مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab5501 - 2015-04-29

(2015-04-29 ساعت 20:59)narsis93 نوشته:  سلام مهتاب جان.من هم شرایط شمارو دارم.مدارکم رو فرستادن سفارت در آنکارا و منتظر ایمیل سفارت هستم.درمورد واکسیناسیون متاسفانه حرفهای ضد ونقیض وجود داره.از طرفی تو سایت سفارت نوشته واکسیناسیون ایرانیهارو قبول نمیکنن از طرفی عده ای براساس تجربه خودشون میگن که بهتره واکسن هارو اینجا بزنید چون هزینه ها چندبرابر میشه.البته من خودم به انستیتو پاستور زنگ زدم گفتن قبول میکنت.متاسفانه سردرگم شدم.
سلام عزیزم مرسی از دلگرمی که بهم دادید ، من همه واکسن هام رو زدم حالا دیگه نمیدونم دکتر تو انکارا چقدر انصاف داشته باشه

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - narsis93 - 2015-04-29

من هنوز هیچ واکسنی نزدم ولی قصد دارم اینکارو انجام بدم حداقل چندتایی که نیاز به دوره زمانی داره.خواهش میکنم عزیزم.اگه بهم ایمیل زدن بهتون اطلاع میدم لطفا شما هم اطلاع بدین.گویا توی یه مرحله هستیم

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab5501 - 2015-04-29

(2015-04-29 ساعت 21:09)narsis93 نوشته:  من هنوز هیچ واکسنی نزدم ولی قصد دارم اینکارو انجام بدم حداقل چندتایی که نیاز به دوره زمانی داره.خواهش میکنم عزیزم.اگه بهم ایمیل زدن بهتون اطلاع میدم لطفا شما هم اطلاع بدین.گویا توی یه مرحله هستیم
اره عزیزم حتما بهتون اطلاع میدم ، و خوشحال میشم که شما هم اطلاع بدید [emoji5] [emoji5] [emoji5]

***ویزای نامزدی آمریکا*** - Mostafa.M7 - 2015-04-30

I hate the freaking uscis
I don't want go to anywhere
Nice to meet you guys and thanks for experience
I can't stay on this forum
Bye for ever

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - pablo12 - 2015-05-01

سلام دوستان ویزای من K! هست و 13 می وقت سفارت و همینطور 11 می وقت مدیکال دارم. من یه 340 دلار و هنگام گرفتن وقت مصاحبه یک 265 دلار پرداخت کردم، آیا هزینه ی دیگه ای در سفارت باید بدم؟
ممنونم

***ویزای نامزدی آمریکا*** - vahid4573 - 2015-05-01

سلام دوست عزيز تاريخ ارسال مداركتون كي بوده تاريخ اپرو؟ و سرويس سنتر لطف. كنيد بگيد

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - aidaone - 2015-05-01

(2015-05-01 ساعت 17:54)pablo12 نوشته:  سلام دوستان ویزای من K! هست و 13 می وقت سفارت و همینطور 11 می وقت مدیکال دارم. من یه 340 دلار و هنگام گرفتن وقت مصاحبه یک 265 دلار پرداخت کردم، آیا هزینه ی دیگه ای در سفارت باید بدم؟
ممنونم

سلام . خیر توی سفارت هزینه دیگه ای نباید پرداخت کنید فقط هزینه مدیکال رو باید به بیمارستانی که میرید پرداخت کنید. موفق باشید .

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab5501 - 2015-05-01

(2015-05-01 ساعت 17:54)pablo12 نوشته:  سلام دوستان ویزای من K! هست و 13 می وقت سفارت و همینطور 11 می وقت مدیکال دارم. من یه 340 دلار و هنگام گرفتن وقت مصاحبه یک 265 دلار پرداخت کردم، آیا هزینه ی دیگه ای در سفارت باید بدم؟
ممنونم
سلام دوست عزیز میشه بگید از زمانی که کیس شما به سفارت رسید چقدر طول کشید برای نامزدتون ایمیل یا نامه رسید ، اگه سفارت انکارا هست کمک فراوانی به من و چند تا از دوستان میکنید [emoji4]

***ویزای نامزدی آمریکا*** - vahid4573 - 2015-05-04

سلام دوستان عزيز از اپرو شدن خبري نيست؟اين uscis ديروز اپديت شد ولي هيچ تغييري نكرد.كسي نظري داره؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - pablo12 - 2015-05-06

(2015-05-01 ساعت 21:39)mahtab5501 نوشته:  
ممنونم
سلام دوست عزیز میشه بگید از زمانی که کیس شما به سفارت رسید چقدر طول کشید برای نامزدتون ایمیل یا نامه رسید ، اگه سفارت انکارا هست کمک فراوانی به من و چند تا از دوستان میکنید [emoji4]

سلام، بله من سفارت آنکارا هستم. برای کیس من یه اتفاق بدی افتاده بود. کیس من 30 دسامبر 2014 رسیده بود به سفارت. و چون ایمیل نامزدم اشتباه وارد دیتابیس سفارت شده بود ما متوجه نشده بودیم و بلاخره بعد از کلی پیگیری ما اپریل 2015 متوجه شدیم که کیس ما رفته سفارت آنکارا!!
8 نوامبر هم کیسمون اکسپت شد و رفت به USCIS سرویس سنتر کالیفرنیا.
25 نوامبر هم اپروو شد.

