مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sce - 2013-05-27

(2013-05-27 ساعت 15:40)morvarid1364 نوشته:  دوستان عزیز
نامه تمکن مالی رو چند روز قبل از مصاحبه میتونیم بگیریم؟
مثلا اگر دو ماه و نیم قبل هم گرفته باشیم مورد قبوله؟

جای سوالت اینجا نبودا.Big Grin
هر چی نزدیک تر به زمان مصاحبه بهتر.

(2013-05-27 ساعت 15:21)spd-r نوشته:  سلام دوستان
کسی می دونه آخرین زمانی که ممکنه بچه های 2013 مصاحبه بشن کی هست؟ منظورم اینه که مهر ماه هم ممکنه مصاحبه داشته باشیم؟ آخه من یک کاری دارم که اگر با مصاحبه ام همزمان شه خیلی خیلی ضرر می کنم. لطفا اگر کسی می دونه آخرین زمانی که قبولی های 2013مصاحبه می شن کی هست خبر بده. خیلی ممنون

در هر صورت تمام پروسه تا آخر سپتامبر باید تموم بشه.
کسی نمی دونه.شما یا باید سر وقت خودت بری یا درخواست تغییر زمان مصاحبه بدی.
موفق باشین.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Leila12020 - 2013-05-27

(2013-05-27 ساعت 15:41)امیر مهاجر نوشته:  من امروز ساعت ۱۱:۳۰ رفتم اداره گذرنامه، شهر آرا. پاسپورت و کارت پایان خدمت و کارت ملی رو گذاشتم رو میز مسؤول استعلام. گفتم: «لطفا اینو یه کنترل بفرمایید.» اونم بعد از اینکه اطلاعات رو وارد کامپیوترش کرد فوری پاسپورتو پس داد و گفت: « مشکلی نداری، نفر بعد!» از وقتی ماشینو پارک کردم تا وقتی برگشتم برش دارم ۱۰ دقیقه طول کشید که ۹ دقیقه تو راه بودم تا برسم به اون آقاهه و برگردم پای ماشین. کل سلام و علیک و استعلام و خداحافظی ۱ دقیقه بیشتر نشد.
اگر تهرانید با خیال راحت برید استعلام کنید. اگر شهرستان هستید این احتمال وجود داره که طرف فکر کنه شخص تبه‌کار با پای خودش اومده تو دام. Big Grin
اگر چنین مشکلی براتون پیش اومد بگید که تو سایت نیروی انتظامی خوندید که هر کی میخواد از کشور خارج بشه حتما استعلام کنه. ما هم پیرو همون اطلاعیه اومدیم استعلام کنیم.
دوست عزيز اگر هر كسي به هر دليلي ممنوع الخروج باشه پاسشو كه داده براي چك كردن ازش ميگيرن و بهش نميدن؟
و دليل ممنوع الخروجي رو بهش ميگن؟
من ميخوام بدونم در صورتي كه جواب مثبت باشه ( مثلا به دليل عدم پرداخت ماليات و ... ممنوع الخروج شده باشه) چه اقدامي ميكنن؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - امیر مهاجر - 2013-05-27

(2013-05-27 ساعت 17:03)Leila12020 نوشته:  دوست عزيز اگر هر كسي به هر دليلي ممنوع الخروج باشه پاسشو كه داده براي چك كردن ازش ميگيرن و بهش نميدن؟
و دليل ممنوع الخروجي رو بهش ميگن؟
من ميخوام بدونم در صورتي كه جواب مثبت باشه ( مثلا به دليل عدم پرداخت ماليات و ... ممنوع الخروج شده باشه) چه اقدامي ميكنن؟

پاسپورت رو همون لحظه میگیرند و توقیف میکنند. به شما یه شماره نامه میدن و اسم جایی رو که اون نامه رو زده به اداره گذرنامه. شما میرید به ارگان مربوطه و پیگیر کار رفع ممنوعیت خروج میشید. بعد از طی مراحل اداری نامه رفع ممنوعیت رو میبرید اداره گذرنامه توی کامپیوتر ثبت میشه و گذرنامه عودت داده میشه. این روند اداری میتونه از چند ساعت تا چند روز و هفته و ... بسته به نوع مشکل شما طول بکشه.
اگر پرونده باز دارید باید برید ببندینش. یا رضایت بگیرید. یا از قاضی حکم رو بگیرید و باقی ماجرا. اگر مشکل مهریه یا هر گونه اجرائیه دیگه باشه باید دینتون رو ادا کنید یا رضایت بگیرید و پرونده رو شخص مدعی ببنده و باقی ماجرا. اگر بدهی مالیاتی دارید، تسویه حساب با دارایی و باقی ماجرا.
اگر پاسپورت ندارید و تقاضا بدید، پاسپورت براتون صادر نمیشه و تا رفع ممنوعیت خروج و طی مراحلی که گفتم روند صدور پاسپورت متوقف میمونه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hosa - 2013-05-27

