مهاجرسرا
لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: لس آنجلس، ایالت کالیفرنیا (/thread-101.html)

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - jordanir - 2013-06-17

برای اسکان موقت در لوس آنجلس برای دو نفر و نصفی! کجا را پیشنهاد میکنید. استودیو 6 یکم از سیتی دوره.
قیمت و امکانات در حد همون استودیو 6 باشه.

ممنون از همه دوستان.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - gbtm - 2013-06-18

دوستان سلام

برای 2-3 روز هتل/متل ارزان قیمت سمت سانتامونیکا گزینه ای سراغ دارید؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - ali234 - 2013-06-19

(2013-06-17 ساعت 08:27)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 00:08)ali234 نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 02:59)aarman نوشته:  دوستان گرامی‌؛

وضعیت آب و هوا در لوس آنجلس رو در سایت‌های مختلف و همین تاپیک دنبال کردم ولی‌ ضدّ و نقیض بود! آیا لوس آنجلس گرمسیره؟ شرجی هست؟ شهرهای اطرافش چطور؟ آیا شهر خوبی نزدیک لوس آنجلس هست که گرم و شرجی نباشه؟

با سپاس فراوان

اینجا هوا خیلی متغیره! اصلا روی گوگل و اینترنت نمیشه حساب کرد.

هوا صبح زود تا ساعت 10 که آفتاب دربیاد خنکه و غروب هم همینطور و ممکنه یه سوییشرت لازم باشه که همراهتون باشه حتی توی این فصل که باید گرم باشه!
ساعت هایی که افتاب هست و ظهر خیلی خیلی گرم میشه. اینجایی که ما هستیم ( ولی) زیاد شرجی نیست ولی سمت سانتامونیکا و .. دریا بری یه کم شرجی میشه ولی زیاد نیست.
سلام
شما که اونجا زندگی میکنید یه سوال دارم :
من میخوام بیام ال ای ولی نمیدونم کدوم سمتش برم سانتامونیکا ووست وود یا ... چون برام مهمه یه منطقه ای باشم که دسترسی هم داشته باشه چون برای کارم باید برم مصاحبه و رفت و آمد و دسترسیش برام مهمه ! میشه یه توضیحی در مورد منطقه های مناسب ال ای واینکه کجاش صنعتی و کجاش حمل ونقل عمومی مثه مترو و باس هست و.. ... بدید ؟؟؟

بستگی داره . اصلا نمیشه گفت کدوم منطقه مناسبتره.. سانتا مونیکا و وست وود از valley گرونتره. در مورد دسترسی و اتوبوس کلا حومه لس انجلس همه مناطقش خطوط اتوبوسرانی داره ولی دیر به دیر میاد اینجا باید ماشین داشته باشید ولی برای روزهای اول اتوبوس کارتون رو راه میندازه چاره ای نیست. کل مناطق پوشش داده میشه نگران نباشید.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - Carrot - 2013-06-19

با سلام

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - مهسا ح - 2013-06-20

(2013-04-24 ساعت 10:06)arashtr نوشته:  سلام به همگی...امیدوارم هرجا که هستین سالم و سلامت باشین.
من در لس انجلس زندگی میکنم. یکی از دوستان ما که در یکی از مناطق ثروتمند نشین لس انجس زندگی می کنند یک اتاق با تمام امکانات دارند برای اجاره.. ایشون به دنبال خانومی محترم هستند که این اتاق رو بهشون بدهند و بجای اجاره هر از چند گاهی در کارهای خونه به خودش و یا خانومش کمک کنه.. نظر شخصی من : فکر نکنم کار زیادی داشته باشن و شما میتونید ضمن کمک بهشون به درس یا کارهای دیگر خودتون هم برسین...
امیدوارم از این طریق بتونم کمکی هم به این خانواده محترم و هم به دوستان عزیزی که تازه از ایران به اینجا میان کرده باشم. دوستان برای اطلاعات بیشتر به من ایمیل بزنید
موفق باشید..
سلام، اون شخص رو پیدا کردید ؟ اگه نه من چند تا از دوستان رو سراغ دارم که فعلا تا کار پیدا کنند و جایی رو اجاره کنند این پیشنهاد رو قبول کنند.

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - mechanicalengineer - 2013-06-20

(2013-06-19 ساعت 00:41)ali234 نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 08:27)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 00:08)ali234 نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 02:59)aarman نوشته:  دوستان گرامی‌؛

وضعیت آب و هوا در لوس آنجلس رو در سایت‌های مختلف و همین تاپیک دنبال کردم ولی‌ ضدّ و نقیض بود! آیا لوس آنجلس گرمسیره؟ شرجی هست؟ شهرهای اطرافش چطور؟ آیا شهر خوبی نزدیک لوس آنجلس هست که گرم و شرجی نباشه؟

با سپاس فراوان

اینجا هوا خیلی متغیره! اصلا روی گوگل و اینترنت نمیشه حساب کرد.

هوا صبح زود تا ساعت 10 که آفتاب دربیاد خنکه و غروب هم همینطور و ممکنه یه سوییشرت لازم باشه که همراهتون باشه حتی توی این فصل که باید گرم باشه!
ساعت هایی که افتاب هست و ظهر خیلی خیلی گرم میشه. اینجایی که ما هستیم ( ولی) زیاد شرجی نیست ولی سمت سانتامونیکا و .. دریا بری یه کم شرجی میشه ولی زیاد نیست.
سلام
شما که اونجا زندگی میکنید یه سوال دارم :
من میخوام بیام ال ای ولی نمیدونم کدوم سمتش برم سانتامونیکا ووست وود یا ... چون برام مهمه یه منطقه ای باشم که دسترسی هم داشته باشه چون برای کارم باید برم مصاحبه و رفت و آمد و دسترسیش برام مهمه ! میشه یه توضیحی در مورد منطقه های مناسب ال ای واینکه کجاش صنعتی و کجاش حمل ونقل عمومی مثه مترو و باس هست و.. ... بدید ؟؟؟

بستگی داره . اصلا نمیشه گفت کدوم منطقه مناسبتره.. سانتا مونیکا و وست وود از valley گرونتره. در مورد دسترسی و اتوبوس کلا حومه لس انجلس همه مناطقش خطوط اتوبوسرانی داره ولی دیر به دیر میاد اینجا باید ماشین داشته باشید ولی برای روزهای اول اتوبوس کارتون رو راه میندازه چاره ای نیست. کل مناطق پوشش داده میشه نگران نباشید.

