مهاجرسرا
انرژی مثبت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرت (https://www.mohajersara.org/forum/forum-49.html)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-59.html)
+--- موضوع: انرژی مثبت (/thread-2240.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: انرژی مثبت - Classic - 2011-03-12

(2011-03-11 ساعت 22:30)sohi نوشته:  برای کسب موفقیت اسانسوری وجود ندارد باید پله پله رفت بالا

اگه به خودمون اعتماد داشته باشیم و خودمون رو باور داشته باشیم میتونیم به راحتی از این پله ها رد بشیم ! ( فقط اعتماد به نفس )

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-03-12

من باور دارم ...
که قهرمان کسى است که کارى که باید انجام گیرد را در زمانى که باید انجام گیرد، انجام مى‌دهد، صرفنظر از پیامدهاى آن.

من باور دارم ...
که زمینه‌ها و شرایط خانوادگى و اجتماعى برآنچه که هستم تاثیرگذار بوده‌اند امّا من خودم مسئول آنچه که خواهم شد هستم.

[/color] هنوز هم میتوان شروع کرد, هیچ وقت دیر نیست.

° هنوز هم میتوان به قله های افتخار و سربلندی رسید.

° هنوز هم میتوان زندگی را از نو ساخت, تحولی دوباره .

° هنوز هم میتوان با تمام وجود فریاد زد: «من بهترینم».

° هنوز هم میتوان هر لحظه از زندگی را تبدیل به خاطره ای خوش کرد.

° هنوز هم میتوان به سوی خدا بازگشت , برای او هرگز دیر نیست.

° هنوز هم میتوان از چیزهایی که داریم لذت ببریم.

° هنوز هم میتوان اراده ی خواستن کرد, چون دنیا آماده ی درخواست های ماست.

° هنوز هم میتوان طعم شیرین عشق را چشید و عاشق شد.

[/size]
° هنوز هم میتوان دیگران را در خوبی ها سهیم کرد.

° هنوز هم میتوان به قله های موفقیت را فتح کرد.

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-03-17

برآمد باد صبح و بوي نوروز / به کام دوستان و بخت پيروز
مبارک بادت اين سال وهمه سال / مبارک بادت اين روز وهمه روز
------------------

سال نو رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم که خدا هر چیزی رو که میخواین بهتون بده.
بیاین سر سفره هفت سین هممون برای هم دعا کنیم

RE: انرژی مثبت - nicole.gemini - 2011-03-19

... منهم برای همه سالی پر از سلامتی و شادی و خبرهای خوب .... آرزو دارم....
ضمنا آیا کسی خبر دارد سال چه وقت به زمان لوس آنجلس تحویل میشود؟؟؟

RE: انرژی مثبت - Shiva7223 - 2011-03-19

(2011-03-19 ساعت 08:27)nicole.gemini نوشته:  ... منهم برای همه سالی پر از سلامتی و شادی و خبرهای خوب .... آرزو دارم....
ضمنا آیا کسی خبر دارد سال چه وقت به زمان لوس آنجلس تحویل میشود؟؟؟

سلام سال تحویل در لس آنجلس: ساعت *16:20:45 عصر - یکشنبه 20 مارس 2011

خوبه به این سایت سر بزنید /http://www.7seen.com

منهم سال نو را به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی برای همه باشه . شیوا

RE: انرژی مثبت - Classic - 2011-03-21

دوستان کمتر از 5 هفته ی دیگه مونده به اعلام نتایج . کاملا مشخص هستش که همه استرس دارن از جمله خودم و منتظر روز موعود هستیم همگی . خیلی دوست دارم همه ی بچهای مهاجرسرا باهم قبول بشیم و با هم بریم واسه مصاحبه و ....
همه سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید . من که اعتقاد دارم اسمم میوفته . و همینطور اعتقادم رو این هستش که همه ی بچه های مهاجرسرا اسمشون در میاد . امروز اولین روز سال هستش و همینجا دعا میکنم : خدایا این شانس رو به همه ی بچه های مهاجرسرا بده تا بتونن زندگی جدیدی رو در امریکا شروع کنند .

واسه دیدن تاریخ دقیق به این لینک زیر برید . ماه - هفته - روز - ساعت - دقیقه - ثانیه
http://mohajer.iranhps.com/index.php

RE: انرژی مثبت - ChairMan - 2011-03-21

(2011-03-21 ساعت 19:44)Classic نوشته:  دوستان کمتر از 5 هفته ی دیگه مونده به اعلام نتایج . کاملا مشخص هستش که همه استرس دارن از جمله خودم و منتظر روز موعود هستیم همگی . خیلی دوست دارم همه ی بچهای مهاجرسرا باهم قبول بشیم و با هم بریم واسه مصاحبه و ....
همه سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید . من که اعتقاد دارم اسمم میوفته . و همینطور اعتقادم رو این هستش که همه ی بچه های مهاجرسرا اسمشون در میاد . امروز اولین روز سال هستش و همینجا دعا میکنم : خدایا این شانس رو به همه ی بچه های مهاجرسرا بده تا بتونن زندگی جدیدی رو در امریکا شروع کنند .

واسه دیدن تاریخ دقیق به این لینک زیر برید . ماه - هفته - روز - ساعت - دقیقه - ثانیه
http://mohajer.iranhps.com/index.php

سلام . خوندن این پست شما منو وادار به ارسال پست کرد .

یاد باد آن روزگاران یاد باد .

