مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - manoch - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 00:54)aghdam نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 20:01)HAMEDMIM نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 11:45)aghdam نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 09:38)HAMEDMIM نوشته:  دوستان‌ عزیز میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی‌ چون رفت آمد تو این تاپیک زیادِ گفتم اینجا بپرسم، با عرض شرمندگی..

من تو فایل هایی که پارسال برا kcc فرستادم دانشگاهم رو برا اساس عرفی که هست تو ایران زدم آزاد، چون ما هیچوقت تو ایران نمیگیم آزاد اسلامی ولی‌ توی ترجمه قاعدتا نوشته آزاد اسلامی،،،

به نظرتون مهم هست، و باید اونجا توضیحی بدم یا نه؟

و دوستانه دیگه هم که دانشگاه آزاد درس خوندن همین کار رو کردن یا نه؟

ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
دوست عزیز ، سلام
بله ، من هم نوشتم Tehran Azad University

Aghdam عزیز و alisarshar عزیز ممنون، دستتون درد نکنه فقط من یک چیزو نفهمیدم،، دوست خوبمون alisarshar که میگه همراه ترجمه باید اصل یا کپی‌ مدارکت رو ببری، من بازم جوابم رو نگرفتم،،،، من می‌خوام بدونم مثلا من ودوست خوبمونAghdamعزیز که تو فرمهامون نوشیم Azad university-tehran و قید اسلامی رو علام نکردیم، براشون جای سوال و توضیح و اصلاح داره یا خودشون میدونن "azad university" va "islamic azad university هردوش یکی‌ هست و ما یک دانشگاه آزاد بیشتر تو ایران نداربم؟

دوست عزیز ، سلام
طبیعتاً باید این موضوع رو بدونن !
ولی خوب اگه شک داری ، می تونید موقع مصاحبه بهشون بگید که منظورتون همون دانشگاه آزاد اسلامی بوده . . . شاید منم گفتم Wink
سلام
اون چیزی که من از آفیسر فهمیدم اینکه کاملا آشنا به این چیزاست وقتی رنگ کارت معافیت رو میدونه یا میدونه تو فلان منطقه تهران قیمت خونه چنده اون وقت این همه آدم از ایران میرن مصاحبه نمیدونه دانشگاه آزاد اسلامیه بیخود خودتون رو نگران نکنین اونا اصلان این چیزا براشون مهم نیست فقط راستگویی مهمه دروغ به هیچ وجه نگید تو مصاحبه من که اصلان به این چیزا اشاره نکرد فقط کارم و خدمتم اونا حتی رشته های فنی ما رو هم میدونستند من دیپلم داشتم همش نگران این بودم که چون پیش دانشگاهی نرفتم با مشکل روبرو بشم که خود افیسره گفت چون رشته شما تکنیسینی برقه و فنی محسوب میشه مشکلی ندارید و قبول میکنیم پس انقدر نگران نباشید امیدوارم مصاحبه همه بخوبی انجام بشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farshad_sh - 2011-08-16

(2011-08-15 ساعت 23:41)vahidvm60 نوشته:  یه مطلب در مورد کلیرنس اینکه من یکی از دوستام در سال 2007 که عضو تیم نوجوانان واترپلو ایران بوده و تیم برای مسابقاتی قرار بوده به آمریکا اعزام بشه کل تیم رو برای اخذ ویزا به کنسولگری دوبی میبرند
من امروز ویزای سال 2007 ایشون رو که دیدم توش تاریخ دریافت کلیرنس رو زده بود.(ظاهرا اون موقع تو ویزا میزده ولی الان برا ما که نزده) البته این دوست من بعد از یک ماه کلیر شده بود و ویزا گرفته بود
ولی میخوام بگم که حتی برای یک تیم ورزشی هم که مسابقه هم دارند در آمریکا این موضوع کلیرنس هست. با اینکه دوستم میگفت که تو کنسولگری بسیار گرم ازشون استقبال کردند و نفری 1000$ هزینه خرید بلیط رو هم در کنسولگری بهشون دادند. (که مسئولین فدراسیون بیرون سفارت ازشون گرفتند)
تازه دوست من در اون زمان دانشجو بوده و هیچ سربازیو ... هم نداشته

