مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - vahidvm60 - 2011-08-19

.pdf   travel history.pdf (اندازه 169.26 KB / تعداد دانلود: 267) -->
.pdf   travel history.pdf (اندازه 169.26 KB / تعداد دانلود: 267)
(2011-08-19 ساعت 15:14)مهس نوشته:  بله.خیلی ممنونم... به نظرم کاملا درست می گید... اینجوری خیال آدم راحت تره.... سوابق مسافرتی تون رو از پاستون کپی گرفتین؟ یا مدارک دیگه ای هم تهیه کردین؟

سلام دوست عزیز
فرمی که اتچ کردم مربوط به Travel history مورد نیاز سفارت کانادا در تهران هست
شما از روی اون دقیقا یه جدول دیگه برا خودتون درست کنید و اطلاعاتی که لازمه رو تغییر بدید

چارچوب اطلاعاتی که در مورد سفرها و تاریخشون ازتون میخوان دقیقا همینهاست
ضمنا تاریخها رو بایستی از روی مهرهای ورود و خروج پاسپورتتون پر کنید.
به نظر من اگر اسکن صفحات پاسپورتتون رو هم بفرستید ضرر نکردید.
موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - مهس - 2011-08-19

(2011-08-19 ساعت 18:11)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-19 ساعت 15:14)مهس نوشته:  بله.خیلی ممنونم... به نظرم کاملا درست می گید... اینجوری خیال آدم راحت تره.... سوابق مسافرتی تون رو از پاستون کپی گرفتین؟ یا مدارک دیگه ای هم تهیه کردین؟

سلام دوست عزیز
فرمی که اتچ کردم مربوط به Travel history مورد نیاز سفارت کانادا در تهران هست
شما از روی اون دقیقا یه جدول دیگه برا خودتون درست کنید و اطلاعاتی که لازمه رو تغییر بدید

چارچوب اطلاعاتی که در مورد سفرها و تاریخشون ازتون میخوان دقیقا همینهاست
ضمنا تاریخها رو بایستی از روی مهرهای ورود و خروج پاسپورتتون پر کنید.
به نظر من اگر اسکن صفحات پاسپورتتون رو هم بفرستید ضرر نکردید.
موفق باشید

خیلی ممنونم... لطف کردین. حتما پرش می کنیم و به همراه رزومه می فرستیم...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - 1979SAM - 2011-08-20

سلام به بچه هاي گل مهاجرسرا

نزديك به ده روزازمصاحبه ام گذشته ومثل رواني ها هرشب وروزكارم افتادن به دامن سايت آنكاراومهاجرسرا شده خوشحالم كه شمارو دارم خواهش ميكنم براي من هم دعاكنيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Donkey chance - 2011-08-20

(2011-08-20 ساعت 01:43)1979SAM نوشته:  سلام به بچه هاي گل مهاجرسرا

نزديك به ده روزازمصاحبه ام گذشته ومثل رواني ها هرشب وروزكارم افتادن به دامن سايت آنكاراومهاجرسرا شده خوشحالم كه شمارو دارم خواهش ميكنم براي من هم دعاكنيد
ای آقا چرا مثل روانی ها!
من 40 روز و خورده ای از مصاحبه ام میگذره، منی که هیچ مشکلی نداشتم، نه سربازی، نه کار، نه سفر خارجی، نه رشته حساس و مقطع بالایی و نه...Big Grin
کلا رفته بودم که با ویزا برگردم!Smile
اما حالا اینجوری...
سخت نگیر آقا اگه دوست داری روانی هم بشی مثل من به بعدش فکر کن! حتما میشیBig Grin به جور کردن پول ،زبان خوندن، زندگی در غربت، شغل و... ویزا ی همه ی ما مطمئن باش میاد، دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
خدایا به همه ی ما صبر مضاعفی اعطا فرماRolleyes

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-08-20

هــــــــــــــــــــــــــــورا

من كلير شدم..........

[عکس: Bananeyessss.gif] [عکس: Banane21.gif] [عکس: 2uge4p4.gif] [عکس: acigar.gif] [عکس: greenstars.gif] [عکس: cancan.gif] [عکس: choir.gif] [عکس: bliss.gif]

امیدوارم شیرینی این لحظه نصیب همه بشه...

Submit Passport(s) to Embassy

We are pleased to inform you that processing of your application for immigrationto the United States has reached the point where we request that you submit your passport(s) to prepare for visa issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at 'http://www.travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html' for information about visa availability for your visa category.
دوستان عزيز ، من و همسرم هر 2 برگه آبي گرفته بوديم ، به نظرتون ايميل بزنم و مطمئن شم يا پاسپورتها رو بفرستم بره؟؟ نظرتون چيه؟
ممنون ميشم متن مورد نظر براي استعلام از سفارت براي حاضر بودن پاس ها رو اينجا قرار بدينRolleyes
منتظر كلير همه دوستان عزيز و گلم در مهاجرسرا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-08-20

(2011-08-20 ساعت 09:41)sare نوشته:  ]دوستان عزيز ، من و همسرم هر 2 برگه آبي گرفته بوديم ، به نظرتون ايميل بزنم و مطمئن شم يا پاسپورتها رو بفرستم بره؟؟ نظرتون چيه؟[/]
[]ممنون ميشم متن مورد نظر براي استعلام از سفارت براي حاضر بودن پاس ها رو اينجا قرار بدينRolleyes [r]
[]منتظر كلير همه دوستان عزيز و گلم در مهاجرسرا[/r]

تبريك ميگم بهتون دوست عزيز
به نظر من هيچ كاري نمي خواد بكنيد و تاييد و كانفرم هم لازم نيست. همينجوري پاسها رو بفرستيد بيخودي دردسر درست نكنيد براي خودتون.
لطفا رشته تحصيلي تون رو هم توي جدول اعلام كنيد.

