مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - kamrani.navid - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 11:38)farrokh 1354 نوشته:  سلام به همگي

يك سووال از با تجربه هادارم

من براي گرفتن ويزاها مي توانم هر يك شنبه اي كه پيش رو داريم برم سفارت در ساعت 1 و گفتن ممكنه 4 تا 7 روز طول بكشه حالا من هم مي تونم خودمم برم هم اينكه به يكي از آشناها تو دوبي برسونم پاس ها رو كه اون ببره سفارت سر ساعت مقرر در يك شنبه

سئوالم اينه كه به نظرتون خودم برم يا بسپارم به آشناها؟ كسي از دوستان تجربه دارن براي راهنمايي؟

اگر آشناي مطمئن دارين بسپرين به اون چون اين روزا ظاهرا سرشون شلوغه يكشنبه كه تحويل بديد دوشنبه بعدش تحويل ميگيرين. منظورم اينه كه زمان زيادي رو بايد تو امارات بگذرونين.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farrokh 1354 - 2011-08-15

نويد جان ممنون از جوابت

اما يك چيزي نگرانم مي كنه
امكان داره كه مدركي يا چيزي بخوان كه بايد تحويل سفارت بديم يا نه ؟

تو برگه آبي چيزي نگفتن و در هنگامي كه سايت رو چك مي كردم ، موقعي كه گفتن ويزاها آماده است چيزه خاصي نگفتن مثلا اشاره با اينكه مدركي كمه يا هر چيز ديگه ..... اما مي خوام بدونم به نظر شما ممكنه هنگام تحويل پاسها به سفارت
مدركي يا چيزي بخوان ؟

همراه پاسهامون بايد چه چيزهاي ديگه اي بفرستيم سفارت ؟
برگه آبي و پرينتي از جواب سايت و يا ..........

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ehsan2011 - 2011-08-15

سلام دوستان عزیز

ما امروز از ابو ظبی‌ جواب گرفتیم و ویزا رو زده که آمادست، حالا نمیدونم ویزا همسرم هست یا هردو به هر حال. خیلی‌ خوشحالم و امیدوارم که همه هر چه زودتر جوابشون رو بگیرن و یک هوررررررررا بکشن اینطوری هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا/

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Rainy - 2011-08-15

دوستان منتظر كليرنس , نظرم اينه كه زياد هم نگران و مضطرب نباشيد چون حالا يك ماه و نيم ديگه وقت مونده و تا اون موقع هم چون ديگه بايد به يه آمار نهايي برسن و وضعييت افراد باقيمانده رو سريعا مشخص كنند حداقل 10 باري كل ليست آپديت خواهد شد. انشالله دوستان گلمون حتما" بزودي زود كلير ميشن

Take it easy and be hopeful

RE: کلیرنس برندگان 2011 - marjan59 - 2011-08-15

خوش به حالتون دعا کنید امشب آنکارا هم ]پدیت شـــــــــــــــــــه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shahrooz59 - 2011-08-15

از دوستان باتجربه ، میشه لطفا یکی بگه دیرترین ساعتی که سایت آنکارا ممکنه آپدیت بشه ؛ ساعت چنده؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Iranian - 2011-08-15

فکر کنم ۷ به وقت ترکیه و ۸/۵ به وقت ایران. این طور نیست؟

(2011-08-15 ساعت 19:50)saint نوشته:  7.5 به وقت ایران

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HAMEDMIM - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 11:45)aghdam نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 09:38)HAMEDMIM نوشته:  دوستان‌ عزیز میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی‌ چون رفت آمد تو این تاپیک زیادِ گفتم اینجا بپرسم، با عرض شرمندگی..

من تو فایل هایی که پارسال برا kcc فرستادم دانشگاهم رو برا اساس عرفی که هست تو ایران زدم آزاد، چون ما هیچوقت تو ایران نمیگیم آزاد اسلامی ولی‌ توی ترجمه قاعدتا نوشته آزاد اسلامی،،،

به نظرتون مهم هست، و باید اونجا توضیحی بدم یا نه؟

و دوستانه دیگه هم که دانشگاه آزاد درس خوندن همین کار رو کردن یا نه؟

ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
دوست عزیز ، سلام
بله ، من هم نوشتم Tehran Azad University

