مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2015-03-23

(2015-03-22 ساعت 09:24)Lemony نوشته:  
(2015-03-21 ساعت 11:06)AZAR 1335 نوشته:  سال نو همراه با تحولی نو بر همه عزیزان مبارک باشه. سوالی دارم ممنون میشم تجربیاتتون را بگید.دوستانی که اوباماکر استفاده می کنید آیا براتون نامه ای اومده که درآمدتون را گزارش کنید؟اگه از میزانی که گفتند کمتر باشه چه اتفاقی در انتظارمونه؟؟

سلام نوروز شما هم مبارک دوست عزیز
بله برای منم این نامه اومده متاسفانه! الان دیدمش، مثل اینکه 60 روز فرصت داریم مدارک مربوط به income مون رو بفرستیم، من هنوز منبع درامدم شغل ایرانمه!!! دوستان راهنمایی کنید که چه کنیم لطفا
متاسفانه امروز یک نامه دریافت کردم که 15 مارچ تاریخ داره و 60 روز را کرده 30 روز!!! راستی مگه منبع ذرآمد ایران را قبول دارند! باید اینجا تکس بدیم تا بیمه باشیم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - حاجی واشنگتن - 2015-03-23

سلام دوستان عزیز مهاجرسرایی، اعم از شرکت کننده ها، منتظرها، مصاحبه رفته ها،قبول شده ها، گرین کارت گرفته ها، بازمانده ها، بدون اسپانسرها، سیتی زن ها، برگشتی ها، پشیمون ها، وطن پرست ها، غرب زده ها و ...! سال نوتون مبارک، امیدوارم در سال ۹۴ یا همون 2015_2016 اتفاق های بسیار بسیار بسیار خوب و خوشایند براتون اتفاق بیفته، اوس کریم هر چی صلاح بدونی، هر چی مقدر کنی، ما تسلیمیم...
زت زیاد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Lemony - 2015-03-23

[/quote]
متاسفانه امروز یک نامه دریافت کردم که 15 مارچ تاریخ داره و 60 روز را کرده 30 روز!!! راستی مگه منبع ذرآمد ایران را قبول دارند! باید اینجا تکس بدیم تا بیمه باشیم.
[/quote]
ای بابا! من هنوز این یکی نامه رو ندیدم! نه قبول ندارن واسه همین موندم چه کنم!
دوستان بقیه همچین مشکلی ندارن بیان توضیح بدن چه می شه کرد؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - behfaza - 2015-03-23

باید اینجا تکس بدیم تا بیمه باشیم.
[/quote]
[/quote]

سلاملیکم

بنده طی‌ تحقیقات و اقداماتی که در ویرجینیا انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که راهی‌ به جز پرداخت مالیات بر درامد و نشون دادن حد آقل درآمدی که در قانونشون گفته شده ، وجود نداره،

مگر اینکه به شرایط باز نشستگی در آمریکا رسیده باشید.

مطّلعین بیشتر بگویند، سپاسگزارشون خواهیم بود.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sun2000 - 2015-03-25

سلام دوستان لطفا اگر تجربه یا اطلاعات در مورد سوال من دارید ممنون میشم پاسخ بدید

سوال:ایا کسی تجربه اولین ورود از مرز زمینیی از کانادا مثلا مرز زمینی بوفالو رو داره؟ایا از مرز زمینی هم برای اولین ورود میشه استفاده کرد؟

وهمه مرزهای زمینی این کار رو انجام میده؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - abbas41 - 2015-03-26

(2015-03-25 ساعت 19:00)sun2000 نوشته:  سلام دوستان لطفا اگر تجربه یا اطلاعات در مورد سوال من دارید ممنون میشم پاسخ بدید

سوال:ایا کسی تجربه اولین ورود از مرز زمینیی از کانادا مثلا مرز زمینی بوفالو رو داره؟ایا از مرز زمینی هم برای اولین ورود میشه استفاده کرد؟

سلام

میتونید برید ولی با ویزای کانادا رو هم داشته باشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aaraam - 2015-03-26

(2015-03-23 ساعت 19:25)behfaza نوشته:  
(2015-03-23 ساعت 18:22)Lemony نوشته:  
[/quote]

سلاملیکم

بنده طی‌ تحقیقات و اقداماتی که در ویرجینیا انجام دادم، به این نتیجه رسیدم که راهی‌ به جز پرداخت مالیات بر درامد و نشون دادن حد آقل درآمدی که در قانونشون گفته شده ، وجود نداره،

مگر اینکه به شرایط باز نشستگی در آمریکا رسیده باشید.

مطّلعین بیشتر بگویند، سپاسگزارشون خواهیم بود.
[/quote]
سلام دوستان
تو کالیفرنیا اگه حداقل درآمد 1340 دلار داشته و تکس پرداخت کنید مشمول اوباماکر هستید و اگر درآمد ندارید یا زیر این عدد هست مدیکل بشما تعلق میگیره که رایگانه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - behfaza - 2015-03-26

(2015-03-26 ساعت 15:00)aaraam نوشته:  
سلام دوستان
تو کالیفرنیا اگه حداقل درآمد 1340 دلار داشته و تکس پرداخت کنید مشمول اوباماکر هستید و اگر درآمد ندارید یا زیر این عدد هست مدیکل بشما تعلق میگیره که رایگانه.

