مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - SNSH - 2015-03-11

(2015-03-09 ساعت 23:35)zar_arian نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 13:26)zar_arian نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 02:22)قصه گو نوشته:  گرين كارت ها الزاماً در يه تاريخ پست نميشن، مال ما هم با هم نرسيد.فعلاً نگران نباش.

ببخشید این پیغام دقیقا چی میگه اخه من در برخی فورم های خارجی خوندم نوشته یعنی فعلا بلاک شده یعنی LockBox

Case Accepted By The USCIS Lockbox

On February 18, 2015, we accepted your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOE6, and mailed you a notice describing how we will process your case. Please follow the instructions in the notice.

دوستان كسي اطلاعات خاصي نداره[/align]
تغيير ادرس داشتين؟ اخه فرم OS155 A مربوط به تعويض ادرس ميشه.

(2015-03-02 ساعت 02:22)قصه گو نوشته:  گرين كارت ها الزاماً در يه تاريخ پست نميشن، مال ما هم با هم نرسيد.فعلاً نگران نباش.

ببخشید این پیغام دقیقا چی میگه اخه من در برخی فورم های خارجی خوندم نوشته یعنی فعلا بلاک شده یعنی LockBox

On February 18, 2015, we accepted your Form OS155A, Immigrant Visa and Alien Registration, Receipt Number IOE6, and mailed you a notice describing how we will process your case. Please follow the instructions in the notice.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - حاجی واشنگتن - 2015-03-12

دوستان سلام؛ yami هم متاسفانه خودش رو بازنشسته کرد...
ممنون یامی جان واسه تمام کمک هایی که کردی، پپپیش ما بیا دادا!!!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2015-03-12

(2015-03-12 ساعت 08:57)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان سلام؛ yami هم متاسفانه خودش رو بازنشسته کرد...
ممنون یامی جان واسه تمام کمک هایی که کردی، پپپیش ما بیا دادا!!!
چقدر بد. واقعا هرجا میرفتیم تو مهاجرسرا یه رد پایی از yami بود و انصافا هم اطلاعات خوبی داشت. براش آرزوی موفقیت میکنم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - HESSIMO - 2015-03-13

سلام بچه ها
لطفاً منو راهنمايى كنيد
من و شوهرم تقريباً ٥ ماهه كه اومديم آمريكا
گرين كارت من بعد از يك ماه اومد اما براى همسرم هنوز نرسيده.
تو سايت كه ميريم زده optimized يعنى فقط يك مرحله مونده كه stop شه
چجورى بايد پيگيرى كنم كه مشكل چيه؟ به كجا بايد زنگ بزنيم؟
ممنون. ?

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - zar_arian - 2015-03-14

(2015-03-11 ساعت 05:43)SNSH نوشته:  

سلام تغییر آدرس داشتیم اونو هم تو فرودگاه و سایت هم عوض کردیم تا گرین کارت من اومده فقط برای همسرم این پیغامو میده . در ضمن من در سایت elis.uscis.dhs.gov یک اکانت به نام خودم ساختم و همسرم هم جزء اعضاء اعلام کردم و در مرحله پرداخت هم هزینه دو نفر اعلام کرد که قیل از ورود واریز کردم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - cello86 - 2015-03-16

سلام دوستان.

من هم پنج ماهه که اینجام و هنوز از گرین کاردم خبری نیست. من یه بار تغییر آدرس دادم که تلفنی اعلام کردم. ده روز بعدش یه نوتیس اومد که تغییر آدرستو ثبت کردیم. ولی الان یه ماه میگذره و خبری نشده. چند بار تماس گرفتم گفتن باید صبر کنی. نمی دونم دیگه باید چیکار کرد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2015-03-18

سلام به روی ماه همه دوستان عزیزم
سال نو پارسی رو به همه دوستان مهاجر و غیر مهاجرم تبریک میگم.
امیدوارم هرجای این کره خاکی هستین زندگی به کامتون باشه و هر روز درهای جدیدی به روتون باز بشه و از همه موقعیت های زندگی به خوبی استفاده کنین.
شاد باشین و روان مثل لحظه ها Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2015-03-18

(2015-03-16 ساعت 09:01)cello86 نوشته:  سلام دوستان.

من هم پنج ماهه که اینجام و هنوز از گرین کاردم خبری نیست. من یه بار تغییر آدرس دادم که تلفنی اعلام کردم. ده روز بعدش یه نوتیس اومد که تغییر آدرستو ثبت کردیم. ولی الان یه ماه میگذره و خبری نشده. چند بار تماس گرفتم گفتن باید صبر کنی. نمی دونم دیگه باید چیکار کرد.

سلام دوست من
به نظرم یه بار هم حضوری مراجعه کنین و ازشون بپرسین. اونا واسه ارباب رجوع احترام زیادی قائلن و تمام سعیشونو واسه انجام کار میکنن.
امیدوارم کارتون زودتر به نتیجه برسه و کارتتون برسه دستتون.
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2015-03-19

يادتونه پارسال بيستم مارچ همه آپديت شديم؟!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2015-03-19

(2015-03-19 ساعت 05:58)قصه گو نوشته:  يادتونه پارسال بيستم مارچ همه آپديت شديم؟!

قصه گو جان بازم به شما که گاهگاهی یک سری به این تاپیک میزنید و از سکوت درش میاریدSmile

من که یادمه شب عید پارسال

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2015-03-19

پارسال این موقع هنوز 3 ماه به مصاحبه ما مونده بود!!!!!!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2015-03-19

(2015-03-19 ساعت 17:46)rainolf نوشته:  پارسال این موقع هنوز 3 ماه به مصاحبه ما مونده بود!!!!!!
اقا لاس و گاس خوش میگذره؟Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - حاجی واشنگتن - 2015-03-19

سلام دوستان، کسی اطلاعی در مورد پر کردن فرم تکسTax داره، یادمه مامان خانوم و یکی دو نفر دیگه گفتن توی مکانهایی توی شهر مثل کتابخونه ها و ...توسط حسابدارها به رایگان براتون پر می کنن، اگر کسی جایی رو توی لس انجلس می شناسه اطلاع بده
مرسی