Aghdam عزیز و alisarshar عزیز ممنون، دستتون درد نکنه فقط من یک چیزو نفهمیدم،، دوست خوبمون alisarshar که میگه همراه ترجمه باید اصل یا کپی‌ مدارکت رو ببری، من بازم جوابم رو نگرفتم،،،، من می‌خوام بدونم مثلا من ودوست خوبمونAghdamعزیز که تو فرمهامون نوشیم Azad university-tehran و قید اسلامی رو علام نکردیم، براشون جای سوال و توضیح و اصلاح داره یا خودشون میدونن "azad university" va "islamic azad university هردوش یکی‌ هست و ما یک دانشگاه آزاد بیشتر تو ایران نداربم؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - kamrani.navid - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 16:48)farrokh 1354 نوشته:  نويد جان ممنون از جوابت

اما يك چيزي نگرانم مي كنه
امكان داره كه مدركي يا چيزي بخوان كه بايد تحويل سفارت بديم يا نه ؟

تو برگه آبي چيزي نگفتن و در هنگامي كه سايت رو چك مي كردم ، موقعي كه گفتن ويزاها آماده است چيزه خاصي نگفتن مثلا اشاره با اينكه مدركي كمه يا هر چيز ديگه ..... اما مي خوام بدونم به نظر شما ممكنه هنگام تحويل پاسها به سفارت
مدركي يا چيزي بخوان ؟

همراه پاسهامون بايد چه چيزهاي ديگه اي بفرستيم سفارت ؟
برگه آبي و پرينتي از جواب سايت و يا ..........

خواهش میکنم.
نه چیز دیگه ای نمی خوان . همون برگه آبی کفایت میکنه[/code][/quote]. اتفاقا من این سوال و چند روز پیش پرسیدم که دوستمون اشکان جواب دادن. (پست شماره 3485 همین موضوع)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ali1973 - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 15:40)naeiji1974 نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 14:46)saint نوشته:  من هم دلم گرفته مثل خیلی ها . سعی می کنم به روم نیارم بخندم ...به زمانی که برنده نشده بودم فکر کنم .....
دلم می خواد بیام اینجا یه هورا از ته دل بکشم برای همه به جای همه ..
خبر خبر که خبر های خوبی در راه فقط باید صبر کرد
این لاتاری یه خوبی داشته باشه اینه که به ادم یاد میده چطوری بر کنه حتی اگر نخواهی ....
به امید خبر های خوب از هر 2 طرف
منم دارم یواش یواش کم میارم. فکر نمیکردم انتظارش اینقدر طولانی و سخت باشه . منو بگو که با اعتماد بنفس 2 ماه مصاحبه ام رو عقب انداختم. سعی میکنم خودمو بزنم به رگ .... اینم قیافه امهBig Grin باور کنید با هرکی صحبت میکنم پرت و پلا میگم. اگه باور ندارید میتونید از sare و saint بپرسید
سلام دوستان منتظر
نمیدونم شما چند روزه که منتظرید ولی من الان 138 روزه که منتظرم ونفر سیزدهم جدول هستم. راستشو بگم دیگه کم آوردم و امیدی ندارم که تو این 45 روزه اتفاقی واسه من بیفته.امروز بدجوری دلم گرفته آخه یکی از همکارام دیروز پرواز داشت و امروز رسیده لوس آنجلس واسه اون خیلی خوشحالم ولی نمیدونم چرا کیس من گیر کرده همه ی شرایط ما یکسان بود به غیر از اینکه من توی س پ ا ه خدمت کردم و اون معاف شده بود.
به امید کلیرنس همه ی مهاجرسرایی ها

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آمریکا - 2011-08-15

دوستان امروز که سایت آنکارا آپدیت نشد امکان داره فردا آپدیت بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HAMEDMIM - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 22:13)ali1973 نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 15:40)naeiji1974 نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 14:46)saint نوشته:  [color=#A9A9A9]من هم دلم گرفته مثل خیلی ها . سعی می کنم به روم نیارم بخندم ...به زمانی که برنده نشده بودم فکر کنم .....
دلم می خواد بیام اینجا یه هورا از ته دل بکشم برای همه به جای همه ..
خبر خبر که خبر های خوبی در راه فقط باید صبر کرد
این لاتاری یه خوبی داشته باشه اینه که به ادم یاد میده چطوری بر کنه حتی اگر نخواهی ....
به امید خبر های خوب از هر 2 طرف
منم دارم یواش یواش کم میارم. فکر نمیکردم انتظارش اینقدر طولانی و سخت باشه . منو بگو که با اعتماد بنفس 2 ماه مصاحبه ام رو عقب انداختم. سعی میکنم خودمو بزنم به رگ .... اینم قیافه امهBig Grin باور کنید با هرکی صحبت میکنم پرت و پلا میگم. اگه باور ندارید میتونید از sare و saint بپرسید
سلام دوستان منتظر
نمیدونم شما چند روزه که منتظرید ولی من الان 138 روزه که منتظرم ونفر سیزدهم جدول هستم. راستشو بگم دیگه کم آوردم و امیدی ندارم که تو این 45 روزه اتفاقی واسه من بیفته.امروز بدجوری دلم گرفته آخه یکی از همکارام دیروز پرواز داشت و امروز رسیده لوس آنجلس واسه اون خیلی خوشحالم ولی نمیدونم چرا کیس من گیر کرده همه ی شرایط ما یکسان بود به غیر از اینکه من توی س پ ا ه خدمت کردم و اون معاف شده بود.
به امید کلیرنس همه ی مهاجرسرایی ها
[/color]

