مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - behdadK - 2015-02-17

خبری از قصه گو نیست.
فکر کنم حسابی مشغول کار جدیده
هر جایی که باشه بهش تبریک میگم امیدوارم بیش از پیش موفق باشه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vandadi - 2015-02-18

با سلام
از دوستان و مدیران سوال من اینه که در مورد روند کاری مرزبان امریکا در فرودگاه بخصوص در ابوضبی بگن من یکم استرس دارم که مانع ورود شه؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - alirangh - 2015-02-18

(2015-02-16 ساعت 16:35)behdadK نوشته:  باید دوباره بده سفارت براش مهر و موم کنن.

تو سفارت 10 بار تاکید می کنن که پاکت رو باز نکنین، چطور دوستتون
باز هم پاکت رو باز کرده!!!؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - alirangh - 2015-02-18

(2015-02-18 ساعت 11:45)Vandadi نوشته:  با سلام
از دوستان و مدیران سوال من اینه که در مورد روند کاری مرزبان آمریکا در فرودگاه بخصوص در ابوضبی بگن من یکم استرس دارم که مانع ورود شه؟؟؟

می تونم بپرسم چرا استرس داری؟؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vandadi - 2015-02-18

خب دوست عزیز alirangh میگن ان می تونه مانع ورود شه و گیر بده شما تجربه داشتید؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Lemony - 2015-02-18

دوستان سلام
من قبلن هم نوشته بودم كه گرين كارتم متاسفانه به دستم نرسيد و با اينكه دو بار ادرسمو تغيير داده بودم بازم به ادرس اوليه كه تووي سفارت داده بودم پست شد. در واقع گم شد و نه پست نه Uscis مسئوليتشو به عهده نگرفتن. الان حدودا يه هفته اي هست كه فرم I90 رو پر كردم و ٤٥٠ دلار هم به حساب USCIS دوباره پرداخت كردم، كساني كه مشكل منو داشتن چقدر زمان طول كشيد كه گرين كارتشون به دستشون برسه؟ توي سايت نوشته بين نهايت ١٨٠ روز Sad

و يه سوال ديگه، ايا كسي هست كه مرا ياري كند؟ احتياج به گواهينامه ي بين الملليم دارم كه ايرانه، پست تي ان تي و ساير پستا چند روزي هست كه ارشال به امريكا از ايران رو ممنوع كردن، خودتون يا كسي كه به زودي عازم امريكا باشه مي تونه بهم اطلاع بده كه منبه اين گواهينامه ي محترمه برسم؟ ممنون از لطف شما

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - SNSH - 2015-02-19

سلام به همه دوستان عزيز
سوالي داشتم در ارتباط با پاسپورت
ايا مشكلي پيش مياد كه كسي با پاسپورت تاريخ گذشته بليط از امريكا به ايران بگيره و بره ايران ؟ممكنه استاپ توي دبي يا قطر يا تركيه و يا ... داشته باشه(بسته به بليط).

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2015-02-19

(2015-02-18 ساعت 14:24)Vandadi نوشته:  خب دوست عزیز alirangh میگن ان می تونه مانع ورود شه و گیر بده شما تجربه داشتید؟؟؟

هیچ جای نگرانی نیست. فقط چنذ تا سوال می پرسه .فقط بدونین که فارسی بلد هستند وحرفی نزنید.از ما پاسپورت خواست و پرسید چرا رفتین ابوظبی و چند بار!گفتیم برای مصاحبه و گرفتن ویزاها.چند تا چمدان دادین به بار.کی بسته چمدانها را که میگین خودم بستم.در چه کشورهایی توقف داشتین وپاکت زرد رنگ را گرفت ازمون دید و پس داد چون در آم ر ی ک ا باید می گرفتند ازمون. آدرس یو اس و پرسید.حتی پرسید چند ماه گذشته چه جاهایی دیگه سفر کردین.همین بعد هم به فارسی گفت به یو اس خوش آمدین ما هم به انگلیش تشکر کردیم.Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2015-02-19

