مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - اونگ - 2011-08-12

[تاریخ مصاحبه 10 جولای بود و کلیر شدن 10 اگوست. CN:2011AS30xxx

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-08-12

(2011-08-11 ساعت 20:56)saint نوشته:  کیس های اضافه شده از 3 تا 11 AUG
2011AS14522
2011AS33603
2011AS994

این صاحب کیس 994 بنده خدا چی کشیده!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - REZA1390 - 2011-08-12

[quote='saint' pid='125992' dateline='1313079987']
کیس های اضافه شده از 3 تا 11 AUG

saint عزيز 2ستاره هم پركشيده

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-08-12

(2011-08-12 ساعت 01:02)coming soon نوشته:  يك چيز خيلي عجيب الان داشتم سايت ابوظبي رو چك ميكردم تاريخ رو زده جمعه 13 مي.ممكنه اصلاح بشه ولي لينكشو ميگذارم پايين :
http://abudhabi.usembassy.gov/index.html
دوست عزیز درود برشما ضمن آرزوی اخذ ویزا برای شما وسایر دوستان منتظر همانطور که اشاره کردید تاریخ سایت از زمانی که سایت ابوظبی تغییر فرم داد به روز نشان داده می شود واین تاریخ اصلا" به زمان آپدیت سایت یا آپدیت پاسخ کلیرینس متقاضیان ویزا ربطی ندارد. سفارت ابوظبی بر عکس سفارت آنکارا هیچ نشانه ای برای آپدیت ندارد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mml - 2011-08-12

به علت گرفتاری های روزهای اول ورود دیگه از دستم در رفته که اوضاع کلیر شدن بچه ها به کجا رسیده. امیدوارم هر چه زودتر به ویزا و هر چیز دیگه ای که در زندگی می خواید، برسید.

دیر یا زود همه کلیر میشیم ولی برای چگونه گذراندن این دوره اعصاب خردکن و برای بچه هایی که قصد ادامه تحصیل دارن، یه چیزایی نوشتم، امیدوارم به کارتون بیاد:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4414&pid=126119#pid126119

RE: کلیرنس برندگان 2011 - omid1360 - 2011-08-12

[سلام دوستان.مادر من دبیر بازنشسته و ÷درم کارمند بازنشسته دولت هستن.هر دو بالای 60 سالشونه.مصاحبشون هم 12 september هست به نظرتون .
میخورن؟Fbi checkاگه اینطور بشه شاید کلیرانسشون تا آخر ماه بیشتر گول بکشه.این موارد چطور میشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - tajvidi - 2011-08-12

(2011-08-12 ساعت 00:22)najibi نوشته:  
(2011-08-11 ساعت 23:00)اونگ نوشته:  سلام...از پدر من در مورد تاریخ رفتن به امریکا پرسیدن که پدر من در جواب گفته 5 ماه دیگه...حالا میخوام بدونم ویزارو طبق زمانی که پدر من گفته تاریخ میزنن یا خودشون تاریخشو معین میکنن؟

ویزا از زمان صدور ۶ ماه اعتبار داره.زمان صدور رو هم که مسلما خودشون تعیین میکنند.

تجربه نشون داده که ویزا از تاریخ آزمایش پزشکی 3 یا 6 ماه معتبره 3 ماه برای پیرها و بچه ها و 6 ماه برای افراد 15 تا 60 سال -

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shiva_h - 2011-08-12

هر روز فقط به این امید میام تو که چند تا هورای ی ی ی ی ی ی جانانه ببینم اینجا...خیلی برای همه بچه های منتظر دعا میکنم....خیلی زیاد...امیدوارم آخرش همه خوشحال بشن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mn238 - 2011-08-13

سلام دوستان
ما هم کلیر شدیم
33475: case
با اینکه فرم 9 سوالی به ما خورد و پس از یک هفته OK دریافت پاسخ ها را از سفارت گرفتیم کمتر از یک ماه کلیرنس ما طول کشید.به نظر می رسه کسانی که فرم 9 سوالی می گیرند اگر در پر کردن آن دقت کافی به خرج دهند زودتر از کیس های معمول کلیر می شوند. ما وکیل داشتیم ولی در پر کردن فرم با او مشورت نکردم و فرم ارسال شده را برای وکیل هم فرستادم. او با من تماس گرفت و گفت به نظر من اطلاعات زیادی دادی و ممکن است این اطلاعات دردسر شود ولی اینگونه نشد و برعکس به نظر من این اطلاعات کمک کرد چک FBI با اطمینان بیشتری انجام شود. فقط من اطلاعات کاری در شرکت های دولتی را به هیچ وجه از ابتدای پروسه وارد نکردم و همچنین بر خلاف معمول در رزومه خود خاطر نشان کردم که به علت رتبه تحصیلی از خدمت معاف شده ام تا علت معافیت هم مشخص باشد.
به امید موفقیت همه دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-08-13

سلام دوستان.
من هفته آخر ماه رمضان (4 شهریور) میتونم برم برا گرفتن ویزاها ان شاءالله. فکر میکنین تعطیلی عید فطر اثری روی ups داره؟ اونجا احتمالا سه شنبه یا چهارشنبه عید فطرشونه. اگه دوشنبه پاسپورت رو تحویل بدم ممکنه به این علت به بعد از چهارشنبه عقب بیفته؟
تو بعضی از پستها نوشته بود که عصر که مامور ups پاسپورتهارو تحویل میگیره میشه جلوی سفارت ازش تحویل گرفت! همچین چیزی درسته؟یا من بد متوجه شدم؟
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-13

(2011-08-10 ساعت 20:10)najibi نوشته:  دوستان سلام. اون هورایی که کشیدم رو یادتون هست که؟ حالا باید نصفشو پس بگیرم...Sad امروز بعد از یک هفته اعلام کلیر شدن و زدن ایمیل پاسخ بنده رو دادند که فقط شما کلیر شدید و همسرتون کلیر نشده. ما هم که الان چند روزه که پاس ها رو فرستادیم سفارت. پس به افتخار ورود دوباره بنده به تاپیک کلیرانس هورا.....

