مهاجرسرا
شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: شرکت در گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-88.html)
+----- موضوع: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) (/thread-5438.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - reza6966 - 2013-01-10

(2013-01-08 ساعت 22:31)fairy نوشته:  یکی از دوستام برای دکترا گرفت مستر رو انگلیس خوند و لیسانس رو دانشگاه آزاد مقاله هم نداشت فقط نمره ی GRE بالا
یکی دیگه از دوستام مقاله داره و اونم از دانشگاه آزاد برای دکترا البته هنوز اقدام نکرده دنبال کاراشه
و چندنفر دیگه هم که میشناسم خرج سال اول رو با خودشون بردن و همون جا تو دانشگاه با استادا صحبت کردن و فاند گرفتن

درسته , واسه دکترا به مراتب راحت تر هست و حتی فاند های خوبی هم در نظر می گرند واسش

ولی واسه ارشد رفتن و فاند گرفتن در همون بدو ورود , نیاز به داشتن رزومه خوب هست

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - fairy - 2013-01-11

درسته , واسه دکترا به مراتب راحت تر هست و حتی فاند های خوبی هم در نظر می گرند واسش

ولی واسه ارشد رفتن و فاند گرفتن در همون بدو ورود , نیاز به داشتن رزومه خوب هست
[/quote]

بله درست میگید برا مستر خیلی سخته
برای همین خیلی ها خرج 1سال اول رو با خودشون میبرن و اونجا تو خود دانشگاه با استاد صحبت میکنن و شرایطشونو توضیح میدن و فاند میگیرن

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - beelzebub - 2013-01-11

مثلا من خودم همه شرایط تحصیل تو انگلیس و آلمان و یا هر کشور اروپایی دیگه رو دارم اما به خاطر سربازی اجازه خروج از کشور نمیدن که برم!

برای همین لاتاری بهترین فرصت هستش(هر چند اگه نشه تا سال بعد قطعا هر جوری بشه میرم)

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - Hadi_20 - 2013-01-11

(2013-01-11 ساعت 14:59)beelzebub نوشته:  مثلا من خودم همه شرایط تحصیل تو انگلیس و آلمان و یا هر کشور اروپایی دیگه رو دارم اما به خاطر سربازی اجازه خروج از کشور نمیدن که برم!

برای همین لاتاری بهترین فرصت هستش(هر چند اگه نشه تا سال بعد قطعا هر جوری بشه میرم)

میشه بگید شرایط چیو دارین که شما میتونید اونجا تحصیل کنید؟
اگه مشکل سربازی دارین شک نکنید اگه ویزای دانشجویی داشته باشید میتونید بریدWink و اتفاقا اگه لاتاری برنده بشید امکان خروج براتون فراهم نخواهد شد(اگه مشمول باشید)حالا مگه مجبوری حتما بری آمریکا Shy

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - mortezafox - 2013-01-11

سلام به همه
بچه ها من فلشمو پیدا کردم از روی اطلاعاتم همه جا نوشتم تو در دیوار خوابگاه رو جزوه ها فقط مونده تاتو کنم
البته من تابستان هرجور باشه وارد امریکا خواهم شد

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - beelzebub - 2013-01-11

(2013-01-11 ساعت 17:24)Hadi_20 نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 14:59)beelzebub نوشته:  مثلا من خودم همه شرایط تحصیل تو انگلیس و آلمان و یا هر کشور اروپایی دیگه رو دارم اما به خاطر سربازی اجازه خروج از کشور نمیدن که برم!

میشه بگید شرایط چیو دارین که شما میتونید اونجا تحصیل کنید؟
اگه مشکل سربازی دارین شک نکنید اگه ویزای دانشجویی داشته باشید میتونید بریدWink و اتفاقا اگه لاتاری برنده بشید امکان خروج براتون فراهم نخواهد شد(اگه مشمول باشید)حالا مگه مجبوری حتما بری آمریکا Shy

منم دارم همینو میگم که آمریکا همه چیز نیست و اگه نشه میرم اروپاBig Grin

به خاطر همشمولیت خیلی راحت تر میشه با لاتاری رفت(همون طور که امسال یکی از بچه ها رفت) تا دانشجوییWink

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - fairy - 2013-01-12

منم حتما میرم نمیتونم به انتظار لاتاری عمرمو تلف کنم :دی

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - ostokhan - 2013-01-12

(2013-01-12 ساعت 00:59)fairy نوشته:  منم حتما میرم نمیتونم به انتظار لاتاری عمرمو تلف کنم :دی

خوب اگه به همین راحتی بود که نصف ملت دنیا رفته بودن . برای خود من که نه پول دارم نه ......... همین لاتاری میمونه. که اگه اینم نشه که هیچ نمیتونم پامو از ایران بیرون بزارم. من نمیدونم شما که میگید حتما میرید چطوریه. اگه شگردی رو بلد هستید به ما هم بگید بهره مند شیم . به خدا ثواب هم دارهBig Grin

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - marjan59 - 2013-01-12

(2012-12-29 ساعت 08:54)مهتاب63 نوشته:  ممنون مرجان جون از اطلاعات مفیدت

خواهش می‌کنم عزیزم بازم سوالی‌ داشتین حتما ازم بپرسین خوشحال میشم کمکتون کنم اگه بتونم Smile

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - MAHDI123321 - 2013-01-12

(2013-01-12 ساعت 02:23)ostokhan نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 00:59)fairy نوشته:  منم حتما میرم نمیتونم به انتظار لاتاری عمرمو تلف کنم :دی

خوب اگه به همین راحتی بود که نصف ملت دنیا رفته بودن . برای خود من که نه پول دارم نه ......... همین لاتاری میمونه. که اگه اینم نشه که هیچ نمیتونم پامو از ایران بیرون بزارم. من نمیدونم شما که میگید حتما میرید چطوریه. اگه شگردی رو بلد هستید به ما هم بگید بهره مند شیم . به خدا ثواب هم دارهBig Grin

شگرد بچه ها اراده و خواستن قویشونه من مطمئنم کسی که چیزیو واقعا از ته دل بخواد و براش تلاش کنه و نا امید نشه بهش میرسه .... همه داریم یه زندگی بهتر رو آرزو می کنیم ... همیشه بهترین اتفاق میافته

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - beelzebub - 2013-01-12

دقیقا برای افرادی که نه پول زیاد دارن و نه امکان تحصیل فقط لاتاری میمونه(که اونم معلوم نیست حذفش بکنن یا نه)

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - ahwazahwaz - 2013-01-13

سلام دوستان خواستم بدونم جواب قرعه کشی گرین کارت 2014 کی داده میشه . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - beelzebub - 2013-01-13

1 may 2013 که میشه همون اردیبهشت (فکر کنم 11 اردیبهشت)

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - fairy - 2013-01-14

دوستان این قضیه حذف لاتاری به کجا رسید؟؟
مشخص نشد تصویب نهایی شد یا نه؟

RE: شماره تایید ثبت نام ‪(Confirmation Number) - azita 33 - 2013-01-14

امیدوارم حالا حالا ها 1 می نیاد چون فعلا یه امیدی هست بعدش ... الله اعلم
ان شاء الله همه عزیزانی که به این فرصت نیاز دارن و اونو مثل یه معجزه می دوننن دست نیافتنی و دور بدست اش بیارن . آمین