(2015-02-17 ساعت 14:51)behdadK نوشته:  خبری از قصه گو نیست.
فکر کنم حسابی مشغول کار جدیده
هر جایی که باشه بهش تبریک میگم امیدوارم بیش از پیش موفق باشه
يك دنيا سپاس. حقيقتش اينقدر دوستان دقيق اطلاع رساني مي كنن و فعالن كه من ترجيح ميدم فقط خواننده باشم.
ولي هستم ، هميشه هستم ، جايي نمي رم و هر تجربه ي جديدي به دست بيارم با شما به اشتراك ميذارم. باز هم از اين كه يادم بوديد ممنونم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2015-02-19

دوستان چطور میشه یه صندوق پستی اجاره کردبا تشکر

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - REZA KARAMI - 2015-02-21

(2015-02-12 ساعت 15:36)shadi79 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 14:44)lida55 نوشته:  دوستان چه مدت طول کشید تا پرسه گرین کارت شمااز accepted به optimized برسه ؟ برای ما بیش از یک ماهه accepted مونده و شماره ioe رو هم نمیشناسه در حالیکه تونامه دریافت 165 دلار گفته تا 30 روز گرین کارت میاد
ممکنه بیشتر از یکماه هم طول بکشه شما آدرستون رو عوض کردید؟

پروسه گرين كارت من هم بعد از پنج ماه هنوز تو مرحله accepted مونده هر وقت هم ميرم immigration office ميگن مشكلي نيست pending در حال بررسي هست، البته من تغيير آدرس داشتم، نميدونم چي ميخاد بشه ايران هم نيست بريم داد و بيداد كنيم كارمونو يكي پيگيري كنه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2015-02-21

(2015-02-21 ساعت 09:37)REZA KARAMI نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 15:36)shadi79 نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 14:44)lida55 نوشته:  دوستان چه مدت طول کشید تا پرسه گرین کارت شمااز accepted به optimized برسه ؟ برای ما بیش از یک ماهه accepted مونده و شماره ioe رو هم نمیشناسه در حالیکه تونامه دریافت 165 دلار گفته تا 30 روز گرین کارت میاد
ممکنه بیشتر از یکماه هم طول بکشه شما آدرستون رو عوض کردید؟

پروسه گرين كارت من هم بعد از پنج ماه هنوز تو مرحله accepted مونده هر وقت هم ميرم immigration office ميگن مشكلي نيست pending در حال بررسي هست، البته من تغيير آدرس داشتم، نميدونم چي ميخاد بشه ايران هم نيست بريم داد و بيداد كنيم كارمونو يكي پيگيري كنه

دوست عزیز اگه تغییر آدرس داشتیدحتما باید توی سایت اداره پست وهم اداره پست ادرستون رو عوض کنید وگرنه گرین کارتتون به این زودیها به دستتون نمی رسه وحتما چند بار تماس بگیرید چون ممکنه جوابهای متفاتی بگیرید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2015-02-22

(2015-02-19 ساعت 15:47)shadi79 نوشته:  دوستان چطور میشه یه صندوق پستی اجاره کردبا تشکر

به سادگی برید به نزدیکترین دفتر UPS البته هواستون باشه به UPS Store نرید چون اونها صندوق ندارن....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aaraam - 2015-02-23

(2015-02-18 ساعت 22:42)Lemony نوشته:  و يه سوال ديگه، ايا كسي هست كه مرا ياري كند؟ احتياج به گواهينامه ي بين الملليم دارم كه ايرانه، پست تي ان تي و ساير پستا چند روزي هست كه ارشال به امريكا از ايران رو ممنوع كردن، خودتون يا كسي كه به زودي عازم امريكا باشه مي تونه بهم اطلاع بده كه منبه اين گواهينامه ي محترمه برسم؟ ممنون از لطف شما
سلام دوست عزیز
آرامکس هنوز اسناد، کتاب و سی دی رو به آمریکا پست میکنه
موفق باشید.Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2015-02-23

(2015-02-18 ساعت 22:42)Lemony نوشته:  دوستان سلام
... پست تي ان تي و ساير پستا چند روزي هست كه ارسال به امريكا از ايران رو ممنوع كردن...

سلام دوستان
آیا کسی از این قضیه ممنوع شدن ارسال پست از ایران به آمریکا مطمئنه یا منبع موثقی داره؟
قراره به زودی از ایران اسنادی برام پست بشه.
شاد باشین.