مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2015-03-28

دوستان کسی تا حالا قلیان با خودش برده؟ اجازه میدن یا نه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2015-03-28

(2015-03-28 ساعت 09:42)ali3875 نوشته:  دوستان کسی تا حالا قلیان با خودش برده؟ اجازه میدن یا نه؟
آره اجازه میدن. هر مدل و هر نوع که بخوای میزارن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali3875 - 2015-03-28

فکر کنم با این ارسال که ارسال 750 ام من باشه از عضو با سابقه بعد از 2 سال تبدیل به عضو پیشکسوت شدمSmileSmileSmile

(2015-03-28 ساعت 09:47)farshad varaste نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 09:42)ali3875 نوشته:  دوستان کسی تا حالا قلیان با خودش برده؟ اجازه میدن یا نه؟
آره اجازه میدن. هر مدل و هر نوع که بخوای میزارن

ممنون فرشاد جانSmile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Ramin geologist - 2015-03-28

قلیون که بیار
تنباکو هم بیار چون اینجا گرون تر از ایرانه
زغال گردون هم گیر نمیاد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sun2000 - 2015-03-29

(2015-03-26 ساعت 18:22)abbas41 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 17:19)sun2000 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 11:04)abbas41 نوشته:  
(2015-03-25 ساعت 19:00)sun2000 نوشته:  سلام دوستان لطفا اگر تجربه یا اطلاعات در مورد سوال من دارید ممنون میشم پاسخ بدید

سوال:ایا کسی تجربه اولین ورود از مرز زمینیی از کانادا مثلا مرز زمینی بوفالو رو داره؟ایا از مرز زمینی هم برای اولین ورود میشه استفاده کرد؟

وهمه مرزهای زمینی این کار رو انجام میده؟

سلام

میتونید برید ولی با ویزای کانادا رو هم داشته باشید

ما اقامت کانادا داریم از نظر ویزا مشکلی نداریم

فقط اینکه مرز زمینی بوفالو اینکار رو انجام میده من خیلی ممنونم که جواب دادید و اینکه از چه سایت و منبعی میشه مطمئن شد
بازهم ممنونم

سلام
شما به محز ورود به کشور دیگه چه هوایی باشه چه زمینی باید مجوز عبور (ویزا)داشته باشید یاشهروند اورپا یا آمریکا باشید که پس از کنترل ویزا شما رو به قسمت مربوطه میفرستن که افسر مربوطه ازشما ادرس در آمریکا واسکنر رو انجام میده ویک مهر قشنگ ورود برای شما میزنه و میرید ساک وچمدون رو تحویل میگیرید وارد آمریکا میشید
شما اگر زبان انگلیسی خوبه زنگ بزنید پلیس مرزبانی آمریکا بپرسید (اینم منبع)

ممنون با مرز بوفالو تماس گرفتم پرسیدم و گفتن مشکلی نیست حتی روزهای تعطیل از این جهت نوشتم که شاید دوستان دیگه مثل من براشون سوال پیش بیاد و اینجا جوابش رو پیدا کنند

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ali heydari - 2015-03-30

(2015-03-28 ساعت 10:01)Ramin geologist نوشته:  [quote='ali3875' pid='588069' dateline='1427519523']
دوستان کسی تا حالا قلیان با خودش برده؟ اجازه میدن یا نه؟

قلیون که بیار
تنباکو هم بیار چون اینجا گرون تر از ایرانه
زغال گردون هم گیر نمی
بابا حالا چیزی مهمتر از قلیون نبود اینجا ریخته خیلی هم گرون نیس Big Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hedyhoney - 2015-03-30

(2015-03-26 ساعت 19:43)farshad varaste نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 19:33)Sam2014 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 18:46)negarpak نوشته:  من در بدو ورود به يك افسر بد اخلاق بر خوردم و حتى يك نفر البته با ويزاى غير مهاجرتى ديپورت شد حسابى ترسيدم
من اقامت تركيه دارم و افسر(چينى) با لحن بدگفت اقامت تركيه دارى اينجارو ميخواى چيكار من با آرامش گفتم اقامت تركيه ام تحصيليه و امسال آخرين سالشه خلاصه با چشماى از حدقه در اومده و عرق سرد رو پيشىونى پاكت و برگ مديكال رو گرفت و اسكن انگشت و عكس و بعد رفتم برا انگشت نگارى جوهرى كه شامل همه كيسهاى مهاجرتى ميشه. يك افسر آمريكايى مسيرو راهنماييم كرد و گفت آروم باش اين آخرين مرحله ورود به خونستhome
بعد انگشت نگارى جوهرى پاسپورت مهر شده رو بهم دادن و يه افسر ديگه گفت
Welcome to home.....
و من وارد لس آنجلس شدم
دوستم تو فرودگاه با گل منتظرم بود

