مهاجرسرا
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا (/thread-353.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - Nikan Senior - 2009-06-28

حضرات يكي جواب بده
کسانیکه برای بار دوم میرن تست پزشکی چه آزمایشهایی رو باید انجام داد.
(من وقتی میرم 20 روز از کلیرنس/مدیکال اولم باقی مونده و باید دوباره مدیکال بدم تا ویزا با اعتبار 6 ماه بگیرم)

زود جواب بدهيد تا دعاتون كنم تا زودتر كلرينس بشيد
دوستار همتون

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - payam007 - 2009-06-28

سلام کاوه
شماره من 403 بود، اگه اشتباه نکنم کت شلوار سرمه ای پوشیده بودی درسته؟

موقع مصاحبه من دقیقن پشت سرت نشسته بودم Smile

راستش منم با همون خانومه مصاحبه کردم، نگفت که کی کلیر میشی فقط گفت don't worry همین

فعلن که منتظریم

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - kaveh1 - 2009-06-28

اقا من تو سايت نگاه كردم حدود 150 تا مصاحبه ديگه تا اخر امسال هست و تا شماره هاي اخر 34000 هم كارنت شدن

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - اریو - 2009-06-28

سلام
من و همسرم و پسرم 25 juneمصاحبه داشتیم تمام صحبت ها رو بچه ها قبلا گفتن فقط دکتر گفت پسر من سل داره این یک بازی جدیده که در اوردن 70 دلار پول گرفت و یک عکس قفسه سینه نوشت و بعد گفت چیزی نیست اما به یک بچه ایرانی که بود حدود 3 ساله 10 روز بود که بهش انتی بیوتیک داشتن می دادن. با این وجود که بچه های ما واکسن سل زدن. ما از این بابت خیلی دچار استرس شدیم .فقط خواستم بگم که بقیه امادگی اش رو داشته باشن. ویزای من و پسرم رو صادر کردن اما چون همسرم کار دولتی داشت کلیرنس خورد اما خانوم گفت جای نگرانی نیست و به زودی ویزا میدیم.ما مجبور شدیم 4 روز پرواز رو جابه جا کنیم چون من پاسپورت ندارم.ترکیش بابت هر نفر 50 دلار گرفت. من در هتلی به نام ایما هستم در انکارا به هیچ وجه اینجا نیایین نه یخچال داره نه کولر نه پنچره ایی که واشه.و غیره...... به قول یکی از بچه ها ایما یعنی جهنم. به سایتش اصلا توجه نکنین دروغه محض.راستی بچه رو تا 4 روز حمام نبرین.دکتر منتظر بهانه اس.ما تاریخ تولد پسرم رو اشتباه کرده بودم خیلی چونه زدیم و قبول کرد. گفتن مصباحبه فارسی با شه یا انگلیسی ما گفتیم فارسی اما اون خانومی که مصاحبه کرد گفت اگه می تونید انگلیسی صحبت کنیم .که کردیم و به قول معروف بردیم.بابت هر نفر پست 12.5 لیره می گیره بین 3 تا 5 روز طول می کشه تا بیاره دم هتل. شنبه و یکشنبه سفارت تعطیله.
امیدوارم این چند سطر به یک دردی بخوره
چون من به بچه های این سایت مدیونم
با ارزوی موفقیت همه

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - hamed_gh - 2009-06-29

سلام به همگی
مرسی بخاطره وقت و اطلاعاتی که در اینجا می گذارید .
من با این صحبت هایی که اینجا شد و اینکه اکثرا گفتن برای کسانی که اسپانسر ندارن سفارت ابوظبی خیلی بهتره تصمیم گرفتم یه ایمیل بزنم به KCC و محل مصاحبه ام رو از آنکارا به ابوظبی تغییر بدم .
نظر شما دوستان چیه ؟ به نظرتون من که اسپانسر ندارم این کار بهتره یا نه ؟

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - اریو - 2009-06-30

سلام
یکی از دوستان من در هتل به نام مسعود57 دیروز رفت واسه مصاحبه و الان در سایت پست چک کرده و پاسپورتش رو دارن میارن براش. هیچ سوال خاصی هم ازش نپرسیدن.
این رو گفتم که دل کسانی که ایران هستید و می خواهند بیان اینجا شاد بشه

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - اریو - 2009-06-30

سلام
ویرای پسر من امد ولی تاریخ تولدش رو توی ویزا اشتباه زده بودند که زود رفتم سفارت و تا ساعت 5 درست کردند. حتما حواستون رو جمع کنید به همه چیز.
موفق باشید

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - kamyarmig - 2009-07-01

salam
az Agha afshin khabari nist?
fbi khordan ya visashoono gereftan?

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - اریو - 2009-07-01

سلام به همه دوستان عزیز

مسعود 57 نیز ویزا ش ok شد و رسید و پیغامش این بود که ویزای همه دوستان با توکل به آفریدگار هستی بخش[/b][b] نیز بدون مشکل حل خواهد شد .

به امید موفقیت همه دوستان گرامی

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - merdax - 2009-07-01

دوستان لطفا این پست منو مثل بقیه پستهام بی جواب نزارن
طبق چیزی که میبینیم و تجربیاتی که دوستان داشتن،به نظر میاد افراد ِ مجرد و بین 20 تا 30 سال به راحتی ویزاشون صادر میشه،اینو تایید میکنین؟
تاکید میکنم که منظور من با بقیه اقشار نیس،میخام ببینم یکی مثل من که مجرد و 23 سالمه،راه سختی پیش رو داره یا راحت
احتمال رد شدنشون کمتر از بقیه هست،درسته؟
برآوردا اینطوری نشون میده؟

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - samirapakzad - 2009-07-01

به merdax
حساب کتاب خاصی نداره راحت ویزا گرفتن. اگه دخترید و مجرد و کار و تحصیلات خطرناکی! ندارید احتمال زیاد راحت ویزا می گیرید ولی باز اگه پسرید این احتمال کمتر می شه، چون احتمال تروریست بودنتون بالاتره!

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - Hojjat - 2009-07-01

در تجربه و مشاهدات من، بهترین حالت برای گرفتن ویزا یک زن مسن خانه دار هست که انگلیسی بلد نیست و سواد چندانی نداره. در این حالت حتی کلیرنس هم بهتون نمی‌خوره!

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - merdax - 2009-07-01

به samirapakzad
نه،پسر هستم،23 سالمه با کارت معافی کفالت!
ولش کن اصلا همونطورکه به امون خدا برنده شدیم،با سعی و تلاش به امون خدا هم ویزامونو دشت میکنیم!
آروم و قرار ندارم!

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - Nikan Senior - 2009-07-04

دوستان صميمي
بالاخره بعد از 4 ماه و نيم انتظار Administrative Process ما هم به سر رسيد و كيس نامبر ما اعلام شد حالا بايد سريعا براي Medical Test مجدد
و دريافت ويزا به Ankara برويم از تك تك شما براي حمايتهاي بيدريغ و جوابهاي ارزشمندتاناز صميمي قلب متشكرم اميدوارم كه همه شما در كمترين زمان ويزا دريافت كنيد
بدرود

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - hamed_gh - 2009-07-04

سلام دوستان
من برنده لاتاری 2010 شدم و دانشجو هستم و تا 2ترم دیگه درسم توم میشه
متاسفانه تو ثبت نام اولیه اینترنتی گزینه مدرک دانشگاهی رو انتخاب کردم
خواهش می کنم راهنماییم کنید که چه کاری میتونم انجام بدم ؟ آیا این باعث میشه کیس من بسوزه ؟