مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - گل نهال - 2013-05-14

امشب هم گذشت و خبري از نامه دوم نشد، مطمئنم فردا ساعت حدود ٦عصر مياد كه من سر كلاسم، دوستان هركي اومد سريع به من پيغام بده گناه داريم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mona_gh - 2013-05-15

(2013-05-14 ساعت 16:11)nikan_sh نوشته:  کی دوست داره هم سفر باشیم-
1 پسر 27 ساله - سفر هوایی - گرفتن 1 آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر - (آپارتمان گرفتم ) شبی 45 $ -- هفته اول جون

سلام شما ترجمه مدارک رو الان برای سفارت پست می کنید یا فقط روز مصاحبه با خودتان می برید؟
واکسن زدید ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nikan_sh - 2013-05-15

(2013-05-15 ساعت 09:23)mona_gh نوشته:  
1 پسر 27 ساله - سفر هوایی - گرفتن 1 آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر - (آپارتمان گرفتم ) شبی 45 $ -- هفته اول جون

سلام شما ترجمه مدارک رو الان برای سفارت پست می کنید یا فقط روز مصاحبه با خودتان می برید؟
واکسن زدید ؟

این سوالات برای هم سفر شدن با منه ؟؟؟
نههههههههههههههه مگه باید واکسن بزنیم ؟؟؟؟ ای بابا //ترجمه ؟؟؟؟؟؟؟ترجمه نکردم مدارک رو Big Grin لول
من فقط روز مصاحبه میبرم مدارک رو - واکسن زدم - مدارک ترجمه کردم -
حالا شما قصد هم سفر شدن با من رو داری Tongue ؟؟؟؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mona_gh - 2013-05-15

(2013-05-15 ساعت 10:10)nikan_sh نوشته:  

واکسن زدید ؟

نههههههههههههههه مگه باید واکسن بزنیم ؟؟؟؟ ای بابا //ترجمه ؟؟؟؟؟؟؟ترجمه نکردم مدارک رو Big Grin لول

نه ، ما می خواهیم اگر خدا بخواهد با تور سفر کنیم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Sany58 - 2013-05-15

(2013-05-15 ساعت 14:12)mona_gh نوشته:  
(2013-05-15 ساعت 10:10)nikan_sh نوشته:  

واکسن زدید ؟
Jun

نه ، ما می خواهیم اگر خدا بخواهد با تور سفر کنیم

با کدوم تور مى رين,اگر اشکالى نداره مى شه بگين پکيجش شامل چه چيزاىى و چنده

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shim - 2013-05-15

ما فردا مصاحبه داریم. برامون دعا کنین. s-:

(2013-05-14 ساعت 10:10)nirvana_kobin نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 10:02)fes نوشته:  سلام دوستان یک سوال:
اگر حساب بانکی من حساب ارزی باشه ایرادی داره؟
و اینکه ۲۰ هزار دلار کافی هست؟

نه ایرادی نداره
مبلغی که تو حساب شماست باید بیش از حد فقر در آمریکا باشه که
20 هزار تا هست

۲۰ هزارتا برای ۱ نفر هست یا ۲ نفر؟ ما ۲ نفر هستیم ۱۹۰۰۰ یورو داریم که حدوداً ۲۴۰۰۰ دلار، یعنی‌ کافی‌؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rose_2000 - 2013-05-16

دوستان عزیز برای روز مصاحبه در آنکارا ، آیا داشتن گواهی اشتغال به کار اجباریست؟

و اگر هست در گواهی چه چیزهایی باید قید شود؟

شغل دقیق؟ حقوق دریافتی؟ و ... ؟

با سپاس

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - roeentan - 2013-05-16

(2013-05-16 ساعت 01:13)rose_2000 نوشته:  دوستان عزیز برای روز مصاحبه در آنکارا ، آیا داشتن گواهی اشتغال به کار اجباریست؟

و اگر هست در گواهی چه چیزهایی باید قید شود؟

شغل دقیق؟ حقوق دریافتی؟ و ... ؟

با سپاس
کلا نیازی به گواهی اشتغال نیست بجز در موردی که شخص برنده اصلی مدرک دیپلم 12 ساله نداشته باشه و بجای اون بخواد از امتیاز سابقه کارش استفاده کنه که اون هم شرایط خاص خودشو داره.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nyayesh - 2013-05-16

سلام دوستان.پرینتی که ما از بانک تجارت گرفتیم مهر برجسته نیست فقط برگهA4 که بالای اون علامت و اسم بانک به فارسی نوشته شده به رنگ آبی و اسم دارنده حساب و موجودی و تاریخ به لاتین هست و پایین اون رو رئیس بانک مهر و امضا کرده به نظرتون قبول می کنند.هزار بار ممنون از راهنماییهای خوبتون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - erfanslash - 2013-05-16

دوستان عزیز
حتما یه سر به تاپیک زیر بزنید
صد در صد به کار میاد

لینکهایی به اطلاعات مکمل در مورد زندگی در آمریکا

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - oghs - 2013-05-16

(2013-05-16 ساعت 13:54)erfanslash نوشته:  دوستان عزیز
حتما یه سر به تاپیک زیر بزنید
صد در صد به کار میاد

