مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - final destination - 2011-08-15

روز 5 شنبه 11 آگوست مصاحبه داشتیم آفیسر گفت که یه ایمیل بهم میزنه که باید جواب بدم.الان 4 روز گذشته و خبری نیست.چه کنم؟اگه ای میل نیاد به این معنیه که لازم نبوده 9 سوالو جواب بدم؟یا پیش دستی کنم و بفرستم؟
از زمان دریافت جواب سوالا کار چک شروع میشه یا اینکه الان در جریانه؟بابا من وقت ندارم.فقط 45 روز موندهSad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farrokh 1354 - 2011-08-15

سلام به همگي

يك سووال از با تجربه هادارم

من براي گرفتن ويزاها مي توانم هر يك شنبه اي كه پيش رو داريم برم سفارت در ساعت 1 و گفتن ممكنه 4 تا 7 روز طول بكشه حالا من هم مي تونم خودمم برم هم اينكه به يكي از آشناها تو دوبي برسونم پاس ها رو كه اون ببره سفارت سر ساعت مقرر در يك شنبه

سئوالم اينه كه به نظرتون خودم برم يا بسپارم به آشناها؟ كسي از دوستان تجربه دارن براي راهنمايي؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - aghdam - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 09:38)HAMEDMIM نوشته:  دوستان‌ عزیز میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی‌ چون رفت آمد تو این تاپیک زیادِ گفتم اینجا بپرسم، با عرض شرمندگی..

من تو فایل هایی که پارسال برا kcc فرستادم دانشگاهم رو برا اساس عرفی که هست تو ایران زدم آزاد، چون ما هیچوقت تو ایران نمیگیم آزاد اسلامی ولی‌ توی ترجمه قاعدتا نوشته آزاد اسلامی،،،

به نظرتون مهم هست، و باید اونجا توضیحی بدم یا نه؟

و دوستانه دیگه هم که دانشگاه آزاد درس خوندن همین کار رو کردن یا نه؟

ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…

دوست عزیز ، سلام
بله ، من هم نوشتم Tehran Azad University

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 10:51)final destination نوشته:  روز 5 شنبه 11 آگوست مصاحبه داشتیم آفیسر گفت که یه ایمیل بهم میزنه که باید جواب بدم.الان 4 روز گذشته و خبری نیست.چه کنم؟اگه ای میل نیاد به این معنیه که لازم نبوده 9 سوالو جواب بدم؟یا پیش دستی کنم و بفرستم؟
از زمان دریافت جواب سوالا کار چک شروع میشه یا اینکه الان در جریانه؟بابا من وقت ندارم.فقط 45 روز موندهSad

شما بهتره يه ايميل به سفارت بزني و موضوع رو بهشون يادآوري كني و بعد منتظر جوابشون بشي

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 11:45)REZA1390 نوشته:  به اميد خبرهاي خوب امروز
واقعیتش اینه که من چشمم آب نمیخوره . گویا کلا کیس های لاتاری رو ( بی خیال نگیم ) کم خیال شدند مخصوصا ابوظبی . اگه توی جدول ببینید کلی از بچه های ابوظبی پشت سد موندند.من دوشنبه هفته قبل برای اولین بار ایمیل زدم و پیگیر پرونده ام شدند ولی جوابم رو هنوز ندادند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-08-15

دوستان سلام
ابوظبي چي ها كلاً رفتن گل بچينن
دفعه پيش كه ايميل زدم و برنامه سفرها رو براشون فرستادم ، به فاصله يه روز جواب دادن و وضعيت كيس توي سايت عوض شد ، اما الان 5 روز گذشته و هيچي كه هيچي
اما نگران نباشين ، يا خودش مياد يا خبرش ، انرژي مثبت :
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بازم ميخواين يا بسه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - bfarhadm - 2011-08-15

دوستان
سلام مگه تعداد سفرهای خارجی ربطی به ی ضرب visa گرفتن داره؟
باید برای تمام سفرها توضیح بدیم ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-08-15

دوستای عزیزم فری فری و ساتوسا، خیلی ازتون متشکرم.
اینجا آدمک hug نداره. >Big Grin<
بچه ها من الان یه ایمیل دیگه فرستادم سفارت و توش کلی غر زدم که چرا دیر جواب میدن. بعد خواهش کردم اگه اتفاق جدیدی افتاده به ما هم بگن.
ببینیم چی میشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 12:53)sare نوشته:  دوستان سلام
ابوظبي چي ها كلاً رفتن گل بچينن
دفعه پيش كه ايميل زدم و برنامه سفرها رو براشون فرستادم ، به فاصله يه روز جواب دادن و وضعيت كيس توي سايت عوض شد ، اما الان 5 روز گذشته و هيچي كه هيچي
اینا کلا دیدن ایرانی ها خیلی گیر سه پیچ دادن هی ایمیل میفرستن بیخیال ما ها شدنBig Grin.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 13:05)bfarhadm نوشته:  دوستان

