اصلا اختیار بررسی ندارین و اعتراض کرد که دادگاه تجدید نظر گفت اختیار بررسی داره دادگاه.. و حالا تازه بعد اون قضیه داستان دادگاه قراره شروع بشه و اصل ماجرا اینجاست بعضیا فکر میکنن که نسخه حکم قبلی کامل پیچیده شده توسط دادگاه ..تجدید نظر هم رد کرد و تمام..نه خیر ..تازه شروع شده..اون لغو ها صرفا مربوط میشد به حکم موقت که فقط میگفت در طول بررسی پرونده حکم اجرا نشه. اشتباه نکنید . حالا به فرض اگه دادگاه بررسی کرد و به این نتیجه رسید که بله قانون خلاف قانون اساسی هست (که تا حالا نگفته) و حکم لغو کامل بده دوباره دولت میتونه اعتراض کنه به تجدید نظر و اون سه تا قاضی بیان و ... قصه از اول. این داستان سر دراز داره. پس الان بررسی حکم قبلی در جریانه و درخواست دولت مبنی بر اینکه فعلا بیخیال قبلی شید قانون جدید داره میاد قبول نشده و باید جواب قبلی رو تو همون دادگاه واشنگتن پس بدن وکلای ترامپ.. دادگاه رو که نمیشه با اینکه امروز دستور میدیم قردا میدیم سر دووند. یه هفته دیگه سر بدوونتش رای موقت قاضی واشنگتن منقضی میشه و هیچی به هیچی ..هیچکس نیومده به قاضی بگه خرت به چند من تو این یک ماه.
جلسه کنگره هم اونطور نیست که همه هم حزبی ها تایید کنن حکم ترامپ رو ..همونطور که میدونید این قضیه تو خود جمهوری خواهها مخالف داره نمونش حرف های امرور بوش رییس جمهور جمهوری خواه قبلی که محکوم کرد این کار رو تازه بوش از اون تند روهای زمان خودش بود و سناتورهای قدیمی جمهوریخواه مثل مک کین.
منظور شما اینه که :
دادگاه داره میگه تکلیف حکم قبلیت تا روشن نشه حق نداری حکم جدیدی بدی ؟؟؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - fb2016 - 2017-02-28

[/quote]

[/quote]

[/quote]

ممنون از توضيحاتتون
اگر اينطور باشه كه حكم قبلي هنوز به اين قوت سرجاشه به نظرتون چرا ترامپ ميخواد فرمان اجرايي جديد بده؟