لینکهایی به اطلاعات مکمل در مورد زندگی در آمریکا

میگم که این لینک بهتر نیست به این شکل تغییر کنه:
آدرس هایی مکمل به اطلاعات در مورد زندگی در آمریکا؟
از نظر املایی اشکال داشت اولی...؟
چشم سر می زنیم.Shy

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-05-16

(2013-05-14 ساعت 15:31)Betti نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 11:09)manila نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟
دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم همه مراحل را به خوبی و درستی طی کنید. فقط یک نکته؛شما جزء برندگان 2013 هستید یا 2014؟ اگه 2013 هستید که باید خیلی سریع بجنبید. البته نگران نباشید واکسن هاتونو شروع کنید همین امروز!!! چون تا واکسن بعدی یک ماه فاصله باید باشه. و همزمان ترجمه مدارکتونو خیلی سریع ردیف کنید. در ضمن امضاتونم در پایین صفحه بگذارین مثل همه ما که شماره کیس و هزینه ها و بقیه مشخصاتمونو گذاشتیم تا بهترین بتونیم شرایطتونو متوجه بشیم. موفق باشید!

من 2013 ام، من بلد نیستم خودمو مثله شما بکنم (یعنی امضامو)
کجا برم که امضا مو عوض کنم؟

(2013-05-14 ساعت 11:09)manila نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 09:45)Betti نوشته:  من سوال دارم من کیسم **95 ، الان کارنت شدم اما هنوز نامه برام نیومده و تاریخ مصاحبم مشخص نشده، از کی شروع کنم ترجمه و واکسیناسیون؟
دوست عزیز تبریک میگم و امیدوارم همه مراحل را به خوبی و درستی طی کنید. فقط یک نکته؛شما جزء برندگان 2013 هستید یا 2014؟ اگه 2013 هستید که باید خیلی سریع بجنبید. البته نگران نباشید واکسن هاتونو شروع کنید همین امروز!!! چون تا واکسن بعدی یک ماه فاصله باید باشه. و همزمان ترجمه مدارکتونو خیلی سریع ردیف کنید. در ضمن امضاتونم در پایین صفحه بگذارین مثل همه ما که شماره کیس و هزینه ها و بقیه مشخصاتمونو گذاشتیم تا بهترین بتونیم شرایطتونو متوجه بشیم. موفق باشید!

من چک کردم اما هنوز همون نامه بارکدمهSad چرا با اینکه کارنت شدم هنوز نامم نیومده؟
نگران نباشید شاید چند روزی طول بکشه بیشتر به فکر انجام کارهای دیگرتون باشد تا نامه دوم. اون به موقع ش میرسه. مدارک لازم برای مصاحبه رو طبق چک لیست مدارک آماده کنید. و بقیه کارها!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sadeghi897 - 2013-05-16

(2013-05-16 ساعت 13:06)nyayesh نوشته:  سلام دوستان.پرینتی که ما از بانک تجارت گرفتیم مهر برجسته نیست فقط برگهA4 که بالای اون علامت و اسم بانک به فارسی نوشته شده به رنگ آبی و اسم دارنده حساب و موجودی و تاریخ به لاتین هست و پایین اون رو رئیس بانک مهر و امضا کرده به نظرتون قبول می کنند.هزار بار ممنون از راهنماییهای خوبتون
قبول می کنند چرا قبول نکنند.Cool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-05-16

(2013-05-14 ساعت 14:45)گل نهال نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 14:41)manila نوشته:  دوستان من یک سوال دارم ولی هیچ جایی که بهش مربوط باشه پیدا نکردم بنابراین اینجا مطرحش می کنم. من مدارک اولیه ام را با ایمیل ارسال کردم به همین دلیل الان که می خوام مدارکمو برای سفارت تو آنکارا بفرستم یه کم برام نامشخصه که؛1- آیا باید مدارک هر دونفرمونو باهم در یک پاکت بذارم یا جدا جدا. 2-یه جایی هم دیدم که برای ارسال مدارک اولیه نوشته بودن همه مدارک به هم منگنه بشه، یعنی برای این مرحله همین جوره؟ ممنون از پاسختون چه کنم از شما جوون تر ها باید کمک بخواهیم که مطالبو یادتون می مونه . Smile)

مدارك اوليه اي كه به كي سي سي فرستاديد را نبايد بفرستيد به آنكارا مگه اينكه بخواهيد تغييراتي بديد
ممنونم گل نهال جون ولی سوال من این بود که می خوام برای سفارت تو ترکیه بفرستم و نمی دونم باید مدارک دو نفرو باهم توی یک پاکت بذارم یا نه؟ و اینکه مدارک ( همه مدارک ترجمه شده و کپی ها و...) باید به هم منگنه بشن؟ آخه من اصلا تاپیک های مربوط به ارسال مدارکو که قبلا می دیدم دیگه نمی تونم پیدا کنم.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - babash - 2013-05-16

سلام. ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و چک لیست مدارک مصاحبه در ایروان رو برای من بذاره؟