وایستین ببینم
مگه افسر مهاجرتی توی فرودگاه میتونه از ورود شما با داشتن ویزا جلوگیری کنه؟؟؟

درود بر شما و تبریک سال نو
کلا این چشم بادامی ها با مهاجرهای غیر چشم بادامی مشکل دارند ...ای تو روحشون .....
هر وقت موقع ورود دیدید طرف چشم بادامیه سعی کنید سراغ باجه دیگر بروید. یکی ازدوستان کثیر السفر این توصیه را فرموده اند .
درسته من هم موقع ورود به تور یکی از همین چشم بادومیا خوردم فقط رفتارش یه کم غیر محترمانه بود ولی کارهامو سریع و بادقت انجام داد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - afsi39 - 2015-03-30

سلام به دوستان محترم مهاجر سرایی سال نو همگی مبارک امیدوارم همه خواسته های قلبی تون در سال جدید به واقعیت تبدیل شود .دوستان همسر من شامل گروه بازماندگان لاتاری بود من بعد از ورود به امریکا در سپتامبر و گرفتن گرین کارت برای همسرم تقاضای ویزای امیلی کردم و بعد از 2 هفته نامه اپروو به دستم رسید ومن با گرفتن پاس سفید به ایران برگشتم متاسفانه من نامه اپروو را گم کردم خیلی نگران هستم که گم کردن این نامه روند پرونده همسرم را دچار مشکل کند خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید مرا راهنمایی کنید متشکرم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - atriana - 2015-03-31

(2015-03-26 ساعت 15:31)behfaza نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 15:00)aaraam نوشته:  
(2015-03-23 ساعت 19:25)behfaza نوشته:  
(2015-03-23 ساعت 18:22)Lemony نوشته:  
باید اینجا تکس بدیم تا بیمه باشیم.
سلام دوستان
تو کالیفرنیا اگه حداقل درآمد 1340 دلار داشته و تکس پرداخت کنید مشمول اوباماکر هستید و اگر درآمد ندارید یا زیر این عدد هست مدیکل بشما تعلق میگیره که رایگانه.

یعنی‌ فقط فقط با نداشتن درامد یا پائینتر بودن اون از یه حدی ، مدیکل به اون فرد تعلق میگیره؟

تا اونجایی که میدونم برای خانواده دو نفری حداقل 1810 دلار ماهیانه را برای مدیکل تعیین کردن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - goliii - 2015-04-05

دوستان سلام میخواستم بدونم ترجمه گواهینامه با مهر دارالترجمه کافیه یا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟مقصد کالفرنیا

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - NarcisJ - 2015-04-05

سلام به همگی
اگه اینجا دختر خنمی هست که دنبال جا در لس انحلس می گرده پیغام بده! من دنبال ی همخونه می گردم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshad varaste - 2015-04-05

(2015-04-05 ساعت 01:25)goliii نوشته:  دوستان سلام میخواستم بدونم ترجمه گواهینامه با مهر دارالترجمه کافیه یا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟مقصد کالفرنیا
سلام
نیازی به ترجمه گواهینامه نیست، شما باید گواهینامتون رو به همراه یک قطعه عکس ببرید به آژانسهای مسافرتی و براتون گواهینامه بین المللی صادر میکنن. این لینک رو مطالعه کنید:
http://tac.org.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - goliii - 2015-04-05

(2015-04-05 ساعت 03:50)farshad varaste نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 01:25)goliii نوشته:  دوستان سلام میخواستم بدونم ترجمه گواهینامه با مهر دارالترجمه کافیه یا باید مهر دادگستری هم داشته باشه؟مقصد کالفرنیا
سلام
نیازی به ترجمه گواهینامه نیست، شما باید گواهینامتون رو به همراه یک قطعه عکس ببرید به آژانسهای مسافرتی و براتون گواهینامه بین المللی صادر میکنن. این لینک رو مطالعه کنید:
http://tac.org.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7

اقا فرشاد ممنون شما مطمئن هستید؟ چون بچه های همینجا نوشته بودن فقط ترجمه واسه کالیفرنیا کافیه اون واسه این که بعداز امتحان ایین نامه و امتحان عملی تا گواهینامه بیاد بتونیم تنهایی رانندگی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - derakht01 - 2015-04-05

سلام
میشه یکی از دوستان بگن برای یه سال زندگی در ایالت کالیفرنیا تقریبا چقدر لازمه ؟
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza.aa - 2015-04-05

،یه سوال درباره افتتاح حساب بانک
بنا به اصول بانکداری در آمریکا ، برای افتتاح حساب باید دو مدرک شناسایی ارایه بشه ، یکیش که پاسپورتمونه ،میشه برای دومی از گواهینامه بین المللی استفاده کرد؟؟
البته یه چیزایی هم شنیدم که این مدارک شناسایی باید آدرس داشته باشه ، دوستانی که گواهنامه آمریکا رو دارن ،گواهینامه تون آدرس داره ؟؟؟