مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2013-05-20

(2013-05-20 ساعت 13:47)hutsa83 نوشته:  اين فرم كانتك اينفرميشن براي تمام متقاضيان هستش چه آنكارا و چه ايروان فرقي نميكنه؟
من مصاحبم ايروانه ولي تا حالا چيزي در مورد اين فرم نشنيده بودم.ميشه بيشتر راهنمايي كنيد؟
نخیر. فرم تماس فقط برای سفارت آنکارا هست. ابوظبی و ایروان همچین چیزی ندارند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Leila12020 - 2013-05-20

سلام
دوستاني كه مصاحبه در ايروان دارند ممكنه بگيد قبل از مصاحبه چه كارهايي بايد انجام داد؟
من مدارك رو ترجمه و كارت واكسيناسيون هم كامل كردم
براي وقت از دكتر كي بايد اقدام كنيم؟ از طريق ايميل يا تلفن؟ اگه ممكنه متن مورد نظر براي گرفتن
وقت و آدرس ايميل رو بگذاريد
با تشكر فراوان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - feri efa - 2013-05-20

(2013-05-18 ساعت 00:06)Ladan-m نوشته:  دوستان عزیز، من یه سوال دارم، من کجا و چه جوری زبان مصاحبه‌رو بدونم چیه یعنی‌ به چه زبانی هست که بخوام انتخاب کنم. مرسی‌

مصاحبه به زبان فارسی انحام میشه وجای نگزانی نیست Smile

(2013-05-19 ساعت 21:50)ll_mehdi_ll نوشته:  سلام دوستان، كسي ميدونه كه اگه من ويزام رو سپتامبر ٢٠١٣ بگيرم، تا ٦ ماه وقت دارم، ميتونم مارچ ٢٠١٤ برم آمريكا؟ چون من لاتاري ٢٠١٣ قبول شدم. بعد از ٢٠١٣ وارد خاك آمريكا بشم.

چه ربطی داره. به شما ویزای 6 ماهه میدن و تو این 6 ماه هر زمان که دوست دارید میتونید بروید آمریکا

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - feri efa - 2013-05-20

(2013-05-19 ساعت 08:14)mona_gh نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:15)byousefi_p نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 09:20)mona_gh نوشته:  دوستان مگه بجز واکسن هپاتیت ، واکسن دیگه ای هم داریم که چند مرحله ای باشه؟
MMR

به سلامتی شما یکضرب گرفتید ؟ یعنی جند روز بعد از مصاحبه ماندید ؟

mmr و td دو مرحله ای هستند به فاصله 1 ماه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nyayesh - 2013-05-20

[quote='nyayesh' pid='341309' dateline='1369033854']
سلام دوستان.مصاحبه ما هفته سوم ژوئن هست و توی سایت سیسready رو هموم اوایل که نامه مصاحبه مون اومد دیدیم.اما یک هفته است که وقتی به ادرس سیس میرم این پیام رو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site
administrator; no further action is required
کسی میدونه دلیلش چیه و تا حالا مورد دیگه ای هم وجود داشته.ممنون از همه مهربونیهاتون
دوستان لطفا جوابمو بدید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - deineath - 2013-05-20

(2013-05-20 ساعت 17:17)nyayesh نوشته:  [quote='nyayesh' pid='341309' dateline='1369033854']
سلام دوستان.مصاحبه ما هفته سوم ژوئن هست و توی سایت سیسready رو هموم اوایل که نامه مصاحبه مون اومد دیدیم.اما یک هفته است که وقتی به ادرس سیس میرم این پیام رو میده

Application Error

An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site
کسی میدونه دلیلش چیه و تا حالا مورد دیگه ای هم وجود داشته.ممنون از همه مهربونیهاتون
دوستان لطفا جوابمو بدید

سایت گاهی با مشکل مواجه میشه . بعدا امتحان کنید

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - HAMID1371 - 2013-05-20

(2013-05-20 ساعت 14:40)Leila12020 نوشته:  سلام
دوستاني كه مصاحبه در ايروان دارند ممكنه بگيد قبل از مصاحبه چه كارهايي بايد انجام داد؟
من مدارك رو ترجمه و كارت واكسيناسيون هم كامل كردم
براي وقت از دكتر كي بايد اقدام كنيم؟ از طريق ايميل يا تلفن؟ اگه ممكنه متن مورد نظر براي گرفتن
وقت و آدرس ايميل رو بگذاريد
با تشكر فراوان