موفق باشید و به امید کلیر همتونم

سلام. البته توي ويزاي من که تاريخ دريافت کليرنس رو زده بود. ولي تو پاس همسرم نزده بود احتمالاً به خاطر اين بوده که برنده اصلي من بودم. ولي با اين حال ميدونم که توي ويزا ها تاريخ دريافت کليرنس رو ميزنه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-16

من يه ايميل پيگيري فرستادم ببينم كي مي خوان از رو برن.
اعصابم واقعا داغونه داغونه!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farrokh 1354 - 2011-08-16

(2011-08-15 ساعت 21:33)NavidNavid نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 16:48)farrokh 1354 نوشته:  نويد جان ممنون از جوابت

اما يك چيزي نگرانم مي كنه
امكان داره كه مدركي يا چيزي بخوان كه بايد تحويل سفارت بديم يا نه ؟

تو برگه آبي چيزي نگفتن و در هنگامي كه سايت رو چك مي كردم ، موقعي كه گفتن ويزاها آماده است چيزه خاصي نگفتن مثلا اشاره با اينكه مدركي كمه يا هر چيز ديگه ..... اما مي خوام بدونم به نظر شما ممكنه هنگام تحويل پاسها به سفارت
مدركي يا چيزي بخوان ؟

همراه پاسهامون بايد چه چيزهاي ديگه اي بفرستيم سفارت ؟
برگه آبي و پرينتي از جواب سايت و يا ..........

خواهش میکنم.
نه چیز دیگه ای نمی خوان . همون برگه آبی کفایت میکنه[/code]
. اتفاقا من این سوال و چند روز پیش پرسیدم که دوستمون اشکان جواب دادن. (پست شماره 3485 همین موضوع)
[/quote]

سلام به همه دوستان
نويد جان اون پستي روكه گفتي مطالعه كردم خيلي ممنون.
احتمالا پاسها رو مي فرستم كه آشنايي كه در دبي دارم بره سفارت .

فقط يك مورد، در روز مصاحبه تو سفارت از من و همسرم مدارك ساپورت مالي خواستن كه ما همراهمون نبود يعني بر اثر يك اشتباه در ترجمه مدارك لازم براي سفارت كسي كه مترجم بود به ما نگفت مدارك ساپورت مالي مي خواد . اما ما به خاطر پيشنهاد دوستان سند خانه و ترجمه اونو برده بوديم . خلاصه تو سفارت ما مدارك ساپورت مالي دوستي كه تو آمريكا داريم رو اصلا نداشتيم . آفيسر اول موقع تحويل مدارك از ما مدارك ساپورت ايران رو نگرفت به ما گفت ساپورت دارين من گفتم آره و بعد گفت مدارك كه من گفتم نداريم و ديگه چيزي نگفت . روال معمولي پرداخت پول و انگشت نگاري از هر دومون انجام شد . آفيسر سوم فقط به من برگه آبي داد و به همسرم نداد ( برنده لاتاري من هستم ) و اصلا چيزي در مورد ساپورت نگفت و در آخر گفت مداركتون از نظر من كامله و سايت رو چك كنيد موقع اومدن به سفارت هم هر دو پاس رو بيارين .
رو سايت هم كه كيس نامبرم جهت گرفتن ويزا ok شد هيچ اشاره اي به اين مطلب نشده كه مدركي ميخواد ، اما سوال من اينه كه واقعا ساپورت نمي خواهد؟
يعني ممكنه مدارك ساپورت را بدون اينكه به ما اصلا بگن يك مرتبه تو سفارت بخوان؟ من نگرانم در اين مورد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rashidi - 2011-08-16