یاد روزهایی افتادم که با خیلی از دوستانی که ثبت نام کرده بودند و دلمون شور میزد صحبت میکردیم و من سرسختانه از انرژی مثبت حمایت میکردم و میگفتم من برنده میشم که نشدم .

من واقعا توی انرژی مثبت شک دارم . یعنی نمیدونم میشه یا نمیشه .

دوستانی دارم که میگفتند نمیشه که نشد این جریان ما .

به هر صورت خوبه در لاتاری شرکت کردن اما دلخوش نباشید به این قضیه که مثل من بدجوری میخوره توی حالتون .

یادم میاد موقعی که علی .ج خبر برنده شدنش رو توی سایت اعلام کرد چه حال و هوایی داشتم انگار خودم برنده شده بودم .

خلاصه هر آنچه را که قلبا و از ته اعماق وجود بخواهید و در جهتش تلاش کنید میشه . وقتی یه چیزی رو قلبا میخواهی و وفقط در حد یک رویای کوچک نیست مطمئنا در راه اون چیز تلاش هم میکنید .

دوستانی که علاقه مند و معتقد به انرژی مثبت هستند :

پیشنهاد میکنم شیوه های مراقبه را بیاموزید تا سرعت دهنده ای باشد در جهت اهدافتان .

یا حق

RE: انرژی مثبت - wushu kung fu - 2011-03-24

امام علي (ع) فرمود : ترس با ناامیدی وشرم با محرومیت همراه است و فرصتها چون ابرها می گذرند پس فرصتهای نیک را غنیمت شمارید.

سليمان (ع ): کارتان را به خداوند بسپاريد، او افکارتان را شکل خواهد بخشيد.

هميشه شعله هاي بزرگ ناشي از جرقه هاي كوچك است - دانته

نخستين گام در رسيدن به مقصد دانستن راه است

نبردهاي زندگي هميشه به نفع قويترين ها و سريعترين ها پايان نمي پذيرد ! دير يا زود برد با كسي است كه بردن را باور دارد ! (ناپلئون)

نود و پنج درصد از توانايي را پايداري تشکيل مي دهد

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-03-26

یك انسان مثبت‌نگر چون عقاب تیزپرواز است، مسیر را به روشنی می‌بیند، هدف را مشخص می‌كند و به سمت آن یورش می‌برد.

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-03-28

:shakspear said
I always feel happy,you know why?because I don't expect anything from anyone.Expectation always hurt.... life is short. So love your life.Be
happy.... and keep smiling... just live for yourself and
Before you speak »Listen
Before you write »Think
Before you spend »Earn
Before you pray »Forgive
Before you hurt »Feel
Before you hate »Love
Before you quit »Try
Before you die »Live
That's Life...Feel it, Live it & Enjoy it
Wink

RE: انرژی مثبت - yazdan - 2011-03-28

موضوعی تکراری, اما .......
موقع چک کردن نتایج از روی سایت لاتاری به این نکته توجه کنید که ممکنه در روز اول به دلیل شلوغ بودن سایت یا هر دلیل دیگه ای نتایج درست اعلام نشه(همونطور که در سال های قبل نمونه های مشابه این رو دیدیم!)
پس توجه به این موضوع میتونه کمک زیادی به کاهش استرس موقع چک کردن نتایج داشته باشه.

RE: انرژی مثبت - lorecance - 2011-03-30

هیچکس نمیتونه برگرده و ی دوباره ی شروع عالی رو بسازه.... ولی

هر کسی میتنونه از الان شروع کنه و پایانه خوبی رو بسازه!

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2011-04-01

[عکس: 63864433885449738600.jpg]

RE: انرژی مثبت - A1234 - 2011-04-02

فردا و دیروز با هم دست به یکی کردند....
دیروز با خاطراتش مرا فریب داد....
فردا با وعده هایش مرا خواب کرد....
وقتی چشم گشودم امروز هم گذشته بود!
جهان نسبت به هركس دو نوبت دارد : يك نوبت به نفع شماست و يك نوبت به ضرر شما - آنگاه كه دنيا به شما روي آورد ياغي نشو و موقعي كه دنيا به تو پشت كرد صبر پيشه كن.

به افکار خود اهمیت بدهید- این افکار حرفهای شما میشوند. به حرفهای خود اهمیت بدهید- این حرفها اعمال شما میشوند. به اعمال خود اهمیت بدهید- این اعمال شخصیت شما میشوند.

از اشتباهات ديگران درس بياموزيم . چون زندگي آنقدر طولاني نيست تا همه آنها را خودمان تجربه كنيم.

هیچ کس نمی تواند خوشبختی، عشق، آرامش و پاکی را بخرد. چیزی که یک نفر بتواند آن را بخرد،واقعا مال او نیست. در واقع بهترین چیزهای زندگی رایگانند و خریدنی نیستند. ما فقط باید بخواهیم که آنها را بدست آوریم.

قلاب شما ماهی نگرفت؟ ناله و شکوه معنی ندارد، طعمه را تازه کنید و به شکار مداومت نمایید

برای کشف اقیانوس های جدید، باید شهامت ترک ساحل ارام خود را داشته باشید. این جهان جهان تغییر است، نه تقدیر

سعی نكنیم بهتر یا بدتر از دیگران باشیم، بكوشیم نسبت به خودمان بهترین باشیم. ماركوس گداویر

RE: انرژی مثبت - sohi - 2011-04-06

برای بدست اوردن چیزی ک تا به حال نداشتی باید کسی بشی که تا به حال نبودی