مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - narsis93 - 2015-04-17

من ۲۵ مارچ اپروو شدم ولی هنوز کیس نامبر نگرفتم

من ۲۵ مارچ اپروو شدم ولی هنوز کیس نامبر نگرفتم

***ویزای نامزدی آمریکا*** - Mostafa.M7 - 2015-04-17

(2015-04-17 ساعت 18:03)narsis93 نوشته:  من ۲۵ مارچ اپروو شدم ولی هنوز کیس نامبر نگرفتم

به سلامتي دوست عزيز
ميشه بگي كدوم سرويس سنتر بودي و كي فرستادين

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - narsis93 - 2015-04-17

جولای ۲۰۱۴ اقدام کردم

سرویس سنتر تگزاس

***ویزای نامزدی آمریکا*** - vahid4573 - 2015-04-17

من ١٠ اكتبر سرويس سنتر تگزاس هنوز منتظرم

***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab55 - 2015-04-17

سلام دوستان عزیز پرونده من دو هفته شد که به سفارت انکارا رسیده ، میخواستم از دوستانی که این مرحله رو گذروندن ببینم بعد از چند روز برای نامزدتون ایمیل فرستادن [emoji17]

سلام دوستان عزیز پرونده من دو هفته شد که به سفارت انکارا رسیده ، میخواستم از دوستانی که این مرحله رو گذروندن ببینم بعد از چند روز برای نامزدتون ایمیل فرستادن [emoji17]

***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab55 - 2015-04-17

سلام دوستان عزیز پرونده من دو هفته شد که به سفارت انکارا رسیده ، میخواستم از دوستانی که این مرحله رو گذروندن ببینم بعد از چند روز برای نامزدتون ایمیل فرستادن

***ویزای نامزدی آمریکا*** - vahid4573 - 2015-04-18

برادر من چه فرقي داره واسش؟ اين بنده خدا كه ويزا رو گرفت حالا چه ١٠ روز چه ٦ ماه. چه حقي؟ما تك تكمون يه شانس اورديم كه اين امكان واسمون ايجاد شده. دادن ويزا به ما حق نيست امتيازي كه اون كشور به شهروندش مي ده . همه بچها دير يا زود كارشون درست مي شه بايد خوشحال باشيم از اين كار بچه ها زود تر انجام مي شه.شما كه تازه مي خواين اقدام كنين

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - bard - 2015-04-21

سلام دوستان من تازه واردم Smile - از یکی دو هفته دیگه مدارکم رو به uscis می فرستم و قدم اول رو ایشالا بر میدارم . خیلی از تجربیات شما استفاده کردم - پروسه رو مرحله به مرحله می نویسم - ویزای نامزدی k1 درخواست کردم
اول اینکه certificate of religious rite چی هست و چه مدرکی باید ارائه بشه . یه سری سوالات دیگه دارم که بعدا میگم ممنون از همگی

***ویزای نامزدی آمریکا*** - vahid4573 - 2015-04-21

خوش امدي ايشالا زود كارتون انجام بشه

***ویزای نامزدی آمریکا*** - Mostafa.M7 - 2015-04-21

(2015-04-21 ساعت 19:57)bard نوشته:  سلام دوستان من تازه واردم Smile - از یکی دو هفته دیگه مدارکم رو به uscis می فرستم و قدم اول رو ایشالا بر میدارم . خیلی از تجربیات شما استفاده کردم - پروسه رو مرحله به مرحله می نویسم - ویزای نامزدی k1 درخواست کردم

خوش اومدي دوست عزيز
تنها پيشنهادي كه واست دارم اينه كه اگه هنوز نفرستادي حتما مداركتو بفرست فقط به سرويس سنتر كاليفرنيا
البته اگه نميخواي زياد منتظر بموني بفرست كاليفرنيا
موفق باشي

***ویزای نامزدی آمریکا*** - vahid4573 - 2015-04-21

اينو راست ميگه.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - bard - 2015-04-21

(2015-04-21 ساعت 20:01)Mostafa.M7 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 19:57)bard نوشته:  سلام دوستان من تازه واردم Smile - از یکی دو هفته دیگه مدارکم رو به uscis می فرستم و قدم اول رو ایشالا بر میدارم . خیلی از تجربیات شما استفاده کردم - پروسه رو مرحله به مرحله می نویسم - ویزای نامزدی k1 درخواست کردم

خوش اومدي دوست عزيز
تنها پيشنهادي كه واست دارم اينه كه اگه هنوز نفرستادي حتما مداركتو بفرست فقط به سرويس سنتر كاليفرنيا
موفق باشي
اقا مصطفی ممنون از راهنمائیت - سرویس سنتر ارتباطی با محل زندگی نامزد در امریکا نداره ؟ نامزد من اتلانتا هست - ضمنا اون certificate of religious rite چی هست ؟ توی فرمی که برای راهنمائی فرم 129 توی سایت هست فقط ادرس تگزاس رو دیدم - ادرس کالیفرنیا کجا هست ؟ ممنون

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - aidaone - 2015-04-21

(2015-04-21 ساعت 21:07)bard نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 20:01)Mostafa.M7 نوشته:  

خوش اومدي دوست عزيز
موفق باشي
اقا مصطفی ممنون از راهنمائیت - سرویس سنتر ارتباطی با محل زندگی نامزد در آمریکا نداره ؟ نامزد من اتلانتا هست - ضمنا اون certificate of religious rite چی هست ؟ توی فرمی که برای راهنمائی فرم 129 توی سایت هست فقط ادرس تگزاس رو دیدم - ادرس کالیفرنیا کجا هست ؟ ممنون

دوستان عزیزی که تازه این پروسه رو شروع میکنید سرویس سنتر ها دقیقا با محل زندگی نامزدتون ارتباط داره و انتخابی نیست !!! همه اول به آدرس اصلی تگزاس میفرستن مدارک رو و از اونجا به سرویس سنترهای مختلف ارسال میشه که بستگی به محل زندگی نامزدتون داره .

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - aidaone - 2015-04-21

اول اینکه certificate of religious rite چی هست و چه مدرکی باید ارائه بشه . یه سری سوالات دیگه دارم که بعدا میگم ممنون از همگی

دوست عزیز در صورتی که نامزدتون شناسنامه نداشته باشن یا نتونن ارایه بدن ازشون میخوان که یه گواهی مذهبی از جایی که مراسم مذهبی تولد انجام شده ارایه بدن (مثل غسل تعمید در دین مسیحی یا مراسم خاص مذهب های دیگه) . موفق باشید

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - bard - 2015-04-22

دوستان سوالی که در مورد فرم بیوگرافی g325 دارم آیا فرم g325 طرف ایرانی رو هم باید درخواست کننده ( نامزد آمریکائی ) امضا کنه یا کسی که براش تقاضا ویزا میشه ( طرف ایرانی ) - چون قسمت پایین هم مشخصات آپلیکانت رو خواسته که فکر کنم باید همون مشخصات ( نامزد آمریکائی ) نوشته بشه و هر دو فرم رو هم خودش امضا کنه - ایا درسته ؟