بچه ها نتر سين و نا اميد نشين جواب همه رو بايد بدن

RE: کلیرنس برندگان 2011 - marjan59 - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 10:02)farshad_sh نوشته:  
(2011-08-15 ساعت 23:41)vahidvm60 نوشته:  یه مطلب در مورد کلیرنس اینکه من یکی از دوستام در سال 2007 که عضو تیم نوجوانان واترپلو ایران بوده و تیم برای مسابقاتی قرار بوده به آمریکا اعزام بشه کل تیم رو برای اخذ ویزا به کنسولگری دوبی میبرند
من امروز ویزای سال 2007 ایشون رو که دیدم توش تاریخ دریافت کلیرنس رو زده بود.(ظاهرا اون موقع تو ویزا میزده ولی الان برا ما که نزده) البته این دوست من بعد از یک ماه کلیر شده بود و ویزا گرفته بود
ولی میخوام بگم که حتی برای یک تیم ورزشی هم که مسابقه هم دارند در آمریکا این موضوع کلیرنس هست. با اینکه دوستم میگفت که تو کنسولگری بسیار گرم ازشون استقبال کردند و نفری 1000$ هزینه خرید بلیط رو هم در کنسولگری بهشون دادند. (که مسئولین فدراسیون بیرون سفارت ازشون گرفتند)
تازه دوست من در اون زمان دانشجو بوده و هیچ سربازیو ... هم نداشته

ببخشید میتونم بپرسم کجای ویزا تاریخ کلیرنس رو میزنه؟؟؟

موفق باشید و به امید کلیر همتونم

سلام. البته توي ويزاي من که تاريخ دريافت کليرنس رو زده بود. ولي تو پاس همسرم نزده بود احتمالاً به خاطر اين بوده که برنده اصلي من بودم. ولي با اين حال ميدونم که توي ويزا ها تاريخ دريافت کليرنس رو ميزنه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 10:53)satusa نوشته:  اعصابم واقعا داغونه داغونه!!
me too

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-08-16

دوستان به نظر شما امروز سایت آپدیت میشه یا رفت برای جمعه ؟
دوستان انقدر داغون نباشید بخدا درست میشه ، بابا تا 30 سپتامبر یه سیب بندازی بالا تا بیاد پایین شما ویزاتون رو گرفتید مطمعن باشید ، خدا رو شکر کنید که آخرین نفر نیستید که برای مصاحبه میره ولی من باز دعا میکنم که اون آخرین نفر هم ویزای یکضرب بگیره ،فقط این سوال ما رو هم جواب بدین ازتون ممنونم میشم !!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-08-16

دوستان دیشب یکی از دوستان که خودش یک سالی میشه که مهاجرت کرده به امریکا میگفت که شما لاتاری ها خوش شانسید،چون اگه تا پایان سپتامبر اسمتون روی سایت نیاد میتونید برید دم سفارت. اگه جواب کلیرنستون منفی نباشه بهتون حتما باید ویزا بدن. البته من با توجه به جستجوهایی که همیشه انجام میدم نتونستم صحت این موضوع رو در بیارم. کسی نظری داره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 12:32)آرتين نوشته:  دوستان به نظر شما امروز سایت آپدیت میشه یا رفت برای جمعه ؟
دوستان انقدر داغون نباشید بخدا درست میشه ، بابا تا 30 سپتامبر یه سیب بندازی بالا تا بیاد پایین شما ویزاتون رو گرفتید مطمعن باشید ، خدا رو شکر کنید که آخرین نفر نیستید که برای مصاحبه میره ولی من باز دعا میکنم که اون آخرین نفر هم ویزای یکضرب بگیره ،فقط این سوال ما رو هم جواب بدین ازتون ممنونم میشم !!!