سلام و تشکر ازپاسختون
یعنی بنظرتون به ولی برم بهتر از سانتا مونیکا و وست ووده؟
امنیتش چطور؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - saeedhei - 2013-06-21

سلام
افرادی که درامد ندارن در امریکا یه بیمه می شن که هزینه های درمانیشون مجانیه کسی می دونه اگه یکی خونشو تو ایران بفروشه و تو امریکا خونه بخره باز می تونه خدمات درمانی رایگان داشته باشه یا نه؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - milad_aae - 2013-06-22

سلام
دوستان 1 سوال: آب آشامیدنی در لوس آنجلس لوله کشی داره یا باید خرید؟؟؟

البته این مشکل من نیست فقط بحثی بود بین من و یکی دیگهWink
ممنون از جواب های صحیحتونBig Grin

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - ARSHIYA USA - 2013-06-22

یه سوال شنیدم روزای تعطیل حقوق 2 برابر هستش درسته این گفته ؟

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - nicole.gemini - 2013-06-22

(2013-06-22 ساعت 00:59)milad_aae نوشته:  سلام
دوستان 1 سوال: آب آشامیدنی در لوس آنجلس لوله کشی داره یا باید خرید؟؟؟

البته این مشکل من نیست فقط بحثی بود بین من و یکی دیگهWink
ممنون از جواب های صحیحتونBig Grin

باید آب بخرید...

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - amin arefi - 2013-06-23

با درود فراوان
اطلاعاتی در مورد محله تارزانای لس انجلس می خوام ممنون میشم اگه کسی اطلاعتی داره در موردش بنویسه

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - tartar - 2013-06-23

(2013-06-23 ساعت 11:08)amin arefi نوشته:  با درود فراوان
اطلاعاتی در مورد محله تارزانای لس انجلس می خوام ممنون میشم اگه کسی اطلاعتی داره در موردش بنویسه
سلام
تارزانا یکی از محله های خوب و امنه و خصوصا واسه ایرونیهای تازه وارد به نطرم بهترین گزینه است چون هم رستورانها و مغازه های ایرونی از کله پاچه تا نون سنگک فراوونه و هم از نظر اب و هوا خیلی خوبه چون رو بلندیه و اگه هتل مناسب خواستین extended stay America تو ventura blvd نمیز و قیمتش مناسبه و اطاقاش وسایل اشپزی هم داره و اگه بتونین از قبل رزرو کنین قیمت خیلی پایین تری هم میتونین بگیرین

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - mechanicalengineer - 2013-06-25

(2013-06-23 ساعت 13:33)tartar نوشته:  
سلام
تارزانا یکی از محله های خوب و امنه و خصوصا واسه ایرونیهای تازه وارد به نطرم بهترین گزینه است چون هم رستورانها و مغازه های ایرونی از کله پاچه تا نون سنگک فراوونه و هم از نظر اب و هوا خیلی خوبه چون رو بلندیه و اگه هتل مناسب خواستین extended stay America تو ventura blvd نمیز و قیمتش مناسبه و اطاقاش وسایل اشپزی هم داره و اگه بتونین از قبل رزرو کنین قیمت خیلی پایین تری هم میتونین بگیرین

دوستان به من سمت ویلشر و وست وود پیشنهاد شده و بنظر میاد برای ایرانیا تازه وارد کلا valley مناسبه ! کسی اطلاعاتی داره ؟ شمالی یا جنوبی و چقدر فرق داره

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - rasarasa - 2013-06-25

(2013-06-25 ساعت 12:57)mechanicalengineer نوشته:  
سلام

دوستان به من سمت ویلشر و وست وود پیشنهاد شده و بنظر میاد برای ایرانیا تازه وارد کلا valley مناسبه ! کسی اطلاعاتی داره ؟ شمالی یا جنوبی و چقدر فرق داره

این یکی از تاپیکهای منه در مورد شهر سن فرناندو ولی که مثل خیلی از تاپیکها لای شلوغی مهاجرسرا گم شده . لینکش میکنم اینجا شاید بتونید راحتتر تصمیم بگیرید :

همه چیز در مورد شهر سن فرناندو ولی

RE: زندگی و کار در لس آنجلس - mechanicalengineer - 2013-06-25

(2013-06-25 ساعت 13:41)rasarasa نوشته:  
(2013-06-25 ساعت 12:57)mechanicalengineer نوشته:  
سلام

این یکی از تاپیکهای منه در مورد شهر سن فرناندو ولی که مثل خیلی از تاپیکها لای شلوغی مهاجرسرا گم شده . لینکش میکنم اینجا شاید بتونید راحتتر تصمیم بگیرید :

همه چیز در مورد شهر سن فرناندو ولی

دوست عزیر مرسی از لینک مفیدت !
نظر خودت برای کسی که میخواد بره ال ای - آشنایی اونجا نداره و براش دسترسی -0هزینه و پیدا کردن کار مهمه چیه و کجاشو شهرشو پیشنهاد میکنی ؟ بنظر میاد به ال ای اشراف داشته باشی