واقعا متاسفم براتون. مثل اينكه اين كليرنس قلابي داره باب ميشه و اين چندمين مورد هست.
من دارم يواش يواش به اين نتيجه مي رسم كه وقتي طرف كلير شد بدون هيچگونه سوال و پرسش و ايميل و تاييد گرفتن و انگولك كردنشون، بدون سر و صدا پاسها رو فرستاد براي ويزا. حالا اگر كسي كلير نشده باشه خوب پاس رو بر مي گردونند.
قبلا هم گفتم ما خيلي اينا رو جدي گرفته بوديم و منظم و مرتب تصور مي كرديم در حاليكه هر چي باهاشون بيشتر با ديسيپلين برخورد مي كني نتيجه معكوس تر ميده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-13

يكي از كاربرهاي جدول به نام t74 از ابوظبي قبلا در آخرين پستشون اعلام كرده بودند كه كليرش قلابي بوده و به يكيشون دادند. ايشان ظاهرا خيلي كم به سايت سر مي زنند و يا ID ديگري دارند. آخرين بازديد ايشان ماه مارس بوده است.
آيا بچه هاي ابوظبي ايشان را مي شناسند و با توجه به اينكه كلير اولي ايشان مربوط به 6-7 ماه پيش بوده، آيا تا كنون وضعيتش مشخص شده است و مجددا كلير شده است يا خير؟
اگر هم خود ايشان اين پست را ميبينند لطفا كمي اطلاعات بدهند و بگويند بالاخره در چه وضعيتي هستند.

ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - siamak999 - 2011-08-13

سلام
من یه سوال دارم
ما 7 آگوست تو ابوظبی مصاحبه داشتیم روز مصاحبه گفتند همسرم و بچمون مشکلی ندارند و پس فردا بیان برای ویزا (پاسشونو نگه داشتند) ولی پاس منو پس دادند و گفتند باید بررسی ( fbi چک ) بشه و یه برگه آبی به من دادند. پس فرداش که رفتیم ویزا خانوم و بچه را بگیریم یه برگه سفید دادند و گفتند باید بررسی بشه !!!!!! اولا فرق برگه سفید با آبی چیه؟؟؟؟ دوما من که تو سایت ابوظبی شماره کیسمونو میزنم فقط اسم من هست و اسم خانمم و بچمون نیست !! آیا اشکالی داره چون برنده اصلی خانوممه ؟؟؟ اگه خانومم کلیر بشه ما از کجا باید بفهمیم؟؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-08-13

(2011-08-13 ساعت 13:09)satusa نوشته:  
(2011-08-10 ساعت 20:10)najibi نوشته:  دوستان سلام. اون هورایی که کشیدم رو یادتون هست که؟ حالا باید نصفشو پس بگیرم...Sad امروز بعد از یک هفته اعلام کلیر شدن و زدن ایمیل پاسخ بنده رو دادند که فقط شما کلیر شدید و همسرتون کلیر نشده. ما هم که الان چند روزه که پاس ها رو فرستادیم سفارت. پس به افتخار ورود دوباره بنده به تاپیک کلیرانس هورا.....

واقعا متاسفم براتون. مثل اينكه اين كليرنس قلابي داره باب ميشه و اين چندمين مورد هست.
من دارم يواش يواش به اين نتيجه مي رسم كه وقتي طرف كلير شد بدون هيچگونه سوال و پرسش و ايميل و تاييد گرفتن و انگولك كردنشون، بدون سر و صدا پاسها رو فرستاد براي ويزا. حالا اگر كسي كلير نشده باشه خوب پاس رو بر مي گردونند.
قبلا هم گفتم ما خيلي اينا رو جدي گرفته بوديم و منظم و مرتب تصور مي كرديم در حاليكه هر چي باهاشون بيشتر با ديسيپلين برخورد مي كني نتيجه معكوس تر ميده.
ما که به هر حال پاس ها رو قبل از اینکه سفارت جواب ایمیل مون رو بده فرستاده بودیم و گفته بودن که دوشنبه یعنی پسفردا تحویل میدن .حالا ببینیم چی پیش میاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ETnakhausetelefonien - 2011-08-13

با سلام
برنده ٢٠١٢ هستم و اول راه.
ممكنه دوستان بفرماييد كه ايا نسبتي از اونهايي كه درجا ويزا مي كيرن و اونهايي كه بعدا كلير ميشن داريد يا نه؟
مي كن اونايي كه ماههاي اول ميرن معمولا كلير نيستن اما اونايي كه ماههاي اخر ميرن اكثرا كليرنسشون قبلا اومده ودرجا ويزا ميكيزن. ايا اين درسته؟
و اينكه ايا مدتي كه طول كشيده دوستان كلير بشن تابعي از زمان مصاحبشون بوده يا نه؟ يعني دوستاني كه ماههاي اول مصاحبه شدن fbi check طولاني تري داشتن و اونايي كه ماههاي اخر رفتن سريعتر. ايا واقعا اينطور بوده؟