دوستان یه سوال فوری دارم، من 13 می مصاحبه ام هست.

مدارکم رو حدود 20 روز پیش با دی اچ ال پست کردم، آیا باید ایمیل نوتیفیکیشن بیاد که مدارک رسیده؟ اگه نمیاد، چجوری مطمئن بشیم؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab5501 - 2015-05-06

(2015-05-06 ساعت 08:54)pablo12 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 21:39)mahtab5501 نوشته:  
ممنونم

سلام، بله من سفارت آنکارا هستم. برای کیس من یه اتفاق بدی افتاده بود. کیس من 30 دسامبر 2014 رسیده بود به سفارت. و چون ایمیل نامزدم اشتباه وارد دیتابیس سفارت شده بود ما متوجه نشده بودیم و بلاخره بعد از کلی پیگیری ما اپریل 2015 متوجه شدیم که کیس ما رفته سفارت آنکارا!!
25 نوامبر هم اپروو شد.
وای چقدر ناراحت شدم عزیزم خود این پروسه در حالت عادی باعث اذیت شدن ادم وای به حال اون موقعی که همچین اتفاقاتی هم براش بیفته به امید خدا ویزای یک ضربتون رو میگیرید [emoji4] [emoji4] [emoji4]

ممنونم
[/quote]

25 نوامبر هم اپروو شد.
[/quote]
وای چقدر ناراحت شدم عزیزم خود این پروسه در حالت عادی باعث اذیت شدن ادم وای به حال اون موقعی که همچین اتفاقاتی هم براش بیفته به امید خدا ویزای یک ضربتون رو میگیرید [emoji4] [emoji4] [emoji4]
[/quote]
درسته، امیدوارم برای شما هم ویزای یکضرب و بدون دردسر به همراه داشته باشه
راستی برای من هیچ ایمیلی نیومد که چه مدارکی باید باخودم ببرم یا ارسال کنم، توی ایمیل دو تا لینک بود که گفته بودن طبق این دوتا لینک عمل کنید. شما موفق شدی وقت مصاحبه و مدیکال بگیری؟

-------

راستی دوستان یه توضیحی در مورد دکتر آنکارا (یعنی دکتر اونگان و خانمشون) بدم. بهتره هر واکسنی که میتونید تو ایران بزنید رو بزنید و توی کارت زردتون وارد کنید. ولی دکتر اونگان کلا این مدلی هستن که هر واکسنی دلشون بخواد به شما تزریق میکنن حتی اگه شما ایران زده باشین Sad

پ.ن: دوستان کسی میدونه که اگه مدارک رو بفرستیم ایمیلی مبنی بر اینکه مدارک رسیده به سفارت براتون میزنن یا خیر؟ممنون

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - mahtab5501 - 2015-05-06

(2015-05-06 ساعت 08:59)pablo12 نوشته:  دوستان یه سوال فوری دارم، من 13 می مصاحبه ام هست.

مدارکم رو حدود 20 روز پیش با دی اچ ال پست کردم، آیا باید ایمیل نوتیفیکیشن بیاد که مدارک رسیده؟ اگه نمیاد، چجوری مطمئن بشیم؟
عزیزم من و فکر کنم تعدادی از دوستان واقعا نمیدونیم که وقتی مدارک از nvc به سفارت میرسه مراحلش چجوری ادامه پیدا میکنه ، بعضی از دوستان میگن که باید منتظر ایمیل از طرف سفارت انکارا باشیم و بعضی از دوستان دیگه میگن باید خودمون بریم تو سایت و وقت سفارت بگیریم ، فکر میکنم به مرحله گیج کننده ای رسیدیم نامزد عزیز هم که ایمیل زدن به سفارت به ایشون ایمیل زدن که باید اول وقت بگیرید از اون طرف که به سفارت زنگ میزنیم میگن همچین چیزی نیست اول باید منتظر ایمیل و نامه باشید . واقعا دوستانی که این مرحله رو گذروندن بیان بگن که سیستم سفارت انکارا چجوری هستش کمک خیلی بزرگی به همه کردن [emoji4] [emoji4] [emoji4]

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - aidaone - 2015-05-06

(2015-05-06 ساعت 08:59)pablo12 نوشته:  دوستان یه سوال فوری دارم، من 13 می مصاحبه ام هست.

اگر track number دارید (معمولا پست های بین المللی دارن ) از توی سایت دی اچ ال چک کنید نشون میده تاریخ و ساعت دلیوری رو