موفق باشيد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alisarshar - 2011-08-20

سلام
يه خبر جديد بالاخره ابوظبي جواب ايميل منو ديروز يعني جمعه داد ولي از هميشه متفاوت تر :
Dear Sir,

We realize that these extended time periods cause frustration to many individuals, and we are sensitive to the fact that the purpose of the immigrant visa programs is to facilitate immigration to the US. Nonetheless, the U.S. Embassy Abu Dhabi, like all U.S. Embassies and Consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, and, in some cases, this involves extensive administrative processing. While we cannot predict when the processing of your visa will be completed, please be assured that the Embassy and the State Department are aware of your concerns and will do all we can to see that the visa is adjudicated as soon as the administrative process is complete.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - LINDA1376 - 2011-08-20

بچه ها من الان متوجه شدم . آفیسر اصل ترجمه شناسنامه ام را بعد از مصاحبه بهم بر نگردانده . مگر نباید اصل ترجمه شناسنامه را بهم پس میداد؟؟؟ / اصل ترجمه کارت ملی را داده ولی اصل ترجمه شناسنامه نه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Hornet - 2011-08-20

(2011-08-20 ساعت 09:41)sare نوشته:  هــــــــــــــــــــــــــــورا
من كلير شدم..........

Sare عزيز
ضمن تبريك فراوان به شما و خانومتون
ميشه لطفاً بگيد،‌آخرين باري كه چك كردين و هنوز Under Processing بودين كي بوده ؟
ميخوام بدونم يعني امروز سايت رو آپديت كردن؟
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sare - 2011-08-20

(2011-08-20 ساعت 11:13)Hornet نوشته:  
(2011-08-20 ساعت 09:41)sare نوشته:  هــــــــــــــــــــــــــــورا
من كلير شدم..........

Sare عزيز
ضمن تبريك فراوان به شما و خانومتون
ميشه لطفاً بگيد،‌آخرين باري كه چك كردين و هنوز Under Processing بودين كي بوده ؟
ميخوام بدونم يعني امروز سايت رو آپديت كردن؟
ممنون
هورنت عزيز
ممنونم از تبريك شما
راستش من ديروز تهران نبودم و بعد از ظهر رسيدم تهران
دسترسي به اينترنت نداشتم و فقط تونستم از طريق موبايل سايت رو چك كنم كه هنوز More Information Required بود
رفتم ايميلم رو هم با نسخه موبايل جيميل چك كردم كه ديدم دوباره برام زدن كه اطلاعاتت رو Reconfirm كن و ديگه بي خيال شدم (حوالي ساعت 4 بعد از ظهر به وقت تهران)
امروز صبح بعد از خوندن تاپيك كليرنس مهاجرسرا و ديدن كلير شدن برخي از دوستان ، رفتم توي سايت كه 4شاخ موندم ، وضعيت كيسم شده Ready
رفتم ايميلم رو چك كردم كه ديدم در جواب نامه اي كه همين 5شنبه براشون زده بودم و مدارك مورد نياز رو ارسال كرده بودم و گفته بودم جون هر كي دوست دارين ، هرچيز ديگه اي مي خواين زود بگين و مار از اين برزخ نجات بدين ،
ديدم روز جمعه ساعت 4:59 دقيقه بعد از ظهر جواب دادن كه كيس شما آماده هست
به اميد كلير شدن همه بچه هاي گل و شنيدن صداي هوراي همه شما
ارادتمند

RE: کلیرنس برندگان 2011 - imanmamad - 2011-08-20

سلام-به من گه برگردوند و اصلا هیچ اصل مدرکی از من نخواست

RE: کلیرنس برندگان 2011 - maryam58 - 2011-08-20

سلام ضمن تبریک فراوون به sare عزیز، (از ته اعماق قلبم خوشحال میشم وقتی یکی از بچه ها اینجا هورا میکشه، احساس میکنم واسه خودم یه اتفاق خیلی خوب افتاده)
میخواستم بگم جواب ایمیل منو هم دیروز جمعه دادن و فقط گفتن که رزومه رو دریافت کردن، همچنان سماق بمکیم تا اطلاع ثانوی. ایشالا هممون، زود زود زود کلیر شیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-08-20

به همه دوستان همراه که کلیر شدند علی الخصوص sare عزیز که همکارمه و قراره اولین سفر رو با هم بریم تبریک میگم.
متاسفانه یه جورایی دارم نگران میشم ( میشم نه شدم ) . میگید چرا؟
بخاطر اینکه نه جواب ایمیلمو ( بعد از ارسال دو ایمیل ) دادند و نه وضعیتم تغییری کرده و نه اطلاعات اضافی ازم خواستند و دوستانی که چه قبل من و چه بعد از من مصاحبه داشتند دارند کلیر میشوند. اینجاست که میگن توکل به خدا. خواهشا انرژی مثبت یادتون نره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-08-20

دوستان به نظرتون اینی که به دوستان جمعه جواب دادند میتونه نشانه خوبی باشه؟ یعنی که فعال شدند و ساعات کاری شون رو افزایش دادند؟ ما که الان ۳ هفته هست هر چی ایمیل میزنیم جواب نمیدندSad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - naeiji1974 - 2011-08-20

دوستانی که تغییراتی در کیسشون بوجود اومده لطفا با پیام خصوصی به "free free" اعلام کنند.