با سلام دوستان من باز هم به راهنمایی نیاز دارم.
پدر بزرگ من هفته پیش فوت کرد می خوام ببینم که الان که پدر و مادرم کارنت شده اند من چه کاری باید انجام بدم؟ یعنی دوباره یک فرم 230 جدید پر بکنم برای مادرم و اون قسمت مشخصات پدر بزرگم تاریخ فوت رو بنویسم؟ اگر این کارو باید بکنم کجا باید بفرستم؟ همراه بقیه مدارک به سفارت پست بکنم؟
و سوال دیگر هم اینکه آیا حتما سند ملک باید ارزشگذاری بشه یا ترجمه رسمی اسناد کافی هست ؟ با توجه به اینکه اسپانسر هم از آمریکا دارند.
خیلی ممنون از توجهتون.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - naarestan - 2013-05-27

سلام
من فارغ‌التحصیل شدم بهمن ۱۳۹۱ و دیروز هم موفق شدم دانشنامه لیسانسم رو بسونم از دانشگاه.
ولی توی فرم‌های اولیه که با دی‌اچ‌ال فرستادم به کی‌سی‌سی، نوشتم دانشجو هستم از سال فلان تا زمان حال (چون اون زمان هنوز دانشجو بودم). حالا من چی کار کنم‌؟ یک فرم جدید اصلاح‌شده روز مصاحبه با خودم ببرم؟ یا اونجا یارو دستی درستش میکنه؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - niko - 2013-05-27

(2013-05-27 ساعت 19:47)naarestan نوشته:  سلام
من فارغ‌التحصیل شدم بهمن ۱۳۹۱ و دیروز هم موفق شدم دانشنامه لیسانسم رو بسونم از دانشگاه.
ولی توی فرم‌های اولیه که با دی‌اچ‌ال فرستادم به کی‌سی‌سی، نوشتم دانشجو هستم از سال فلان تا زمان حال (چون اون زمان هنوز دانشجو بودم). حالا من چی کار کنم‌؟ یک فرم جدید اصلاح‌شده روز مصاحبه با خودم ببرم؟ یا اونجا یارو دستی درستش میکنه؟
سلام
نه اصلا احتیاجی نیست وضعیت منم مثل شما بود تازه من مدرکم رو هم نتونسته بودم بگیرم فقط از دانشگاه یک گواهی الف گرفتم رو به افیسر گفتم که تازه فارغ التحصیل شدم.
خیلی آسون بود و اصلا سخت نگرفتند

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hosa - 2013-05-27

[quote='hosa' pid='347179' dateline='1369667210']
پدر بزرگ من هفته پیش فوت کرد می خوام ببینم که الان که پدر و مادرم کارنت شده اند من چه کاری باید انجام بدم؟ یعنی دوباره یک فرم 230 جدید پر بکنم برای مادرم و اون قسمت مشخصات پدر بزرگم تاریخ فوت رو بنویسم؟ اگر این کارو باید بکنم کجا باید بفرستم؟ همراه بقیه مدارک به سفارت پست بکنم؟
و سوال دیگر هم اینکه آیا حتما سند ملک باید ارزشگذاری بشه یا ترجمه رسمی اسناد کافی هست ؟ با توجه به اینکه اسپانسر هم از آمریکا دارند.
خیلی ممنون از توجهتون.

کسی نیست که منو راهنمایی بکنه؟؟؟؟؟ لطفا!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mangoolkhan - 2013-05-27

دوستان سلام

مجددا برای هفته دوم جون درخواست همراه به ابوظبی داریم تا حالا حدودا 4 نفر شدیم لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی دهید بفرمایید چند شنبه هستید؟ این طوری هزینه ها کمتر میشه

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - کاوه شیز - 2013-05-27

پیش از هر چیز، تسلیت بهتون میگم.
موضوع نگران کننده ای نیست، شما میتونید فرم اصلاح شده رو روز مصاحبه همراه داشته باشید و پس از ارایه توضیحات درصورت لزوم ارایه بدید.
درمورد ارزش گذاری، اکثر دوستانی که مصاحبه رفتن اگر سندی ارایه داده باشن بدون ارزش گذاری بوده، چند نفری هم ارزش گذاری کرده بودن، کلا علما اعتقاد به ارزش گذاری ندارند،و اولویت با گرفتن نامه تمکن مالی بوده
موفق باشید
(2013-05-27 ساعت 21:35)hosa نوشته:  [quote='hosa' pid='347179' dateline='1369667210']
خیلی ممنون از توجهتون.