به قول coming soonعزیز و این عبارتی که من خیلی‌ دوست دارم، اندکی‌ صبر سحر نزدیک است....
نگران نباشین ، ایشالا کلیرتون زوتر میاد،، برا ما سپتامبریها هم دعا کنین..Cool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - final destination - 2011-08-15

(2011-08-15 ساعت 15:59)shahab_java نوشته:  سلام. قضیه 9 سوال چیه؟ من که مصاحبه هم شدم و خبری نبود از 9 سوال!! میشه یکی توضیح بده؟ نگران شدم!!
خیلی خیلی ممنون

اگه برگه آبی administrative provessing گرفتی ممکنه لازم باشه یه سری سوال راجع به شغل تحصیلات سفرهای خارجی و...جواب بدی.آفیسر روز مصاحبه بهت میگه که سوالا رو برات ایمیل میکنه.اگه نگفته لازم نبوده .من امروز ایمیلو گرفتم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-08-15

یه مطلب در مورد کلیرنس اینکه من یکی از دوستام در سال 2007 که عضو تیم نوجوانان واترپلو ایران بوده و تیم برای مسابقاتی قرار بوده به آمریکا اعزام بشه کل تیم رو برای اخذ ویزا به کنسولگری دوبی میبرند
من امروز ویزای سال 2007 ایشون رو که دیدم توش تاریخ دریافت کلیرنس رو زده بود.(ظاهرا اون موقع تو ویزا میزده ولی الان برا ما که نزده) البته این دوست من بعد از یک ماه کلیر شده بود و ویزا گرفته بود
ولی میخوام بگم که حتی برای یک تیم ورزشی هم که مسابقه هم دارند در آمریکا این موضوع کلیرنس هست. با اینکه دوستم میگفت که تو کنسولگری بسیار گرم ازشون استقبال کردند و نفری 1000$ هزینه خرید بلیط رو هم در کنسولگری بهشون دادند. (که مسئولین فدراسیون بیرون سفارت ازشون گرفتند)
تازه دوست من در اون زمان دانشجو بوده و هیچ سربازیو ... هم نداشته

موفق باشید و به امید کلیر همتونم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - aghdam - 2011-08-16

(2011-08-15 ساعت 20:01)HAMEDMIM نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 11:45)aghdam نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 09:38)HAMEDMIM نوشته:  دوستان‌ عزیز میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی‌ چون رفت آمد تو این تاپیک زیادِ گفتم اینجا بپرسم، با عرض شرمندگی..

من تو فایل هایی که پارسال برا kcc فرستادم دانشگاهم رو برا اساس عرفی که هست تو ایران زدم آزاد، چون ما هیچوقت تو ایران نمیگیم آزاد اسلامی ولی‌ توی ترجمه قاعدتا نوشته آزاد اسلامی،،،

به نظرتون مهم هست، و باید اونجا توضیحی بدم یا نه؟

و دوستانه دیگه هم که دانشگاه آزاد درس خوندن همین کار رو کردن یا نه؟

ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده

دوست عزیز ، سلام
بله ، من هم نوشتم Tehran Azad University

Aghdam عزیز و alisarshar عزیز ممنون، دستتون درد نکنه فقط من یک چیزو نفهمیدم،، دوست خوبمون alisarshar که میگه همراه ترجمه باید اصل یا کپی‌ مدارکت رو ببری، من بازم جوابم رو نگرفتم،،،، من می‌خوام بدونم مثلا من ودوست خوبمونAghdamعزیز که تو فرمهامون نوشیم Azad university-tehran و قید اسلامی رو علام نکردیم، براشون جای سوال و توضیح و اصلاح داره یا خودشون میدونن "azad university" va "islamic azad university هردوش یکی‌ هست و ما یک دانشگاه آزاد بیشتر تو ایران نداربم؟

دوست عزیز ، سلام
طبیعتاً باید این موضوع رو بدونن !
ولی خوب اگه شک داری ، می تونید موقع مصاحبه بهشون بگید که منظورتون همون دانشگاه آزاد اسلامی بوده . . . شاید منم گفتم Wink