یعنی‌ فقط فقط با نداشتن درامد یا پائینتر بودن اون از یه حدی ، مدیکل به اون فرد تعلق میگیره؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sun2000 - 2015-03-26

(2015-03-26 ساعت 11:04)abbas41 نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 19:00)sun2000 نوشته:  سلام دوستان لطفا اگر تجربه یا اطلاعات در مورد سوال من دارید ممنون میشم پاسخ بدید

سلام

ما اقامت کانادا داریم از نظر ویزا مشکلی نداریم

فقط اینکه مرز زمینی بوفالو اینکار رو انجام میده من خیلی ممنونم که جواب دادید و اینکه از چه سایت و منبعی میشه مطمئن شد
بازهم ممنونم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - abbas41 - 2015-03-26

(2015-03-26 ساعت 17:19)sun2000 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 11:04)abbas41 نوشته:  

سلام

ما اقامت کانادا داریم از نظر ویزا مشکلی نداریم

فقط اینکه مرز زمینی بوفالو اینکار رو انجام میده من خیلی ممنونم که جواب دادید و اینکه از چه سایت و منبعی میشه مطمئن شد
بازهم ممنونم

سلام
شما به محز ورود به کشور دیگه چه هوایی باشه چه زمینی باید مجوز عبور (ویزا)داشته باشید یاشهروند اورپا یا امریکا باشید که پس از کنترل ویزا شما رو به قسمت مربوطه میفرستن که افسر مربوطه ازشما ادرس در امریکا واسکنر رو انجام میده ویک مهر قشنگ ورود برای شما میزنه و میرید ساک وچمدون رو تحویل میگیرید وارد امریکا میشید
شما اگر زبان انگلیسی خوبه زنگ بزنید پلیس مرزبانی امریکا بپرسید (اینم منبع)

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - negarpak - 2015-03-26

دوستان تو فرم آبى كه تو هواپيما بهتون ميدن اسم و فاميل و شماره پاسپورت و آدرس آمريكاتون رو ميخوام شما فعلا ويزيتور هستيد تا گرين كارتتون رو تحويل بگيريد

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - negarpak - 2015-03-26

من در بدو ورود به يك افسر بد اخلاق بر خوردم و حتى يك نفر البته با ويزاى غير مهاجرتى ديپورت شد حسابى ترسيدم
من اقامت تركيه دارم و افسر(چينى) با لحن بدگفت اقامت تركيه دارى اينجارو ميخواى چيكار من با آرامش گفتم اقامت تركيه ام تحصيليه و امسال آخرين سالشه خلاصه با چشماى از حدقه در اومده و عرق سرد رو پيشىونى پاكت و برگ مديكال رو گرفت و اسكن انگشت و عكس و بعد رفتم برا انگشت نگارى جوهرى كه شامل همه كيسهاى مهاجرتى ميشه. يك افسر آمريكايى مسيرو راهنماييم كرد و گفت آروم باش اين آخرين مرحله ورود به خونستhome
بعد انگشت نگارى جوهرى پاسپورت مهر شده رو بهم دادن و يه افسر ديگه گفت
Welcome to home.....
و من وارد لس آنجلس شدم
دوستم تو فرودگاه با گل منتظرم بود

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Sam2014 - 2015-03-26

(2015-03-26 ساعت 18:46)negarpak نوشته:  من در بدو ورود به يك افسر بد اخلاق بر خوردم و حتى يك نفر البته با ويزاى غير مهاجرتى ديپورت شد حسابى ترسيدم
من اقامت تركيه دارم و افسر(چينى) با لحن بدگفت اقامت تركيه دارى اينجارو ميخواى چيكار من با آرامش گفتم اقامت تركيه ام تحصيليه و امسال آخرين سالشه خلاصه با چشماى از حدقه در اومده و عرق سرد رو پيشىونى پاكت و برگ مديكال رو گرفت و اسكن انگشت و عكس و بعد رفتم برا انگشت نگارى جوهرى كه شامل همه كيسهاى مهاجرتى ميشه. يك افسر آمريكايى مسيرو راهنماييم كرد و گفت آروم باش اين آخرين مرحله ورود به خونستhome
Welcome to home.....
و من وارد لس آنجلس شدم

درود بر شما و تبریک سال نو
کلا این چشم بادامی ها با مهاجرهای غیر چشم بادامی مشکل دارند ...ای تو روحشون .....
هر وقت موقع ورود دیدید طرف چشم بادامیه سعی کنید سراغ باجه دیگر بروید. یکی ازدوستان کثیر السفر این توصیه را فرموده اند .

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2015-03-26

(2015-03-26 ساعت 19:33)Sam2014 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 18:46)negarpak نوشته:  من در بدو ورود به يك افسر بد اخلاق بر خوردم و حتى يك نفر البته با ويزاى غير مهاجرتى ديپورت شد حسابى ترسيدم
Welcome to home.....
و من وارد لس آنجلس شدم

درود بر شما و تبریک سال نو
کلا این چشم بادامی ها با مهاجرهای غیر چشم بادامی مشکل دارند ...ای تو روحشون .....
هر وقت موقع ورود دیدید طرف چشم بادامیه سعی کنید سراغ باجه دیگر بروید. یکی ازدوستان کثیر السفر این توصیه را فرموده اند .
درسته من هم موقع ورود به تور یکی از همین چشم بادومیا خوردم فقط رفتارش یه کم غیر محترمانه بود ولی کارهامو سریع و بادقت انجام داد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aaraam - 2015-03-27

(2015-03-26 ساعت 15:31)behfaza نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 15:00)aaraam نوشته:  
سلام دوستان

یعنی‌ فقط فقط با نداشتن درامد یا پائینتر بودن اون از یه حدی ، مدیکل به اون فرد تعلق میگیره؟

باید کپی گرین کارت، سوشال و استیتمنت بانک بهشون تحویل بدین