کسی نیست که منو راهنمایی بکنه؟؟؟؟؟ لطفا!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - daad - 2013-05-28

چرا من هيچ وقت نميتونم سايت سفارت رو بازكنم ؟!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - saharnaz..md - 2013-05-28

سلام من فرم ها رو به KCC ایمیل کردم و این ایمیل رو دریافت کردم Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
حالا یعنی مورد قبولشون بوده؟؟
و از کجا در مورد کارنت شدن باید اطلاع پیدا کنم؟؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - meisam_sms - 2013-05-28

(2013-05-28 ساعت 01:02)daad نوشته:  چرا من هيچ وقت نميتونم سايت سفارت رو بازكنم ؟!
از مرور گر IE استفاده کن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - roeentan - 2013-05-28

(2013-05-27 ساعت 15:41)امیر مهاجر نوشته:  من امروز ساعت ۱۱:۳۰ رفتم اداره گذرنامه، شهر آرا. پاسپورت و کارت پایان خدمت و کارت ملی رو گذاشتم رو میز مسؤول استعلام. گفتم: «لطفا اینو یه کنترل بفرمایید.» ایشون هم بعد از اینکه اطلاعات رو وارد کامپیوترش کرد فوری پاسپورتو پس داد و گفت: «مشکلی نداری، نفر بعد!» از وقتی ماشینو پارک کردم تا وقتی برگشتم برش دارم ۱۰ دقیقه طول کشید که ۹ دقیقه تو راه بودم تا برسم به اون آقاهه و برگردم پای ماشین. کل سلام و علیک و استعلام و خداحافظی ۱ دقیقه بیشتر نشد.
اگر تهرانید با خیال راحت برید استعلام کنید. اگر شهرستان هستید این احتمال وجود داره که طرف فکر کنه شخص تبه‌کار با پای خودش اومده تو دام. Big Grin
اگر چنین مشکلی براتون پیش اومد بگید که تو سایت نیروی انتظامی خوندید که هر کی میخواد از کشور خارج بشه حتما استعلام کنه. ما هم پیرو همون اطلاعیه اومدیم استعلام کنیم.
من هم امروز رفتم اداره گذرنامه شیراز و بدون سوال و جواب اضافی و معطلی گفتن که مشکلی نداره. البته من یه بدهی چند صد هزار تومنی به همراه اول دارم که بخاطر اون نگران بودم.
اگه کسی مورد و مشکل خاصی از خودش سراغ نداره لازم نیست چک کنه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - naarestan - 2013-05-28

(2013-05-27 ساعت 21:27)niko نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 19:47)naarestan نوشته:  سلام
سلام
نه اصلا احتیاجی نیست وضعیت منم مثل شما بود تازه من مدرکم رو هم نتونسته بودم بگیرم فقط از دانشگاه یک گواهی الف گرفتم رو به افیسر گفتم که تازه فارغ التحصیل شدم.
خیلی آسون بود و اصلا سخت نگرفتند

سپاسگزارم
فقط یک سؤال دیگه!
من الان متوجه شدم که توی فرم‌های اولیه که به کی‌سی‌سی فرستادم سال‌های تحصیلیم به میلادی رو یک سال بیشتر زدم استباهی. یعنی مثلا ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷ رو به‌اشتباه ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ زدم. الان توی فرم توی کامپیوتر درست کردم و میخوام ازش پرینت بگیرم و روز سفارت انشالله قبل از قسم خوردن بگم که این رو اشتباه کردم که یا توی فرم‌های قبلی دستی درست کنه یا اینکه فرم‌های جدید رو ازم بگیره. حالا سوالم اینه که این موضوع برام دردسر نمیشه! یه وخ بگن دروغ گفتی و اینها!؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hamid1357 - 2013-05-28

با سلام. برای هفته اول جولای اگر کسی مسافر ایروان هست پیام خصوصی بده. اونجا می تونیم خونه بگیریم و هزینه رو تقسیم کنیم. مجردها لطفا پیام خصوصی بدن. من برای خونه آشنا دارم و بقیه هم اگر آشنا داشته باشند که بهترین رو انتخاب می کنیم. اگر بتونیم سه یا چهار نفری خونه بگیریم هزینه ها خیلی کاهش پیدا می کنه. دوستان منتظرم ها............