سلام
زمانیکه بلیط گرفتید با منشی دکتر تماس گرفته و تعیین وقت کنید.منشی دکتر کریستین فارسی صحبت میکند. شماره تماسش هم این است :
0037496047333 . اطلاعات تکمیلی را هم میتوانید از ایشان بگیرید.با حوصله جواب میدهد.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Rira2013 - 2013-05-20

از دوستان عزیز مهاجرسرا کسی فرم 230 را داره واسم بفرسته . می خوام اپدیت شده اش را تکمیل کنم بفرستم انکارا. ولی متاسفانه از تو سایت نمی تونم دانلود کنم . نمی دونم چرا error می ده. ممنون می شم زودتر واسم بفرستید . بخاطر مشغله ی زیاد دقیقه نودی شدم. وقت مصاحبه مون نزدیکه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - r91 - 2013-05-20

سلام
دوستان عزیزی که میرید سفارت آنکارا، اگه ایشالله صورتی نشدید که فبه المراد!اما اگه صورتی شدین به اون جمله آخری که آفیسر بهتون میگه خوب گوش بدین و ببینین که میگه پند روز دیگه سایت رو چک کنید و بیاین تو تاپیک کلیرنس بگین بهمون.چون خیلی نزرات متفاوته .به من گفتن 3 ماه . به بعضیها گفتن 3-4 ماه ، قبلا میگفتن 2-4 هفته یه نفر میگه بهش گفتن 1-2 هفته،خود سایت نوشته 3-6 ماه به هر حال نفهمیدیم چی شد.ضمناًجو مصاحبه خیلی ساده و دوستانه است بنابر این اگه بهتون گفت 3 ماه بدون هیج استرسی در مورد قضیه 30 سپتامبر هم سوال کنید چون بیشتر از 4 ماه نمونده و میدونید که فقط تا 30 سپتامبر ویزا صادر میشه و هر کیسی که تا اونموقع کلیرنسش تموم نشده باشه دیگه باطله. به همین سادگی!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - nyayesh - 2013-05-20

(2013-05-20 ساعت 17:26)deineath نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:17)nyayesh نوشته:  [quote='nyayesh' pid='341309' dateline='1369033854']

Application Error

دوستان لطفا جوابمو بدید

سایت گاهی با مشکل مواجه میشه . بعدا امتحان کنید

فکر می کنید چرا این پیامو میده یک هفته است.امروز مدارک ما رسیده انکارا به نظرتون ایمیل بزنم سفارت هم از رسیدن مدارک مطمئن بشمو هم مشکلو مطرح کنم؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mlo - 2013-05-21

(2013-05-20 ساعت 10:05)jazirehh نوشته:  دوستان نظرتون چیه برای دکتر کریستین، یه کپی رنگی از کارت واکسیناسیون بگیرم ببرم ؟
ظاهراً کپی ها رو از بچه ها قبول می کنه ...

دوست من از ما سياه سفيد قبول كرد اصلا سخت نيست... نكران اين مسايل نباشيد. ضمنا بشت عكسهاي مديكال حتما شماره كيس و اسمتون رو بنويسيد كه موقع جوابها دكتر دجار سردكمي نشه... اينو خود بنده تجربه كردم.... موفق باشيد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ali.agha - 2013-05-21