بله دوست عزيز
اگر ازتون بخوان كه Travel History بفرستين ، بايد همه موارد رو بفرستين كجا بودين ، كي بودين ، چرا بودين ، با كي بودين ، چقدر بودين ، كي برگشتين ، ملاحظات و ... اينكه در ويزاي يك ضرب تاثير داشته باشه يا نه نمي دونم ، كلاً كليرنس عدم اطمينان كامله و هيچكي ازش سر در نمياره

RE: کلیرنس برندگان 2011 - birahe - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 08:31)h4di نوشته:  واقعا این کلیرنس عجب حکایتیه. من اول فکر میکردم هر کی کیس نامبرش پایین باشه 100 درصد ویزا میگیره. اما انگار پیچ اصلی تو این قسمت کلیرنس هست نه کیس نامبر.
دوست عزیز امیدوارم هرچه زودتر کارت راه بیفته و یک ویزای خوشگل آمریکا توی پاسپورتت بخوره. برای ما سال اولیها هم دعا کن. Wink

(2011-08-15 ساعت 03:22)birahe نوشته:  
(2011-08-14 ساعت 23:18)h4di نوشته:  سلام. بچه های 2011.
یک سوال ازتون دارم ممنون میشم جواب بدین. بین شما کسی بوده که رشته اش هنر بوده باشه و وضعیت کلیر شدنش چگونه بوده؟
من دیدم که یک دانشجوی گرافیک سال 2010 رد شده. خیلی ناراحت شدم.

آیا شما هم مثل 2010 هی ها جدول دارین؟ اینجا > http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3128&pid=72052#pid72052
سلام دوست من. من رشتم هنر هستش. هنوز وضعیت کلیرنسم مشخص نیست. از من برگه تمکن مالی رو قبول نکردن و گفتن که حتما باید اسپانسر داشته باشم. خودم حدس زدم شاید به خاطر اینه که رشته هنر از لحاظ کاری تضمین شده نیست. و ازم پرسید که وضعیت زبانت چطوره که خوب اونم تعریفی نداشت. در هر صورت از اونجا که زمان زیادی رو دارید2 توصیه دوستانه واستون دارم که محکم کاری کنید.1. از همین الان دنبال اسپانسر باشین 2. زبانتونو تقویت کنین. البته شایدم مورد من ریطی به اینا نداشته ولی وظیفه خودم دونستم که بتون بگم چون این روزها به شدت دنبال اسپانسرم. دوست ندارم کسی دیگه ایی هم به این مشکل بربخوره. ولی از لحاظ کلیرنس خیالتون راحت باشه که تاثیری نداره. موفق باشین و شاد.

ممنون دوست عزیز. شما کلا طبق برنامه تمام مراحل کارهایی رو که باید انجام بدی و از جانب شماست به صورت دقیق و زمان بندی شده انجام بده بقیش حله به سلامتی. نگران کلیرنس هم نباشید. امیدوارم که یکضرب ویزاتون رو دریافت کنید. فراموش نکنیم مهاجرت اولین درسی که به آدم میده ثبات قدم و همینطور جون سخت بودنهSmile ولی مطمئن باشید که به نتیجه دلخواهتون می رسید. منم بابت دعایی که می کنید ممنونم و امیدوارم هممون هر چه زودتر به آرزومون برسیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 13:05)bfarhadm نوشته:  دوستان

دوست گرامی،اولاباید خدمتتون عرض کنم رابطه معنا دار بین سفر های خارجی و کلیرنس بیشتر استنباط کلی دوستان از این روند هستش و هیچ مدرکی ظاهرا برای اثبات این قضیه نیست. از نظر منطقی،اما،به نظر میرسه که طبیعتا چون اونا میخوان یه شهروند واسه کشورشون بگیرن،باید سابقه سفر ها رو هم در بیارند. خوب اینم یه پروسه زمان بره.ولی خداییش دیگه اینقدر که مال ما و بسیاری از دوستان دیگه طول کشیده نباید زمان ببرهRolleyes. توضیح سفر ها رو هم اگه سفارت ازتون بخواد باید ارائه کرد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farrokh 1354 - 2011-08-15

سلامدوستان

لطفا كسي جواب سئوال مطرح شده منو بده plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

خودم برم سفارت براي ويزاها يا آشنايي كه تو دبي دارم ؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 15:12)farrokh 1354 نوشته:  سلامدوستان

لطفا كسي جواب سئوال مطرح شده منو بده plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

خودم برم سفارت براي ويزاها يا آشنايي كه تو دبي دارم ؟

دوست عزيز اگر ميخواهي سفري هم داشته باشي ميتوني خودتم بري ولي اگر كه كلير شدي احتياجي نيست كه خودتم اونجا باشي

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shahab_java - 2011-08-15

سلام. قضیه 9 سوال چیه؟ من که مصاحبه هم شدم و خبری نبود از 9 سوال!! میشه یکی توضیح بده؟ نگران شدم!!
خیلی خیلی ممنون