سلام
با توجه به اینکه آفیسر به یکی از بچه ها گفته بود که هر روز سایت رو چک کنید، فکر می کنم که امکان اینکه هر روز آپدیت کنن باشه. به هر حال ما که هر روز چک می کنیم. Cool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nasnam - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 12:42)najibi نوشته:  دوستان دیشب یکی از دوستان که خودش یک سالی میشه که مهاجرت کرده به امریکا میگفت که شما لاتاری ها خوش شانسید،چون اگه تا پایان سپتامبر اسمتون روی سایت نیاد میتونید برید دم سفارت. اگه جواب کلیرنستون منفی نباشه بهتون حتما باید ویزا بدن. البته من با توجه به جستجوهایی که همیشه انجام میدم نتونستم صحت این موضوع رو در بیارم. کسی نظری داره؟

من هم با این حرف خیلی‌ موافقم.سال ۲۰۱۰ تعدادی از بچه‌ها بدون اینکه کلیر بشوند روزهای آخر سپتامبر ویزا گرفتن.این نشون میده خیلی‌ باید امیدوار باشیم که حتا اگه کلیر هم نشیم سفارت بهمون کمک می‌کنه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 13:24)nasnam نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 12:42)najibi نوشته:  دوستان دیشب یکی از دوستان که خودش یک سالی میشه که مهاجرت کرده به امریکا میگفت که شما لاتاری ها خوش شانسید،چون اگه تا پایان سپتامبر اسمتون روی سایت نیاد میتونید برید دم سفارت. اگه جواب کلیرنستون منفی نباشه بهتون حتما باید ویزا بدن. البته من با توجه به جستجوهایی که همیشه انجام میدم نتونستم صحت این موضوع رو در بیارم. کسی نظری داره؟

من هم با این حرف خیلی‌ موافقم.سال ۲۰۱۰ تعدادی از بچه‌ها بدون اینکه کلیر بشوند روزهای آخر سپتامبر ویزا گرفتن.این نشون میده خیلی‌ باید امیدوار باشیم که حتا اگه کلیر هم نشیم سفارت بهمون کمک می‌کنه.

ببخشيد لازم يك مطلب روشن شود اگر كلير ما نياد سفارت هيچ كمكي نمي كنه. براي اين خودشون مي گن بياين دم سفارت ( روزهاي آخر) براي اينكه تا كليرنس اومد قبل از 30 سپتامبر ويزا رو بزنن تو پاس همين.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nasnam - 2011-08-16

در اینکه سفارت خیلی‌ نقش داره هیچ شکی‌ نیست.من در پستی مربوطه با پایان کلیرنس ۲۰۰۹ خوندم که دوستانی که روز آخر سپتامبر به سفارت مراجعه کرده بودند و هنوز کلیر هم نشده بودند،سفارت با واشنگتن تماس گرفته و بعد به همه ویزا داده به غیر از یک نفر که اقامت سوئد داشته و گویا رکوردی ازش نتونستند به اون سرعت چند ساعته پیدا کنند ولی‌ به همسر همون فرد ویزا دادند.من که فکر می‌کنم حتی اگه کلیرنس هم به طور قطعی تا روز آخر جوابش نیاد باز سفارت اگه نکتهٔ مبهمی تو پرونده نبینه اختیار ویزا دادن رو داره.پس همگی‌ امیدوار باشیم!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - آرتين - 2011-08-16

(2011-08-16 ساعت 13:37)HOMAYON53 نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 13:24)nasnam نوشته:  
(2011-08-16 ساعت 12:42)najibi نوشته:  دوستان دیشب یکی از دوستان که خودش یک سالی میشه که مهاجرت کرده به امریکا میگفت................... .
من هم با این حرف خیلی‌ موافقم.سال ۲۰۱۰ تعدادی از بچه‌ها بدون اینکه کلیر بشوند .................. .
ببخشيد لازم يك مطلب روشن شود اگر كلير ما نياد سفارت هيچ كمكي ................. .
من مطمعن هستم به اینجاها کشیده نمیشه مگر این که طرف مشکلی داشته باشه که کلیر نشه به نظر من تا اواسط سپتامبر وضعیت تمام دوستانی که تا به امروز کلیر خودن مشخص میشه و از این نگرانی در میام به امید گرفتن ویزا خودم و همه دوستان گل مهاجر سرا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - REZA1390 - 2011-08-16

غير مهاجرتيها امروز هم اپديت شده