(2013-05-20 ساعت 23:18)r91 نوشته:  سلام
دوستان عزیزی که میرید سفارت آنکارا، اگه ایشالله صورتی نشدید که فبه المراد!اما اگه صورتی شدین به اون جمله آخری که آفیسر بهتون میگه خوب گوش بدین و ببینین که میگه پند روز دیگه سایت رو چک کنید و بیاین تو تاپیک کلیرنس بگین بهمون.چون خیلی نزرات متفاوته .به من گفتن 3 ماه . به بعضیها گفتن 3-4 ماه ، قبلا میگفتن 2-4 هفته یه نفر میگه بهش گفتن 1-2 هفته،خود سایت نوشته 3-6 ماه به هر حال نفهمیدیم چی شد.ضمناًجو مصاحبه خیلی ساده و دوستانه است بنابر این اگه بهتون گفت 3 ماه بدون هیج استرسی در مورد قضیه 30 سپتامبر هم سوال کنید چون بیشتر از 4 ماه نمونده و میدونید که فقط تا 30 سپتامبر ویزا صادر میشه و هر کیسی که تا اونموقع کلیرنسش تموم نشده باشه دیگه باطله. به همین سادگی!

من این همه مطالب دوستان 2012 رو خوندم کسی ننوشته بود کلیرنس خوردم و تا 30 سپتامبر به کیسم رسیدگی نشد و تمام.من میدونم از نوشتن مطالب و صرف وقت هدف خیر دارید ولی دوست عزیز کسانی که مثل من هنوز مصاحبه نرفتن یا هنوز کارنت نشدن وقتی این صحبت ها رو می شنون ممکن کم بیارن.درست نیست روی حدس و گمان صحبت کردن اون هم در این شرایط

تقویم تاریخ - bayat_r - 2013-05-21

امروز 31 امین روز اردیبهشت ماه 1392 هجری شمسی و 21 امین روز می سال 2013 میلادی مصادف با
385 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 281 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیـــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 251 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 221 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 194 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 160 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300)
ششمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 132 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200)
هفتمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 99 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525)
هشتمیـن دوره کارنتی ها دقیقـاً 70 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 7850) که از 20 روز پیش مصاحبه شون شروع شده.
نهمیـــــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 39 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 8900) که حداقل 11 روز دیگه مصاحبه دارند
دهمیـــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 10 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 9850) که حداقل 41 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه)
یازدهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 22 روز دیگه اعلام خواهد شد (یقیناً کلیه پرونده ها) که حداقل 72 روز دیگه مصاحبه دارند (مرداد ماه)

نتایج ثبت نام لاتاری 2014 نیز 22 روز پیش اعلام شد و اولین دوره کارنتی های 2014 84 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin

دبیر ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

24&68- Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Rira2013 - 2013-05-21

(2013-05-20 ساعت 22:11)Rira2013 نوشته:  از دوستان عزیز مهاجرسرا کسی فرم 230 را داره واسم بفرسته . می خوام اپدیت شده اش را تکمیل کنم بفرستم انکارا. ولی متاسفانه از تو سایت نمی تونم دانلود کنم . نمی دونم چرا error می ده. ممنون می شم زودتر واسم بفرستید . بخاطر مشغله ی زیاد دقیقه نودی شدم. وقت مصاحبه مون نزدیکه.

دوستان عزیز, عمو سعید , هیچ کدوم فرم 230 را که بار اول تکمیل کردیم فرستادیم ندارید. از دیروز تا حالا هر چقدر می رم تو سایتش نمی تونم دانلودش کنم . همش error می ده. هر کی داره لطفا واسم بفرسته . وقتم کمه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Given - 2013-05-21

(2013-05-21 ساعت 07:52)Rira2013 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 22:11)Rira2013 نوشته:  از دوستان عزیز مهاجرسرا کسی فرم 230 را داره واسم بفرسته . می خوام اپدیت شده اش را تکمیل کنم بفرستم انکارا. ولی متاسفانه از تو سایت نمی تونم دانلود کنم . نمی دونم چرا error می ده. ممنون می شم زودتر واسم بفرستید . بخاطر مشغله ی زیاد دقیقه نودی شدم. وقت مصاحبه مون نزدیکه.

دوستان عزیز, عمو سعید , هیچ کدوم فرم 230 را که بار اول تکمیل کردیم فرستادیم ندارید. از دیروز تا حالا هر چقدر می رم تو سایتش نمی تونم دانلودش کنم . همش error می ده. هر کی داره لطفا واسم بفرسته . وقتم کمه.
سلام دوست عزیز ... از لینک زیر می تونی دانلود کنی ...
فرم 230